|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 15:16:32   
Blueeyes
Z-MAJČEVSKI KONČNI PRODUKTI      

FLASK_A in Maja
user posted image

Blueeyes in Gaja
user posted image

maja1488 in Zarja
user posted image  

HM84 in Alex
user posted image   user posted image

KatMat in Tija Atalija
user posted image       

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 15:18:03   
Blueeyes
Prva pomoč za majske mamice  user posted image user posted image

Dojenje:   user posted image

LA LECHE LEAGUE SLOVENIJA
NAJPOGOSTEJŠA VPRAŠANJA
ISKALNIK NAJPOGOSTEJŠIH VPRAŠANJ MON
DOJENJE MON FORUM

Otrok:    user posted image
Brošura MOJ OTROK IMA VROČINO
Brošura DOJENČEK -  kako ga pestujem in kako se ukvarjam z njim (Handling)
PEDIATRIJA MON FORUM

Masaža dojenčkov in otrok  user posted image
http://www.masazadojencka.si/masaza.htm

Baby handling:
http://www.youtube.com/watch?v=WfZDWtXDewA

Kapljice (A)D3 (zamenjave):
- Idroplurivit (Italija)
- Oleovit D3 (na oljni bazi, naj ne bi povzrocal krcev. Dobi se v AT ali lekarna Arnika. Sk. loka: 040 896 707)
- Plivit D3
- dodajte!

Kapljice proti krčem:
user posted image user posted image
- Mylicon (Italija)
- Sab simplex
- Colic calm
http://www.coliccalm.com/index.html
- Antiflat (AT)
- Milicon Goccie (IT)
- Colikind (homeopatske granule, IT ali lekrna Arnika)
- Vetrovne kapljice (koroske lekarne)
- Lefaxin (AT)
- GasBimbi (v lekarni receno, da naj ne bi bile najboljs)
- bioGaia (probiotiki www.biogaia.si )
- dodajte!


Cepljenja:
- Knjizica za starse - cepljenje otrok
- rotavirus:
http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=357
http://med.over.net/forum5/read.php?37,4244011
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2206492
- norice (vodene koze): http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=275#norice-vodene%20koze
- redna cepljenja: http://www.ivz.si/index.php?akcija=novica&n=1766
- cepljenje otrok s konjugiranim pnevmokoknim cepivom


Od rojstva brez plenic:
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=10&MMN_position=251:14
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=8&MMN_position=237:14:224
- http://www.ringaraja.net/forum/od_rojstva_brez_pleni%C4%8Dk/m_3945712/tm.htm
- http://med.over.net/forum5/read.php?1,4473621


Seznam za na morje:
user posted image
- hladilna krema za ritko
- krema za sončenje - razpršilo proti komarjem
- kopel za večerno kopanje
- šamponček za lase
- Calpol za zbijanje vročine
- Paracetamol svečke - fiziološko - aspirator za nos
- Bepanten
- nekaj obližev
- termometer
- Canesten
- Claritin
- Prolife/Biogaia
- Ribodermin
- Operil
- AD3 kapljice
- kapljice proti krčem
- Fenistil/Kamagel
- prašek za rehidracijsko raztopino
- kreme: Tea tree, materina dušica
- veljavno zdravstveno zavarovanje v tujini
- tel. številka ali naslov zdravnika v kraju letovanja
- številka otroške urgence na Metelkovi: 01 4723 888

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 15:19:11   
Blueeyes
spet alarm

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 16:58:58   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: lake

Pokica Kdaj si pa vstala da si že vse to nardila? Pa a tkole bi ti, jst ti svojga posodim, ti pa tvojga ne. A kr dva bi mela?user posted image

Smo vstali ko ati za šiht, 6.30user posted image . Anejeva ura, ...rana ura...zlata ura. user posted image Se drži tega načela.

Ja, jst mojga ne dam!user posted image Ma, sam nevem če bi sfolgala z 2,...tega sem končno zdresirala malo! user posted image user posted image user posted image No, sj ga je mami dobro pripravila zame. Jst ga pa uporabljam! user posted image

joj ledenka, sn ti fauš! user posted image Mi pa letos ne bomo vidli morja,..zarad vsega skup, pa drugo leto pol šele.
FLASK_A jst pa mam energije,...morm si lase oprat pa zlikat...ajoj se mi ne lub.
KatMat, a svečke za vročino zbit dobiš brez recepta v lekarni? Kolk pa stanejo? Je dobro met doma tud kako zalogo.
lake, kolk je pa vaša mala vlka? Mi bomo tud počasi prešaltali na športni del...še kar nismo.

Kaj a gremo na 3. del? user posted image

se mi zdi da 6 eu...tam nekje
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

katmat si že bla v termah snovik...ali katera druga pač?


bla ,dolgcas


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Joj ti zdravniki.... vsak ima svojo filozofijo... Jaz se malo bojim septembra, ko imamo spet tolko preiskav, da ne bi bilo kaj narobe oz. še huje, da bi govorila dva različno zgodbo...

Dudi - mi smo bili v Snoviku, pa imajo kar fajn, tudi nekaj igral je zunaj. Je bila pa vedno strašanska gneča (smo bili med vikendi).



Snovik je čez teden čist prazen, edin zvečer k so nočna kopanja je kr polno... vikendi pa adijo pamet, si tud placa ne morš najdt


a tko...
sej zdej gledam čatež...kok je daleč do tja?

ja se kr vozis....

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

tale tud ne bi bla slaba

user posted image


a-a. Tale pa ne bi zdržala. Če bi blo treba, bi jo z zobmi odtrgala dol user posted image user posted image

sele ko sem prebrala tvojo vnemo sem pogruntala kaj se skriva v ozadju....babe men gre na slabs!!!!!



IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

mal za dvig adrenalina

user posted image

e takole verigo bi dala gor!!!


IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

khm khm khm...dober da nič ne jem...tolk o ključavnicah...v tale deviški pas bi se pa splačalo vlomit...vsaj upamuser posted image

zame je preveč mišičast da bi sploh ulamljala tja... user posted image user posted image user posted image katmat bi pa najbrž že s pogledom ulomila v tale pas user posted image
je ze padu....sem protezo zamenjala pa pregriznila vse skupi!!!

NIMAM CASA DIHAT NASA ZE CEL DAN SAMO JOKA!!!!!SE BEREMO UPAM KAJ KMALU!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 17:02:49   
Blueeyes
katmat upam da je s Tijo vse ok.. da se bo čim prej pomirila.. tud moja je mela prej neke napade joka, pa ne in ne se pomirit.. ni hotla zizat, ne čaja, ne dude... pol sem jo pa kr pustila in je po pol ure zaspala k top - zmatrana revčka user posted image

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 21.8.2009 17:03:16 >

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 18:22:08   
lake
Očitno naše malčke tale vročina matra, čeprov moja kr neki je dons. No ja zdele je začela neki štrajkat, in to pomoje samo zato ker sm se zmenla z eno prjatlco, da greva mal ven.Tajo njen bodoči mož že zelo pogreša, ker je bil tri tedne na morju in jo hoče vidt. user posted image user posted image






(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:16:44   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Očitno naše malčke tale vročina matra, čeprov moja kr neki je dons. No ja zdele je začela neki štrajkat, in to pomoje samo zato ker sm se zmenla z eno prjatlco, da greva mal ven.Tajo njen bodoči mož že zelo pogreša, ker je bil tri tedne na morju in jo hoče vidt. user posted image user posted image

ha ha, pol maš pa tko zmenjeno k mamo mi... ohcet že v naprej z zbranim ženinom user posted image  user posted image  user posted image

zdejle sem vzuni solato trančirala na prafaktorje kr z drobilcem vej.... pa neki fuuuull prsmrdi do mene... veter je pihal v pravi smeri... jp, gaja posrana.. sicer se lahko skrijem proti vašim slikam končnih produktov, ampak tudi mi smo uspeli pokakat (čeprav čisto malo) hlače.... če pa veter ne bi pihal proti meni, pa bog ve kdaj bi porajtala da je posrana... ona je namreč ležala slabih 10m stran od mene... pod češnjo k je uživala v gledanju listkov... SLIKE PA NISO ZA SEAZNAMČEK, velja dudi??

user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:19:25   
Anonimen
hehe blue...je gaja prišla med veličastnih nevemkoliko? user posted image Luškano. Naša pa ponavadi počaka, da lahko mene krsti. Sam tega še nisem slikala, kako pucam po tlehuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:20:57   
Blueeyes
DOSTIKRAT VIDIM, DA NAS BEREJO NAŠE MAJČICE, PA SE NOBENA NOČE OGLASIT... DONS NAS ŽE CEL DAN BERE VANILLA, ZDEJ JE ONLINE MARY12 - napiši kaj kako si, kako kej Kristjan??? kako kej napreduje.. sporoči nam njegove podatke

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:23:00   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

hehe blue...je gaja prišla med veličastnih nevemkoliko? user posted image Luškano. Naša pa ponavadi počaka, da lahko mene krsti. Sam tega še nisem slikala, kako pucam po tlehuser posted image

zakaj pa ne??? dej nam objavi eno slikco... da bomo vidl kako to zgleda... men je zanč malo manjkalo da me ni po glavi posrala... sm jo slekla k saem jo previjala, pa mi je bepanthen padu po tleh.. ga poberem in dam v škatlo zraven previjalke... v tisti sekundi k sem dala bepanthen v škatlo se je pa tok usrala, da je po previjalki, po tleh, po stolu vse posrala... ŠE DOBR DA SEM SE UMAKNILA, K DRUGAČ BI PA BRUHALA user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:27:19   
Anonimen
hehe...naša najhujša je bla tale: njena soba je zraven dnevne in previjalno ma čist pri vratih, pol metra stran je pa TV (majhno stanovanje) no ni je letelo po tleh v dnevno in celo po televizorjuuser posted image ...pa ni crknu, tak da je vdržljivuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:28:50   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

hehe...naša najhujša je bla tale: njena soba je zraven dnevne in previjalno ma čist pri vratih, pol metra stran je pa TV (majhno stanovanje) no ni je letelo po tleh v dnevno in celo po televizorjuuser posted image ...pa ni crknu, tak da je vdržljivuser posted image

user posted image  user posted image  user posted image  in ti to ne dokumentiraš... ja kako pa boš pol pokazala Živi njene dosežke?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:31:33   
Anonimen
ble...takrat mi od šoka ni na kraj pameti padlo, da bi slikala. SEm bolj gruntala, če bo treba belit.user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:33:14   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

ble...takrat mi od šoka ni na kraj pameti padlo, da bi slikala. SEm bolj gruntala, če bo treba belit.user posted image

jz se pa vedno smejim k vidim njene dosežke user posted image  pa sam gledam kje mam fotiča.. zato je vedno v bližini previjalke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:36:11   
Anonimen
hehe, sicer pa kolker jo poznam, bo še priredila kako sceno. POnavadi se vedno preoblečema obe po previjanju. Prav čaka, da ji rit dvignem, da nese direkt v mene.

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:38:13   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

hehe, sicer pa kolker jo poznam, bo še priredila kako sceno. POnavadi se vedno preoblečema obe po previjanju. Prav čaka, da ji rit dvignem, da nese direkt v mene.

isto k pr nas... pol pa še tak hinavski nasmešek olajšanja dobi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:46:59   
Anonimen
zadoščenjeuser posted image

nič grem še en kapučinček spit pol pa ...user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 19:57:47   
Dudica1
evo nas...bli skoz zunaj,imeli smo cel kup obiskov...zdaj pa že oba skori spita...jaz si grem pa po en sladoled user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 20:05:51   
Blueeyes
gremo mi počas na kopanje, pa spet zizat in pol spat

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 20:08:40   
Dudica1
blue lahko noč

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 20:18:58   
Dudica1
kaj je zdej to a ste šle že vse spat??


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 20:58:01   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

blue lahko noč

ne ne, za Gajo je lahko noč.. zame še ne... morm še pod tuš, pa pospravt, pa neki za večerjo pojest, pa dragega še počakat.. pol grem šele jz spat

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 21:08:51   
Blueeyes
dudi podatki od lananai ko boš prenavljala seznamček:

5660g in 62cm (to je bil drugi pregled pri 3 mesecih in pol)

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 21.8.2009 21:10:14 >

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 21:21:21   
Anonimen
čer,

uhhhhh - what a day....če povem pošteno, bi mi bilo čisto vseeno če bi bilo jutri že novo leto - letos se je že toliko stvari zgodilo, da bom prav vesela, ko ga bo konecuser posted image

torej, vročina bo baje popustila ane ?


(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.8.2009 21:24:32   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

čer,

uhhhhh - what a day....če povem pošteno, bi mi bilo čisto vseeno če bi bilo jutri že novo leto - letos se je že toliko stvari zgodilo, da bom prav vesela, ko ga bo konecuser posted image

torej, vročina bo baje popustila ane ?



joooooooooooooooooooooj s tvojih ust v božja ušesa.... novo leto.. kje si... mraz, sneg.... user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?