|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 117 [118] 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:53:34   
blanč
Arnejč evo situacija zdele. Tamala kupček podira na moji rami, tamal pa se dere ko jesihar ga čujem po bebyfonu...Takle je če sta dva, eden mora mal pojokat pa počakat. Mama pa na netu, da vidi kako je z arnejo. Evo kupček podren, šibam po Bernardkauser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2926
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 8:05:45   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Arnejč evo situacija zdele. Tamala kupček podira na moji rami, tamal pa se dere ko jesihar ga čujem po bebyfonu...Takle je če sta dva, eden mora mal pojokat pa počakat. Mama pa na netu, da vidi kako je z arnejo. Evo kupček podren, šibam po Bernardkauser posted image


Blančetka, jaz bi tudiuser posted image . Pupike, a bi še katera tudi???

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2927
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 8:08:47   
metuljci
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Arnejč evo situacija zdele. Tamala kupček podira na moji rami, tamal pa se dere ko jesihar ga čujem po bebyfonu...Takle je če sta dva, eden mora mal pojokat pa počakat. Mama pa na netu, da vidi kako je z arnejo. Evo kupček podren, šibam po Bernardkauser posted image


Blančetka, jaz bi tudiuser posted image . Pupike, a bi še katera tudi???


ahaaaa



< Sporočilo je popravil metuljci -- 30.9.2009 8:09:15 >

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 2928
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 8:23:15   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: n74

Arneja, jaz še vedno nisem izgubila upanja zate, močno držim pesti še za naslednji test v sobotouser posted image user posted image


Se kar podpišem pod tole. Be optimistuser posted image user posted image

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 2929
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 8:24:17   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: metuljci

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Arnejč evo situacija zdele. Tamala kupček podira na moji rami, tamal pa se dere ko jesihar ga čujem po bebyfonu...Takle je če sta dva, eden mora mal pojokat pa počakat. Mama pa na netu, da vidi kako je z arnejo. Evo kupček podren, šibam po Bernardkauser posted image


Blančetka, jaz bi tudiuser posted image . Pupike, a bi še katera tudi???


ahaaaa

jap



(odgovor članu metuljci)
Neposredna povezava do sporočila: 2930
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 8:25:39   
arneja
Bibek, letos je menda kombinacija z rdečo barvo v trendu, pa očitno moj buši hoče trendu sledit, butast buši user posted image .

Blanči, si res super mama. Upam, da je Bernard nehal jesiharja oponašat user posted image .

S*, ti pa že jutri po pikeca user posted image ? Bom mislila nate, čeprav bom šele zvečer na netu.

Grem še malo Otročke brat, da se malo razvedrim user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 2931
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 8:28:10   
S*
hvala arneja. Ja jutri greva po najina user posted image , no vsaj upam, da naju bo kateri počakal do jutri. Me ža malo panika grabi, ker berem same slabe novice.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2932
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 8:43:07   
metuljci
IZVIRNO SPOROČILO: S*

hvala arneja. Ja jutri greva po najina user posted image , no vsaj upam, da naju bo kateri počakal do jutri. Me ža malo panika grabi, ker berem same slabe novice.


eh ne no, bodi optimist in lepo sprejmi svoje sončke in jih pazi, da se bosta udomačila v tvojem trebuščku user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2933
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 8:54:13   
arneja
S*, daj nehaj ga biskat, si imela pa toliko celic, da bo jutri imel ata na razpolago en kup sončkov user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2934
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 9:00:16   
Rakica_80
Arneja, dokler ti ne priteče, ne zgubi upanja, nekaterim na testku pokaže + po 14 dneh, tako da samo pozitivnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kdaj imaš krvni?
S*, jaz ti iz srca želim lep sprejem pikic in da ostanejo v tebi celihuser posted image

Hvala vam punce na objemčkih in lepih besedah, ampak resnično nisem toliko žalostna, samo malo sem se zjokala, ko sem pomislila, da bom morala spet žret une sendvičeuser posted image user posted image user posted image

Mismis.....jaaaaaa moram ti povedat , da bova skupaj kažin delale po hodnikihuser posted image , danes sem že dobila evidenčno številko, mislim da bom v začetku novembra že v akcijiuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu metuljci)
Neposredna povezava do sporočila: 2935
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 9:00:46   
Rakica_80
Pa dobro jutrouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2936
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 9:03:54   
gigi1
Arnejča user posted image  . Čeprav še nisem zgubila upanja, te moram user posted image user posted image user posted image .

Punce ta teden je bilo že vrh glave slabih novic. HOČEM DOBRE NOVICE user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu metuljci)
Neposredna povezava do sporočila: 2937
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 9:22:57   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

En guten morgen vsem skupaj...

Evo mene opet... user posted image  Sem že na šihtu in gledam novim zmagam na proti... Sem bla včeraj čist v kuser posted image user posted image cu, ampak kaj čmo...
Hvala vsem lubicam, ki ste mi stale ob strani... Kaj bi jaz brez vas, češplje moje... user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadeva je pa zdaj taka. 
Ata je reku da počakamo M, potem pa 22 dan do njega skočimo in spet v akcijo. Tokrat imamo postopek zastonj, ker sva tega plačala. Tako da okoli prvega novembra na novo štartamo... user posted image  Mi je pa že napisal, da bo tokrat Puregon (al neki takega) v igri in to veliko višja doza kot Merionala. Pa ne bomo več IVF prakticiral, ampak nas je v kategorijo ICSI vrgel. Tako da upam, da bo druga runda dobitna... Toliko z moje strani... user posted image



JUPIIIIIIIIII FULLL SEM VESELA ZATE AQUICA MOJA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2938
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 9:26:44   
pikovit
Arnejči ni še čas za testek delat,vendar ti kljub temu pošiljam user posted image

Mismis vidim,da si zaključila z izpitom.Zdaj je kar je.Itak da bo user posted image Kdaj kaka kava?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2939
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 9:35:55   
aqua77
Pikovitek moj, hvala ti!!! user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2940
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 9:35:58   
Anonimen
arnejauser posted image user posted image user posted image . Mogoče je bilo pa res prehitro. Držim pesti še naprej. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

s*, ti pa nimaš kej skrbet ali bo jutri kakšen ali ne! Si pa ja imela toliko celic, da ni hudič, da te vsaj dve ne počakajo. user posted image



(odgovor članu Reby)
  Neposredna povezava do sporočila: 2941
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 9:41:19   
aqua77
Arnejči naš, kaj nam ga pa ti biksaš ob treh zjutraj pa na palčke lulaš??? Dej počaki še kakšen dan, pa potem testiraj zadevo, pa da slučajno ne nehaš s prometriumom, ker te bom za useša!!!! user posted image

S* draga moja, želim ti obilo izbire pri pikicah in ne skrbi, ob taki beri, kot je pri tebi se človek lahko še zmišljuje, kaj bo not ustavil... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lanči, super da je AC za tabo...user posted image user posted image user posted image Zdaj pa horizontala...user posted image

Mismis, da te ne bo prekurlo tole z izpiti.....user posted image user posted image user posted image

Bebiii moja draga, prav maš! user posted image user posted image user posted image  Glavo gor, imaš že novo cifro, tako da novim zmagam naproti!!! Svaka čast!!! user posted image user posted image user posted image  Bova kmal spet v istem dreku... user posted image user posted image

Ostalim pa ljubčka...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2942
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 9:53:20   
kimsy
jutro! user posted image
Reby - hvala za kavico in seveda sladko pregreho zraven. Se morem pa mal nazaj držat, se mi zdi, da sem v dveh dnevih vzhajala kot kvašeno testo! user posted image
arneja - jst sm imela od 3 dneva od ET-ja naprej filing, da se mi bo ulilo. (bolečine, glavobole...) Porabila cel paket vložkov, da me kaj ne preseneti. testa nisem delala, ker sm bila prepričana v -. Pa sm šla na krvnega in je bil pozitiven. No, pol sm pa še drug dan za dušo test delala, da je pokazal user posted image , da sm v živo vidla, kako lepo izgleda! user posted image
lana70 - user posted image  za opravljeno AC. Zdaj pa držim pesti, da hito mine čakanje na rezultate, ki bodo pa itak ok!
mismis - tud zate stiskam pesti za izpit, pa saj itak ne bo panike! Boš vidla!
BEBIII - moja zlata dečva, za tebe sm bila prepričana v uspeh. Že takrat, ko smo skupaj trepetala. Držim pesti, da naslednjič rata!
dysan - ne obupaj. Jst sm mela na uz-jih skoz okol 6 foliklov, bol malo a ne? NA koncu pa sm pridelala 24 celic! Od kje, ne vem... Držim pesti...

vsem ostalim želim lep, sončen dan!

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2943
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 10:03:15   
kleja80
Bebii - občudujem tvojo borbenost in pozitivizem!!! Vseeno pa en veeelik  user posted image user posted image zate.

Arneja - mislim, da si delala test malo prezgodaj. Glede na to da si imela ET en dan za mano, bi bil torej tvoj test-dan sobota (se pravi 4 dni prezgodaj). Sej ne da ti dajem lažno upanje, sam počakaj še kakšen dan, pa prometriuma nikakor ne nehaj jemat. Držim pesti še naprej!!!

S* - jutri bo kmalu tu in že boš grela tvoje pikece. Naj te jih čimveč pričaka!!



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2944
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 10:05:40   
kleja80
Bebii - občudujem tvojo borbenost in pozitivizem!!! Vseeno pa en veeelik  user posted image user posted image zate.

Arneja - mislim, da si delala test malo prezgodaj. Glede na to da si imela ET en dan za mano, bi bil torej tvoj test-dan sobota (se pravi 4 dni prezgodaj). Sej ne da ti dajem lažno upanje, sam počakaj še kakšen dan, pa prometriuma nikakor ne nehaj jemat. Držim pesti še naprej!!!

S* - jutri bo kmalu tu in že boš grela tvoje pikece. Naj te jih čimveč pričaka!!



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2945
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 10:07:16   
dysan

IZVIRNO SPOROČILO: arneja

BC mini, a ne zazna ravno ta ta najmanjšo količino hormona? Čeprav sploh nimam drugih znakcev za nosečnost, samo joškice me ob pritisku zaradi Prometriuma bolijo. Pa tale migrena zdajle je verjetno znak za prihajajočo user posted image , čeprav jo je pa sigurno še razočaranje spodbudilo. 



Res, da tale zazna zelo zgodaj, ampak ne obupat dokler je belina, pa v soboto še ponovit testek mogoče še ni dost hormona, a vseeno te mal user posted image
A migrenca kot, da komaj čaka kakšen stres, da še ona pokuka, šccccccc stran ti zlobauser posted image .
Ne obupat , plissssss.


_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2946
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 10:09:29   
dysan
Kleja, a nebi še ti mogla lulat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 2947
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 10:11:12   
dysan
Ja pa dobro jutro vsem

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 2948
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 10:15:28   
kleja80
Bebii - občudujem tvojo borbenost in pozitivizem!!! Vseeno ti pa pošiljam en in velik user posted image user posted image .

Arneja - mislim da si delala testek mal prezgodaj. Glede na to, da si imela ET en dan za mano, bi naj bil tvoj realen test-dan sobota (se pravi, da si ga delala 4 dni prezgodaj - pa še to ob treh zjutraj, kar bi lahko šteli, da si ga delala že v torek user posted image ). Sej ne da ti dajem lažno upanje, sam res raje počakaj še kakšen dan. Prometriuma pa nikar ne nehaj jemat! Ne predaj se prehitro - držim pesti do konca!!!!

S* - še malo pa boš grela svoje user posted image ...naj te jih čim več pričaka!!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2949
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 10:18:58   
kleja80
jooooj očitno se je mojemu računalniku mal sfrkljalo user posted image user posted image se opravičujem za ponavljanje postov sam ne vem kako je to ratalo user posted image . Za crknit user posted image !

(odgovor članu kleja80)
Neposredna povezava do sporočila: 2950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 117 [118] 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 117 [118] 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?