|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 19:50:40   
spela**
Punce pozdravljene
Oglasam se po zelooo dolgem času,ampak prej enostavno ni bilo časa.Ker se je blizal prihod nasega sončka smo pohiteli z selitvijo in hvala bogu nam je misija uspela!user posted image user posted image
Sporočam pa vam da tudi mi nismo več 2v1 , ampak se nam je 8.9.2009 pridružil naš Bor velik 49,5 in težak 2820g.
Porod je bil zelo dolg in naporen kljub temu da sva majhna , ampak je že vse pozabljeno!user posted image
Včeraj sva prišla domov in zdaj se privajamo na novo življenje v troje.Dojima se ne , saj sva zaradi nizke teže in dolgega poroda bila tako utrujena da je Bor prva dva dni samo spal in ni nič vlekel.Jaz si zdaj mleko črpam počasi pa poskušava tudi z dojenjem.

Puncam ki še čakate na vaše štručke želim , da jih čimprej spoznate!user posted image user posted image
Če pa bom znala vam prilepim se kakšno slikico nasega sončka.
lp
špela

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 19:59:08   
spela**
user posted image

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 20:11:56   
Nepoznana
Iiii, srček mali! user posted image Špela, čestitke!

Hja, moj pregled v četrtek je bil čisto rutinski - ctg lep, plodovnice dovolj, pretoki ok (karkoli že to pomeni), bejbi je pa 3100 g težka. Jutri čez en teden imam rok user posted image .

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 20:16:24   
baby blue
iiii je srčkan... Čestitke user posted image user posted image

Pri meni vse po starem neko rahlo ščipanje oziroma krči to je pa to... Kot kaže še nič ne bomo šli rodit user posted image

Zdej grem po podolgem če bo pa slučajno kakšna sprememba pa sporočim

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 20:28:01   
mancag
Špela: iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Pri meni je tudi vse po starem. Ful mi zatekajo noge, komaj se še premikam.  Dobeni natikači mi niso več prav.V torek imam pregled. Upam, da me že dal na CTG. user posted image Misli, da bom rodila po roku. Komaj že čakamuser posted image .



_____________________________

Manca

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 20:36:28   
polari
Špela, čestitke user posted image user posted image user posted image . Kak smo srčkani!!!user posted image

Pri nas vse po starem...jutri da še preživim, pol pa v ponedeljek spet ctg....user posted image

Grem malo pred tv, pol pa spat....


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 20:53:03   
Lubenička
Špela...čestitke!! user posted image user posted image user posted image




_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 21:08:17   
Erdbeere
iii kakšen srček mali...

Pri meni tudi vse po starem, nič ne kaže, da bomo že kaj kmalu šli. Očitno bom dočakala še CTG v ponedeljek pri svoji G....čeprav bi raje videla, da ga ne bi. Pa kakorkoli bo upam, da bo čimhitreje.


Zdaj grem pa jest, ker sem lačna potem pa v horizontalo.

(odgovor članu Lubenička)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 21:13:07   
Erdbeere
evo še ena lepa novička od Rubin.

Danes pa je čudovit dan. Po skoraj treh mesecih sem prvič v življenju v naročju držala mojo Gajo. Občutek je nepopisen. Dve uri čiste sreče.
Ponovno sem dobila občutek, da mogoče pa bo le še vse tako kot mora biti.

Drugače pa smo se preselili, jaz se še privajam, mislim da edino Mala miss nima težav, všeč ji je ker je vse na dosegu roke ima že dve prijateljici, skratka kar fajn je vse skupaj prenesla.

Danes sem čisto euforična, tako da jutri kaj več napišem, so mi obljubili, da če bo z Gajo vse tako kot mora biti, jo jutri dobim ponovno v naročje, komaj čakam - držite pesti, da se spet naužijem blaženosti.

Bravo Gaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 21:20:38   
barika
ČEr

meni pa danes dogaja user posted image , smo bili pri mojih in mi je ful trebuh otrdeval, pa bolelo je (malouser posted image ), grem na wc, pa ne vem, a mi je malo ušlo ali kaj, ker sem imela hlače mokreuser posted image user posted image , zdej pa spet raztur v trebuhu in spet nobene akcije .. čakam edino, da vidim, če bo kaj priteklouser posted image

Tale dr. Cerar ... ma, ko berem njegove komentarje, se včasih zamislim, a smo ženske res tak butaste, da ne poznamo svojega telesa, ali pa je on nad vsemi in vse ve .. še posebej o delovanju ženskega telesauser posted image .. v glavnem - ni mi všeč.

Špela, čestitke!!user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 21:22:46   
JaLuca
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere


Grem zdele komplet generalno narest, mogoče je pa to narobe, ker nimam vsega tipi top pospravljeno, samo kako to pri dveh paconarjih narediš?



Sem danes imela ponovno generalno, posteljina, prah, brisanje podov na vseh štirih, kopalnica, otroška soba, zdaj zvečer pa še kopalnica.....no čisto ostane 5 min,  ker pri 3,6 let in 2 let-nih pupikah težko ostane čisto

No jaz pa sem danes 3+, pa pravijo, da tretji gre hitro ven, pa ga čakam najdlje...

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Septembrke 2009 - part. III
12.9.2009 22:50:08   
vila MaLiNa

IZVIRNO SPOROČILO: aromaja

Jaz se pa ne strinjam, da je neki blazno v redu za otroka, če gre čez rok. Po roku posteljica vedno slabše opravlja svojo nalogo in ne vidim, kaj v tem dobrega za otroka.

Se pa javljam iz p. kjer sem pristala, ker sem čez rok, ker imam še povišan pritisk in beljakovine v vodi. Ceu žur. Še vedno zaprta, na CTGju do zdaj en kvazi popadek...če ne bo prej razloga, mi bodo v ponedeljek sprožili porod.




Upam, da se bo že prej kaj začelo dogajati samo od sebeuser posted image user posted image user posted image . Upam pa tudi, da nisi sama v sobi tako kot sem bila sama...



Dajmo punceuser posted image user posted image , katera bo naslednja?user posted image

(odgovor članu aromaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 6:59:15   
Bety11
Dobro jutro!

Špela in druge nove mamice - Česttam!!!!!user posted image user posted image user posted image

Barika, Erdbeere, Jaluca....Približujemo se zelo močnem vplivu mlaja....in upam, da na vas deluje že zdaj....
Čez rok tudi meni ni všečuser posted image in res je zoprno.....user posted image  Tudi jaz se strinjam s tem, da je čakanje samo veliki riziko in nič dobregane prinese.....

Kar se Cerara tiče...hmmmm..Jaz ga osebno ne poznam..user posted image ..Pri Pušenjaku sem prebrala eno tragično zgodbo, ki so jo potem zbrisali....Pri AC mu je igla padla na tla, jo je pobral in s tistim opravljal poseg....Nosečnica se je okužila, otrok splavil....in prišel je izvid AC, da je z otrokom vse v redu.....Občudujem to mamico, ki je bila tiho....Jaz bi skočila že, ko bi on želel s tisto iglo nekaj šariti....Kar refeleksno bi se razjezila, vstala in odšla ven....seveda bi mu kakšno zapela tam.user posted image

Zgodaj sem vstala, ker je pri nas bil en koncert na stadionu in sem slabo spala...user posted image ..Hudiča in občinarji, ki na stadion nedovolijo vožnjo s kolesom, sprehod s kužkom....To pijančevanje in razdejanje pa je OK, ali kaj?!
Žurke, motozbore...imam tudi jaz rada, ma daleč od doma, otrok, mirnega spanja......

Tako....

Lep dan želim, čeprav bo dež....


(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 7:00:32   
baby blue
Dobro jutro

Evp pa je moj dan D čeprav nič ne kaže da bi res bil... Sicer je dan še dolg ma vseeno... Imam sicer neredne menstrualne krče ampak nič močnejšega pa mala se še vedno premika v trebuhu... Trebuh mi otrdeva na vsake toliko časa... Pa racam še vedno čeprav se mi zdi da je še to boljše ratalo user posted image user posted image Skratka nič od NIČ... Upam da bo čez dan kej drugače pa jutri ponovni ctg... ahhh ja sem že sama sebi tečna


He he mi piše da je otrok že doma... Ja pa ja de... Moj že ne user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil baby blue -- 13.9.2009 7:01:45 >

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:30:49   
Erdbeere
Dobro jutro še od mene.

Pri meni nič tazga, da bi morala v P....me pa vsaj malo "šlata" mogoče pa res mlaj kaj vpliva (a ni bil včeraj krajec???)

A nimamo še nobene nove mamice...zdej je pa tole zatišje že kr nekam dolgo...barika dejmo, da grem potem lahko jaz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:37:31   
barika
Jutro

grem na  enga lepga user posted image user posted image user posted image

Erdbeere, jaz bi že, pa gospod noče ven. Imam pa že od večera trd trebuh, enkrat spodaj, drugič zgoraj ..

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:42:41   
Tanik
Dobro jutro,

pri meni po starem. za objavo nimam nobenga sms,mogoče pride kak čez dan.

spela čestitke user posted image

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:46:20   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jutro

grem na  enga lepga user posted image user posted image user posted image

Erdbeere, jaz bi že, pa gospod noče ven. Imam pa že od večera trd trebuh, enkrat spodaj, drugič zgoraj ..



Barika, a še nisi nazaj user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:46:21   
Erdbeere
opa barika...mogoče bo pa danes pa le akcija...meni je tud včeraj parkrat otrdel trebuh (vsaj nekaj) pa danes zjutraj že tud, samo ni redno, je pa zelo podobno tistim pravim popadkom....ker moram kar globoko dihat...bom šla zdej k maši pa bom pol vidla, če bo kaj več al bom kr tle ostala user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:47:11   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

opa barika...mogoče bo pa danes pa le akcija...meni je tud včeraj parkrat otrdel trebuh (vsaj nekaj) pa danes zjutraj že tud, samo ni redno, je pa zelo podobno tistim pravim popadkom....ker moram kar globoko dihat...bom šla zdej k maši pa bom pol vidla, če bo kaj več al bom kr tle ostala user posted image


a misliš da ti bo to pomagal al kako user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:49:43   
dolenjka
Drugače pa dobro jutro tudi od mene user posted image

Nič novega, spanje tako tako, po seveda lasti neumnosti,ker sem 1. del spet  na kavču oddelala user posted image  in pol sem valda spet rabila celo večnost da sem zaspala, vmes mi je 2x tko trebuh otrdel, da sem vse zvezde vidla user posted image  user posted image


Sem preverila, bil je 1. krajec, tist močan mlaj o katerem je pisala Bety je pa 18.9. user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:49:50   
Erdbeere
ja ne da mi bo pomagal, samo moram hčero peljat, pa mislim, da bom mojo babco srečala tam, pa jo lahko mal povprašam, ker ravno danes ne dela user posted image no sej mogoče pa do jutri popoldan zdržim ko dela user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:50:52   
Erdbeere
uf do 18.9. pa jaz ne bi čakala....upam, da me prej odrešijo, ker to je pa kr mal dolg....12 dni čez PDP user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 8:58:36   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

uf do 18.9. pa jaz ne bi čakala....upam, da me prej odrešijo, ker to je pa kr mal dolg....12 dni čez PDP user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej ti ne bo treba tolk čakat, boš videla, samo da Bariko odrešijo, pa boš tudi ti na vrsti user posted image  Tko kot je  Barika mogla Tulpek počakat user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 9:18:55   
baby blue
Pri meni se tudi krči pojavljajo v predelu jajčnikov in v predelu križa tam kjer so ledvice... Pa trebuh mi otrdeva... Bomo videli upam da ima včerajšnji krajec kaj vpliva ali pa vsaj malo user posted image user posted image Res upam da bo kaj akcije... Dneva še ni konec... Tak da podnajemna pogodba še velja... user posted image user posted image

Sem se prejle ko sem bila pri mojih šalila da bi moglo bit to tako da ko dopolniš 40. teden otrok kar pade potem ven user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?