|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
3.9.2009 22:24:09   
Pikca
Draja, čestitke tudi od nas, želimo vam veliko crkljanja in veselja v 4!

Mi smo nazaj z dopusta, super je bilo, tudi tamala 2 navdušena, dolgo vožnjo sta prespala, izlete smo pa itak prilagajali njima. Bo v kratkem kakšna fotka.

Jernej je začel z vrtcem, pa je čist bogi, fuuul joka. Bi morali iti bolj postopoma po mojem, ampak vzgojiteljici menita drugače, naj bi jih že od 2. dne puščali tam do kosila. Jernej se je čisto prestrašil, še doma v spanju joka, začel je celo jecljatuser posted image , ne vem, kaj naj naredim?? Pri Živi je šlo dosti lažje in nisem pričakovala tega...

< Sporočilo je popravil Pikca -- 3.9.2009 22:26:35 >

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.9.2009 6:07:21   
A-N-J-A
Pikca-naš Bor je šele letos sprejel vrtec, ker smo imeli tud mi expresno uvajanje.Ne vem kaj naj ti svetujem ,ampak pri nas se tak način ni obnesel.Pri Eli pa je bilo ok.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.9.2009 7:39:52   
Dajadada
Dobro jutro!
Sem mislila kok sem zgodnja, potem pa vidim čas Anjinega postauser posted image . A si bila že v službi al si doma že navsezgodaj za računalnikom sedela?

Draja, user posted image user posted image user posted image čestitke za sinkota in Živi za bratca. Super se boste imeli v 4...drugače sploh ne greuser posted image . Tvoje sporočilce je vsaj malo forum oživilouser posted image .

Pikca, pogovori se z vzgojiteljicama...razloži jima, kako se je jernej prestrašil, pa da bi po tvojem moral postopoma. Boste že skupaj našli eno rešitev, da mu boste malo olajšale.

Jaz sem pa fuuul vesela, ker sem prej končno dobila ravnateljico našega vrtca na telefon in mi je potrdila, da bo v novi enoti izmed treh skupin tudi ena za tamičkene, tako da juhuhu Tim gre novembra v vrtecuser posted image . Jaz pa malo manj juhuhu naslednji petek v službo. Do novembra bo bolj na izi, ker bom še cel dopust ponucala, bom sam ene dva dni na teden delala. Ker za dva dni že lahko vskočjo oči pa babi in dedi, za kej več pa že težko. Mal se bomo prilagajal, pa bo...sej je sam začasnouser posted image .

Punce, dajte napisat, kakšne cvetke kej naši marčki in marčice trosijo. Nejc ima zanimivo izgovorjavo besed, npr. bencinska črpalka je činka palka, tobogan je jonanan. In pol kadar ga popravim, vedno reče čokolada, ker se mu tok fajn zdi, da zdej pravilno izgovori, prej je rekel samo lada. Ampak itak lahko samo izgovarja, ker v usta je ne dobi...mami in oči ne data. 1x na teden se ga babi usmiliuser posted image . Je imel nekaj časa čisto obsesijo na čokolado in če bi mu jo dala vedno, ko jo je hotel, bi do zdej že odvisnik ratal.


< Sporočilo je popravil Dajadada -- 4.9.2009 8:02:59 >

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.9.2009 8:58:14   
amy26
Draja čestitke za sinčkauser posted image user posted image user posted image  veliko cartanja vam želimuser posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.9.2009 9:00:34   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

Punce, dajte napisat, kakšne cvetke kej naši marčki in marčice trosijo. Nejc ima zanimivo izgovorjavo besed, npr. bencinska črpalka je činka palka, tobogan je jonanan. In pol kadar ga popravim, vedno reče čokolada, ker se mu tok fajn zdi, da zdej pravilno izgovori, prej je rekel samo lada.



Ela ima zanimivo besedo, ji rečem da grem na trening, ona pa mami ne boš šla na depninguser posted image  in v jok vsakič ko grem
se moram kar skriti oz. jo babi fejst zamoti da jaz grem

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.9.2009 14:30:58   
A-N-J-A
dajadada-doma sem bla še user posted image .    A to misliš vrtec v kontejnerjih?Moja svakinja je na 21 mestu čakalne liste, me zanima , če bo ona tud dobilauser posted image .Je pa mali rojen sredi novembra.

cvetke našga Bora-moram rečt da kar lepo govori, čeprav je zdaj začel rint črku U v besede.Npr. kakav-kukav,tole-tule, ma ne spomnim se več, gasilc je silc, pa tko včasih mal črke spušča npr. bom se šeru(stušeru), flaši je kar neki časa govoru šaša, pol sem mu pa rekla reči flaša in se je ful matru , na konc je pa vn prišla fulašauser posted image .Pa čist nor je na formulo, ko jo vidi se dere:oči lej lali(ferari) je.Ne bo user posted image zumagu(zmagu) lali, moj bo zumagu model(moder)user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.9.2009 15:43:34   
tinaaja
Hojla,
vrtec ja... pri nas je steklo vse brez vecjih problemov. vzgojiteljica gut, pomocnica pa super - brina jo je objela prvic, ko jo je videla user posted image , cist jo je posvojila. Vceraj je ze spala tam. je pa zanimivo, da so tukaj pri nas bolj za pocasno uvajanje, naceloma naj bi otrok poskusal tam spat sele drugi teden vrtca.
No v moje veliko"veselje" je ze prinesla domacega ljubljencka domov iz vrtca - zabasan nos user posted image  Vse ok, vem, da bo zdaj to vec ali manj stalnica, ce ne bi imeli anslednji teden cepljenja. Tako da sem jo danes peljala samo na igrisce za eno uro - to ji je pa najljubse v vrtcu.

Govor ... brina je kar ornk zadaj tukaj, trenutno smo v fazi, ko smo vsi okoli nje navduseni, ker koncnoooo povezuje dve besedi. Gremo se mal preventivno tudi k logopedu pokazat, ceprav je nor napreden v zadnjih tednih. Vsaj vem, da je sluh bp, ker so delali teste na orl, tako da zgleda bo pac med pocasnejsimi v govoru. Tako da se uzivamo v trenutkih tisine, ker pol jih ziher ne bo user posted image  No njene zadnje pogruntavscine- ne zna umestit "s" v besedo, tako da imamo: sama - amas, bratranca Sebija klice ebes,... Ta najboljsa njena pogruntavscina zame pa je itak ze dolgcasa znana: kako klice sebe. Ona ni brina, ona je Mimi user posted image  

Mali otrok klice...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.9.2009 16:31:54   
tinaaja

Par slikic od nas :)
user posted image

Joggiramo :)
user posted image


Prvi dan vrtca:
Pripravljam ruzak:user posted image
Testiram tobogan user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 4.9.2009 16:33:52 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.9.2009 16:44:56   
Dajadada
Brina, lušna majčka, še bolj lušni čopki. A big brother varianta tud obstaja? Zihr ja...kje se da to dobit???

Anja, ja, v kontejnerjih bojo tri nove skupine, pa dve se preselita tja. Med drugim tudi nejc, tako da bosta s timom v isti enoti. Sem ful vesela. Tvoja svakinja pa žal verjetno ne bo dobila, ker bosta dve skupini namenjeni otročkom 2007 in ena skupina 2008 letniku, se pravi 14 otrok na skupino- mi smo na 13. mestuuser posted image . Razen, če so se kakšni premislili oz. odpovedali vrtec...pa sej veš, kako to gre.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.9.2009 19:02:40   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

Brina, lušna majčka, še bolj lušni čopki. A big brother varianta tud obstaja? Zihr ja...kje se da to dobit???



mothercare uk :) imas tudi little brother/ sister. mamo tud :)
http://www.mothercare.com/Mothercare-Cool-Big-Brother-T-shirt/dp/B002HMYCUI/sr=1-1/qid=1252083717/ref=sr_1_1/276-9373173-1219645?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.9.2009 8:02:50   
erna14
dan..............a je kdo doma???????

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.9.2009 8:06:09   
erna14
a ste vidle to,a ni dobr "stol"

user posted image

< Sporočilo je popravil erna14 -- 9.9.2009 8:07:16 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.9.2009 9:38:50   
urla
Mi doma user posted image .

A ni dons spet en lep datum?

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
11.9.2009 9:40:40   
draja
Ojla punce moje!

Najlepša hvala vsem za čestitke, dobrodošlico Filipu in lepe želje ob njegovem rojstvu.

Tinaaja hvala za tako lepo objavo noviceuser posted image user posted image

Kaj naj napišem - mi smo super. Mali je res popoln in vse nam teče gladko, od dojenja do podiranja kupčkov. Že v porodnišnici je bil najbolj priden (so ga hodile sestre posebej hvalit k meni na intenzivno) in k sreči nadaljuje s pridnostjo tudi doma. Je približno na 3 ure, vmes pa spi ali se malo razgleduje.

Porod - imela sem vnaprej dogovorjen carski rez, ker so na žalost na predpripravah ocenili (brez kakšnega pregleda mene, samo kratek UZ), da tako mora biti. Jaz sem si noro želela roditi po naravni poti in ob sprejemu sta me babičar Anže in zdravnica,ki je kasneje naredila CR, tudi končno poslušala in me pregledala, če bi mogoče vseeno šlo, ampak je bilo spodaj, kljub rahlim mojim popadkom, še vse nezrelo, prestavljati CR pa nisem želela, ker je bila posteljica že zrela in nisem hotela tvegat. Sem si pa izborila spinalni blok in tako vsaj malo doživela rojstvo našega sinka.

Moram pa povedat, da sem tokrat rodila v Ljubljani in da ne morem prehvalit osebja med porodom in kasneje prav vseh na A oddelku! Oskrba porodnic je bila nedvomno na višjem nivoju kot v Postojni, pa tudi prijaznost in ustrežljivost osebja je bila na vrhuncu!

Na žalost pa so obiski omejeni zgolj na očete, kar pomeni, da 5 dni nisem videla Žive! No to je bilo nedvomno najhuje od vsega zame. Ona je uživala in ni imela nobene krize, mene pa še danes daje občutek, da jo moram imeti skoz ob sebi,... Saj bo. Počasi.

Je pa Živa (zaenkrat) super sprejela bratca in zaenkrat še ni bilo opaziti kakšnega ljubosumja. Ga je pa že začela učiti hodit in govorit, pa ko smo prišli iz P mu je že na vratih rekla, da si mora sezuti čevlje in umiti rokeuser posted image . Tko da ga bo kar ona vzgojila namesto naju user posted image .

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
11.9.2009 13:37:48   
erna14
draja-iatk ves kako vesela sem za vas,tako da bi bila vsaka beseda odvec.komaj cakam da vidim malega lepotca in veliko lepoticko in ponovno novopeceno mami..user posted image ...super da vam gre vse lepo od rok in vsem posiljam enga cmokija

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
12.9.2009 10:34:41   
Pikca
O super Draja, kako lepo je prebrat take lepe novice, uživajte še naprej!

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
14.9.2009 11:21:15   
erna14
http://www.bonprix.si/si/shop.htm?cat=3.12

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
15.9.2009 15:55:36   
Pikca
ojla, sam na hitrco moram pohvalit Jerneja, danes se ni zjutraj nič upiral, da nebi šel v vrtec, baje, da ful čveka z vzgojiteljicama in tudi kosilo zdaj lepo poje. Huh, si nisem mislila, da bo tak hiter preobratuser posted image

Erna, luštne svari majo na tem linku. Jaz pa prazen računuser posted image , smo na dopustu preveč zapravili...

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
15.9.2009 21:15:52   
Ana009
Pikca - super za Jerneja, da ni vec hudo hodit v vrtec!

Pri nas je pa novo to, da sem nehala dojit Petra! sploh ne veste, kako sem vesela, da mi ni treba vec nosit modrckov za dojenje in podobnih pritiklin...


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
15.9.2009 22:40:33   
sezam
Da se vam še tu po dolgem času malo oglasim.

Dopust prehitro minil. Imeli smo se fajn, le malo nas je napihalo in nam tako ohladilo vodo - slikce še sledijo

Dajajdada - ti pa že v službo user posted image Kako gre hitro čas naprej user posted image pa super za vrtec user posted image

Pikca - fajn, da se je Jernej tako hitro privadil. Upam, da tako tudi ostane user posted image

slikce - en otročiček bolj "sweet" kot drug user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
16.9.2009 12:05:36   
erna14
ana009-hehe ja se ta prvega nisem nehala dojituser posted image user posted image user posted image user posted image khmmmmmm.............

sezam-o super sezam zdaj k smo vse z dopusta in ni se zelo hudega mraza bi se pa marcevke res lahko dobile na kavi???? ali ne...........
 
pikca-moja denarnica je tud ze bl plitka sem tamalmu celotno garderobo morala obnovit,svojo pa se petrovouser posted image user posted image user posted image

mi smo spet sli gledat ice age....in ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
20.9.2009 23:04:48   
Žabika
Da nas malo dvignem, ker na koncu druge strani nas pa že dolgo nisem našla.

Nekaj me že dolgo muči: kako otroka naučiti, da drži barvico, voščenko, ... tako kot je to treba in ne tako kot vile (sej so to včasih rekli, a ne). Torej, a vaši otročki že rišejo tako kot je prav, ali še ne? In ali že tudi kaj narišejo (da je slika vsaj vsaj malo podobna besedi)?

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
21.9.2009 5:51:59   
A-N-J-A
Men se zdi da začnejo pravilno držat takrat ko tudi že nekaj narišejo.Kdaj je to je pa odvisno od vsakega posameznika.
Naš je zdaj začel ristat kroge.Seveda ne sklenjene.Drugač so pa same čičke čačke.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
21.9.2009 9:03:00   
draja
Jutro!

Risanje - že nekaj časa nisem bila pozorna kako drži barvice, bom danes popoldne preverila. Sicer pa riše kroge (že sklenjene), pa kao kvadrat za hišo naredi (ni vedni glih 4-kotni), pa pikice za oči nariše, pa črtice za dežne kaplje, pa oblak nariše. Pa mogoče še kaj.

Pikca super za Jerneja in vrtec user posted image user posted image

Erna spet zapravljala a? Ti, ti, ti! In ja, jaz sem za kakšno skupno kavo. Samo odvisno kdaj in kje.

Sezam super da ste se imeli fajn na dopustu.

Ana009 super za konec dojenja! Zdaj pa pet kakšne lušne modrčke neuser posted image . Jaz pa spet v teh "vrečah" za dojenje user posted image

Drugače pa smo mi super. Zdaj smo imeli malo pestro, ker sva oba z možem zbolela, Živi pa raste petka, tako da je vsako noč bedela 2-3 ure in seveda ravno takrat,ko je Filip spaluser posted image . Ampak ok, ni bilo panike, smo vajeni zbujanja ponočiuser posted image user posted image . Drugače pa je Filip zelo priden in prvo rundo ponoči odspi 4-5 ur, pol pa še eno 2-3 urce, tako da nam ni hudega. Živa je do njega zeloooo nežna in zaenkrat še nismo imeli nobenih težav z ljubosumjem. Res, prav super se imamo!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
21.9.2009 16:09:27   
dskubin
Drugač so pa same čičke čačke.

Oprosti, ne verjamem. Ti samo ne znaš izluščit unga Spidermana, kerimaš nobene domišljije user posted image

Diti drgač tudi ne "riše" še, no ja, krogce in pikici in črtice že, kakšen sonček z jako čudnimi žarki ji tudi uspe. Barvice pa prav drži, se pa ne spomnim od kdaj. Pa ošilit jih tudi že zna, neverjetna je, jaz sem pa parav vesela, ker jih meni ni treba več. Ji pa rabi za unih par barvic cel popoldan, ampak ona vztrajno šili in šili.

Draja - prav lepo je brat, kako je Filip priden. Dajadada - tut mene je krš malo šokiralo, da že greš v službo, pismu, kako hitro se obrne to prvo leto [sm=zmeden.gif

P.S.]Upam, da je res tko, da če je en ful zahteven, da naslednji sigurno ni - no, zdej je že čas, da vam povem, da smo tudi mi v tretjem krogu, še kak teden, pa bomo na polovici user posted image



_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?