|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 22:07:29   
aprilčica07
Zase pa vem, da želim biti urejena. Ne za druge, ampak zase

Podpis, če lahko.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 22:15:01   
ljupka
Na podeželju se noben s tem ne ubada in polovica mamic ni namazanih in v krilih imamo pa več otrok ki so ponosni na svoje ljubeče in pridne mamice!
Imam sosedo ,ki ima 6 otrok,ki jo obožujejo,hodi v službo ,doma vse poštima,namazana nikoli,tudi flizerju ne gre,je pa ful simpatična in pri 40 letih ima energije kot 20 letnica!
In da se pohvalim,tudi jaz sem včeraj zagledala 3 + !
V mojem kraju so to prioritete,so velike družine!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 22:16:58   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Lupika,tolko le glej da ne bo tvojim otrokom kdaj nerodno ko bodo malo večji in bodo videli kako so mame njihovih sošolcev urejene,ti pa nič ne daš nase zaradi službe,ki jo opravljaš.user posted image Mogoče bi pa oni rajši imeli cenejše čevlje in bi jim bilo všeč,če bi mamica kdaj oblekla krilo za govorilne ure.Saj smo vendar ženske in smo rade lepe mamice in žene.


iz kje si pa ti uletela?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 22:18:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Na podeželju se noben s tem ne ubada in polovica mamic ni namazanih in v krilih imamo pa več otrok ki so ponosni na svoje ljubeče in pridne mamice!
Imam sosedo ,ki ima 6 otrok,ki jo obožujejo,hodi v službo ,doma vse poštima,namazana nikoli,tudi flizerju ne gre,je pa ful simpatična in pri 40 letih ima energije kot 20 letnica!
In da se pohvalim,tudi jaz sem včeraj zagledala 3 + !
V mojem kraju so to prioritete,so velike družine!



čestitke!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 22:18:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Lupika,tolko le glej da ne bo tvojim otrokom kdaj nerodno ko bodo malo večji in bodo videli kako so mame njihovih sošolcev urejene,ti pa nič ne daš nase zaradi službe,ki jo opravljaš.user posted image Mogoče bi pa oni rajši imeli cenejše čevlje in bi jim bilo všeč,če bi mamica kdaj oblekla krilo za govorilne ure.Saj smo vendar ženske in smo rade lepe mamice in žene.


iz kje si pa ti uletela?



direkt izpod haube user posted image ?

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 22:25:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Lupika,tolko le glej da ne bo tvojim otrokom kdaj nerodno ko bodo malo večji in bodo videli kako so mame njihovih sošolcev urejene,ti pa nič ne daš nase zaradi službe,ki jo opravljaš.user posted image Mogoče bi pa oni rajši imeli cenejše čevlje in bi jim bilo všeč,če bi mamica kdaj oblekla krilo za govorilne ure.Saj smo vendar ženske in smo rade lepe mamice in žene.


iz kje si pa ti uletela?



direkt izpod haube user posted image ?


aham...pa gumb za uravnavanje temperature se je pokvaril...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 22:28:55   
kaya2007
ok, meni je pa grdo, če vidim kakšno zaraščeno babnico user posted image  valda ne pričakujem, da se bo vsaka šminkala in pedenala v nulo, pranje in depiliranje se mi pa vseeno zdi nek minimum, ki bi ga vsaka ženska lahko izpolnila. sem pač tako navajena, moja mama in moja babica (ona še bolj) sta bili vedno lepo urejeni.
in fajn se mi zdi, da imamo ženske priložnost poudariti svojo lepoto in skriti pomanjklivosti, vedno rada pogledam lepo urejeno žensko, sama se pa ne počutim dobro, če nisem vsaj približno zrihtana.
ampak jaz sem zelo estetski človek, po svoje razumem, da nekaterim to sploh ni pomembno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 22:51:25   
rija
uh, ste me spomnile, da je čas, da obiščem kozmetičarkouser posted image

meni je za druge vseeno....sovražim pa svoje zlate dlačice, ki se v poletnem soncu hudičevo svetijouser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 23:02:54   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Zase pa vem, da želim biti urejena. Ne za druge, ampak zase.



Tokrat se pa strinjamuser posted image

Drugače pa si jaz redno brijem noge in pod pazduho, spodaj odvisno od sezoneuser posted image , ampak ponavadi vsaj bikini predel dokaj redno. Umivam se vsak dan, včasih dvakrat. Barvam se...je*at ga. Od make -upa uporabljam večinoma samo maskaro, za večerne priložnost še kaj več. Nohte na rokah mam kratke, pedikuro si privoščim na vsake tolko, bolj zarad odebeljene kože, kot zarad nohtov. To je to. To je moja osnova, vask ima svojo.

Kar se drugih tiče......važno mi je da je človek čist, ostalo je brezpredmetno.

Me pa zmoti ustna (ne)higiena. Poznam punco, ki ima pri 28-ih letih čisto piškave zobe, nekaj jih manjka.....katastrofa res. Problem pri njej je ta, da se ji enostavno ne da k zobarju hodtuser posted image  Že nekej let govori, da zdej bo pa treba it, ampak pri temu tudi ostane.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 23:21:15   
TomTaylor
uf na zobe sem pa jz občutljiva. Zanemarjeno zobovje mi je hujš kt pa neobrita podpazduha..

fuj, fej....

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 23:24:00   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: karmela*

Zakaj je nekaterim ženskam tak čudno,če se katera ne depilira ne šminka oblači čist navadno hlače majico,če si ne barva las??
Bog nedaj,da nebi mela obrito pod pazduhu najmanj še kje drugje.





Meni ni čudno. Ampak jaz sem itak čudnauser posted image

Se pa drugače podpišem tudi pod Huanito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zakaj tok čudno
13.8.2009 23:51:27   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Uredim se toliko kot mi pase. Umivam se dovolj pogosto, da ne smrdim okrog, drugim pa ne gledam pod pazduhe.

Meni je pomembna higiena, urejenst pa kakor komu pase. Pac se eni ne sminkajo in pac se oblacijo samo v kavbojke. Pa kaj potem.


POdpis.

Imam pa eno vprašanje. Tisočletja dolgo nikogar na tem svetu ni motila dlaka, oz. dlake. Šele modna scena v zadnjih dveh desetletjih je prišla do zaključka, da so dlake grde. In so prepričali ljudi, da se je treba briti, če hočeš biti lep. To misel so tako dolgo ponavljali, da so jo ljudje vzeli za dejstvo. V bistvu je vse skup stvar mode. Ne resnične lepote ali nelepote. Zakaj hudiča vas dlake tako strašansko motijo (ne tiste pod pazduho, kjer vidim praktični vidik britja, ampak tiste drugje po telesu)? Kako hudiča sploh opazite, ali je kdo pobrit ali ne, strašno težko mora biti živeti s tako strašno kritičnostjo. Sem vesela, da mi na kraj pameti ne pride opazit dlako ali ne-dlako, pa kjerkoli že - dol mi visi zanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 8:46:56   
ga. Novakova
Odstranjevanje odvečnih dlak je zame stvar osnovne higiene. Te dlake so prinašale korist v pradavnini, ko so tako ali drugače izpostavljene dele našega telesa varovale pred zunanjimi vplivi, v današnjih časih pa teh potreb ni več, zato jih brez problema odstranimo, pa tudi veliko bolj estetsko je. Ni namreč lepo videti ženske z dlakami na nogah in podpazduhah, poleg tega pa se na dlakah na določenih delih telesa nabira pot, ki začne, kljub načeloma zadovoljivi higieni, smrdeti in proti temu ne pomaga noben deodorant, saj se vonja samo pomešata in vse skupaj še bolj smrdi.
Ličenje je stvar osebne odločitve. Ni sicer nobene potrebe po njem, tudi naravne ne, je pa estetsko z ličili prekriti določene nepravilnosti, ki jih ima zagotovo vsaka. Današnja družba je namreč zelo vizuelno usmerjena in ne verjamem, da obstaja kdo, ki mu je popolnoma vseeno za tuje mnenje.
Barvanje las pa je samo modna muha, želja po spremembi od naravno danega. Tudi, ko lasje posivijo, so lepi, če so pravilno negovani.

Jaz sama si ne barvam las, se pa ličim in si odstranim odvečne dlake, sama doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 10:18:42   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Lupika,tolko le glej da ne bo tvojim otrokom kdaj nerodno ko bodo malo večji in bodo videli kako so mame njihovih sošolcev urejene,ti pa nič ne daš nase zaradi službe,ki jo opravljaš.user posted image Mogoče bi pa oni rajši imeli cenejše čevlje in bi jim bilo všeč,če bi mamica kdaj oblekla krilo za govorilne ure.Saj smo vendar ženske in smo rade lepe mamice in žene.


iz kje si pa ti uletela?



Pomoje iz govorilnih ur vsa popedenana da ne bo njenim otrokom nerodnouser posted image
Drgač pa sory ampak tole je čist mim. Jst ti povem da sem bla najbolj ponosna k je med vsemi zakravatanimi in pokostumčkanimi starši sedu moj fotr, v kavbojkah, supergah in đins đekiju. Ker je bil drugačenuser posted image
Tud sama ne bom nikol urihtana, moj stil je športen in udoben. Brijem se, podpajsko redno, ker mam probleme z vonjem če nisem obrita (pa tud drgač, sama seb smrdim že takoj ko pridem iz pod tuša), noge pa poleti. Ampak zdele trenutno mam noge kosmate, sej mam dolge hlače. Na račun tega nerednega breitja mam pa tud kocine tanjše, redkejše in nobenih pikic nimam. Barvam se ne več, frizura je katastrofa in bom počas res mogla k frizerju (nazadnje sem bla lansko leto septembra). Mi pa čist dol visi to da nisem spedenana. Mi ni niti nerodno k nisem spedenana.
Govort da je britje osnovna higiena je pa čist mem. In gledat kok je kera kosmata tud. Pa tud če se je lih tko postavla da si mogla pogledat...
Pa nisem kaka stara koka k še v vojni živi...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 10:21:25   
ga. Novakova
IZVIRNO SPOROČILO: birdy
noge pa poleti

Zakaj pa samo poleti? Imaš odkrite noge izključno poleti? Kaj pa doma?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 10:41:11   
liliana
Mene pa blazno moti, da poleti v bistvo sploh ne srečam več normalnega moškega......s seksi ljubavnim tepihom.....user posted image

Ja, tako daleč so prišle že te modne zapovedi......da bomo čez dve leti pisale še o tem, da moški, ki si ne brije nog ni urejen......

Drugače sem pa tudi jaz del teh modnih zapovedi.....brijem si dlake (poleti bolj pogosto kot pozimi, še posebno v bikini predelu, kar verjetno kaže tudi na to, da to ne delam iz lastnega ugodja in zgolj zase, ampak tudi za druge user posted image )....uporabljam make up, barvam se, zadnje čase pogosteje kot prej, ker me je mati narava že začela.....

Mi pa ni nagravžno, če vidim pri kaki ženski, ki ima krilo, da nima pobritih nog....en moj bivši mi je dejal, da ko me je prvič videl, kako sem bila seksi v krilu, ker nisem imela nog pobritih v nulo.....se mi pač takrat ni dalo in sem predvidevala, da se skoz debele štunfe to ne bo videlo.....prav tako mi ni nagravžno, če na drugih ženskah in moških vidim, da nimajo pobritih pazduh......in poleti ženske ne gledam v mednožje, da bi ugotavljala, če ji kaka dlaka ven štrli izpod kopalk.....



< Sporočilo je popravil liliana -- 14.8.2009 10:42:19 >

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 10:53:36   
Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

Ni namreč lepo videti ženske z dlakami na nogah in podpazduhah, poleg tega pa se na dlakah na določenih delih telesa nabira pot, ki začne, kljub načeloma zadovoljivi higieni, smrdeti in proti temu ne pomaga noben deodorant, saj se vonja samo pomešata in vse skupaj še bolj smrdi.


Oprosti, ampak to zagotovo ne bo držalo. Zadovoljiva higiena je umivanje vsak dan in če to počneš, ZAGOTOVO ne boš smrdela, čeprav si se spotila.
In JA, deodorant še kako pomaga, da ne začneš smrdeti. Če se pa umivaš vsak drugi dan ali še redkeje, pa tudi deodorant ne pomaga.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 10:58:28   
ga. Novakova
Sklepam, da se vsi umivamo vsak dan, nekateri celo po večkrat, vendar nismo po ves dan doma, kar najbolj velja za tiste, ki hodijo v službo in tam se večina ne more stuširati, spoti pa se lahko. Antiperspirant seveda pomaga, potenja pa ne prepreči popolnoma in tako lahko v tistih osmih urah službe zasmrdiš, četudi uporabiš deodorant.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 11:03:26   
Jessy
Ja, nekateri hodimo v službo in delamo po 8 ur na dan, pa še vseeno ne zasmrdimo, a se je potrebno vsak dan umiti in namazati z roll onom.
Res pa je, da ni vsaka reč dobra. Razni spreji za podpazduho ne pomagajo. Mora vsak sam ugotoviti, kaj ustreza koži (meni samo roll on z minimalno vonjav). Ko dobiš pravega, zagotovo ves dan ne zasmrdiš kljub intenzivnemu potenju.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 11:05:19   
ga. Novakova
Saj se ne potimo samo pod pazduhami. Tudi recimo po hrbtu, kjer se ne mažemo z rolloni in ne sprejamo z deodoranti. user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 11:06:45   
Jessy
To že drži, sam od tam ne smrdiš...vsaj jaz ne...user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 11:08:38   
ga. Novakova
Pot nikoli nima prijetnega vonja, je pa res, da je vonj intenzivnejši na zakritih delih, recimo podpazduhah in v mednožju.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 11:10:01   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

IZVIRNO SPOROČILO: birdy
noge pa poleti

Zakaj pa samo poleti? Imaš odkrite noge izključno poleti? Kaj pa doma?


Ja, pa še polet ne vedno.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 11:13:23   
ga. Novakova
Pa ti ni neprijetno, da te drugi vidijo neobrito?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 11:15:58   
Anonimen
Ma dajte no kot,da od vas pa nobena nikoli ne pogleda kakšne kopalke imajo drugi?In seveda pogledaš ne le zgornji del ampak tud spodnji.Ne mi govort,da le v vodo gledate.user posted image

(odgovor članu ga. Novakova)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?