|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
1.8.2009 23:28:06   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena



kpmk - Meni je na zdravnica na razvojnem rekla, da otroci, ki so bili zlatenični nekoliko zamujajo z razvojem, vendar ponavadi ostale nekje na poti dohitijo. user posted image user posted image user posted image Tudi ekstenzijski vzorec je baje pri zlateničnih bolj pogost, zato je pravilno rokovanje še toliko večjega pomena. Midve z Elo imava vsak dan kao "telovadbo", se malo razgibavava in delava dve vaji, ki nama ju je pokazala zdravnica in se mi zdi, da res pomaga. Vseeno pa verjamem, da je treba poslušati ritem otroka in da če mu nekaj ne paše, še pač ni zrel za ta razvojni korak. Vse pride ob pravem času! user posted image Pa tista dva članka o GH, ki si ju pripela, trdita oba isto: najprej riževi kosmiči, potem zelenjava in šele potem sadje. Tako da niti ni takšne hude razlike.



razliko sem mislila ko je en članek da je najbolje začet med 4-6m drug pa po 6muser posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
1.8.2009 23:30:15   
kpmk
ninica23- iii naša Iana že poskušata hrano user posted image user posted image  mi jutri poskusimo kašico user posted image
Me pa zanima katere piškotke kupiš v DM ?

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 7:02:12   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini


detelja ... dvomim, da boste našli župnika, ki bo krstil Majo ......... a na Kobilju si probala? pa v Beltincih? Dobrovnik? ..... ker so katoliki preveč zategnjeniuser posted image  in kao boter mora imet zakramente ..... ma jaz ne vem kaj ti naj svetujem glede tega ....... če ti je sprejemljivo najdi nekoga, ki ga bodo vpisali - pa zaradi tega ne bo kompliciral ..... botrica bo pa sestra ..... kdo pa sploh gleda kaj bo pisalo na krstnem listu?????????????????? ----- ehhhhh ....... ampak najdi nekoga, ki je tebi ljub in ne ta starima in se strinja s tem......
če res želiš, da je Maja krščena ....... ker če le kanček dvomiš je sploh brezveze, da se ubadaš s tem problemom .....




krstnega lista noben ne gleda...sam če oni tako komplicirajo pa bom še jaz...kako bi s ti počutila, da bi bila maji botra a vpisan bi bil nekdo drug, kako bi se ta počutil????? ne bom iz principa popustila boljše, da maja ni krščena...pokica je rekla, da kao nek župnik na hotizi ne komplicira ker ima otroke in za to vsi vedo ampak se delajo da ne vejo...pri nas je tudi en župnik, kateri mislm, da če bi prišla tja z ornk dekoltejem bi takoj vse dovolil...je mlad in mislim, da ima na glavi že 10 otrok ne samo enega...če želiš z njim govorit pa morš it po vaških gostilnah če imaš srečo ga najdeš če ne pa ziher v katerem grmu...v gostilni plača vsaki ženski pijačo - sem sama doživela...svašta....


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 7:16:00   
matcar
Dobro jutro!
Danes pa nismo nič spali,je Maks kar naprej nekaj mrdal po postli,pol je pa še dol padel.Pa spil mi je 2 flaški čaja,sem mu ga sredi noči morala delat,pol pa mu je še plenička pustila,da sem ga morala previt.Ko je končno zaspal,pa je Saš začel z mrdanjem,pa duda not,pa spet ven,pa vroče je ful blo....eh brez veze vglevnem.Spala sem ravno dobre pol ure.user posted image

Saš pa je danes dopolnil 4 mesece!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 8:04:38   
Pat74
Jutro punce.

Detelja, si razmišljala, da bi pa mogoče imeli obred v vaši cerkvi ob prisotnosti vašega in katoliškega duhovnika? Pol pa jest mislim, da glede botrov ne bi bil problem, samo ne vem, če bi tale vaš ta prijazen župnik to naredil, ma v glavnem, da si dobiš enga duhovnika, ki bi bil pripravljen to narest, pa bi imel obred katoliški in evangeličanski.

Vsem krofkom in jagodkam, ki iimajo in so imeli obmesečnice pa čestitke!user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 8:56:07   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: detelja


krstnega lista noben ne gleda...sam če oni tako komplicirajo pa bom še jaz...kako bi s ti počutila, da bi bila maji botra a vpisan bi bil nekdo drug, kako bi se ta počutil????? ne bom iz principa popustila boljše, da maja ni krščena...pokica je rekla, da kao nek župnik na hotizi ne komplicira ker ima otroke in za to vsi vedo ampak se delajo da ne vejo...pri nas je tudi en župnik, kateri mislm, da če bi prišla tja z ornk dekoltejem bi takoj vse dovolil...je mlad in mislim, da ima na glavi že 10 otrok ne samo enega...če želiš z njim govorit pa morš it po vaških gostilnah če imaš srečo ga najdeš če ne pa ziher v katerem grmu...v gostilni plača vsaki ženski pijačo - sem sama doživela...svašta....




mislim, da si se odločila prav .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 8:57:06   
Nalini
user posted image user posted image vsem krofekom in jagodam, ki so v teh dneh praznovali obmesečnice iskrene čestitkeuser posted image

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 9:00:23   
m..tina
Čestitke Sašu za 4 mesece!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 10:13:50   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
no pa da vam še pokažem kako pa že mi lepo držimo glavcouser posted image
user posted image user posted image
aja pa frzurce nisem jaz delala tko so se mu sami naredli k se mu kravžlajouser posted image

user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: matcar
Saš pa je danes dopolnil 4 mesece!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke... pa enga lupčka v najinem imenu.. midve mava pa jutri 3 mesece user posted image

tkole je pa naša med pasenjem kravic user posted image
user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 11:23:57   
veronikab
Čestitke Sašu za 4 mesece! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 11:29:49   
veronikab
Naš Jakob je pa danes prvič po 3 tednih imel bolj mirno noč. Sicer smo imeli probleme z uspavanjem zvečer (1h sva ga oba z user posted image pestovala, dojila, guncala, božala, ma probala vse mogoče, da bi zaspal, pa ni ratalo - na koncu je verjetno omagal sam), pol je pa spal od 21:30h do 1h pa spet naprej do 5:15h in vstal ob 7:15h. Nisem mogla verjeti.

Bravo Jakob!!!user posted image user posted image user posted image

Sva ga pa včeraj dala v pižamco s kratkimi rokavi in hlačnicami, pa brez nogavic, ker se mi je zdelo, da je nenormalno vroče - no mogoče je pa sedaj končno lahko spal, ker mu ni bilo tako vroče.

Upam, da bo danes spet mirna noč.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 11:31:53   
veronikab

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
no pa da vam še pokažem kako pa že mi lepo držimo glavcouser posted image
user posted image user posted image
aja pa frzurce nisem jaz delala tko so se mu sami naredli k se mu kravžlajouser posted image


Super Aleks in sonček!!!!user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

tkole je pa naša med pasenjem kravic user posted image
user posted image


Joj kako je luškana!

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 13:45:10   
Anonimen
Se na hitrco oglasim, ko Ela ravno spi, dragi pa kuha kosilo user posted image : solata z rižem, redkvicami, kumaricami, korenčkom, čebulo, koruzo, lečo, paradižnikom in papriko. Pa seveda z olivnim in bučnim oljem. Njamsi user posted image , v tej vročini bi kar vsak dan jedla samo solate. Pol pa imava enkrat s tuno, drugič s testeninami, pa z ajdovo kašo. Še malo pa nama bo solata gledala iz ušes user posted image  user posted image  user posted image .

detelja - Res mi je težko, ko berem tvoje zapise user posted image , saj se mi zdi, da imaš vse te težave zato, ker imata težave z dragim, kar se kaže tudi v njegovem odnosu do Maje. Zagotovo te vse to boli, kar je čisto normalno. Očitno se še res ni odcepil od svojih staršev in ima sedaj pravo osebnostno krizo. Vse, kar ti lahko svetujem je, da žal te težave same od sebe ne bodo minile, ampak se jih bo treba lotiti. Si kdaj razmišljala o kakšni partnerski terapiji? Zadeva zares dobro deluje, toda mora biti pravi strokovnjak, ker žal je pri nas veliko izjemno slabih psihoterapevtov in psihologov. Da o psihiatrih niti ne izgubljam besed, ki bi tako samo pisali tablete. user posted image Če boš rabila kakšen nasvet, na koga se obrniti, mi kar pošlji ZS, ti bom z veseljem pomagala.
Kaj bi jaz naredila glede krsta? user posted image Mogoče res ni slaba ideja, ki jo je dala Pat74, da se naredi dvojni krst oziroma, da sta prisotna oba župnika, tako kot se delajo dvojne poroke. Če pa to ne bo šlo, pa tudi jaz ne bi popustila in svojega otroka raje ne bi krstila. Pa naj se Maja krsti sama, ko bo velika in se bo lahko sama odločila, za katero vero. To je seveda le moje mišljenje. user posted image

GH - Detelja meni se zdi čisto logično to, kar si napisla, da če dojenček ne pokaže zanimanja za gosto hrano, je noče jesti, da očitno še ni zrel zanjo. In ker imajo otroci različne ritme, je to lahko pri nekaterih pri 5 mesecih, pri drugih pa mogoče pri 8, čisto odvisno od otroka. Mi bomo poskusili konec septembra, začetek oktobra, vsekakor pa bomo počakali, da bo znala Ela sama sedeti oziroma še bolj pomembno stabilno držati glavico in da ne bo več izplazila jezička.
Nalini - Bravo za mamico, da je vseeno uspela uspavati malega radovedneža! user posted image
matcar - Čestitke za 4 mesece! user posted image Pa upam, da bo noč, ki prihaja, dooolga in mirna user posted image . V takšnem primeru neprespane noči je po moje nujno treba it čez dan spat skupaj z otroki. Upam, da si zadremala kakšno kitico user posted image .
Blueeyes - Jeah, kako lepo pase kravice! user posted image Pa lepotička ima svojo prvo lepotno pikico na nogici, a ne?
veronikab - Bravo za spanje! user posted image user posted image user posted image Če mene vprašaš je še bodi s kratkimi rokavčki in hlačnicami preveč, poskusi kar bodi na naramnice in brez hlačnic. Mi spimo samo tako in je Eli zvečer še vedno vroče, jo pokrijem samo s pleničko, z odejico pa potem, ko greva midva spat.

Evo, hitim na kosilo, potem pa na obisk k dvoletnemu Kai-u, pa se tipkamo jutri,
NenaLena



(odgovor članu veronikab)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 14:59:46   
sonček85
ninca:čestitke za 3m user posted image user posted image user posted image u a vbi pa že te piškotke ,superrrrrrruser posted image user posted image user posted image
matcar in Saš:čestitke za 4m user posted image user posted image
tudi mi smo danes dali prvič dve žlički breskovega soka frutek in je Aleks prav z veseljem požiral in če bi mu dala bi še kar pil.In do sedaj ni nobene neg.eakcije user posted image user posted image user posted image
kiimmii.super,le tko naprej
nena.jaz mu jih kar z njegovo brisačko obrišem  ,sep.mu bom pa kapico dala za kake polh in bo.S fenom mu še zaenkrat ne bom,ima bolj malo laskovuser posted image
ja tko lepo že drži glavico,ko pa pasemo kravice pa ni tko super,jih ne pase nevem kaj rad,a bo že ko bo hotel
Ja koderčke bo imel pa po mami in po atiju,sva jih imela oba.Ja jaz tudi obožujem koderčke,še posebaj pri punčkahuser posted image
detelja.joj ,sočustvujem s tabo.Pri vsem tem se mi najbolj Maja smili,upam ,da ne bo imela kasneje problemov
nalini:hvala za odg.
BE:kako lepo jih paseuser posted image user posted image


VSE VAS PRAV LEPO POZDRAVLJA BIRIGITKA Z MORJAuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 15:17:52   
veronikab

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Naš je zdej tam na 150 ml vode + mlekec na 3 ure, pa je pridelal približno 7,5 kg.



m..tina - kako ti vašemu sončku daješ vodo - po flaški ali po žlički?

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 16:13:14   
m..tina
Js sem tu mislila, da mešam adaptirano mleko 150 ml vode + mleko! Mal sem se narobe izrazla!

Sicer pa naš mulc noče pit ne vode, ne čaja. Danes sma ga pa po ne vem kakem čudežu prepričala, da je spil 30 ml vode. Dam mu jo pa kr po flaški.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 19:47:35   
kpmk
Hoj hoj. Mi smo danes poskusili par žličk kašice in uspešno. ni ne špukal, nič....prav lepo je poskušal in okušal nov okus ....  pol po par h premora, je kar sam odpiral ustke user posted image  jupi....

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 19:49:16   
matcar
Čestitam,Ian!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kar tako naprej

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 19:53:46   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Čestitam,Ian!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kar tako naprej


matcar hvala za nasvet...je full pomagal in res uspešno... bom dala pol ko uspem kako fotko na fb user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 20:10:43   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Jutro punce.

Detelja, si razmišljala, da bi pa mogoče imeli obred v vaši cerkvi ob prisotnosti vašega in katoliškega duhovnika? Pol pa jest mislim, da glede botrov ne bi bil problem, samo ne vem, če bi tale vaš ta prijazen župnik to naredil, ma v glavnem, da si dobiš enga duhovnika, ki bi bil pripravljen to narest, pa bi imel obred katoliški in evangeličanski.

Vsem krofkom in jagodkam, ki iimajo in so imeli obmesečnice pa čestitke!user posted image


ja, v kateri cerkvi pa bi potem bila maja krščena oz katere vere bi bila?????


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 20:14:17   
Nalini
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Hoj hoj. Mi smo danes poskusili par žličk kašice in uspešno. ni ne špukal, nič....prav lepo je poskušal in okušal nov okus ....  pol po par h premora, je kar sam odpiral ustke user posted image  jupi....


kakšno kašico si mu pa ponudila?

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 20:33:16   
kpmk
nalini -kašica  =  jabolko, breskev user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
2.8.2009 20:35:35   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Čestitam,Ian!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kar tako naprej


matcar hvala za nasvet...je full pomagal in res uspešno... bom dala pol ko uspem kako fotko na fb user posted image



Malenkost! Samo,da je vse ok!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 6:23:07   
detelja
user posted image

user posted image
user posted image





_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 6:27:40   
detelja
in malo pomočnikov za  vroče dni - upam, da vas ohladijouser posted image user posted image ....


user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image






_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?