|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 20:16:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmela*

Ma dajte no kot,da od vas pa nobena nikoli ne pogleda kakšne kopalke imajo drugi?In seveda pogledaš ne le zgornji del ampak tud spodnji.Ne mi govort,da le v vodo gledate.user posted image


Skoraj user posted image .

Hodim na morje takrat kot upokojenci...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 20:21:03   
Anonimen
Ne vem no,zame je tudi urejenost,čedna zunanjost,lepa frizura,obleka...pomembna življenska vrednota.


To dosezes brez pretiranega lispanja. Tistih 10€ od Raho je vec kot dovolj, mogoce se prevec user posted image .

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 20:35:41   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne vem no,zame je tudi urejenost,čedna zunanjost,lepa frizura,obleka...pomembna življenska vrednota.


To dosezes brez pretiranega lispanja. Tistih 10€ od Raho je vec kot dovolj, mogoce se prevec user posted image .

Ne, ni preveč, ker je zraven všet še roll on in mleko za telouser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 14.8.2009 20:36:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 20:47:48   
ga. Novakova
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Ah daj no koje vprašanje user posted image  Nerodno oblačit dolge hlače, da zakriješ neobrite noge wtf??!! Ja, očitno že ni nerodno, zakaj bi bilo? Valjda, da si ne boš šel nog brit, da skočiš čez cesto po kruh recimo, si boš pač dal trenerke gor in kaj zdaj?? Mater, ja saj, ti si doma, pa me ne čudi od kod potem taka vprašanja.
Ma, boš še ti tudi navlačla dolge rokave, da skriješ pajsko za par minut, pa se boš še nasmehnila sama sebi, brez skrbi. Mater, se mi zdi da eni sploh ne živijo živijo.

Narobe si me razumela. Ne da bi bilo njej nerodno, ampak da je narodna situacija obleči hlače izključno zaradi tega. Rajši bi oblekel kaj drugega, če bi imel obrite noge, ker pa jih nimaš iz raznoraznih razlogov, ne da se ti, ni tvoje načelo, ni ti pomembno, pa pač moraš obleči dolge hlače, ker bi te bilo v kratkih sram kazati neobrite noge.
Tako je bilo mišljeno.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 20:49:44   
kofetarica
Kerensa, si že v službi?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 21:02:04   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka


Te ,ki ste šolane,delate v pisarnah ,v šolah ,opčinah in mestih javnega značaja v kontaktu z ljudmi,poslovnimi partnerji je pa nujno da ste u piko urejene,depilirane,pobrite,namazane,v kostimčkih,ampak za vse to imate tudi primerne plače,in seveda ste se za to tudi šolale in vas zato tudi spoštujem in pred vami imam tudi velik kompleks manjvrednosti!


Za depiliranje, barvanje in osnovno šminko je potrebnih max. 10 € na mesec, in sicer 1 žiletka, 1 pena za britje (dovolj je za 3 mesece), 1 barva za lase, malo pudra, maskara in glos (drži več kot pol leta). To je vse, kar uporabljam jaz.
In to je nekaj, kar bi si morala privoščiti vsaka ženska, ne glede na status in izobrazbo.



Kar bi si lahko privoščila, je bolje rečeno. Če bi se ji to zdelo pomembno. Jaz verjamem,d a se enim pač ne. Mene niti pod razno ne moti, da je človek le čist.

Drugače pa jaz neuporabljam pene za britje, ampak kar milo, s katerim se umivam. Britvice imam najcenejše, ene barvaste od Bic in jih imam tistih 5, ki jih je notri, po moje za eno leto. Potem pa uporabljam še eno šminko, ki stane okrog 2 evra (imam jo gotovo vsaj pol leta) in pa maskaro za trepalnice, ki jo tudi uporabljam vsaj eno leto. Tako da strošek je res zanemarljiv. Mora pa seveda človek imeti voljo.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 21:09:02   
krtek 1
Splišni,vsa čast,da maskaro uporabljaš več kot eno leto,meni se po dveh, treh mesecih posuši.Najbrž jo prepogosto uporabljamuser posted image .

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 21:16:53   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Splišni,vsa čast,da maskaro uporabljaš več kot eno leto,meni se po dveh, treh mesecih posuši.Najbrž jo prepogosto uporabljamuser posted image .


meni so se sušile lancomove. Sedaj pa kupujem ene od manhattna, mislim, da je cena nekje okoli 5 €, pa mi tudi drži celo leto.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 22:12:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Glede tega,da ne bo otrokom nerodno...Sosedova deklica je stara deset let in je bila letos v šola v naravi,kjer so imele vse sošolke s sabo razne glose,bleščice,špangice,torbice....Zvečer,ko so šli na sprehod so se uredile(oblekce,frizurce...),kot se danes že punce rade.Naša soseda pa si maže nohte z EDIKSOM,ker sta starša takšnega mišlenja kot ljupka.Oblačila nosi večinoma podarjena,ponošena,stara,kaj je to subrina sploh ne ve,po obrazu se ji že delajo prvi mozoljčki pa nima nobene primerne nege...Pa ne živimo na kmetih,skoraj v mestu in njena starša sta letos kupila nov avto,oče že razmišlja o štirikolesniku,tako da finančno niso na slabem.
Deklica se nam sosedom smili,preziramo starše,ker je vrstniki ne sprejmejo v družbo(igra se z mojim 4 letnim sinom)v šoli jo zbadajo,se norčujejo,nikoli še ni bila v kinu(razen z šolo), večjem trgovskem centru,živalskem vrtu,luna parku,bazenu,Mc Donaldsu...Njena mama se še pod nosom ne depilira(in ima kaj depilirat) in vrjemite,da je punci zelo nerodno,ko jo vidijo vrstniki.Ne glede nato,kako je dobra mama je v drugih stvareh.Zelo rada je pri nas,praktično je sedaj ko so počitnice ves čas ko smo doma pri sinu.Tukaj kosila,se igra mi kaj pomaga in čas mi govori kako imam lepo majčko,šminko,torbico...kot vse najstnice danes.


Vrstnik je ne sprejemajo, vi pa se prezirate njene starse?
Redko recem, ampak niste normalni.

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 22:16:44   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Glede tega,da ne bo otrokom nerodno...Sosedova deklica je stara deset let in je bila letos v šola v naravi,kjer so imele vse sošolke s sabo razne glose,bleščice,špangice,torbice....Zvečer,ko so šli na sprehod so se uredile(oblekce,frizurce...),kot se danes že punce rade.Naša soseda pa si maže nohte z EDIKSOM,ker sta starša takšnega mišlenja kot ljupka.Oblačila nosi večinoma podarjena,ponošena,stara,kaj je to subrina sploh ne ve,po obrazu se ji že delajo prvi mozoljčki pa nima nobene primerne nege...Pa ne živimo na kmetih,skoraj v mestu in njena starša sta letos kupila nov avto,oče že razmišlja o štirikolesniku,tako da finančno niso na slabem.
Deklica se nam sosedom smili,preziramo starše,ker je vrstniki ne sprejmejo v družbo(igra se z mojim 4 letnim sinom)v šoli jo zbadajo,se norčujejo,nikoli še ni bila v kinu(razen z šolo), večjem trgovskem centru,živalskem vrtu,luna parku,bazenu,Mc Donaldsu...Njena mama se še pod nosom ne depilira(in ima kaj depilirat) in vrjemite,da je punci zelo nerodno,ko jo vidijo vrstniki.Ne glede nato,kako je dobra mama je v drugih stvareh.Zelo rada je pri nas,praktično je sedaj ko so počitnice ves čas ko smo doma pri sinu.Tukaj kosila,se igra mi kaj pomaga in čas mi govori kako imam lepo majčko,šminko,torbico...kot vse najstnice danes.


Vrstnik je ne sprejemajo, vi pa se prezirate njene starse?
Redko recem, ampak niste normalni.


Otroci delajo kar jih starsi naucimo, da delajo. In vi ste ocitno otroke naucili, da prezirajo ....
Jutri bodo prezirali tebe, ker bos toliko starejsa, da ne bos videla, da si se poflekala, pa bos kako dlacico preskocila... pa bos na tapeti. Kar sejes, to  tudi zanjes.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 22:21:35   
Tonchka
Mič in Misek - ni kaj dodati.

Sama se redno depiliram, mi pa iz kocin dol visi za tuje kocine,......

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 22:22:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Glede tega,da ne bo otrokom nerodno...Sosedova deklica je stara deset let in je bila letos v šola v naravi,kjer so imele vse sošolke s sabo razne glose,bleščice,špangice,torbice....Zvečer,ko so šli na sprehod so se uredile(oblekce,frizurce...),kot se danes že punce rade.Naša soseda pa si maže nohte z EDIKSOM,ker sta starša takšnega mišlenja kot ljupka.Oblačila nosi večinoma podarjena,ponošena,stara,kaj je to subrina sploh ne ve,po obrazu se ji že delajo prvi mozoljčki pa nima nobene primerne nege...Pa ne živimo na kmetih,skoraj v mestu in njena starša sta letos kupila nov avto,oče že razmišlja o štirikolesniku,tako da finančno niso na slabem.
Deklica se nam sosedom smili,preziramo starše,ker je vrstniki ne sprejmejo v družbo(igra se z mojim 4 letnim sinom)v šoli jo zbadajo,se norčujejo,nikoli še ni bila v kinu(razen z šolo), večjem trgovskem centru,živalskem vrtu,luna parku,bazenu,Mc Donaldsu...Njena mama se še pod nosom ne depilira(in ima kaj depilirat) in vrjemite,da je punci zelo nerodno,ko jo vidijo vrstniki.Ne glede nato,kako je dobra mama je v drugih stvareh.Zelo rada je pri nas,praktično je sedaj ko so počitnice ves čas ko smo doma pri sinu.Tukaj kosila,se igra mi kaj pomaga in čas mi govori kako imam lepo majčko,šminko,torbico...kot vse najstnice danes.


Vrstnik je ne sprejemajo, vi pa se prezirate njene starse?
Redko recem, ampak niste normalni.


Otroci delajo kar jih starsi naucimo, da delajo. In vi ste ocitno otroke naucili, da prezirajo ....
Jutri bodo prezirali tebe, ker bos toliko starejsa, da ne bos videla, da si se poflekala, pa bos kako dlacico preskocila... pa bos na tapeti. Kar sejes, to  tudi zanjes.


Dlake se pobrijejo v minuti, mentalna nesnaga je pa trdovratna rec.
Bi morala malo reklame pogledat, ampak kolikor se spomnim, niti tam nicesar ne obljubljajo user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zakaj tok čudno
14.8.2009 22:51:16   
krtek 1
Kdo je pa po vaše kriv,da je družba ne sprejema?Ja,starše preziramo vsi sosedi(obriti in neobriti),ker nista niti toliko,da bi čez plot pogledala kaj dela in kje je njuna hčerka.Važno jima je la to,da imata v roki pivo in cigareto in na radiju Brendija.Aja,kdo je pa potem takem kriv,da je starejši sin drogeraš in diler?Mislim,da ima vzgoja ogromno pri tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 6:56:50   
Anonimen
Jaz sem rojena kmetica(na kmetiji ) in ni me sram priznat.Ko sem bila še mala se spomnim,da smo pritlično hišo preurejali zidali višje pa smo pač mogli spat v štali.Ok prazna je bila ampak spucana v nulo,da sploh ni bilo nobenga vonja.Ja nekje moraš spat to je bilo kak mesec sicer ampak kako so se mi v šoli delali norce,da v štali spimo pa takle.Priznam,da mi je bilo tako težko zaradi tega ampak,ko je bila hiša fertik spodaj smo se vselili takoj notri ko pa je bila fertik cela hiša pa se nagledat niso mogli,češ,da je najlepša v vasi.
Ko sem začela hodit v službo sem se mazala in šminkala na skrivaj kajti uh bog nedaj,da bi me mama ali oče vidla namazano.user posted image user posted image
Da bi se oblekla v zadnjo modo kaka štala je bila pri hiši.Ampak mogoče kako leto potem pa so se navadili,da pač svet gre naprej.user posted image
Pa sem v hlevu delala v štali imelo po 30 svinj po 10 krav al še več na njivah s traktorjem,ko pa sem šla v službo ali veselico pa sem se zrihtala.Kopalnico smo sicer meli v novi hiši za prej se niti ne spomnim,ko sem bila mlajša kak je bilo.Mi je mama vedno težila pa kaj to rabiš tako milo pa tak šampon to je en zadosti pa vsak dan drugo brisačo......
Zato mislim,da smo tuid ok bivše kmetice se zmožne porihtat.

< Sporočilo je popravil Florina -- 15.8.2009 6:58:59 >

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 7:16:44   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

!Za svoje otroke in moža sem najlepša za ostale pa mi ni mar!



meni pa ta stavek ni všeč....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 7:18:05   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Meni je grdo res grdo videt,ko nekaterim res štrlijo dlake izpod kopalk.Sem videla v toplicah že kar nekaj takih.Nevem no ampak vsaj tisto naj bi si zdepilirale ali obrila kaj štli ven.
Zakaj pa ženske gledaš med noge? Moške glej in njihove hribčke.



user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 7:22:39   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

IZVIRNO SPOROČILO: birdy
noge pa poleti

Zakaj pa samo poleti? Imaš odkrite noge izključno poleti? Kaj pa doma?



jaz tud ne razumem zakaj samo poleti?

a pozimi te pa ne motijo?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 10:13:08   
krtek 1

So pa na ta račun moji otroci lepo oblečeni in obuti ,za njih vse,za mamico nič!



Meni pa tale...

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 10:41:00   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Glede tega,da ne bo otrokom nerodno...Sosedova deklica je stara deset let in je bila letos v šola v naravi,kjer so imele vse sošolke s sabo razne glose,bleščice,špangice,torbice....Zvečer,ko so šli na sprehod so se uredile(oblekce,frizurce...),kot se danes že punce rade.Naša soseda pa si maže nohte z EDIKSOM,ker sta starša takšnega mišlenja kot ljupka.Oblačila nosi večinoma podarjena,ponošena,stara,kaj je to subrina sploh ne ve,po obrazu se ji že delajo prvi mozoljčki pa nima nobene primerne nege...Pa ne živimo na kmetih,skoraj v mestu in njena starša sta letos kupila nov avto,oče že razmišlja o štirikolesniku,tako da finančno niso na slabem.
Deklica se nam sosedom smili,preziramo starše,ker je vrstniki ne sprejmejo v družbo(igra se z mojim 4 letnim sinom)v šoli jo zbadajo,se norčujejo,nikoli še ni bila v kinu(razen z šolo), večjem trgovskem centru,živalskem vrtu,luna parku,bazenu,Mc Donaldsu...Njena mama se še pod nosom ne depilira(in ima kaj depilirat) in vrjemite,da je punci zelo nerodno,ko jo vidijo vrstniki.Ne glede nato,kako je dobra mama je v drugih stvareh.Zelo rada je pri nas,praktično je sedaj ko so počitnice ves čas ko smo doma pri sinu.Tukaj kosila,se igra mi kaj pomaga in čas mi govori kako imam lepo majčko,šminko,torbico...kot vse najstnice danes.


Vrstnik je ne sprejemajo, vi pa se prezirate njene starse?
Redko recem, ampak niste normalni.


bolj vljudno ne bi mogla povedat. Podpis.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 11:25:02   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Glede tega,da ne bo otrokom nerodno...Sosedova deklica je stara deset let in je bila letos v šola v naravi,kjer so imele vse sošolke s sabo razne glose,bleščice,špangice,torbice....Zvečer,ko so šli na sprehod so se uredile(oblekce,frizurce...),kot se danes že punce rade.Naša soseda pa si maže nohte z EDIKSOM,ker sta starša takšnega mišlenja kot ljupka.Oblačila nosi večinoma podarjena,ponošena,stara,kaj je to subrina sploh ne ve,po obrazu se ji že delajo prvi mozoljčki pa nima nobene primerne nege...Pa ne živimo na kmetih,skoraj v mestu in njena starša sta letos kupila nov avto,oče že razmišlja o štirikolesniku,tako da finančno niso na slabem.
Deklica se nam sosedom smili,preziramo starše,ker je vrstniki ne sprejmejo v družbo(igra se z mojim 4 letnim sinom)v šoli jo zbadajo,se norčujejo,nikoli še ni bila v kinu(razen z šolo), večjem trgovskem centru,živalskem vrtu,luna parku,bazenu,Mc Donaldsu...Njena mama se še pod nosom ne depilira(in ima kaj depilirat) in vrjemite,da je punci zelo nerodno,ko jo vidijo vrstniki.Ne glede nato,kako je dobra mama je v drugih stvareh.Zelo rada je pri nas,praktično je sedaj ko so počitnice ves čas ko smo doma pri sinu.Tukaj kosila,se igra mi kaj pomaga in čas mi govori kako imam lepo majčko,šminko,torbico...kot vse najstnice danes.



To je pa tako... zelo slovensko povprečno, površno, neizstopajoče mišljenje. Da ja ne bom drugačen kot drugi, da me bodo drugi sprejemali.

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 11:49:10   
krtek 1
Točno tako,starši smo srečni,če so tudi otroci,a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 15:31:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Ja,kind lady je normalno,da se dekleta v petem razredu pogovarjajo o modi in Rebelde.
Normalno, da se pogovarjajo. Da imajo pa en kup šminke in da se lišpajo, pa za 10 letnice ni normalno. Moje mnenje.


Se strinjam. Kakšen lipglos (npr rdečega, ki samo poudari ustnice),  nevtralno otroško kremico, otroško olje po tuširanju (ki ga uporabljamo vsi user posted image ), pribor za osebno higieno (ščipalko, pilico...), mogoče en ali dva laka....meni se to zdi več kot dovolj. Razne, če niso potem že kakšne zafnane avše.
Drugo pa je, da ni punca še ni imela niti ene stvari od tega, tudi meni se smili, ja, ker potem res izstopa od ostalih sovrstnikov in predvsem kaj bo še glede na situacijo, čik pa pir stašev v rokah. Je pa čisto odvisno kakšne sovrstnice ima. Ali so to bolj mahnjene na kaj bi imela ali na kaj bi se igrale in počele.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 20:13:18   
Peli
Zame je važn da človek na daleč ne oddaja neprijetnega vonja, če pa ma dlake kjer jih ni treba pa je to njegov problem.
Sama ne ocenjujem ljudi po izgledu, vsak naj bo tak, kakršen mu paše da je.

Tud sama delam v proizvodnji in ni res, nekatere delavke so zelo urejene že ob pol 6h zjutrej, make up in frizura u piko, nohti, enkratni, samo ob 14h je njihov izgled dost drugačen, make up, komaj opazen, frizura pokvarjena od pokrival..., zato se meni ne zdi vredno urejat za na tako delavno mesto.

Sama grem 1x na mesec k frizerju, namažem se le za redke priložnosti, brijem in depiliram pa se redno, kavbojke in trenerke pa so mi zakon, je pa res da živim na vasi, kjer ne izstopam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 22:29:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mene pa blazno moti, da poleti v bistvo sploh ne srečam več normalnega moškega......s seksi ljubavnim tepihom.....user posted image




Moj ga ima - in to konkretnegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Takšnega tapravega - sam zadnje čase globoko študiram, če ne bi bilo bolje, da bi se nekaj teh njegovih dlak preselilo eno nadstropje višeuser posted image



Evo....eden redkih primerkov ta prave moške sorte, ti pa bi rada iz njega metroseksualca naredila......user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Zakaj tok čudno
15.8.2009 22:33:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Splišni,vsa čast,da maskaro uporabljaš več kot eno leto,meni se po dveh, treh mesecih posuši.Najbrž jo prepogosto uporabljamuser posted image .


Po dveh mesecih se maskara ne posuši.....razen, če imaš kako poceni robo, ki je napol prazna......user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?