|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 20:18:03   
sonček85
evo prišla da vam zaželim lahko noč,Aleks že spi mami pa gre malo pred TV.

mIŠKA.JJOJ jaz ne grem nič,dugač bi ti pa z veseljemuser posted image

nočkooooooooooooo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 20:43:11   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

pupe pred enim letom (30.7.) sem zagledala rahel magični +...kje je že to...hmmm...zdaj pa imam že eno fajno sladko zlato mojo čbelco...user posted image user posted image user posted image


JAZ TUDIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ----

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 20:46:29   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Nujno pomoč!!!!

A gre katera v roku 14 dni v Avstrijo (v bližino kakšne lekarne)?
Jst bi nekaj rabla za mojega "tavelikega". Tega baje nimajo ne pri nas in ne v Italiji!

Če gre katera ali pa poznate koga, ki gre v Avstrijo, naj se mi javi na ZS.

Že vnaprej hvala!



mi bomo mogoče šli .... v roku 14 dni pa ziher .... mogoče pa to soboto, če bo vreme ok .... ti javim

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 20:48:25   
Nalini
sonček ... moj Aleksej rabi obe mamicini zizi tak da bomo malo počakali .... noooo ... bom raje tiho, ker nikoli ne veš kdaj se lahko kaj prime .....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 20:51:00   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

sonček ... moj Aleksej rabi obe mamicini zizi tak da bomo malo počakali .... noooo ... bom raje tiho, ker nikoli ne veš kdaj se lahko kaj prime .....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ja res je.Jaz še zdaj ne vem kaj je blo tist zadnjič z mojo M.Tko je bilo lani potem pa se je rodil letos ta mali Sonček user posted image

Pozabla povedat da sem se danes z Aleksom potepala po CE s kpmk,Ian-om in njunim atijem.Prav lepo smo se meli ,pa še na pjačko smo šli user posted image

zdaj pa res grem user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 20:56:44   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Nujno pomoč!!!!

A gre katera v roku 14 dni v Avstrijo (v bližino kakšne lekarne)?
Jst bi nekaj rabla za mojega "tavelikega". Tega baje nimajo ne pri nas in ne v Italiji!

Če gre katera ali pa poznate koga, ki gre v Avstrijo, naj se mi javi na ZS.

Že vnaprej hvala!




kaj pa bi rabla? Jaz bom najbrž šla okoli 15-ga,če ti ni prepozno.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 20:58:00   
Blueeyes
ČESTITKE ZA DRUGI DEL user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74
Blue* tvoja princeska pa res ne mara bazenčka, mogoče se pa gobice boji. Pa saj se bo počasi navadila.

???? tole si pa pomotoma men napisala.. najbrž si mislila deteljo k ma gobico... naša uživa na bazenčku

IZVIRNO SPOROČILO: L & L
No zdej pa upam da mi uspe par slikc prilepit.
user posted image
Tukaj čičam v bumbo stolčku
user posted image
Cuker mali zgleda kot da je blond pa sploh ni user posted image
user posted image
Čofam
user posted image  

kako lepe slike user posted image   user posted image  tm na drugi sliki v unmu stolu je tko luštn

mi smo bli pa dons mal na Rakitni, smo šli pofotat k je blo tko lepo vreme.... Jutr pa najbrž v Iški Vintgar - ampak tm bova samo midva čofotala, k je premrzla voda za Gajo user posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 20:59:57   
matcar
Evo,da se še jaz javim.
Lea je dobro prispela na morjeuser posted image user posted image user posted image . Maks pa je tudi vredu,očka vredu,kapljic več nimamo,samo kremico še 4x na dan.Je rekel Z,da so vse naredli,kar je blo možno,zdaj še samo na vidu delamouser posted image user posted image user posted image
Hvala vsem za izrečeno sožalje.

Pa čestitke za 2.del!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil matcar -- 30.7.2009 21:00:29 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 21:38:05   
klavdyk
da se še js javim, preden odbrzimo jutr v čatež. spakirano mam že vse-skoraj-v avto bomo nalagali jutri-atija bo tk kap, ko ma mama tejko potovalk. ja dva otroka pa ja mrta met veliko cot zraven. user posted image user posted image user posted image da o mami sploh ne govorimouser posted image user posted image

na srečanju korošic smo ble 3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za nas-jernejav, m..tina in js. smo se načvekale, dokler nas niso naši "moški" poterali domov. smo zgleda preveč klepetale in so se naveličaliuser posted image user posted image user posted image user posted image fajn je blouser posted image user posted image

matcar naslednjič pa še ti prideš zravn-velja!!!

lp


(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 21:40:13   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: klavdyk

da se še js javim, preden odbrzimo jutr v čatež. spakirano mam že vse-skoraj-v avto bomo nalagali jutri-atija bo tk kap, ko ma mama tejko potovalk. ja dva otroka pa ja mrta met veliko cot zraven. user posted image user posted image user posted image da o mami sploh ne govorimouser posted image user posted image

na srečanju korošic smo ble 3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za nas-jernejav, m..tina in js. smo se načvekale, dokler nas niso naši "moški" poterali domov. smo zgleda preveč klepetale in so se naveličaliuser posted image user posted image user posted image user posted image fajn je blouser posted image user posted image

matcar naslednjič pa še ti prideš zravn-velja!!!

lp


Ja,naslednjič se ziher vidimo.Mi je tak žal,da danes nisem mogla prit.




_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 21:42:51   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: klavdyk

da se še js javim, preden odbrzimo jutr v čatež. spakirano mam že vse-skoraj-v avto bomo nalagali jutri-atija bo tk kap, ko ma mama tejko potovalk. ja dva otroka pa ja mrta met veliko cot zraven. user posted image user posted image user posted image da o mami sploh ne govorimouser posted image user posted image

na srečanju korošic smo ble 3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za nas-jernejav, m..tina in js. smo se načvekale, dokler nas niso naši "moški" poterali domov. smo zgleda preveč klepetale in so se naveličaliuser posted image user posted image user posted image user posted image fajn je blouser posted image user posted image

matcar naslednjič pa še ti prideš zravn-velja!!!

lp


klavdyk:te pokličem če bomo šli kaj v Čatež in se dobimo na bazenu.

super za srečanje

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
30.7.2009 22:26:18   
m..tina
Ja, naši mulci so nas pa res tak grdo pregnali domov. Če babe čvekajo, je treba red nardit! user posted image
Ja, smo obljubljale slikce s srečanja korošic, pa se nobena ni spomnila, da bi vzela fotoaparat. No naslednjič sigurno, bomo pa takrat naredle tok več slikc. user posted image Pa se Matcar bo zravn!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 6:20:43   
detelja
user posted image

user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 7:26:02   
matcar
Jutro!
Joj,kak bo pasala kavica.Hvala,Detelja!user posted image user posted image user posted image
Jaz pa bi še tak spala,pa moja2user posted image nista za to.Bi mi tak pasalo!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 7:34:54   
Cveta28
Jutro aprilčice, jagodke in krofki!

Jaz sem vas zadnje dni bolj brala, ker enostavno nisem imela volje pisat. Kot vidim se 'vaši-naši' problemi (tašče, krsti, kopanje, dopusti, osamljenost, vročina) nadaljujejo in včasih imam že sama vsega skupaj čez glavo. Po drugi strani pa se tolažim, da smo vse v istem zosu.
Ravno včeraj sem zjezila svojo taščo, ker sem jo prosila naj pusti Lauro v miru, ker se mala igra...celo dopoldne sva bili z mojimi starši v Tivoliju in ko sva se ob 13h vrnili v Jarše je bila mala že čisto mokra (Laura namreč švica kot nora!) in sem jo zato položila na sredo postelje obkoljeno z igračami, da se malce shladi. Tašča pa prileti v sobo in ji začne nekaj prepevat in prigovarjat, jaz pa iz dnevne da naj jo pusti...čez 5min sem jo že slišala kako govori po telefonu s tastom in se huduje nad mojim obnašanjem......mi je prav vseeno, ker sem že med nosečnostjo povedala kako bom vzgajala otroka in se sedaj tega striktno držim...sorry, ker jo ne pustim, da bi mi jo vlačla po rokah (BTW, to mi je naredila ravno prejšnji teden, ko smo prišli s cepljenja in sva jo ji pustila v  varstvu za 1,5h...drama, Laura se zbudi in namesto, da bi jo dala v stolček, jo je prenašala po stanovanju, nama pa je rekla kakšna strša sva, ker ji nisva pustila stekleničke (HALO, LAURA SE IZKLJUČNO DOJI!!!) in kako zahtevnega otroka imava, ker hoče vse videt ... jaz sem šla kar ven iz sobe ).... ne vem zakaj imam občutek, da me ljudje sploh ne jemljejo resno kar jim govorim glede vzgoje Laure....sploh pa babice in dedki....a sedaj ko sem pa rodila bom pa spremenila svoje nazore....NE!....
Sej pravim, detelja ti si moja vzrnica!

Drugače pa naša Laura uživa, spimo, jemo, polivamo, se igramo kot ponavadi...ravno igra je zadnje dni pri nas postala zelo 'in'. Laura uživa v pasenju kravic (ne enkrat tudi celo uro) in začne močno protestirati, če jo hočeš samo obrniti na hrbet. Pri tem je mala muca pogruntala, da se p opostelji ali v igralnem centru še ne more tako dobro dokopati do igrač zato je enostavno začela k sebi veči rjuho, pleničko ali igralno podlago in tako igračne pridejo kar k njej . Smo v fazi, ko že vse nese v usta, tudi dudo vrže ven in rokico potisne notri, ali pa med podiranjem kupča v usta baše rokice in potem bruha...sva se s kodrom že spraševala, če imava 'bulimičnega' otroka... JOKE! P je itak rekla, da dokler normalno pridobiva na teži je vse ok.

Sem se pa ravno sedaj spomnila še en trač....ko smo bili zadnjič pri P, smo morali malce dlje počakati, ker sta bila notri novopečena starša, ki sta rabila malce več pozornosti....tudi punčica Saške Lendero obiskuje isto P kot mi So izgledali prov fletno, Saška pa tako raztreseno kot smo bile me v prvem mesecu, ko še nismo vedele kje se nas drži glava

Ali se vaši tudi ponoči potijo? Naši Lauri je ful vroče in že nekaj noči opažam, da se tudi ponoči ful spoti v glavo. Ali je to normalno? V spalnici imamo ponoči okoli 23-25 stopinj in odprto okno ampak mala še vedno ful 'švica'. Oblečena je le v bodi z dolgimi rokavi, nogice pa ima pokrite z rjuhico.

< Sporočilo je popravil Cveta28 -- 31.7.2009 7:36:30 >

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 7:46:43   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Jutro!
Joj,kak bo pasala kavica.Hvala,Detelja!user posted image user posted image user posted image
Jaz pa bi še tak spala,pa moja2user posted image nista za to.Bi mi tak pasalo!


tudi jaz bi še spala, ampak se je naša maja odločila malo po 5 uri, da mora mamica vstat...pol sva mal gledali naokoli ona je za par min zaspala mamica pa več ni mogla spat..zdaj pa sem kot megla...še kavica ne pomaga...bova pa zato popoldan spali kot topuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 7:51:13   
detelja
cveta28 bolj kot tvoja vzornica sem verjetno tvoj duplikat...isto se nama dogaja...tudi naša maja švica ko nora...ko jo vzamem iz vozička je cela mokra...pa nogice ima skoz mokre-stopala....tudi jaz imam občutek, da pri tastu/tašči nič ne veljam...pač sem rodila hčero njunemu sinu in to je to...itak je vse on, glava družine in vse kar on reče mora držat...vzorec moderne družine ne velja pri tej družini...moški je bog i batina, ženska pa itak za smeti...pusti nama bo že uspelo in bova pokazali zobe in bo jim še žal, da so bili taki do naju oz so....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 8:01:51   
kimmii
Dobro jutro,
Kako kaj spančkajo vaši otročki?
Me smo prej spale skoraj celo noč, od 9 do 5, zdaj pa gre spat ob 10 pa se zbudi že od 1 pa potem ob 4 pa potem ob 7......
Čez dan pa gre spat še kar nekajkrat za kakšno urco, dve, je budna kako uro potem pa že mora it malo počivat.
Kaj na to vpliva? Se mogoče ne naje več dosti, pa se zato tako pogosto zbuja? Se pa samo dojiva.

Kdaj boste začele z uvajanjem goste hrane?

Lepo se imejte in uživajte v še enem vročem dnevu.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 8:42:56   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: kimmii

Dobro jutro,
Kako kaj spančkajo vaši otročki?
Me smo prej spale skoraj celo noč, od 9 do 5, zdaj pa gre spat ob 10 pa se zbudi že od 1 pa potem ob 4 pa potem ob 7......
Čez dan pa gre spat še kar nekajkrat za kakšno urco, dve, je budna kako uro potem pa že mora it malo počivat.
Kaj na to vpliva? Se mogoče ne naje več dosti, pa se zato tako pogosto zbuja? Se pa samo dojiva.



a ti to govoriš o mojem sinku?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz nimam pojma kaj vpliva na to .....user posted image
se je danes zbudil malo pred sedmo uro zjutraj in se začel pogovarjat ...... malo sva se pocrkljala, previla, oblekla, najedla ..... in zdaj spet spi ......user posted image

včeraj je zaspal ob osmih pa je ob enajstih prvič nekaj mencal .....  ampka on se dejansko ne zbudi ampak v spanju prosi zizo pa mlekca ... te pa 5 minut vleče ko nor, pa nazaj trdno zaspi .....
kak mesec nazaj je pa spal tudi po 7- 8 ur v kosu ..... mama sanja o tistih nočeh user posted image  ..... ampak jaz se več ne sekiram zaradi tega ..... ga vzamem k sebi, mu dam zizo in zgodi se, da včasih oba zaspiva ko topa ... jaz se samo malo odmaknem od njega ....

pa spiva 3 ure in naju nihče ne premakne .... user posted image



uvajanje goste hrane ... bomo vidli kaj bo rekla pediatrinja naslednji teden .... mislim oa tam konec avgusta, ko bo dopolnil 5. mesecev ....
ampak moram še malo prebrat o tem uvajanju, ker nimam glih vseh pojmov razčiščenih ..... kaj najboljše, ob kateri uri, koliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ....

 

(odgovor članu kimmii)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 8:45:02   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: detelje

...bova pa zato popoldan spali kot topuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Se podpišem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 8:48:19   
Nalini
detelja ... hvala za zajtrk ....
dobra siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,..... mislim, da si zadnjič fajn strategijo ubrala aaaa???????? ..... ker itak si ti MAMA!!!! .... dragi je pa glava družineuser posted image  .... na lep način si dobila fajn zadoščenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  .... le tako naprej .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


cveta ... jao jao kake majo eni ..... zgleda, da dobro ne slišita al pa nočeta ..... user posted image

< Sporočilo je popravil Nalini -- 31.7.2009 8:49:06 >

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 8:57:54   
Nalini
zdaj še pa eno vrašanje user posted image

tudi naš mali je v fazi slinjenja in neprestanega dajanja prstov v usta .... pravi mojster je za te zadeveuser posted image ..... prste si riva tak globoko, da mu včasih prav na bruhanje gre ..... jaz pa vztrajno jemljem prstke ven user posted image - pa ni učinka, ker so prsti takoj spet v ustih .... pa tudi vse kar mu pride pod roke nese v usta ..... ok, razumem v taki fazi razvoja je pač .....
ampak ..... igrače, ropotuljice, itd. redno umivam in dezinfikticiram ...... tudi, ko sva doma mu redno umivam rokice ..... ne vem pa kaj naj naredim, ko pridejo obiski al pa kam gremo - vsi ga primajo za rokice (in seveda govorijo kak fajn stiska pa kak je močan v rokicah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )........
a jim naj povem???? ... a veste kak me bodo gledali - kot user posted image  .... malemu pa tudi ne morem na obisku nonstop prat roke ....
jooooj ....

kako ve reagirate v takih primerih? nasvet prosim user posted image

drugače nisem občutljiva glede takih zadev, ampak zdaj pa res nese vse v usta .... in dejansko ne vem kdaj si je kdo nazadnje pral roke in kaj je vse prijemal preden je prijel malega ....

a kompliciram???

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 9:48:56   
Pat74
Se opravičujem detelji, ker sem Majo fdala kar k Blue*user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: detelja
cveta28 bolj kot tvoja vzornica sem verjetno tvoj duplikat...isto se nama dogaja...tudi naša maja švica ko nora...ko jo vzamem iz vozička je cela mokra...pa nogice ima skoz mokre-stopala....tudi jaz imam občutek, da pri tastu/tašči nič ne veljam...pač sem rodila hčero njunemu sinu in to je to...itak je vse on, glava družine in vse kar on reče mora držat...vzorec moderne družine ne velja pri tej družini...moški je bog i batina, ženska pa itak za smeti...pusti nama bo že uspelo in bova pokazali zobe in bo jim še žal, da so bili taki do naju oz so....



Ma jest že itak to vem, da me tašča ne mara od samga začetka, ker sem ji sinčka ukradlauser posted image - drugač imamo pa tud mi probleme s taščo, ker mater ma en bolan odnos s svojim sinom - pismo, ga zna nase čustveno priklenit, tako še meni ne rata - pa da o občutkih krivde sploh ne govorim - je pa tako, da ob vsaki situaciji, ko dse tale njen sinko - se vidi, da sem danes razkurjena - potegne za svojo mamico in ne zame - pade en del spoštovanja, ki ga naj bi imela do moža v kup dreka, če poenostavim z besedami. Če bom pri volji napišem, kva je blo včeraj...

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 10:20:40   
Nalini
ko vse to berem me je kar strah kako bo čez dobrih 25 let ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moj mali bo ziher moja maza in bo njegova punca imela ful probleme z njim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  oz. z mano kot taščouser posted image  ....... mamin sinko .... no saj je že itak user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
31.7.2009 10:24:25   
Nalini
če katero zanima:

http://www.who.int/nutrition/media_page/cht_lhfa_boys_z_0_5.pdf
http://www.who.int/nutrition/media_page/cht_lhfa_girls_z_0_5.pdf
http://www.who.int/nutrition/media_page/cht_wfa_boys_z_0_5.pdf
http://www.who.int/nutrition/media_page/cht_wfa_girls_z_0_5.pdf


mi smo pri teži malo pod povprečjem, pri cm pa malo nad ..... no končno me pa itak te mere sploh ne obremenjuje - glavno da je zdrav, vesel, cartkan in tudi malo tečkan .... pa da je mamin sinkouser posted image  ....

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?