|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 16:59:21   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk
Hoj hoj. Mi smo danes poskusili par žličk kašice in uspešno. ni ne špukal, nič....prav lepo je poskušal in okušal nov okus ....  pol po par h premora, je kar sam odpiral ustke user posted image  jupi....

se pridružujem!!! IAN kar tako naprej,da boš velik in zdrav fantič user posted image user posted image user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 17:00:26   
sonček85
veronika.joj kako srčkan jeuser posted image user posted image user posted image ja rokice so pa zakon.Gledam vsak dan če kaj zobek sili ven pa še ni.Si tudi ropotuljico full tišči v usta tisti grob del

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 17:01:10   
sonček85
glaski oddani

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 17:07:50   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: matcar
Saš pa je danes dopolnil 4 mesece!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bravo za saš-a!!!
aja,pa ian se vsem zahvaljuje za čestitke ob 3 mesecih user posted image user posted image user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 17:11:55   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

in malo pomočnikov za  vroče dni - upam, da vas ohladijouser posted image user posted image ....


joooj,že tak je vroče,pol še pa ti pomočniki user posted image user posted image user posted image no,moram pa priznati,da sem jih že malo pogrešala...
HVALA detelja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 17:18:00   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

no pa da vam še pokažem kako pa že mi lepo držimo glavcouser posted image   user posted image
aja pa frzurce nisem jaz delala tko so se mu sami naredli k se mu kravžlajouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aleks


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 19:10:02   
kpmk
quote]IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Hoj hoj. Mi smo danes poskusili par žličk kašice in uspešno. ni ne špukal, nič....prav lepo je poskušal in okušal nov okus ....  pol po par h premora, je kar sam odpiral ustke user posted image  jupi....


super...že komaj čakam, da začnemo z temi kašicami, se bo še mamica basala z njimiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bojo maji dober....

user posted image user posted image user posted image user posted image a ve boste doma pripravljale kašice ali pa boste kupile že pripravljene??



pri nas je tko ko smo bolj frišni : kakđno žličko, dve, tri Ian, potem pa da ne gre v nič pa še mami in ati user posted image user posted image  pa da poskusiva kako so dobre user posted image user posted image [

Mi smo zdle kupili za poskust, drgač pa bom sama delala, razen ko bomo kam šli ker so kr priročne, drgač pa sama user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 19:11:14   
kpmk
detelja - joj je luštna tvoja čebelica

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 19:15:30   
kpmk
sonček85- joj uživancija je tole z bazenčkom in malim piratom Aleksom user posted image user posted image superca

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 19:16:26   
kpmk
ninica23- kje pa imaš ti dr za Iana, ker mi imamo tudi jutri

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 19:18:36   
kpmk
ninica123-mi imamo kašice iz muellerja

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 19:21:59   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: ninica23

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk
Hoj hoj. Mi smo danes poskusili par žličk kašice in uspešno. ni ne špukal, nič....prav lepo je poskušal in okušal nov okus ....  pol po par h premora, je kar sam odpiral ustke user posted image  jupi....

se pridružujem!!! IAN kar tako naprej,da boš velik in zdrav fantič user posted image user posted image user posted image



Hvala!!!

IAN mi2 sva prava frajerja ko že papama user posted image user posted image   
tvoj prijatelj IAN user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 21:01:33   
Anonimen
Dober večer drage babuške!

Ela spančka že od 19.50, mi je zaspala v naročju medtem, ko sem brala vaše poste na rr user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa imam recept za uspavanje: računalnik user posted image user posted image user posted image . Seveda tega ne bomo prakticirali, toda se naši gospodični kar malo pozna, da nimamo tv-ja: rada gleda v računalnik, ko pa pridemo kam na obisk, pa jo tv čisto začara user posted image user posted image user posted image .

Midve sva danes imeli en tak zaspan dan, toda sva pa kar enih 4-krat pasli kravice, pa malo vadiva obračanje. Je Ela postala prava pastirica user posted image . Evo, pripenjam eno fotko:
user posted image

sušenje lask - Ja, saj najbrž bo res treba v mrzlih mesecih spet uporabljati kapico, saj tudi jaz ne upam niti blizu s fenom. Je bilo pa zdaj poleti kar fajn, ko so bili naši srčki kar na pol nagi, a ne? user posted image
Sonček85 - Jeah za koderčke! user posted image Pa čestitke Aleksu, da že tako fajn drži glavico. user posted image Elo še vedno premetava, tako da ji je kar treba še podpreti glavico. Toda se pa pozna, da napreduje pri pasenju kravic, saj vedno bolj uživa in danes si je medtem, ko je pasla kravice, celo uspela stlačiti rokice v usta in se v glavnem ni pustila motiti pri svojem zelo priljubljenem početju user posted image user posted image user posted image . Pa kako fajn ste se kopali user posted image . Vidiš, saj imate morje kar doma! user posted image user posted image user posted image
Brigita23 - Hvala za pozdrave in uživaj še naprej na morju! user posted image
GH - Čestitke za vse, ki že poskušate in je vse ok! user posted image Mi bomo pa še kar počakali vsaj dober mesec. Vsekakor se bomo trudili pripraviti kašice doma, saj je ne glede na to, da je sadje in zelenjava špricana, to vsekakor bolje kot konzervirana kemija. Vsaj nobenega E-ja ni, pa še z ljubeznijo bo pripravljeno, kar tudi šteje. user posted image Če bomo pa kam šli, pa se bomo tudi mi poslužili teh kupljenih, kot prvo pomoč user posted image . Ali pa naumili kakšno fajn varianto, kako doma pripravljene kašice uspešno shraniti in prenašati naokoli. user posted image Pa tudi jaz komaj čakam na kašice, saj obožujem čokolino in vse te otroške zadevščine, tako da se bova gotovo obe z Elo mastili user posted image user posted image user posted image .

Cveta28 - Jeah za tako super vikend! user posted image Pa ne vem, katera si na FB? user posted image Namigni mi malo. user posted image Ja, očka je ful ponosen na svojo princesko, ko tako fajn pase kravice. user posted image Ni kaj, se mu pozna, da je DIF-ovec user posted image user posted image user posted image . Ju že vidim, kako bosta skupaj lazla, plaz'la, tekala, kolesar'la, smučala, se potapljala ... me prav zanima, kateri od njiju bo bolj užival user posted image . Najbrž mamica, ki ju bo ponosno opazovala pri njunih vragolijah. user posted image
Zanimivo, da tvojo princesko moti, ko je polulana. Naša je namreč lahko polulana in pokakana, pa je prav nič ne moti. Čeprav morda pa niti ne vem, ker jo vedno, ko se pokaka, grem takoj previt. user posted image user posted image user posted image Vem pa, da je polulana plenička ne moti.

očki - Mislim, da se je moj pa zdaj že kar sprijaznil, da je pri Eli mamica na prvem mestu, čeprav mu je bilo na začetku zelo težko, je kar bil prizadet in je hotel kao tekmovati. Mislim, da mu je toliko lažje zato, ker se mu Ela vedno zelo smeji, se vidi, da ga prepozna user posted image . Seveda se večinoma hrani in previja pri meni, toda čez vikend se trudimo, da to dela čim večkrat očka, ker med tednom je to skorajda v celoti moje opravilo, saj moj dragi kuha kosila. Uspavanje pa je nekako prešlo kar na mene, četudi Ela zaspi tudi pri očku, samo mogoče potrebujeta nekaj več časa, da se tudi pri njem umiri. Mislim, da bo ta fora "samo mami" še bolj prišla do izraza čez nekaj mesecev in kasneje, ko pa bo Ela tudi več razumela in bo veliko lažje še bolj uvesti očka. Se pa drugače skupaj zelo veliko cartata in moram reči, da se kar topim od sreče, ko vidim, kako zelo ima moj dragi rad svojo rožico, kot ji reče user posted image user posted image user posted image .
detelja - Kakšna lepotička! user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da se kljub vsemu krst nekako dobro izpelje in da se tvoj dragi dokončno postavi na vajino stran user posted image . Morda je pa vse to potrebno, da se nekaj premakne v njem. user posted image

veronikab - Res je ta občutek, ko vidiš očetovo ljubezen, poseben, a ne? user posted image Tudi jaz ne vem, kako bi preživela brez mojega prvi mesec, saj sem bila tako uboga, da je bil moj dragi pravzaprav mama, jaz se ponoči niti vstati nisem mogla, tako sem bila anemična. Tako da je on vstajal, hranil, previjal in uspaval Elo, pa tudi čez dan vsaj polovico. Jaz sem se seveda vedno zbudila, toda enostavno nisem imela moči. Uf, nič kaj fajn spomini niso, toda danes smo pa že tako veliki in je vse to za nami. Jupi! user posted image Pa kako fajn pasete kravice! Bravo za Jakoba! user posted image
Pa pisatelja imaš za moža! user posted image Tudi jaz imam že za 4 romane začetnih 20 strani, še kar nekaj mečkam, čeprav so napisani v glavi in bi mi morda prišel prav kakšen nasvet, kako se disciplinirati pri pisanju. Vem, da to, da bi človek čakal na navdih, ni prava pot, ampak se je enostavno treba spravit zraven kot pri službi in pisati. Ni kaj, samodisciplina bo potrebna user posted image user posted image user posted image .
Glede večernega sračkanja, pa mislim, da smo vse nekje po dopolnjenem 3. mesecu dale to čez in mislim, da je to povezano z razvojem. Pri nas smo ga tako sračkali prejšnji vikend, pa še na obisk smo šli, potem pa je v ponedeljek začela pasti kravice, pa v pogledu sem ji videla, da me več razume. Idealna metoda za uspavanje? Mi jo kar javi, če jo boš našla, ker jo tudi jaz iščem, pa je vsak večer druga user posted image user posted image user posted image .

Blueeyes - Čestitke za 3 mesece! user posted image Čas pa res hitro beži, tudi jaz ne morem verjeti, da bomo kmalu 4, potem bo 123 pol leta, pa še malo, pa bomo shodili. user posted image user posted image user posted image

m..tina - Nam je pri virozi pomagalo sledeče: redno pitje kamiličnega čaja (ga je Ela ful pila, čeprav do takrat nisva pili čaja, kot bi vedela, da ji bo pomagal), seveda nesladkanega, pa kar toplega (sem ji ga grela zaradi grla oziroma smo ga imeli v termovki), po prsih sva mazali materino dušico od Justa, nisva se kopali tisti teden, veliko čiščenja s fiziološko (pred vsakim hranjenjem in še vmes, če sem slišala, da ima zamašen nosek), pa seveda veliko cartanja. user posted image Vročino, ki jo je imela samo prvo noč, pa sem ji "vzela" s svojimi dlanmi: držala sem jo jo za dlani in stopala, tako kot je to počela moja mami, ko sem bila otrok. In je delovalo, zjutraj ni imela več vročine in potem tudi ne. user posted image

nmagk - Jeah, pa res, kako Karolinca uživa! user posted image Prava frajerka je na tem ležalniku. user posted image

krfjolca
- Sem se kar nasmejala, ko sem brala tvoj opis, saj ko smo prejšnji vikend mi bili na Štajerskem in Eli prav tako nič ni pasalo (ni hotela jesti, ne spati, samo je jokcala, tudi če sem jo imela na rokah), tako da sem bila zvečer tako izmozgana, da me je prav vsaka malenkost pognala v zrak, sem prav tako izbruhnila: Par mesecev ne gremo nikamor, saj nima Ela nič od teh obiskov, jaz pa se tako izčrpam, da se potem še tri dni celim. Seveda sem si čez par dni premislila user posted image user posted image user posted image , toda je bila pa dobra šola, da vem, da če gremo kam dlje, moram jaz biti dobre volje, pa sprijazniti se moram, da pač ne bo vse teklo tako tekoče kot doma. Dom je pač dom in dojenčki imajo radi red in znane stvari. Toda je pa res, da jih ne smemo zavijati v vato, če ne, jim bo kasneje toliko težje. Počasi in sigurno se daleč pride, pravijo user posted image . Mi drugače v avtu spimo samo, če smo siti in previti ter dovolj zaspani, drugače pa tudi zna biti kdaj kakšno dretje. Če smo na poti domov, prigovarjam Eli in jo mirim, če je pa pot daljša, pa se pač ustavimo. Je pa res, da večinoma v avtu zaspi, toda se pa vedno odpravimo potem, ko se je najedla.

Uf, spet sem se razpisala user posted image user posted image user posted image . V Lj trenutno grmi in bliska, toda naša muca pridno aja user posted image . Lep večer in mirno noč vam želim, pa lepe sanje user posted image ,
NenaLena

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 21:22:44   
veronikab
No, naš Jakob spi. Danes sem ubrala drugačno taktiko. Nazadnje je Jakob spal od 14:30 pa do 18h. Pol sva se pa pestovala, se z njim intenzivno igrala, ful smo kravice pasli, brcali, grulili, vriskali in delali vse tiste lušne stvari, ki jih znamo. Ob 19 smo se podojili in se šli okrog 19:30 kopat.

Pol pa v sobo. Najprej sem mu ponudila prsi, pa ni hotel jesti, pol sem ga pa kar položila v zibko, mu dala noter dudiko, navila miško na lunci, da mu je igrala, med rokce in delno na obraz pa položila pleničko, ga polljubila, pobožala in šla iz sobe. V sobo sem se vračala nato vse do 21h, mu noter popravljla dudo, ga pobožala, navila miško in spet šla ven. Seveda ga nisem pustila, da bi zajokcal. Je veliko jamral in stokal, si vestno dudo jemal iz ust, se igral s pleničko, se vmes smejal na ves glas in se mi režal, in na koncu zaspal sam od sebe.

Sedaj bom poskusila to izpeljti vsak večer in upam, da bo delovalo, ter da bo čas uspavanja z dneva v dan krajši.

Lahko noč vsem skupaj!

veronikab

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 22:31:14   
Cveta28
Predno šibam v mižule še mal RR čveka user posted image
veronikab - upam, da je Jakobova sitnost pred spanjem samo kakšna prehodn faza user posted image Laura jo zna kakšen dan tudi zasvirat in sem se že navadila, da ne silim vanjo. Navadno je krivec vreme (kot danes, ko se je v LJ ulilo kot iz škafa). Mogoče se je jakob že čez dan tako napapcal, da mu zvečer ne paše ter da je samo tako zaspan, da še očk ne more dati skupaj. Vem pa kako je to, ko otroka skušaš uspavati po 2h skupaj in ne gre. Jaz se z našo niti ne trudim dokler ni ura pol devetih zvečer, če prej že sama neomaga. Bi pa probala s kakšno igro ali pasenjem kravic, da se Jakob zmatra in bi potem prej zaspal.
veronikab - še en firbec glede Kersnika in to....poznam pa Gorana Vojnovića (avtor Čefurjev raus), ki je bil moja paralelka na srednji šoli. Good guy.
GH - jaz sem mislila z doma pripravljeno hrano bolj to, da notri ni dodanega sladkorja pa drugih konservansov. Se pa strinjam, da tudi škropljeno sadje ni ravno vzor zdrave prehrane ampak ka moremo. Žal ne bomo mogli našim otrokom nuditi vse 100% sterilno, super zdravo ali naravno user posted image Ampak kot sem že dejala bomo z uvajanjem GH šli malce na dieto user posted image
Nenči- FB, si me že pofočkala. Tvoja zgodbica iz vikend izletov mi pa zveni zelooooo znano. Mi smo tudi rabili par prevsem pobruhanih in prejokanih voženj dokler nismo našli pravega tajminga za vožnjo (cca.45-60min po začetku hranjenja). Laura navadno zaspi po slabe pol ure vožnje in potem je vsa sitkana, če se prehitro zbudi user posted image tole ima čisto po meni! Če me kdo zbudi sredi popoldanskega počitka sem sitna kot pes user posted image izjema je moj koder user posted image
Nalini - FB, smo že na vezi.
m..tina - če bo problem z dihanjem...v kopalnici spusti vročo vodo, da se naredi para, ti pa se z malim zapri notri, da vdihuje vroč zrak. Drugače pa za nosek lahko uporabiš tudi operil P kapljice, ki jih 50/50 mešaš s fiziološko (tinaaja povedala). user posted image da se čim prej pozdravite
sonček - super za čofotanje v bazenčku. Sigurno je Aleksu pasalo malce čoftati po vodici na tak soparen dan.
krfjolca - upam, da se na morju ne bo ponovila zgodbica iz toplic. Morda mu bo pa na morju bolj pasalo, ker je že zrak drugi. Kakšen dan ti ga bo mala svirala ampak potem ko se bo navadila bo vse ok, boš videla. Mi smo tudi imeli par dni katastrofo (krivec koder, ne Lori) potem pa je bilo boljše.




(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
3.8.2009 22:32:03   
Cveta28
NOČKO vsem aprilčicam, krofekom in jagodkam.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
4.8.2009 7:18:54   
detelja
user posted image

user posted image

ta mali škrat vas kontrolira, če ste že vse vstaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
4.8.2009 7:24:33   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Evo, pripenjam eno fotko:
user posted image

kako se pametno držim...joj so zlati tile naši krofki in jagode...jaz bi majo včasih kar pojedla kok je zlata...najboljše pa mi je, ko mi zjutraj ob 5 vstane in začne tako pod mus naglas zehat in me gleda, če bo mami vstala ali ne...in jaz tko mal škilim in jo opazujem...in pol začne še bolj pod mus zehat...in pol vstanem in pol se tako na vlko nasmeji, da mi kar srček skače od veselja...pol jo pa vse polubčkam, bi jo kar pojedla...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pol pa se greva previjat in mi tolk ma za povedat pa se tolk naglas smeji....

detelja - Kakšna lepotička! user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da se kljub vsemu krst nekako dobro izpelje in da se tvoj dragi dokončno postavi na vajino stran user posted image . Morda je pa vse to potrebno, da se nekaj premakne v njem. user posted image

hvala...že komaj čakam, da je to za nami, neglede, če bo ali ne bo krst...pravijo, da se vse zgodi z razlogom...mogoče pa se je to res moralo zgodit...če je to koristino potem ok, če ni pa škoda mojih živčkov....





veste kaj jaz zadnje čase opažam, da ma maja še vedno krče...kapljice koroških lekarn več ne pomagajo...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je katera slučajno iz škofje loke??? nekje sem slišala, da imajo baje škofjeloške lekarne tudi neke svoje kapljive (isto kot koroške lekarne) proti krčem...je to kateri znano??? jih je mogoče katera probala?


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
4.8.2009 8:10:15   
detelja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi gremo dopoldan v avstrijo ena je zadnjič napisala, da neki rabi upam, da bo čimprej to zagledala in da mi sporoči, da ji pripeljemo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
4.8.2009 11:09:06   
veronikab

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

je katera slučajno iz škofje loke??? nekje sem slišala, da imajo baje škofjeloške lekarne tudi neke svoje kapljive (isto kot koroške lekarne) proti krčem...je to kateri znano??? jih je mogoče katera probala?



detelja - sicer ne vem katere kapljice si mislila, samo jaz sem, ko je Jakob na začetku imel orng krče, naročila Lefaxin kapljice v lekarni Arnika, Škofja Loka:

ARNIKA ZVONKA FURLAN S.P.
SUŠKA CESTA 23, 4220 ŠKOFJA LOKA
Tel: 04 5131984


in to kar preko maila in sem jih prejela naslednji dan. Nam so pomagale. Vem pa, da se te iste kapljice dobijo tudi v Avstriji.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
4.8.2009 11:41:00   
veronikab
tukaj še mail:

arnika23@hotmail.com

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
4.8.2009 11:41:39   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: veronikab


IZVIRNO SPOROČILO: detelja

je katera slučajno iz škofje loke??? nekje sem slišala, da imajo baje škofjeloške lekarne tudi neke svoje kapljive (isto kot koroške lekarne) proti krčem...je to kateri znano??? jih je mogoče katera probala?



detelja - sicer ne vem katere kapljice si mislila, samo jaz sem, ko je Jakob na začetku imel orng krče, naročila Lefaxin kapljice v lekarni Arnika, Škofja Loka:

ARNIKA ZVONKA FURLAN S.P.
SUŠKA CESTA 23, 4220 ŠKOFJA LOKA
Tel: 04 5131984


in to kar preko maila in sem jih prejela naslednji dan. Nam so pomagale. Vem pa, da se te iste kapljice dobijo tudi v Avstriji.


ja, in v avstriji se imenujejo antiflak...sem jih že nabavila...zdaj pa da vidimo če pomagajo....hvala za naslov...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
4.8.2009 12:56:17   
detelja
Lefaxin kapljice
IZVIRNO SPOROČILO: veronikab

tukaj še mail:

arnika23@hotmail.com


za kolko časa pa je bil viden rezultat??


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
4.8.2009 14:23:12   
Nalini
ojla

meni pa danes prav paše da dežuje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ....

sva danes dopoldne probala malo sokeca od hippa .... ni bilo najboljše ampak bilo bi še lahko slabše user posted image  .... ampak tudi meni ni bil ta sok posebno dobrega okusa ....user posted image
.... in potem me je dajala radovednost kakšna je pa kašica od hippaa (smo včeraj bili v trgovini pa jih nekaj nabavili) ---- in sem si šla eno odpret (jaobolko, banana) ..... meni je bila tak bljak, da dvomim, da bo to naš mali jedel user posted image  .... bomo videli, ko bomo začeli uvajat .... ampak bomo začeli kar v naslednjih dneh, ker na začetku tak daš samo nekaj žličk ... in potem dejansko lahko traja mesec dni, da se mali res navadi ....
bom raje kar doma na začetku delala te kašice ....

katere kašice so sploh dobrega okusauser posted image  ... da ne bomo brezveze kupovali ....


zdaj pa grem malo dremat user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Aprilski Krofki in Jagode 2009/2.del
4.8.2009 15:53:00   
nmagk
Hojla se vam malo javim,hvala Sonček,ker si dala gor slikco,res moja mala tako uživa in tako je pridna,da jo vsi samo hvalijo,upam,da tako tudi ostane.Midve se še vedno polno dojiva,uspelo se nama je naučiti piti po steklenički,tako da popije kak čajček,gosto hrano bomo prakticirali,ko pridem domov.V petek bomo stari 4 mesece,res gre hitro,in midva z možekom praznujeva 16 let poroke,tako,da bo v petek žur.Čas mi tako hitro mineva,da je joj še malo pa bom šla domov,mi je tako fino tu,da bi kar tukaj ostalauser posted image .
Kako srčkani so tile naši krofki in jagodke,naša tudi že kar ornk drži glavico pokonci in pravi veseljak je,po mamiuser posted image .
Ne morem vas vse prebrat za nazaj,tako,da ko pridem domov mi boste poročale kaj bo novega,dogovor za srečanje,če bo jaz sem za.
Lepo se imejte,čestitke vsem za mesečnice,pa se vam še kaj javim.Imam prenosni internet na ključek in potem nalagaš gor,pa mi ga je Nejc vsega že skuru,saj veste najstniki,no šla sem še iskat in sedaj mi je on rekel,da sem čist odvisna od RR user posted image ,no bi res težko zdržala do 20.8.če vas ne bi vsaj malo prebrala in pozdravla.
Pozdravček iz morja

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?