|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
11.8.2009 7:27:05   
tinaaja
jutro user posted image
no pri nas so knjigice itak zakon - vsake tok zamenja najljubsko. ce ne ona, pa jo midva, ker dva njene najljubse sita do amena user posted image  poleg murija, muce copatarice je super se curi muri. pa knjigice z bitencevimi pesmicami, pa mehurcki, pa ma vse knjigice ima rada. user posted image

zabika, a gres tect v soboto? jaz mislim, da sem staknila prvo poskodbo, oz se cakam, v kaj se razvije.me boli zunanji del stopala, tam, kjer se peta konca in se je malo mehkeje. neka vez al nekaj zgleda user posted image  sploh ce se na prste dvignem user posted image  Sem ramisljala, da bi sli un vikend 22. v Kr goro, sam se ne vem, ce je frej apartma.  a je ze kaj hladneje na gornjeskem?
bravo za tako lep izlet, jaz cakam, da bo dita malo vecja, da gre lahko v nahrbtnik.

urla, maksimalno izkoristita user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
11.8.2009 8:36:40   
draja
Jutro!

Urla super za uživancijo v dvojeuser posted image user posted image user posted image .

Mi smo tudi dali Živo v soboto prvič prespat k babici in je bila mala čist navdušena. Zaspala v 5-ih minutah, kar ne vem kdaj ji je nazadnje doma uspelo, in na sploh ful uživala. Midva sva šla pa lepo na večerjo, pa v kino, pol pa se je romantika nadaljevala tako, da sem kot kit zaspala na kavču pred TVuser posted image user posted image . Je blo preveč žura zameuser posted image user posted image .

Vrtec Živa je s svojim letnikom v skupini, kar pomeni, da so od januarja 2007 naprej. 5 otrok je starejših od nje, ostali so mlajši (najmlajši bodo zdaj sept. dopolnili 2 leti).

Hana bravo za podvig! Pridna punca.

Knjigice tudi pri nas zakon. Se vsak večer "kregamo" koliko jih bomo prebrali pred spanjem, ker ona bi to v nedogled. Je pa zdaj s pravljic prešaltala nazaj na kartonke in pa na razne poučne knjigice.

Tinaaja upam, da se noga hitro pozdravi in boš lahko nadaljevala s tekom. Res upam, da ne gre za kakšno resno poškodbouser posted image .

< Sporočilo je popravil draja -- 11.8.2009 8:37:41 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
11.8.2009 8:46:29   
tinaaja
Cas v dvoje... jaz ga pogresam. sem glih v soboto mami rekla, ce bo kdaj prisla zvecer k nam gledat tv = cuvat brino, ko spi, da greva mi2 na drink v staro lj. Ditko uspavamo, hop v vozicek in lepo pesske na drink. Saj bi jo pustila doma, samo mala noce nobene flase user posted image  
Draja - 28 to go user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
11.8.2009 9:56:07   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
Draja - 28 to go user posted image user posted image


pa tooooolk za naredit prej... Najboljš, da me kar en dan presenti, pol se bo pa vse samo do sebe (oz. od drugih) zrihtalo user posted image

Si pa faca - čas v dvoje z Dito v vozičkuuser posted image user posted image user posted image . Se vsaj tko zmenimo, da se jaz z malo usedem za sosednjo mizouser posted image user posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
11.8.2009 13:33:13   
Dajadada
uau, kaj ste se raspričaleuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
12.8.2009 8:56:20   
urla

IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

uau, kaj ste se raspričaleuser posted image user posted image user posted image  


Si nas prehitro pohvalila user posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
12.8.2009 15:33:46   
Žabika
Urla: a kej dogaja pri vas doma? ;)

dajadada: kje pa je tvoja zgovornost?

tinaaja: grem, grem; ta teden in naslednji, če bodo le kolena zdržala. Upam, da ti nisi kaj resnega staknila. Mogoče samo malo preobremenitve.

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
12.8.2009 18:00:52   
tinaaja
Zabika, a poznas progo za 22.8.? Zaenkrat itak zgleda, da je nas app zaseden user posted image  Pa nekako je bilo 8km do zdaj max, kar sem tekla v kosu in glih v soboto, v nedeljo 4,5 in dobro uro kolesarjenja, tko da mozno, da je preobremenitev user posted image  Danes je malo bolje, tko da upam, da konec tedna ze sibam na lazji tek preskusit un ligament, misico al karkoli ze se je poskodovalo user posted image  A poznas MBT cevlje? Imas kaksno mnenje o njih?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
13.8.2009 10:51:33   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: draja

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
Draja - 28 to go user posted image user posted image


pa tooooolk za naredit prej..


no comentuser posted image user posted image ,a je kaj novgauser posted image user posted image user posted image pššššššš nič uprasala


evo mi smo koncno oz.jaz po 3 tednskem dopustu ponovno v sluzbi...oh kaj naj napisem slike sledijo...morje ze pogresam mel smo se norroooo lepo,tamal je uzival sto na uro,plaval,voda v oceh,ustih,globoka voda no problem...mislim dopust res za zapomnit...druzba malo slabse ampak se nismo pustil motit...ostalo ko preberem


zabika-res mi je zal za lupusa user posted image ,a kaj razmisljate ze o kakem drugem?

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
13.8.2009 21:54:02   
A-N-J-A
žabika-nohtek raste, na eni strani sicer ni narejena lega za nohtek, zato ma tam mal čuden.Zrastel mu je do pol, pa nisem čist ziher če to ni to in se naprej ne bo več prijemal na ležišče.Bomo videli, samo da ni več tako kot takratuser posted image .
Mali pa vsakič ko mu nohte strižem reče:Mami ta bo tud zrastu, a ne?user posted image , mi kar vroče rat ko pomislim nazaj.

Jaz imam pa eno user posted image .Naš B je čist nor na živali.Že v vrtcu mi vzg. govori da naj mu kaj kupimo, ker cel dan stoji pri kletki s hrčki in jih gleda.Ko jih dajo ven je pa tok nežen in jih skoz božauser posted image .
No včeraj smo bili na enem RD in je mimo prišla ena mačka.Ta mala dva sta jo full božala, potem smo pa šli domov in je B čist ven padu, da naj muco vzamem da je to njegova muca , vglavnem čist štala.Men se zdi da je en mali histerični napad doživu.Čist je bil moker , pa skoz je vpil naj jo vzamem domovuser posted image .
No vglavnem pol sva se z mojim mal pogovarjala, če bi mogoče kakšno žvalco kupla. Kaj bi ve naredile na mojem mestu?????

< Sporočilo je popravil A-N-J-A -- 13.8.2009 21:56:03 >

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
13.8.2009 22:17:44   
K_a_t_i
Anja, če si pripravljena skrbet za živalco, jo nabavte. Samo zato, da bi jo otrok 5 minut na dan božal, je pa definitivno ne bi imela.
Glede nohtka - nisem hotla do zdej povedat, ampak meni ni nikoli zrastel nazaj (no, pol ga imam, pol je pa kt en krempeljček - neestetsko pa pozimi mi večkrat poči koža, ampak sicer pa funkcionira -> deca sem kljub temu uspela dobit user posted image ). Držim pesti, da bo pri Boru drugače user posted image (v skrajni fazi lahko presadijo noht z noge na roko, samo jst se nisem odločla).

O, Erna! user posted image

Draja, toooooooooooook daleč si že? kok beži čas!!!!

Žabika - Muri knjigica. Sam še vedno je nismo predelali - k sva se zadnjič malo skregala z mulčkom - sem rekla 3 pesmice za lahko noč, on je pa kr vse besedilo hotu zraven. Zdej pa šele ob 20h z igrišča hodmo, pol jo pa raj skrijem user posted image .

Dajadada, tud jst sem si obetala kak stavk user posted image

Urla - ne se pustit motit user posted image .

Nočko.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
14.8.2009 8:31:26   
urla
Evo, počasi se izteka moje samsko življenje. Danes prideta oba domov. Mi je res pasalo. Jutri pa šibamo še malo v Čateške - komaj čakam. Upam, da nam vreme ne bo nagajala, ker v notranjem bazenu se mi ni za kopat.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
14.8.2009 10:47:49   
erna14
helooo

no da povem mojo skoraj jokajoco zgodbouser posted image user posted image vcer sm sla dermatologu(sosed)oz.zraven salona ampak se poznamo....no skrbelo me je eno materino znamenje kjer se je nardila bela pika nasredini in sm sam za 3 min uletela da mi pove ce me lok skrbi in ce rabm kak pregled...re 3 minute sam pogledal je in izmeril in mi racunal 45 evrov,mene je skor vrgl...hvala bogu je vsaj novica bila da ni nc zaskrbljujocega...mislm banda pookvarjena

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
14.8.2009 12:37:59   
Dajadada
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=199085

poganjalec danes v akciji...ne vem a je dobr al ne, je pa kar ugoden.

pri nas je bil nakup kettlerja vsekakor najboljši od najboljših. nejc je pravi frajer gor, non stop laufam za njim, tok se že lep čas nisem narekreirala...k bi imela os. trenerjauser posted image . na začetku je mal rabu, da je zašteku, pa da je še mal zrastu, ker ni bil zihr, ko je samo s prsti dosegel tla, zdaj pa šiba k zmešan, noge gor pa ihaaaa po klancih.

tok na hitr, pol si pa vzamem mal več cajta, da vas preberem pa pokomentiram. sej zgovornost je še kle, sam z RR-ja je mal ušlauser posted image user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
14.8.2009 14:25:52   
Dajadada
Ernauser posted image 45€. No mene tud eno znamenje skrbi, ki mi je zraslo med nosečnostjo. Bom šla kar do svoje zdravnice, da mal pogleda (bo vsaj zastonj).

Urla, lepo je spet tebe bratuser posted image . Mislim, da v parih mesecih nis napisala tok postov kot zdele v par dnehuser posted image . Uživajte v čateških.

Anja, glede živalce...če si jo tudi vidva želita, pol ja, če ne, je jaz ne bi nabavla. Se strinjam s Kati. Itak boš mogla ti skrbet za njo, tako da premisli, a ste zreli za to.

Tinaaja, noga ok?

Draja, juhuhu, še malo, še malo. Komaj čakam, da izvem, kaj boste pestovali.

Hana, to je bil pa res podvig. Bravo, bravouser posted image .

Knjigice, so zakon...ampak pri tem vremenu jih nekako nimamo časa brat. Naš je itak sam za poganjalec-avto (doma), poganjalec-kolo in žogo. Ko smo doma, se mi zdi, da večino časa jemouser posted image , mogoče kej narišemo, zlagamo kocke, postavljamo avte v kolono, predvsem pa norimo po stanovanju - brez žoge ne gre. TV - no go...kar je sicer ok, sam bi vseen kdaj pa kdaj pasal, da bi 10 minut na kavču sedel. zdej smo mu kupil en junior mehanik set in šraufa, šraufa, šraufa - še najraj kar tam kjer ni teba. Ni kej, pri nas imamo prave fante.

Ajd, dost me mate.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
14.8.2009 15:45:55   
A-N-J-A
kati-saj tud če bo tko ostal bom presrečna, ker smo imel itak več sreče kot pameti, da ni ostal brezuser posted image

d.žival-saj to mi je itak jasno da ne bo on skrbel zanjouser posted image .V mislih imam pa itak kakšnega hrčka, al pa m. prašička, al pa papagaja, sam tega ne bosta mogla božatuser posted image .

erna-zgleda da se ne poznate dost, če ti je 45€ računaluser posted image .Važno je pa da si ti ok.

kati še enkrat-sem pol pogledala št.unga fish kompleta in je 3-4user posted image

Moj otrok gleda Garfielda v zimski kapi.Mu je tok ušeč, da jo moram skrituser posted image

dajadada-naš je tud čist nor na žogo(ima v genihuser posted image ), pa kolo, pa Bruderji vseh vrst so zakon

tinaaja-naš B se je čist zapalil za B prevoz.Sem mu traktor poganjalc dol prinesla, pa je reku: ne tega od Bine biuser posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
14.8.2009 17:32:23   
sezam
erna - WB user posted image Sem se par dni nazaj spraševal kje si in evo, se taoj javi. Ko da bi čutla, kdaj mate konc dopusta user posted image Ampak 45 @+€ user posted image Če pa hočeš z napotnico k njim, čakaš pa ...... 5 M user posted image

kettler - pri nas tud zakon, in tud šiba ko urca user posted image

še kasnaj kj, ker mi Žiga pleza .... gremo raj še mal ven user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
14.8.2009 23:58:49   
Pikca
Uf, je kar trajalo, da sem prebrala vse, lepo, da ste se poboljšaleuser posted image
Očitno ste se vrnile z dopustov... mi pa gremo v nedeljo - a ste mi kaj foušuser posted image

Žabika, čeprav sem precej pozna, žal mi je za vašega Lupusauser posted image .

Anja, res super fotke z morjauser posted image

Draja, še malo... naj ti hitro mine (pa seveda, da ti uspe še vse načrtovano pošimat).
Ko si omenila strahove; Jernej se pa boji volka (ga tudi ponoči včasih vidi v sobi ). Po novem tudi dinozavrov (odkar smo šli gledat Ice age). zanimivo, da Živa pa nikoli ni imela takšnih strahov (je pa cela panika, če zagleda kapljico krvi, mora met pol vsaj 14 dni flajšter).

poganjalci dvokolesni - tok pišete o njih, da ga bom očitno morala še jaz nabavit. Najprej za Živo, ki ji nekako ne gre vozit kolo brez koleščkov. Križ mi bo hvaleženuser posted image
Jernej ga je pa enkrat probal, pa je rekel, da ga ne mara, ker se podirauser posted image

joj, zdej ste me spomnle, da se mam že pol leta napotnico za pregled znamenja... v tem času bi celo že prišla na vrsto.

Kaj je še novga pri nas... razmišljamo, če bi zamenjali stanovanje za hiško... bi nam fotr dal parcelco-kjer imata naša 2 zdaj vrt, tko, da bi bili z našima sosedje, kar mi sicer ni najbolj idealno, ampak žal edina realna možnost, da pridemo do hiške... se še odločamo.

No, tako, zdaj sem pa že tolk crknjena, da bom menda zaspala. Prej sploh nisem mogla od vsega adrenalina zarad gužve v službi. Bolj se mi je bližal dopust, več dela sem mela sm=hudicek1.gif]

V ned. pa končno na pot v Nemčijo. Ana009, mislim, da se ne bomo ustavili v Frankfurtu, verjetno bomo tam enkrat sred noči. Čauči!



< Sporočilo je popravil Pikca -- 15.8.2009 0:00:32 >

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
15.8.2009 21:18:04   
sezam

IZVIRNO SPOROČILO: Pikca
mi pa gremo v nedeljo - a ste mi kaj foušuser posted image

Neeeeee, ker mi tud še gremo user posted image mal za vami
Glede krvi, je pa pri nas isto. Sam da jo zagleda, je tako dretje kot da bi pol noge/roke manjkal user posted image Pa obvezno flajšter. Samo jo potem pred spanjem še prepričamo, da je bolje, da ga da dol user posted image

poganjalec - dajadada hvala včeraj za link user posted image . Smo še enega naročil za Ano. Pikca tud Ana še ni šans, da se vozi brez koleščkov. Se ji je sedaj eden zlomil in smo ga vzeli stran, ampak no way da bi se kaj peljala. Tako, da sem že prej začela razmišljati o še enem, in je tole prišlo zdele čist prav

Pikca - lepo se imejte na dopustu user posted image

Anja - super, da se je Borov nohtek končno porihtal user posted image

Danes sva z mojim spet mal planinarila. Sva bla na Kamniškem sedlu. Je ful pasal user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
15.8.2009 21:33:07   
A-N-J-A
Jaz sem bila pa danes full pridna, sem šla do Panc s kolesom in pol seveda še nazajuser posted image .No ker najbrž ne veste kje je to naj vam povem da je klaaaaanecuser posted image .
Včeraj sem šla pa tečt od Štepanjca do Brunarce.No vmes sem seveda mal hodilauser posted image .

Jaz pa lahko našo Elo pohvalim, da se je že pred 4 letom naučila brez koleščk vozit,pa saj men se zdi da sem se žeuser posted image

A vaši okol 4 letniki že plavajo?Naša suhlja sam pod vodo, gor jo še ne drži, pod vodo gre pa kot podmornicauser posted image .

Kaj pa vaši marčki in prava kolesa?Naš že kar nekaj mesecev vozi tud uno kolo.Samo se mi ne da skoz šravfat koleščk gor in dol, tako da se bolj malo vozi.Naj ima še poganjalce, spomladi bomo Eli kupili večjega pa bo on tega dobil.



Aja pa še eno čestitko za našo Tinco

tinaaja vse naj, naj ,pa da boš še napraj tako fejst, nasmejana in pozitivna mamica Brini in Diti, pa mogoče čez par let še kašnemu škratkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
16.8.2009 8:36:40   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

A vaši okol 4 letniki že plavajo?Naša suhlja sam pod vodo, gor jo še ne drži, pod vodo gre pa kot podmornicauser posted image .



naš bo konec novembra 4 leta, pa ne plava sam no razen z rokavčki in še nekaj časa ne bo, čeprav on bi bil kar brez rokavov

IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Aja pa še eno čestitko za našo Tinco

tinaaja vse naj, naj ,pa da boš še napraj tako fejst, nasmejana in pozitivna mamica Brini in Diti, pa mogoče čez par let še kašnemu škratkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


 
ČESTITKE še od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nikjer pa nisem zasledila koliko si stara oz. mladauser posted image

pri nas vse po starem, Ela je že 1,5 meseca brez peleničke, včasih se še naredi nesreča ponoči sploh če zvečer preveč spije, zato ji pred spanjem dajem bolj malo piti

ponoči pa še vedno ne spim v kosu, 1-2x na mesec prespi celo noč in to je to, drugače se zbudi že od 00-3 ure zjutraj z jokom in jo moram vzeti, drugače zbudi Aleksa z jokom, duda takrat ne pomaga
nevem zakaj to zbujanje vsako noč, verjetno se je že navadila na ta ritem zbujanja in bo to stalnicauser posted image

24.8. bosta z Aleksom skupaj v skupini od 2-4 leta, po eni strani mi je to kul, ker bosta oba v istem vrtcu, po drugi strani pa ne, ker ko sta skupaj sta bolj pogumna, pa Aleks ji skos nagaja tako da je skos dretje in nobenga miru
bom morala povedati da jih probajo malo držati narazen da ne bosta en v druzga preveč rinila 

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
16.8.2009 20:43:09   
K_a_t_i
IHAHA!
user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
17.8.2009 11:02:47   
Dajadada
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IHAHA!
user posted image


uau, user posted image žiga. mi imamo tudi tok konjev naokrog, da bi moral enkrat tole sprobat.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
20.8.2009 11:25:07   
erna14
sezam-a si me pogresalauser posted image ...thx,me veseli da se kdo vcasih name spomn
kati-kje ste pa to bli...supr fotkauser posted image user posted image
amy26-super za plenicke da so preteklost,pr nas tud zdaj prakticiramo  kahlo,skolko
tinaaja-sm kupla une plenice-hlacke in so res zakon tamalmu sm rekla da ma to nove gatke in da v njih ne lulamo in ja pali od takrat hodmo na kahlo in lulamo po rozicahuser posted image thx
urla-kot se vi kaj nahajate...a ves da na fb te na fotki sploh nisem prepoznala ene 5 min.sem bulila vanjo in sele pol mi je poteglno da si to tiuser posted image user posted image
draja-a si se domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj pa čakasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
21.8.2009 7:02:47   
tinaaja
Helou,
thx za cestitke.. :)
Vprasanje : katerega frizerja za otroke priporcate v LJ?
vprasanje 2: kako naucit otroka, da pihne cez nos. kokr je babyvac super zadeva, brini ornk rit odnasa in se ji enostavno ne da potrudit. ce recem pihni, potegne not user posted image

Nasvet - tiste, ki se kaj s sportom bavite. Forma F+ ima 40% znizanje vecine zadev, tudi na tekaske modele superg. user posted image Sem vceraj skoraj dol padla, ker so znizani tudi 2009 modeli jupiii... zdaj je treba samo se testirat, ce noga drzi user posted image in je bil izbor ok user posted image

Draja, a se ti zacenja obdobje, ko te vsi klicejo in tezjo z vporasanji, ceje kaj novega user posted image user posted image Jazsploh ne bi dvigovala vec telefona. Je to tok zoprno, kot da ne bodo obvesceni user posted image Saj bo kmalu mimo user posted image pol pa si boste itak vzeli teden, dva, tri samo zase a ne user posted image da se lepo navadite, dojenje stece. nam je mir prav pasal in je bilo lustno brez nekih obiskov.

erna - suepr za plenicke user posted image in kahlico.

aha vprasanje 3 - a kdo kaj ve, a se se da dobit homeopatske granule iz lekarne arnika?

anja - jaz zivali ne bi kupila, dokler ne bi bila otroka sposobna skrbet zanje. saj ves, igraco postavis v kot, zivali pa ne mores.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?