|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 20:57:20   
Anonimen
Meni je grdo res grdo videt,ko nekaterim res štrlijo dlake izpod kopalk.Sem videla v toplicah že kar nekaj takih.Nevem no ampak vsaj tisto naj bi si zdepilirale ali obrila kaj štli ven.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
13.8.2009 20:59:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:01:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Meni je grdo res grdo videt,ko nekaterim res štrlijo dlake izpod kopalk.Sem videla v toplicah že kar nekaj takih.Nevem no ampak vsaj tisto naj bi si zdepilirale ali obrila kaj štli ven.
Zakaj pa ženske gledaš med noge? Moške glej in njihove hribčke.


Saj ne gledam nalašč ampak,ko stojiš pri bazenu pa se postavi pred tebe ali napol leži tam pa se vidi.Če hočeš nočeš vidiš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:02:25   
Anonimen
Ocitno res hodim kot vesoljec po tem planetu user posted image . Takih stvari sploh ne opazim na ljudeh...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:04:01   
ljupka
O da ne bo pomote ,hodim flizerju se barvat  in na flizuro vsakih toliko časa,ko si lahko privoščim,sedaj ko imam kratke lase,ko sem imela dolge pa ne!
Poleti si pobrijem noge in podpazduho,čeprav me v kratkih hlačah nebi nikoli videla!Čista ,umita ,z opranimi in urejenimi lasmi!
Kako bi rekla osnovna higijena je,to mora biti,edino do šminke mi pa ni,se ne počutim dobro!Uporablam rol on za pod pazduho,to vse laufa,samo nikoli ne dišim kot tiste res v piko urejene in dišeče dame!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:22:06   
HuAnita
Zdajle se res zelo krotim, ampak samo zato, ker poznam en kup punc osebno, tudi službeno, tako da ne bom razpredala - to ste mi hvaležne...

Nekaj je naravnega, nekaj pa je pač družbeno pogojeno - tako mislim. In reči, da je nekdo ogaben, ker mu iz kopalk gleda fu.kec ali izpod majice dlake - mislimuser posted image user posted image   
Gre pač zato, da smo ženske v zadnjih stoletjih pač skrajšale krila, dlake pa so ostale enake oz. na istih mestih.
Naj samo povem, da imam moja mati pod pazduho materina znamenja, pa če gre to briti, je to ena sama kri in kraste čez nekaj dni - tako da je odločitev to ali pač dlake...

Za moje skromnje poje je pa tu zraven še potrošništvo - smo pridne uporabnice svakojakih kozmetičnih pripomočkov, imamo za vsako razpoloženje svoj parfum, 5 mil za kopanje, pa laki, šminke.... 

-kaj pa vem, sem v poklicu, ko sem velikokrat pač v nulo urejena, pa moram priznati, da mi to še zdaleč ni smisel življenja - ko mi sodelvka teži, da imam narastek - pismo, kot da sem ostala brez oporoke sama na tem svetu????

Čisto resno se mi zdi trenutno na svetu veliko drugih, pomembnejšig stvari, kjer lahko vsi pomagamo, kot pa je urejanje...

PS Se Spomnite, kakšen je bil odziv na Severinino fračo pred leti, ko se je doma igrala s kamero? Babnica mi je od taktrat všečuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:28:39   
ljupka
Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:28:57   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Zdajle se res zelo krotim, ampak samo zato, ker poznam en kup punc osebno, tudi službeno, tako da ne bom razpredala - to ste mi hvaležne...

Nekaj je naravnega, nekaj pa je pač družbeno pogojeno - tako mislim. In reči, da je nekdo ogaben, ker mu iz kopalk gleda fu.kec ali izpod majice dlake - mislimuser posted image user posted image   
Gre pač zato, da smo ženske v zadnjih stoletjih pač skrajšale krila, dlake pa so ostale enake oz. na istih mestih.
Naj samo povem, da imam moja mati pod pazduho materina znamenja, pa če gre to briti, je to ena sama kri in kraste čez nekaj dni - tako da je odločitev to ali pač dlake...

Za moje skromnje poje je pa tu zraven še potrošništvo - smo pridne uporabnice svakojakih kozmetičnih pripomočkov, imamo za vsako razpoloženje svoj parfum, 5 mil za kopanje, pa laki, šminke.... 

-kaj pa vem, sem v poklicu, ko sem velikokrat pač v nulo urejena, pa moram priznati, da mi to še zdaleč ni smisel življenja - ko mi sodelvka teži, da imam narastek - pismo, kot da sem ostala brez oporoke sama na tem svetu????

Čisto resno se mi zdi trenutno na svetu veliko drugih, pomembnejšig stvari, kjer lahko vsi pomagamo, kot pa je urejanje...

PS Se Spomnite, kakšen je bil odziv na Severinino fračo pred leti, ko se je doma igrala s kamero? Babnica mi je od taktrat všečuser posted image


user posted image



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:30:08   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?



Ehm, nič? Recimo jaz imam zdaj strašne probleme, ker si želim svojo barvo, pa bo treba skozi dolgotrajen postopek posvetljevanja las, striženja, da bo sploh tako daleč prišlo, da se 1x ne bom več rabila barvat in uničevat las.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:30:47   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?



Nič. Naravna barva las je lepa, dokler je na glavi samo tista.


(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:31:13   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?



Ker je družbeno nesrejemljivo - majkemi, do tega smo prišle zandjič na šihtu - da ženska ni nepobarvna, pa čeprav nima drugega razloga kot modo za barvanje...

pismo rosno, meni pa tako sivina bode ven, ampak jaz se ne bi barvala, ker je to pač normalen proces staranja - ampak se pač še tu uklonim družbi...user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:32:10   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?



Ehm, nič? Recimo jaz imam zdaj strašne probleme, ker si želim svojo barvo, pa bo treba skozi dolgotrajen postopek posvetljevanja las, striženja, da bo sploh tako daleč prišlo, da se 1x ne bom več rabila barvat in uničevat las.



jaz sem potopek skrajšala - lase sem si pobarvala na približno (saj točne več nisem vedela) barvo kot sem jo imela, ko mi je zrasel narastek, pa smo le popravili (to sem pa prepustila profesionalki).

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:33:09   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?



Ker je družbeno nesrejemljivo - majkemi, do tega smo prišle zandjič na šihtu - da ženska ni nepobarvna, pa čeprav nima drugega razloga kot modo za barvanje...

pismo rosno, meni pa tako sivina bode ven, ampak jaz se ne bi barvala, ker je to pač normalen proces staranja - ampak se pač še tu uklonim družbi...user posted image


jaz sem se pa pri 35. nehala barvat. Pa nimam niti enega sivega lasauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Je pa res, da imam fantastično gensko zasnovouser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:33:47   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?



Ehm, nič? Recimo jaz imam zdaj strašne probleme, ker si želim svojo barvo, pa bo treba skozi dolgotrajen postopek posvetljevanja las, striženja, da bo sploh tako daleč prišlo, da se 1x ne bom več rabila barvat in uničevat las.



jaz sem potopek skrajšala - lase sem si pobarvala na približno (saj točne več nisem vedela) barvo kot sem jo imela, ko mi je zrasel narastek, pa smo le popravili (to sem pa prepustila profesionalki).



Možno je, če barva ni rdeča in je tvoja naravna barva temno blond. Rdeče se ne znebiš zlepa, razen če se ostrižeš, potem je res ni več.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:34:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?



Nič. Naravna barva las je lepa, dokler je na glavi samo tista.




Siva mi povzroca se vec sivih las in se barvam, ker mi je to grdo in se ne pocutim ok.
Kul so mi pa cisto sivi lasje, na kratko postrizeni in diskreten mejkap.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:36:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Je pa res, da imam fantastično gensko zasnovouser posted image



Enako.
















Za mocne sive lase user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:37:03   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?



Nič. Naravna barva las je lepa, dokler je na glavi samo tista.




Siva mi povzroca se vec sivih las in se barvam, ker mi je to grdo in se ne pocutim ok.
Kul so mi pa cisto sivi lasje, na kratko postrizeni in diskreten mejkap.


To meni precej gosposko deluje. Lustnouser posted image Samo potem moras biti ganz siv.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:41:03   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Nekaj sem pozabila vprašat!
Zakaj bi se pa morala ženska barvat,kaj je narobe ,če ima naravno barvo las?



Ehm, nič? Recimo jaz imam zdaj strašne probleme, ker si želim svojo barvo, pa bo treba skozi dolgotrajen postopek posvetljevanja las, striženja, da bo sploh tako daleč prišlo, da se 1x ne bom več rabila barvat in uničevat las.



jaz sem potopek skrajšala - lase sem si pobarvala na približno (saj točne več nisem vedela) barvo kot sem jo imela, ko mi je zrasel narastek, pa smo le popravili (to sem pa prepustila profesionalki).



Možno je, če barva ni rdeča in je tvoja naravna barva temno blond. Rdeče se ne znebiš zlepa, razen če se ostrižeš, potem je res ni več.



Z rdečo pa zna biti križ, vendar se lasje najprej razbarvajo, potem pa se pobarvajo s temnejšo barvo (na začetku) in šele kasneje se gre na svetlejšo. Vendar je razbarvanje las izjemno delikatna zadeva in tistim s tankimi lasmi naredi več škode kot koristi.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:41:32   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

O da ne bo pomote ,hodim flizerju se barvat  in na flizuro vsakih toliko časa,ko si lahko privoščim,sedaj ko imam kratke lase,ko sem imela dolge pa ne!
Poleti si pobrijem noge in podpazduho,čeprav me v kratkih hlačah nebi nikoli videla!Čista ,umita ,z opranimi in urejenimi lasmi!
Kako bi rekla osnovna higijena je,to mora biti,edino do šminke mi pa ni,se ne počutim dobro!Uporablam rol on za pod pazduho,to vse laufa,samo nikoli ne dišim kot tiste res v piko urejene in dišeče dame!



Veš, v prvem postu si pa napisala, da se ne briješ in ne depiliraš.
In da ne bo pomote, jaz ne mislim, da bi ženske morale obvezno make up uporabljat, sploh ne, stvar odločitve. Srečne tiste, ki čisto brez njega izgledajo dobro.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:46:15   
krtek 1
Lupika,tolko le glej da ne bo tvojim otrokom kdaj nerodno ko bodo malo večji in bodo videli kako so mame njihovih sošolcev urejene,ti pa nič ne daš nase zaradi službe,ki jo opravljaš.user posted image Mogoče bi pa oni rajši imeli cenejše čevlje in bi jim bilo všeč,če bi mamica kdaj oblekla krilo za govorilne ure.Saj smo vendar ženske in smo rade lepe mamice in žene.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:49:45   
Anonimen
Da ima sodelavka (bivša) vonj po preznojenem, ko delava v popoldanskem turnusu, mi je glede na delo, ki ga imamo, povsem razumljivo in sprejemljivo,
da pa prismrdi zjutraj in to z zelo močnim vonjem po švicu, mi pa ni in mi ne bo nikoli jasno.


Smo se pa ravno danes s kolegico pogovarjale, kako so ti spreji oz. roll- oni, ki zavirajo smrad škodljivi, saj se potem nabira svinjarija pod kožo npr, v predelu dojk. Priznam, da se namažem proti smrdenju samo takrat, kadar grem med ljudi. Kaj pa osvežilne robčke, uporablja katera?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:50:57   
Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Lupika,tolko le glej da ne bo tvojim otrokom kdaj nerodno ko bodo malo večji in bodo videli kako so mame njihovih sošolcev urejene,ti pa nič ne daš nase zaradi službe,ki jo opravljaš.user posted image Mogoče bi pa oni rajši imeli cenejše čevlje in bi jim bilo všeč,če bi mamica kdaj oblekla krilo za govorilne ure.Saj smo vendar ženske in smo rade lepe mamice in žene.

user posted image kaj se vtikaš vanjo, sej je rekla da se frizira in umiva, drugo niti ni pomembno. zakaj pa krilouser posted image to mi je res mim če ji pa ne sede

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:57:26   
Anonimen
Lupika,tolko le glej da ne bo tvojim otrokom kdaj nerodno ko bodo malo večji in bodo videli kako so mame njihovih sošolcev urejene,ti pa nič ne daš nase zaradi službe,ki jo opravljaš.user posted image


Zakaj bi jim bilo nerodno user posted image .


(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 21:57:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

user posted image kaj se vtikaš vanjo, sej je rekla da se frizira in umiva, drugo niti ni pomembno. zakaj pa krilouser posted image to mi je res mim če ji pa ne sede


Kar je ljupka napisala bi rekla, da to drži tudi zame, in to je čist lepa osebna higiena. Krila pa tudi jaz ne oblečem ali kratkih hlač, pa čeprav si depiliram noge. Doma že drugače ne. Zadari krčnih žil.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 13.8.2009 21:58:35 >

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 22:05:06   
Anonimen
hm... odvisno kaj za nekoga pomeni biti urejen.

Zame je urejena ženska tista ki je čista. Jaz se redno umivam (v tej vročini večkrat dnevno), uporabljam deodorant, vlažilne robčke in brijem se (ker mi tako paše, ne zaradi drugih).

To je pa menda tudi vse kar počnem od teh "ženstvenih" reči. Se ne barvam (imam temno barvo las in mi je všeč), se ne mažem, se ne parfumiram, nohte imam poščipane s ščipalcem čist do kože (si niti ne znam predstavljat da bi pri mojem delu (otroci) imela dolge nohte), kavbojke in majica so zakon... In se nimam za neurejeno.

Sem pa študentka, tako da bom v bistvu imela visokošolsko izobrazbo (sicer ne razumem kaj ima to s vsem tem).

Najbolj nagravžne pa so mi ženske ki so navzven "urejene". Najlepša oblekica, nališpana v nulo, ko se ji pa približaš pa že na daleč vidiš oz. zavohaš to njeno urejenost. To mi je pa res grdo.

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?