|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske mamice
3.4.2011 10:06:32   
katrinka
ojla zabarke...kakouser posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem vceraj oblekla svoje prednosecniske hlace - se pred suzano, cist srecna, no malo buhija se mam in rabm kako ohlapno majcko a napredek je..cist zadovoljnauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Ljubljanske mamice
3.4.2011 10:15:50   
nmagk
user posted image user posted image user posted image  Katrinka tud men neki puhtijo kile počas ampak kar nekaj jih je šlo,fino tole pred poletjem.....

Kako ste žabarke,zunaj je fino sonček,jest morm pa not kuhat user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Ljubljanske mamice
3.4.2011 23:03:23   
Anonimen
VAŽIČKE!!! user posted image user posted image user posted image

Jaz pa cela puhtim, ne pa kile user posted image No ampak, upam, da se tudi tega kdaj lotim... ko bom bolj psihično pri sebi... nikakor ne morem zaživet od une pi.darije prejšnji teden... in še ljudje so mal nori in imamo kar britof tukaj pod blokom.... user posted image user posted image user posted image   Da človek sploh ne more pozabit... user posted image

Špica kje se pa ti potepaš??! user posted image

Če bo jutri vreme.... je kera za kofi in špancir?

(odgovor članu nmagk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 7:07:46   
špica84
Dobro jutro

Eto me.Cel teden sem preživela pri starših bilo je super.Če bo vreme lahko bi eno kavico :)

Živa lahko pa prideš tudi k meni na kavico,sam nevem kako se ti bo dalo v 4 štuk.Sem doma cel dan sama :).Gre un zmaj k hčerki na obisk.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 8:40:51   
Anonimen
Špica maš prav glede 4.štuka user posted image   Pridi ti k meni, mamo lift user posted image

Drugače sem pa danes naredila razvoz družinskih članov, zdej sem pa ugotovila, da sem telefon pozabila u avtu, pa študiram, če se mi da nazaj dol s tamalo ponj user posted image

Moj lubi pa je od petka v novi službi!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špica84)
  Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 8:53:03   
špica84
Prletim sam na banjko skočim.Potem pa k teb na kafe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 8:59:00   
katrinka
spica - jupi zmaj gre...uzivaj pa ceprav le en danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ziva - ja svece bodo se dolg spomnijale...kako je tvojmu v novi sluzbiuser posted image

nmagk - jupi za kilce...pri meni pomaga da moji dve pupi poskrbita da nimam casa niti za jestuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 9:02:30   
Anonimen
Katrinči, ko bi vsaj meni tudi zmanjkalo časa za hrano user posted image hehehe  Zaenkrat zgleda služba prov super. Prvi dan je dobil nov računalnik, vse orodje, telefon, uniformo si je naročil... Vse zgleda tako kot mora biti... bomo vidli 15.maja kakšna bo zgledala še plačilna lista user posted image

Špica no prlet... Bova šle še mal ven, če bo sonček user posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 9:16:46   
lumpa6
živa25, ja čestitke za moževo službouser posted image user posted image user posted image user posted image , moj tudi išče novo, se je v prejšnji vse sesulo, recesijauser posted image user posted image , samo teh kadrou malo iščejo, pa gleda za kej druzga pa ni in niuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 9:46:54   
Anonimen
Lumpa mi smo čist slučajno dobili user posted image   Kaj pa je tvoj po poklicu?

(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 10:31:24   
katrinka
ziva - ja vrjamem da bo placilna tista k bo pokazala reALNO STANJE, ma super je ze to da je tkole fajn zacel...to je velik plus....user posted image

aaaaaaaaaaaaa postar je bil tu...sibam po posto, moj bi mogu biti v prvem ''krogu'' doh.oddlocbuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 10:33:53   
kokoška10
Dan punce!

Smo bli tri dni brez računalnika,se je vse sesul tako da je mogu vse nanovo naložit.user posted image
Vidim da je aktualna hrana,jst tud še nisem imela tolk kil k mam zdaj,saj mam pa tud tak apetit ,ko še nikoluser posted image .popoldne pa na pizzo,no pol pa hujšajuser posted image
Včer mi ta velik pokaže sopergo,se je kar pol podplata odlimal in on hodi že par dni tak v šolo,me je kar skor kap user posted image ,tako da morem pod nujno v btc v nabavo,druge pa premajhne,to noga raste ko konoplauser posted image .

živa uživajta na kofetkuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 12:09:30   
Teyla
Živjo čveke, kako ste kaj?

MI smo se čez vikend potepale, tako da nisem imela časa kaj pisati sem. Se pa moram pohvalit, da sem zaradi potepanja v soboto prvič dojila v javnosti in sicer na klopci skorajda sredi Lj. Sem bila kar malo živčna in sem skoz pogledovala, če bo kdo kaj pripomnil, ampak sem imela mir. Pa nenormalno štorasta sem bila kar naenkrat, ko je blo treba Tejo držat oz jo pristavit. No, saj si lahko mislite kako je to zgledalo. user posted image

Drugače smo pa bili ravno prejle v posvetovalnici in mala pri dveh mesecih tehta 5530g in ima 60cm. Zdaj mi je jasno, zakaj so ji skorajda vsi bodiji premajhni. user posted image

lumpa6 upam, da tvoj mož kmalu najde novo službo. Res so težki časi za določene kadre.

Vidim, da teče pogovor o kg. Meni je ostalo še 6kg in še zdaj čakam na tisti efekt "z dojenjem gre vse dol", ker ga ni od nikoder. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 16:47:33   
špica84
Kok je fletno ko si sam doma user posted image

Teyla tvoja miška je pa oreng pupa,tok je imela moja pri 3 mesecih

Meni ni pa več nič nerodno v javnosti dojit,sem jo danes dvakrat

Teyla meni je ostalo še 3,5kg,od 23 kg

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 19:34:51   
katrinka
kile - nimam pojma kok jih je slo dol a ce hlace oblecem pol najbrz kar - vsaj ene 10...haha...uno od dojenja kg dol - no pri meni ni slo, pri meni je una vrjanta - manj jejuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Ljubljanske mamice
4.4.2011 23:06:04   
Anonimen
Sva bla s tamalo na PEK, ker je spet dobila modrice... Tokrat po nogah. So ji vzeli kri, zdej pa čakam, da me pokličejo, če morava jutri nazaj ali ne user posted image UPAM DA NE!

So pripeljali dve sestri stari enih 14 ali 15 let, eno bolj nažgano kot tadrugo... Obe kozlali in nevem kaj še,.... In zaradi takih sva midva z tromesečnim dojenčkom čakala 3 ušive ure, da so ji vzeli 3 epruvetke krvi in smo šli domov user posted image user posted image user posted image   Matr bi jo naklestla, da se ne bi več pobrala... SMRKLA!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Ljubljanske mamice
5.4.2011 5:21:23   
katrinka
ziva - ja madona kdaJ BOSTE MELI KONEC S TEMI DOHTARJIuser posted image user posted image user posted image
pijanih najstnic pa ne bi komentirala - sej jz nisem bila perla KOT SRKLJA A NIKOL TOK PIJANA DA NE BI ZASE VEDLA, SRAMOTAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Ljubljanske mamice
5.4.2011 8:54:34   
Teyla
špica84 ja sj pravim, da je bunka. Pa čestitke za kg, to si jih pa kar konkretno dol spravila. Jaz sem jih pridobila 18, 10 jih je šlo takoj dol, zdaj mi jih je pa še 6 ostalo. Bom mogla ubrat isto pot kot katrinka kot kaže. user posted image

živa25 držim pesti, da bo z malo vse ok. user posted image Glede najstnic pa ne bom izgubljala besed. Jaz osebno sploh še pijana nisem bla, kaj šele mrtvo pijana, in ne štekam zakaj se je treba (tok) napit, da za sebe ne veš. Žalostno.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Ljubljanske mamice
5.4.2011 8:57:32   
Anonimen
no me je klicala pediatrinja ob polnoči in pravi, da je kri sicer OK, vendar ima en faktor koagulacije povišan in da bi rada mnenje hematologa. Da ni nič nujnega to, ampak naj gremo jutri še enkrat na PEK k hematologu, kjer naj ocenijo kaj in kako user posted image   malo pa me skrbi, čeprav se trudim, da me nebi user posted image

Glede pijanih bejb sem pa že včeraj pizdila, zdej pa ne bom več user posted image

(odgovor članu Teyla)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Ljubljanske mamice
5.4.2011 9:42:06   
katrinka
ziva - vem da te skrbi samo sej je dohtarca rekla da ni huje, sej bos kmalu sla na pregled da bos pol pomirjena

teyla - ja saj za neki je dobr da te otroc okupirajo, tko hladilnika ne vidis k cajta nimas...heheuser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Ljubljanske mamice
5.4.2011 10:26:43   
anci banci
ojla

da vas malo pozdravm....kako?

vidim da je govora o kilah...pri meni tudi z dojenjem ni šlo dol, šele ko sem šla zaradi Svita na dieto sem izgubila tisti višek ki se mi je vlekel kar nekaj časa..o sedanjem času s kilami pa raj ne bi...

pijane najstnice...je kr grdo gledat tkole nažgane bejbe, sicer sama tud nisem bla perla, sam če smo ga pil potem je bilo do neke mere nikol preveč...

živa...kakšne modrice po nogah ma tvoja bejba....? moja nečakinja je imela kr hude modrice pa dolgo časa niso vedeli zakaj..na koncu so odkrili da je kriva alergija

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Ljubljanske mamice
5.4.2011 12:13:42   
nmagk
user posted image Živa joj samo sranje maš,držim pesti da bo vse ok,no pa sej bo kaj govorim bedarije sploh ni dvoma tle,jest mam tud spet sranje samo na srečo je brez vročine in danes je že boljš k je AB že prjel,sm bla pa tud spet na Metelkovi dežurni,poln kufr jo že mam,pa teh bolezni tud res najbolj da čimprej kidnem na morje...

Punce pošlihtajmo te zadevice pol pa spet ena kavica....

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Ljubljanske mamice
5.4.2011 21:41:34   
špica84
Čer

Res bi ena kavica pasala v kratkem

Me je Živa danes nahrulila,da sem se popokala do okulista in se naročila na pregled,ker to je bilo že nevdržno,komaj kaj vidim na daleč.
Drugače pa sem jutri spet sama doma,gresta tast in tašča dol k hčerki v Lipico,ker je mačka,zaradi katere smo se tud kregal ostala za vedno dol user posted image .

(odgovor članu nmagk)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Ljubljanske mamice
6.4.2011 16:10:04   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

teyla - ja saj za neki je dobr da te otroc okupirajo, tko hladilnika ne vidis k cajta nimas...heheuser posted image


Vidiš, to pa pri meni ne deluje. Imam občutek, da ko sem doma se samo okol hladilnika šetam. user posted image
Aja, kot kaže sem izgubila 1kg (ne vem od kje) tako da jih imam samo še 5. user posted image


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Ljubljanske mamice
6.4.2011 16:23:34   
kokoška10
Sem kar za kavico.user posted image
Končno mi je uspelo pomit okna jupiiiiiuser posted image ,nismo skor več ven videl hahahhauser posted image
Nevem zakaj mi je tamala začela odklanjat gh,jo je več okrog,kot v njej.user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?