|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.9.2009 14:10:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tezava
2.9.2009 7:29:40   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin
defenitivno je kriv KT.

jaz se pa ne strinjam. nikoli nisem jemala KT pa sem imela enake težave. Meni je pomagal le intimno milo od Justa. Zelo dobra zadeva. Nič drugega mi ni pomagalo

Pomanjkanje libida ti je dvignilo intimno milo?

sploh nisem imela pomanjkanja libida... kje piše, da ga ona ima? to so samo ugibanja. enostavno me je po odnosih pekla nožnica, imela sem kot zareze iz katerih je tekla kri in me je peklensko peklo. pa seks ni bil grob. probala sem vse mogoča mazila, kanasten (po priporočilu g), svečke... pa mi je pomagalo le intimno milo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tezava
2.9.2009 8:06:38   
Felicita
"imela sva redne spolne odnose, a zadnjega pol leta imam jaz odpor do vsega. preprosto ni mi."

citirano iz prvega posta. to men se pač zdi pomanjkanje libida?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tezava
2.9.2009 8:51:45   
urška
se strinjam, poleg menjave kontracepcije, menjaj tudi tega ginekologa. 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tezava
2.9.2009 9:11:24   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
"imela sva redne spolne odnose, a zadnjega pol leta imam jaz odpor do vsega. preprosto ni mi."

citirano iz prvega posta. to men se pač zdi pomanjkanje libida?

ne, tudi sama sem imela iste težave. odpor do sexa ima predvsem zaradi bolečin - jaz sem imela. sex mi je bil dober, a kaj ko me še dva dni vse peče... ne vem, jaz nisem jemala KT nikoli, pa sem imela enake težave

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: tezava
8.9.2009 23:03:10   
tiplitaps
torej. nehala sem jesti tablete, dobila krvavitev, ki se je vceraj zakljucila. danes sem spala s fantom brez kondoma. kaksne so lahko posledice? kaj je najbolje narediti?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: tezava
9.9.2009 10:53:33   
ronja
hotela sem iti tudi k ginekologu, ampak kdo bi razumel 21-letnico, ki ima pomanjkanje libida

dober ginekolog bi jo moral. To sploh ni tako redko, kot si misliš! Probleme z libidom imajo vse starostne skupine in oba spola, nisi edina. Velikokrat je to posledica KT, pogoste so tudi psihične zavore - ampak teh praviš, da ne najdeš, torej probaj brez KT, če ne bo pomagalo, išči dalje (in globlje) po sebi... Mimogrede, ali zaradi depresije jemlješ kake tablete? te imajo namreč tudi stranski učinek zmanjšanje libida.

Kondom je ravno tako zanesljiv kot tabletke (po enih študijah še bolj, vsekakor je pa oboje cca 98%), če ga seveda redno (in pravilno) uporabljaš (no, vsakič novega, sevedauser posted image ).

Midva sva imela samo in izključno kondome 8 let, dokler se nisva odločila za otroke (pa še prej dve leti s prejšnjima fantoma). Torej v 10ih letih nikoli nisem zanosila, ko pa sva jih dala stran, sem obakrat zanosila prvi mesec... Kaj ti to pove?user posted image Se ga je treba navadit, če sta bila do zdaj ves čas brez, vendar pa je ravno tako fajn, lahko ga celo vključita v predigro ali najdeta kakšne zanimive načine natikanja, ki mu bojo gotovo všečuser posted image .
Sploh pa je tudi fantom navadno bolj všeč s kondomom in vzburjeno punco kot pa brez kondoma in suho punco brez libida. Ljudje se bojijo vseh hormonov v mleku, hkrati pa punce brez pomisleka v svoje telo vnašajo 100xne koncentracije istih hormonov vsak dan... Pa razumiuser posted image

Brez kondoma je lahko posledica nosečnost, tako da če si otroka še ne želiš, pejta kupit tisto škatlico kondomov in probajta, saj tak hudo pa to s kondomom tudi niuser posted image . Vzami ekstra tanke in anatomsko oblikovane z rezervoarčkom na vrhu, ker so ti bolj varni (redkeje počijo). Lahko izbereš tudi lubrificirane (namazane), če imaš še težave s suho nožnico. (nama niso všeč, ker je vse čisto dovolj mokro in so klizavi - spolzki), ampak če imaš te težave, bojo verjetno fajn. Večje paknuge so ceneje (na kos, seveda), vzami to kot naložbo v svoje zdravje in odnos.

Saj ne rečem, da se nihče ne gre pazi metode in mu dela, vendar pa je dejstvo, da je samo 75% zanesljiva, tak da jaz bi se to šla samo v primeru, ko bi bil morebitni otrok vseeno dobrodošel.

(odgovor članu tiplitaps)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: tezava
9.9.2009 15:55:19   
Sreča in ljubezen
Krive so KT ker ih ni dobro jemljat tko dolgo,kaj ce bi nardila majhno pavzo?

< Sporočilo je popravil Sreča in ljubezen -- 9.9.2009 15:57:41 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: tezava
9.9.2009 15:57:12   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: tiplitaps

torej. nehala sem jesti tablete, dobila krvavitev, ki se je vceraj zakljucila. danes sem spala s fantom brez kondoma. kaksne so lahko posledice? kaj je najbolje narediti?



Ce ne razmisljate se o otroku moras pazit ce imas odnos brez kondoma! Bos vidla ..


_____________________________


(odgovor članu tiplitaps)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: tezava
9.9.2009 20:01:12   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tiplitaps

torej. nehala sem jesti tablete, dobila krvavitev, ki se je vceraj zakljucila. danes sem spala s fantom brez kondoma. kaksne so lahko posledice? kaj je najbolje narediti?

Posledice? Otrok.
Najbolje je uporabiti kondom (če ne želiš zanositi).

(odgovor članu tiplitaps)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: tezava
11.9.2009 12:28:55   
bella02
Ker sem jemala Cilest in ob rednem jemanju le teh zanosila, je od takrat najina zaščita kondom. Niti razmišljala nisem več o KT v obliki tabletk. Se navadiš in sploh ni panike. Poskusi, morda je to to.

Aja, pa zamenjaj Guser posted image


< Sporočilo je popravil bella02 -- 11.9.2009 12:30:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?