|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
30.9.2009 8:59:06   
urla
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss


IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
Imamo pa pred sabo 1 kar konkreten družinski projekt, boste že izvedele, ko bo čas, al pa vam bo pred mano povedla na 4 oči kera, ki že ve user posted image

naj pridejo v Izolo na kafe, pa jim lahko jaz povemuser posted image user posted image


Kaj pa če bi mi FB zaupala, da ne hodimo v Izolo user posted image



< Sporočilo je popravil urla -- 30.9.2009 9:00:17 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
30.9.2009 12:10:51   
Dajadada
Urla, ne FB, kar v izolo...imaš vsaj razlog, da greš mal na morje user posted image . Povejte obalanke, a se da še kopat k je tok vroče...kok stopinj ima voda? tale september je prav lep...no ja zdaj se končuje, bomo vidl kaj nam oktober prinese.

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
30.9.2009 12:14:09   
Dajadada
user posted image user posted image user posted image sem čekirala vreme...nič več poletja, nad 20 stopinj verjetn letos ne pridemo več...
morje pa kar 22...nice

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
30.9.2009 20:20:49   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: urla

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss


IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
Imamo pa pred sabo 1 kar konkreten družinski projekt, boste že izvedele, ko bo čas, al pa vam bo pred mano povedla na 4 oči kera, ki že ve user posted image

naj pridejo v Izolo na kafe, pa jim lahko jaz povemuser posted image user posted image


Kaj pa če bi mi FB zaupala, da ne hodimo v Izolo user posted image





kar sem dol se pripelte, na sončku je 27°...spijemo kavico in se naklepetamo, pa še dskubin bo povedala kakšne projekte imajouser posted image user posted image


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
1.10.2009 7:41:16   
dskubin
kar sem dol se pripelte, na sončku je 27°...spijemo kavico in se naklepetamo, pa še dskubin bo povedala kakšne projekte imajo

user posted image user posted image Edino se mi zdi, da je tut pr nas končalo to poletno vreme. Ma dobro, mi se mormo navadit - čimprej, tembolje user posted image

Zdej bojo tebe žicale user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
5.10.2009 10:13:25   
draja
Jutro punce!

Da nas mal dvignem. Bo morala hitro Skačica roditi, da bo tema spet malo oživela user posted image .

Dskubin čestitke user posted image user posted image user posted image . Super lepa novička. Želim ti lepo nosečnost in eneg zdravega bejbija! Kdaj imaš pa rok?

Vsem ki se trudite za še enega user posted image želim, da vam čimprej uspe. Močno stiskam pesti. To je res nekaj čudovitega.

Mi smo bili zdaj po drugem CR malo žalostni, ker so nam splavali upi po treh otrocih po vodi. No nič ni še izključeno, samo zdravniki odsvetujejo tretjo nosečnost po dveh CR, vsaj ta, ki me je operirala mi je tako svetovala. Bomo videli, ampak mož noče reskirat. Se je že zdaj ful prestrašil, ko se je malo kompliciralo in me niso mogli takoj zašiti. Pa saj, imamo dva zdrava otročička in zaenkrat je to čisto dovolj!

cv105 ja bravo, bravo, da si se končno mal javilauser posted image . Prosim nadaljuj z javljanjem v bodoče!

Skačica navijamo zate in malo Zaro!

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
5.10.2009 10:32:35   
draja
evo naša lička za ščipat user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

pa še s sestrico

user posted image

pri nas radi dudamo

user posted image

pa še naša velika punca s (sojinim) sladoledom

user posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
5.10.2009 12:42:32   
tinaaja
Draja - cudovita sta user posted image o st 3 pa bomo cez par let razmisljali, a ja al ne :))

Pri nas je trenuno vse ok. dita seje glih odlocila, da bo spala samo v narocju, zato pa imam cas za sedet pred rr user posted image pol leta je stara, cez vikend je dobila prvi zobek in se zacela plazit.. cas tece 100 na uro..

brina je v vrtcu, niti ni neki ful navdusena, joka pa tud ne. nek status quo user posted image   no pa ok, vsaj zdrava je user posted image najbolj zakon so igrala user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
5.10.2009 14:59:06   
dskubin
draja, kok sta lušna skupaj, pa tamali je cel dec user posted image

tinaaja - pol leta že, se mi zdi, kot da si prejšnji mesec rodila user posted image . Samo res gre hitro okoli to leto.

No ja, po drugi strani smo tudi mi že čez polovico, rok imam 15. februarja, pa se nadejam kak teden prej, da se ne bi slučajno vleklo. Taprvi je bil 2 dni prej, tadruga 5, torej mi zdej priprada cel teden (sanja svinja o kukuruzu) user posted image Edina težava je ta, da je otroček samo 1, Draž bi imel bratca, Diti pa sestrico user posted image . No, če povem prav po pravici, bi Draž imel še polno bratcev in sestric user posted image .

Drugač se počutim odlično, še nobenih nosečniških težav (razen trebuh me začenja malo ovirat, ampak to spada zraven), pa bašem se s porkarijami 100 na uro, za vsak primer, če bom spet imela nosečniški diabetes, kar pa se mi lepo pozna na kg user posted image Tamaladva sta živahna, čeprav smo preboleli streptokokno angino - se mi zdi, da sta taprvič oba skupaj imela isto stvar in prvič v 4ih letih sem bila 2 dni na bolniški za otroka. Mi je prav pasal ta podaljšan vikend, da sem malo izpregla. Drugače imamo pestro, možek je šel za malo več, kot 2 meseca v Anglijo in smo doma sami in čakamo na zaslužen dopust, da gremo na obisk. Ja, nisem izkoristila niti še dneva letošnjega dopusta, ga šparam, da bomo v tem času lahko čim več skupaj.

Ne vzamem si več tolk časa za pisat, ampak da ne boste mislile, da nimamo več "dogodivščin". Včeraj smo šli malo na sonček se sprehajat ob morju in sta si tamala umislila metat kamenčke v vodo. Jaz se lepo vsedem na klopco in gledam in gledam in ne morem verjet svojim očem - Draž je kar zakorakal v vodo do kolen (v supergah in dolgi trenerki), ker je šel iskat 1 kamenček (btw - če še niste vedle, uni v vodi so ful lepši od teh zunaj na obali) user posted image . Smo hiteli domov kot norci, oba še na antibiotikih in prehlajena user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.10.2009 7:16:54   
tinaaja
Dskubin, sploh ne vem, kako ti je prislo na misel se vsest in mal pocivat user posted image user posted image user posted image  Itak so kamencki v morju lepsi hehe dobra user posted image   A boste vprasali za spol al bo presenecenje?

Evo, jaz imam obe doma, trenutno zlagata lesene kocke in imam 4,3 min miru user posted image  Brina je mal zakuhala.. bila CEL teden v vrtcu skupaj - sa ne vem, a je to dobr al ni user posted image user posted image  No ja, bo ze. Razpolozena je ok, jedla tud,.. Upam samo, da se dita kaj ne naleze.

A ve peljete otroke na ven, ce imajo vrocino pod 38 in so ok razpolozeni? Na kak krajsi sprehod? Vrt?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.10.2009 10:31:37   
draja

IZVIRNO SPOROČILO: dskubin


tinaaja - pol leta že, se mi zdi, kot da si prejšnji mesec rodila user posted image . Samo res gre hitro okoli to leto.



ne, ne, to sem bila jazuser posted image . Hitro, gre hitro. Prehitro. Smo stari že več kot mesec!


IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Dskubin, sploh ne vem, kako ti je prislo na misel se vsest in mal pocivat user posted image user posted image user posted image



točno to sem ti hotla jaz napisat user posted image

Drugače pa Tinaaja šit no, da je Brina zakuhalauser posted image . Drugače pa jaz z vročino ne peljem ven. Mogoče bi poleti, zdaj pa ne, čeprav mislim da to ne igra ne vem kakšne vloge, ampak ko ima Živa vročino se vseeno raje držimo notri. Kaj pa vem. Težko je bit pameten.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.10.2009 11:19:06   
tinaaja
Kot zanimivost draja - trenutno je zunaj ornk bolj toplo kot notri.. user posted image  Ma ludo vreme res.. Smo sle samo na vrt. zdaj spita obe, grem se jaz..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.10.2009 12:57:30   
draja

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Kot zanimivost draja - trenutno je zunaj ornk bolj toplo kot notri.. user posted image  Ma ludo vreme res.. Smo sle samo na vrt. zdaj spita obe, grem se jaz..


ah vidiš, ko pa se sam doma držimuser posted image . Filip je mal prehlajen, mal pokašljuje, pa si sploh ne upam ven z njim. Sploh ker tu na našem koncu kar naprej piha.

ziher pa Brini mal sončka na vrtu ne bo škodilo, sploh če je toplo. Prej koristilo. Držim pesti, da se kmalu pozdravi.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.10.2009 14:30:11   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: draja
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
tinaaja - pol leta že, se mi zdi, kot da si prejšnji mesec rodila user posted image . Samo res gre hitro okoli to leto.

ne, ne, to sem bila jazuser posted image . Hitro, gre hitro. Prehitro. Smo stari že več kot mesec!


Ja, se mi zdi, kot da si ti rodila včeraj. Me je samo šokiralo, da Dita že plazi, k se mi zdi, da je tinaaja pa predvčerajšnjim. Poglej, če se slučajno tudi Filip nekotali že kje okrog user posted image

A ve peljete otroke na ven, ce imajo vrocino pod 38 in so ok razpolozeni? Na kak krajsi sprehod? Vrt?

Jaz ja, na krajši sprehod ali na naš vrt - če je lepo vreme in ne piha. Ne peljem jih pa v družbo med druge otroke in nekam, kjer bi se razmigavala (beri igrala, plezala, igrišče ipd.), da se ne znorita in prepotita. Seveda to delam, če ni to una vročina, ko je otrok totalka izmozgan. Če zgledata ok gremo sigurno ven, pa še hišo dobro preluftamo ta cajt.

A boste vprasali za spol al bo presenecenje?

Vprašal, vprašal, ampak bo vseeno presenečenje. Če poveva otrokoma, bo isto, kot če bi dala oglas na radio, pa še tetke se ne bodo mogle menit kaj bo po obliki trebuha. V službi že padajo stave user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.10.2009 17:38:05   
sezam
draja - iiiii, kok je luštn vaš fantič user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.10.2009 17:58:26   
A-N-J-A
draja-kakšen cuker, pa lička ma res za ščipatuser posted image .Na drugi slikici mi sliči na našga Borauser posted image .

tinaaja-mi gremo ven če sta videt ok,samo med otroke pa ne (saj to je jasno)user posted image

dskubin-tale tvoj Draž je pa od sileuser posted image


Naš B je ful začel jeclat.A ima še kera take težave.Včasih traja celo večnost da kaj izustuser posted image .

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.10.2009 20:43:58   
dskubin
Naš B je ful začel jeclat.A ima še kera take težave.Včasih traja celo večnost da kaj izust

To se je zgodilo moji nečakinji. Je blo tko hudo, da so šli do zdravnice, pa skrbelo nas je, da je imela kako neljubo dogodivščino v vrtcu ali kaj takega. V glavnem so rekli, da se ne smeš smejat, pa delat norca, al pa sploh polagat prevelike pozornosti in otroka preveč opozarjat ali mu govorit, da jeclja. Naj bi mu samo pomagal pri izgovarjavi, popravil kako besedo, ampak tko uzput, ne da bi na to polagal preveč pozornosti. Baje pride do tega zato, ker otroku začnejo misli prehitevat in jih z besedami ne more dohajat. On je z mislimi že 3 stavke naprej, izgovoril pa še ni niti prvega. Mislim, da je pri nečakinji to trajalo kak mesec, potem pa čudežno izginilo čez noč, tko, kot je tudi prišlo.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.10.2009 21:00:04   
tinaaja
Anja, samo zate:
http://www.ringaraja.net/forum/dveletnik-in-jecljanje/m_4346682/mpage_1/tm.htm#4359654 user posted image

Nocko!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
8.10.2009 16:17:33   
Ana009
Hoj, da nas mal potegnem gor na prvo stran...

mi smo ostali sami za 14 dni.. no, po 8 dneh pride na obisk babica :)

Draja - kako fajn zgledata tvoja soncka! kaksen fajn fant je Filip in kako gleda Zivo! Pa Ziva je fejst zrasla - pa novo frizuro ima :) A ima Ziva se vedno alergijo?


dskubin
- cestitke za novo user posted image ! pa zdravega user posted image ! Uff, kako zmores sama z dvema razbojnikoma in enim v trebuhu? kdaj pa greste v Anglijo?

Anja - user posted image za Bora!


Pikca
- kako je z Jernejem? Gre lazje v vrtec?

Tinaaja
- user posted image za Brino!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
8.10.2009 20:47:36   
dskubin
Uff, kako zmores sama z dvema razbojnikoma in enim v trebuhu? kdaj pa greste v Anglijo?

Eh, če se le da smo zunaj, pol sta kar pridna. Zvečer je malo bolj pestro, preden se vsi poštimamo, ma gre, ker morata dosti pomagat tudi onadva. Skor se ne zavedam, da sem noseča, razen ko sem kako nerodno obrnjena in fejst brcne, al pa mi trebuh otrdi. Ni časa za masažice, maže, ipd... Taprvič se ukvarjaš samo s trebuhom, tatretjič - kot, da ga ni user posted image

Gremo 2. novembra za cel mesec user posted image

< Sporočilo je popravil dskubin -- 8.10.2009 20:48:14 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.10.2009 8:50:04   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
Gremo 2. novembra za cel mesec user posted image

Uživajteeeee!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

skačica - še v enem kosu? user posted image

Včeraj smo bil v Arboretumu - z Žigijevo skupino iz vrtca smo šli na razstavo buč in peljali njihove medvedke na sprehod, in seveda njih na koncu na igrala. Uživanje na max user posted image  Koliko igral so spet dodal. Res je prav luštn. Žiga ni vedel kam naj gre. Je letal sem in tja (od enga tobogana do drugega), da je bil na koncu čist moker user posted image  Zvečer sta pa oba zaspala že malo po 8. uri (drugače težko pred 9.user posted image )

Drugače nič kaj novega. Plenica je še zmeraj na riti, nič kaj ne kaže, da bi jo kmalu nehali uporabljati. Čveka na polno. Navihan je pa za 3 user posted image . Ma če smo notr, sam gleda kaj bo ušpičil, posebno rad se meče po Ani, ali pride mimo pa jo udari, .... No saj Ana ga pa rada izziva in potem je kaj kmalu dretjeuser posted image

Bom še od doma kako slikco prilepla.... zdej pa delat user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.10.2009 8:50:52   
draja
Jutro punce!

Hvala vsem za pohvale mojih sončkov. Filip je res velik in lepo rejen fantek. V 25 dneh je šel gor 1.100 g in zrasel 3,5 cm.

Drugače pa smo včeraj pokopali taščouser posted image . Staro komaj 50 letuser posted image .

Danes pa ima Živa cepljenje pod nadzorom na PK, tko da prosim držite mal pesti, da tokrat ne bo reakcije. Joj kolk sovražim ta cepljenja!

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.10.2009 13:28:20   
*sonchek*
"Kuku, zamudnica Zara je končno tu. Težka 3530 in dolga 51. Obe z mamico se počutita odlično. Ati in Iza sta presrečna."

Čestitke skačica!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.10.2009 14:28:13   
K_a_t_i
Čestitke, Skačica user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.10.2009 17:36:13   
sezam
user posted image user posted image user posted image user posted image skačica. Si jo le dočakala..... Lepo se cartajte !!!!!!!!

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?