|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 13:52:05   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Mislim kake tumarije ene pišete... da bi šla naravno rodit zato ker bi rada drugim dokazala da sem borka, da sem pogumna in ne vem kaj še vse...
jaooo...

Kako boli zob ne veš dokler te ne začne boleti in isto je pri porodu, pa še to pozabiš v nekaj mesecih.

Sama sem zelo rada poslušala grozljive porodne zgodbe, ampak ker nisem neki paničar in se ne vstrašim neznanega, sem se vedno samo nasmejala, ko je katera povedala kaj hudega...
Rodila sem z umetnimi popadki, saj so mi porod morali sprožit in sem bila pogumna ter zavrnila EA...no po dveh urah bolečin sem prosila če jo lahko vseeno dobim, pa je babičar rekel da je že prepozno. No in rojevala sem malo več kot 4 ure...ker je že dolgo od tega, ti lahko sedaj rečem da bom naslednjič spet šla naravno...

In seveda lahko ene pametujejo kako porod sploh ne boli, ampak res je, imamo različno intenzivne popadke in ena ki ima popadke spredaj se ne more primerjat s križnimi popadki (by the way popadki so bili tak boleči, da sem imela občutek da imam ritno luknjo veliko za nogometno žogo in da mi bo glih-glih vse drobovje ven padlo).

Pa velikost otroka tudi nima nobene veze s tem da popadki manj ali pa bolj bolijo.
V glavnem sin je imel 4kg in če se ne bi zataknil s trebuščkom (ja tudi metali so se mi na trebuh da so ga ven tišali) bi rodila še prej.

kako bo katera rodila je meni res vseeno me pa pogreje recimo to, ko so kolegico prepričevale ene punce naj gre rodit z EA, pa same še sploh nimajo otrok. Rojevala je 16-ur, po 8-urah so ji EA izklopili, ker niso vedeli če se zaradi tega mala ne spušča...če ne bi bila na EA, bi jo verjetno dali na CR, rodila je vakumsko...

Pa še to...nekatere pravijo da sam porod ne boli...mene je ful...nekatere porod pojstlice sploh ne čutijo...sama sem uro po rojstvu sina dobila tak močen popadek, da me je skoraj z mize vrglo in sem porodila še to...in bolečina ni bila nič manjša kot pri porodu sina...bila sem tudi ful šivana, pa so bili le-ti najmanši problem...

ta je tud krepka...no dej logika....kaj ma ea z tem ali se malcek spusti ali ne...obrazlozi

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 13:56:24   
simona2
Rodila dvakrat brez EA, nisem se pa branila maske, čeprav ne vem če je kaj pomagalo. Drugi porod je bil umetno sprožen in je morda malenkost bolj bolelo, samo moram reči, da me je marsikaj v življenju bolelo veliko bolj kot porod. Pa še nekaj je pri porodu, da to bolečino začuda zelo hitro pozabiš, seveda, če je porod kolikor toliko brez zapletov.

Jaz recimo se veliko bolj bojim, da bi pri EA šlo kaj narobe (prijateljica postala skoraj hroma), kot popadkov. No smo pa seveda ljudje različni in puljenje zoba in porod res nista eno in isto. Anestezija pri zobu je danes praksa EA pri porodu pa je lastna odločitev. Zato se mi zdi, da je mogoče vsaj prvič za poskusit brez epiduralne, saj če se karkoli zakomplicira tako ali tako pomagajo z analgetiki oziroma ostalimi potrebnimi ukrepi.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:01:27   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Aniiita

Pa v Afriki rodijo po 10 otrok brez kakršnikoli medikamentov.



Pa si ti čisto gotova, da 100% žensk v Afriki rodi brez težav, normalno in da vse preživijo, otroci pa tudi?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:01:50   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Mislim kake tumarije ene pišete... da bi šla naravno rodit zato ker bi rada drugim dokazala da sem borka, da sem pogumna in ne vem kaj še vse...
jaooo...

Kako boli zob ne veš dokler te ne začne boleti in isto je pri porodu, pa še to pozabiš v nekaj mesecih.

Sama sem zelo rada poslušala grozljive porodne zgodbe, ampak ker nisem neki paničar in se ne vstrašim neznanega, sem se vedno samo nasmejala, ko je katera povedala kaj hudega...
Rodila sem z umetnimi popadki, saj so mi porod morali sprožit in sem bila pogumna ter zavrnila EA...no po dveh urah bolečin sem prosila če jo lahko vseeno dobim, pa je babičar rekel da je že prepozno. No in rojevala sem malo več kot 4 ure...ker je že dolgo od tega, ti lahko sedaj rečem da bom naslednjič spet šla naravno...

In seveda lahko ene pametujejo kako porod sploh ne boli, ampak res je, imamo različno intenzivne popadke in ena ki ima popadke spredaj se ne more primerjat s križnimi popadki (by the way popadki so bili tak boleči, da sem imela občutek da imam ritno luknjo veliko za nogometno žogo in da mi bo glih-glih vse drobovje ven padlo).

Pa velikost otroka tudi nima nobene veze s tem da popadki manj ali pa bolj bolijo.
V glavnem sin je imel 4kg in če se ne bi zataknil s trebuščkom (ja tudi metali so se mi na trebuh da so ga ven tišali) bi rodila še prej.

kako bo katera rodila je meni res vseeno me pa pogreje recimo to, ko so kolegico prepričevale ene punce naj gre rodit z EA, pa same še sploh nimajo otrok. Rojevala je 16-ur, po 8-urah so ji EA izklopili, ker niso vedeli če se zaradi tega mala ne spušča...če ne bi bila na EA, bi jo verjetno dali na CR, rodila je vakumsko...

Pa še to...nekatere pravijo da sam porod ne boli...mene je ful...nekatere porod pojstlice sploh ne čutijo...sama sem uro po rojstvu sina dobila tak močen popadek, da me je skoraj z mize vrglo in sem porodila še to...in bolečina ni bila nič manjša kot pri porodu sina...bila sem tudi ful šivana, pa so bili le-ti najmanši problem...

ta je tud krepka...no dej logika....kaj ma ea z tem ali se malcek spusti ali ne...obrazlozi


S tem nima veze, ampak niso vedeli če zaradi tega ker ne čuti popadkov ne more dovolj dobro sodelovat. Bila je že čisto odprta, mala pa se še sploh ni spuščala...a sem sedaj vredu napisala? Logika?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:08:13   
KatMat
ea vsi neki napihujejo...KAKO LAHKO POSTANES SKORAJ HROM?!?!??!DDDDD ali si al pa nis...a ti zadane zivc al pa ne...ni vmes!!!!jaz pa mam kolegico ki je rodila po naravni poti pa je hroma!!ekola...pa da ne recem kok jih slisim da si zadet po ea,da ne nadzorujes otrocka nic ne cutis its itd itd....zadet sploh nisi,jaz sem otrocka popolnoma cutila,19 ur sem se odpirala 3 cm (brez ea) po ea sem se v 2.5 urah odprla 7 cm....maska pri naravnem-znat moras dihat drugac ni nc,zadet si k strela isto inekcija pred izstisom ne bo nobena rekla da je bla prisebna po prejemu,pa da ne recem odstotek zdravil ki gre cez otrocka pri "naravnem" ali pa porodom z ea...

je treba vedt dejstva ne pa govort poznam eno...naj govorijo tiste ki so dozivele to...sigurn bi drugac povedale-kaj se tocno dogaja med porodom ve samo tista ki rodi

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:09:26   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: roberta

Aniita user posted image

super si se odločila. naraven porod je sicer res boleč, ampak razmeroma hitro mine... jaz sem 2x rodila naravno, brez epiduralne in podobnega, pa bom tretjič spet.




user posted image vedno ne mine...
Ko se v 12ih urah odpreš le za 4 cm, pa si takooooooooooo zelooooooooo želiš naravnega poroda...
user posted image user posted image user posted image Kaj bi dala, da bi slišala user posted image prvi jok. Včasih pač ne gre!




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:11:04   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Poleg tega imam veliko zaupanje v mater naravo, da ona od vseh najbolje ve, kaj počne z nami.




Ja, po materi naravi bi bila pokojna jaz ali otrok ali pa oba. Že ve, ne?


* * *

Tam nekje do polovice tretje strani sem prišla pa se mi ne da več.
Imam občutek, da bi morali komu podeliti državne medalje za zasluge!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:11:11   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


S tem nima veze, ampak niso vedeli če zaradi tega ker ne čuti popadkov ne more dovolj dobro sodelovat. Bila je že čisto odprta, mala pa se še sploh ni spuščala...a sem sedaj vredu napisala? Logika?


Moja se tudi ni spuščala dobro, ampak je imela 2x ovito popkovino okrog vratu. So mi skakali po trebuhu in jo komaj ven potisnili.

moji sosedi sta rodili, brez EA, ker je v MB bilo teško dobit anestezista,  pa sta imeli vakuumski porod. Ne poznam pa noeben, ki bi imela EA in rodila z vakuumom.
In zanimivo, da osebje v P odobrava EA, odvisno je bilo samo o predstojnikih ali bodo dovolil ali ne.

In te zgodbice o ne spuščanju, pa kaj vem še vse, lahko prodajate komu drugemu, ne pa nam, ki smo dale to skoz.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:11:15   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Mislim kake tumarije ene pišete... da bi šla naravno rodit zato ker bi rada drugim dokazala da sem borka, da sem pogumna in ne vem kaj še vse...
jaooo...

Kako boli zob ne veš dokler te ne začne boleti in isto je pri porodu, pa še to pozabiš v nekaj mesecih.

Sama sem zelo rada poslušala grozljive porodne zgodbe, ampak ker nisem neki paničar in se ne vstrašim neznanega, sem se vedno samo nasmejala, ko je katera povedala kaj hudega...
Rodila sem z umetnimi popadki, saj so mi porod morali sprožit in sem bila pogumna ter zavrnila EA...no po dveh urah bolečin sem prosila če jo lahko vseeno dobim, pa je babičar rekel da je že prepozno. No in rojevala sem malo več kot 4 ure...ker je že dolgo od tega, ti lahko sedaj rečem da bom naslednjič spet šla naravno...

In seveda lahko ene pametujejo kako porod sploh ne boli, ampak res je, imamo različno intenzivne popadke in ena ki ima popadke spredaj se ne more primerjat s križnimi popadki (by the way popadki so bili tak boleči, da sem imela občutek da imam ritno luknjo veliko za nogometno žogo in da mi bo glih-glih vse drobovje ven padlo).

Pa velikost otroka tudi nima nobene veze s tem da popadki manj ali pa bolj bolijo.
V glavnem sin je imel 4kg in če se ne bi zataknil s trebuščkom (ja tudi metali so se mi na trebuh da so ga ven tišali) bi rodila še prej.

kako bo katera rodila je meni res vseeno me pa pogreje recimo to, ko so kolegico prepričevale ene punce naj gre rodit z EA, pa same še sploh nimajo otrok. Rojevala je 16-ur, po 8-urah so ji EA izklopili, ker niso vedeli če se zaradi tega mala ne spušča...če ne bi bila na EA, bi jo verjetno dali na CR, rodila je vakumsko...

Pa še to...nekatere pravijo da sam porod ne boli...mene je ful...nekatere porod pojstlice sploh ne čutijo...sama sem uro po rojstvu sina dobila tak močen popadek, da me je skoraj z mize vrglo in sem porodila še to...in bolečina ni bila nič manjša kot pri porodu sina...bila sem tudi ful šivana, pa so bili le-ti najmanši problem...

ta je tud krepka...no dej logika....kaj ma ea z tem ali se malcek spusti ali ne...obrazlozi


S tem nima veze, ampak niso vedeli če zaradi tega ker ne čuti popadkov ne more dovolj dobro sodelovat. Bila je že čisto odprta, mala pa se še sploh ni spuščala...a sem sedaj vredu napisala? Logika?
kaj ma pa ona za sodelovat pri spucanju otroka????a mislis da ga ti spustis??oprosti,ampak se vedno ne vem kaj je tuki ea kriva??

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:12:14   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


S tem nima veze, ampak niso vedeli če zaradi tega ker ne čuti popadkov ne more dovolj dobro sodelovat. Bila je že čisto odprta, mala pa se še sploh ni spuščala...a sem sedaj vredu napisala? Logika?


Moja se tudi ni spuščala dobro, ampak je imela 2x ovito popkovino okrog vratu. So mi skakali po trebuhu in jo komaj ven potisnili.

moji sosedi sta rodili, brez EA, ker je v MB bilo teško dobit anestezista,  pa sta imeli vakuumski porod. Ne poznam pa noeben, ki bi imela EA in rodila z vakuumom.
In zanimivo, da osebje v P odobrava EA, odvisno je bilo samo o predstojnikih ali bodo dovolil ali ne.

In te zgodbice o ne spuščanju, pa kaj vem še vse, lahko prodajate komu drugemu, ne pa nam, ki smo dale to skoz.
ee hvala...koncno ena ki vsaj ve o cem govori

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:12:42   
mateyka
ta je tud krepka...no dej logika....kaj ma ea z tem ali se malcek spusti ali ne...obrazlozi


ja, lahko ima opraviti s spuščanjem otroka. lahko upočasni popadke in/ali intenzivnost le teh in porod sam (in s tem tudi spuščanje otroka). to je splošno znano. na švedskem zato uporabljajo EA v ful manjših dozah kot pri nas. tam stojiš in okoli hodiš, če ti paše, da se otrok spusti naravno, z gravitacijo, tudi ko imaš npr. EA.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:16:42   
rija
mislim.....kot vedno, imajo zdaj zopet največ povedat o tem, da ne čutiš popadkov ob EA ravno tiste, ki je niso imeleuser posted image

malo morgen pupe....čutiš....prekleto čutiš....ampak ko mi je EA prijela, sem lahko po šolsko sodelovala z babico....prej pa sem samo mislila::::::pismo....ne morem več.....jaz bom hin....pa kaj so me za vraga na 4 konje privezali pa vsakega fajn v rit našutirali, da vlečejo vsak na svoj konec?????

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:18:03   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ta je tud krepka...no dej logika....kaj ma ea z tem ali se malcek spusti ali ne...obrazlozi


ja, lahko ima opraviti s spuščanjem otroka. lahko upočasni popadke in/ali intenzivnost le teh in porod sam (in s tem tudi spuščanje otroka). to je splošno znano. na švedskem zato uporabljajo EA v ful manjših dozah kot pri nas. tam stojiš in okoli hodiš, če ti paše, da se otrok spusti naravno, z gravitacijo, tudi ko imaš npr. EA.

da se otrok ne spusti ni kriva ea.... da bi se pocasneje pa bi bila vrjetno kriva ea...ni nujno...zato te na perdavanjih opozorijo da ti utegne podaljsati porod...spet ni nujno...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:18:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ta je tud krepka...no dej logika....kaj ma ea z tem ali se malcek spusti ali ne...obrazlozi


ja, lahko ima opraviti s spuščanjem otroka. lahko upočasni popadke in/ali intenzivnost le teh in porod sam (in s tem tudi spuščanje otroka). to je splošno znano. na švedskem zato uporabljajo EA v ful manjših dozah kot pri nas. tam stojiš in okoli hodiš, če ti paše, da se otrok spusti naravno, z gravitacijo, tudi ko imaš npr. EA.



tole z upočasnitvijo bi znalo biti res....meni je zmanjkal zadnji popadek....ampak je bil otrok že z lasmi zunaj.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:19:20   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mislim.....kot vedno, imajo zdaj zopet največ povedat o tem, da ne čutiš popadkov ob EA ravno tiste, ki je niso imeleuser posted image

malo morgen pupe....čutiš....prekleto čutiš....ampak ko mi je EA prijela, sem lahko po šolsko sodelovala z babico....prej pa sem samo mislila::::::pismo....ne morem več.....jaz bom hin....pa kaj so me za vraga na 4 konje privezali pa vsakega fajn v rit našutirali, da vlečejo vsak na svoj konec?????
se podpisem...vsaj prisebna sem bila pri 2. porodni fazi in sodelovanje z osebjem je bilo cist na drugi ravni kot prej

< Sporočilo je popravil KatMat -- 21.7.2009 14:22:08 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:20:35   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mislim.....kot vedno, imajo zdaj zopet največ povedat o tem, da ne čutiš popadkov ob EA ravno tiste, ki je niso imeleuser posted image

malo morgen pupe....čutiš....prekleto čutiš....ampak ko mi je EA prijela, sem lahko po šolsko sodelovala z babico....prej pa sem samo mislila::::::pismo....ne morem več.....jaz bom hin....pa kaj so me za vraga na 4 konje privezali pa vsakega fajn v rit našutirali, da vlečejo vsak na svoj konec?????


Pa ti si bila vljudnauser posted image ....jaz sem že konkretno preklinjala, ampak možu, po tihem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:21:00   
kaja13
Prvič sem rodila "naravno" v 5 urah in preživela. Drugič sem rodila z epiduralno v 2,5 urah in ponovno preživela. V tretje bom najsrečnejši človek na svetu, če si bom v Ljubljani lahko zrihtala epiduralno. Valjda se porod da preživet tudi brez analgetikov, samo..... meni se niti slučajno ne zdijo/zdite večje junakinje tiste ki rodijo/rodite brez pomoči. To se mi zdi čisto individualna odločitev in  jaz bise vsakič odločila za lajšanje.
Pa čisto tako mimogrede.... porod sem drugič dosti lepše doživela, nič nisem bila omotična, zmatrana.,... mogoče je bila razlika samo  tem, da sem prvič otroka z dosti večjim olajšanjem v naročje stisnila, drugič je bila pa občutek bol v smislu "a smo že fertik?"user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:22:42   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: kaja13

Prvič sem rodila "naravno" v 5 urah in preživela. Drugič sem rodila z epiduralno v 2,5 urah in ponovno preživela. V tretje bom najsrečnejši človek na svetu, če si bom v Ljubljani lahko zrihtala epiduralno. Valjda se porod da preživet tudi brez analgetikov, samo..... meni se niti slučajno ne zdijo/zdite večje junakinje tiste ki rodijo/rodite brez pomoči. To se mi zdi čisto individualna odločitev in  jaz bise vsakič odločila za lajšanje.
Pa čisto tako mimogrede.... porod sem drugič dosti lepše doživela, nič nisem bila omotična, zmatrana.,... mogoče je bila razlika samo  tem, da sem prvič otroka z dosti večjim olajšanjem v naročje stisnila, drugič je bila pa občutek bol v smislu "a smo že fertik?"user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaja13)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:26:39   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


S tem nima veze, ampak niso vedeli če zaradi tega ker ne čuti popadkov ne more dovolj dobro sodelovat. Bila je že čisto odprta, mala pa se še sploh ni spuščala...a sem sedaj vredu napisala? Logika?


Moja se tudi ni spuščala dobro, ampak je imela 2x ovito popkovino okrog vratu. So mi skakali po trebuhu in jo komaj ven potisnili.

moji sosedi sta rodili, brez EA, ker je v MB bilo teško dobit anestezista,  pa sta imeli vakuumski porod. Ne poznam pa noeben, ki bi imela EA in rodila z vakuumom.
In zanimivo, da osebje v P odobrava EA, odvisno je bilo samo o predstojnikih ali bodo dovolil ali ne.

In te zgodbice o ne spuščanju, pa kaj vem še vse, lahko prodajate komu drugemu, ne pa nam, ki smo dale to skoz.


Tudi jaz ne.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:27:45   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mislim.....kot vedno, imajo zdaj zopet največ povedat o tem, da ne čutiš popadkov ob EA ravno tiste, ki je niso imeleuser posted image

malo morgen pupe....čutiš....prekleto čutiš....ampak ko mi je EA prijela, sem lahko po šolsko sodelovala z babico....prej pa sem samo mislila::::::pismo....ne morem več.....jaz bom hin....pa kaj so me za vraga na 4 konje privezali pa vsakega fajn v rit našutirali, da vlečejo vsak na svoj konec?????


Se strinjam z vsako besedo. Pri meni je bilo isto.



_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:27:53   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

S tem nima veze, ampak niso vedeli če zaradi tega ker ne čuti popadkov ne more dovolj dobro sodelovat. Bila je že čisto odprta, mala pa se še sploh ni spuščala...a sem sedaj vredu napisala? Logika?


mislim, da si hotla povedat, da ni znala potiskat, ker tako je bilo pri meni in so ji čisto na koncu sklopli, ker nisem spodaj nič več čutla.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:32:35   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Mene do zdaj še nobeden ni uspel prepričati, da so razne EA, ultive, maske in podobno brez posledic za otroka.

Ma daj ne napenjaj se preveč, da ti ne bo kisika zmanjkalo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:33:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Mene do zdaj še nobeden ni uspel prepričati, da so razne EA, ultive, maske in podobno brez posledic za otroka.

Ma daj ne napenjaj se preveč, da ti ne bo kisika zmanjkalo.


ga bo pa orng spohala.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:36:37   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: oka
Pa dobr no, že četrta stran pa še vedno ne vem kaj je to Ultiva. Še enkrat: kaj točno je Ultiva?

Samo in samo za OKO - U_L_T_I_V_AAAAA. Knock yourself out!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Katera sploh še rodi-"po starem"?
21.7.2009 14:36:42   
timoteja
Jaz sem obe deklici rodila čisto po naravni poti, prvič je trajalo slabi 2 urci, drugič pa dobre pol ure. ni bilo nič tako groznega, res pa je, da so bili drugič popadki proti koncu še intenzivnejši.

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?