|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 22:53:56   
Springy
IZVIRNO SPOROČILO: svita

Joj Springy ne bodi tako diplomatska no, stoj za tistim kar si napisala, ne pa cel dan študirat kako bi napisano popravila in olepšalauser posted image




Ne sklepaj po sebi. user posted image  Eni pač ne visimo cel ljubi dan tule in delamo tudi kaj drugega.

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 22:54:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Glede na tole:
IZVIRNO SPOROČILO: Springy
A znaš brati celoto ali ne? Ne gre? Napisano je, da če se otroku razloži nepotrebno trpljenje in kako do njega pride se garantirano ne bo odločil za meso. Torej, ČE se mu razloži in ČE se kljub vsem informacijam odloči tako.


In na tole:
IZVIRNO SPOROČILO: benika
Moj otrok ve, da zrezek ne raste na drevesu. Ve odkod pride, da ga dobimo pri mesarju in tudi ve, da je potrebno žival ubiti. Videl je tudi že, kako se seka glave kuri. A je potem psihopat, ker še vedno poje tisti košček mesa na krožniku?


... se čisto logično sklepa, da je potem benikin mulček psihopat, a ne? (Brez zamere benika)

Duš ... pa sem rekla, da se tega ne grem več ... user posted image



naš mulc si je najbolj zapomnil to, da smo ribo, ki smo jo ujeli, s kolom po glavi. user posted image  zihr bo psihopat. user posted image  no, pa to ne bo nič nenavadnega. kakršna mama, takšen sin user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 22:55:58   
Anonimen
dan tule in delamo tudi kaj drugega.


ja, dopovedujete otroku kako žival joka in prosi in ne želi umreti in trpi in jo koljejo in mučijo, preden pride na krožnikuser posted image

(odgovor članu Springy)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 22:57:25   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

dan tule in delamo tudi kaj drugega.


ja, dopovedujete otroku kako žival joka in prosi in ne želi umreti in trpi in jo koljejo in mučijo, preden pride na krožnikuser posted image



Upam, da dovolj nazorno in da opis vsebuje tudi določene fotografije, da otrokom ni dolgčas. Si namreč dosti bolje zapomnijo, če imajo še vizualni material

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:00:03   
oka
V resnici pa vi ne pustite in ne želite da se odločajo, vi se namesto njih odločite in te informacije, če bi jim jih podali, bi bile samo moteče dejstvo, ki bi šlo navskriž z vašo ideologijo in vero.

Vaši otroci niso psihopati, so pa z lažmi, prikrivanji in manipulacijami zavedeni otroci.



Haaaaaaaauser posted image Oprosti ampak tako, kot ti za naše otroke trdiš najprej da so psihopati, potem to sicer malo omiliš in si drzneš kar tako klokotati v tri krasne, tako si bom jaz drznila reči, da po vsej verjetnosti hudičevo težko biti tvoj otrok. To sklepam po tvojem fundamentalističnem slogu pisanja.



< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.9.2009 16:00:46 >

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:00:45   
Springy
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mene pa zanima samo to: Springy - a ti si dojila svojega otroka ali ga nisi?


Želim le, da napišeš, če si svojega otroka dojila ali ne in vzrok, zakaj ga nisi dojila.

Pa nisem vedela, da imaš otroka s prehranjevalnimi težavami: Wenn Ihr Baby eine milchfreie Spezialnahrung benötigt, ist Aptamil Soja die richtige Wahl.


Seveda sem jo dojila, zakaj je ne bi? Dojenje je itak najboljše za otroka.

Glede napisa to ne pomeni da je bolan. Samo če potrebuje prehrano brez mleka naj pač vzame Aptamil Soja, to piše v tem stavku.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.9.2009 16:02:04 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:02:27   
Raho
[/quote]

Seveda sem jo dojila, zakaj je ne bi? Dojenje je itak najboljše za otroka.

Glede napisa to ne pomeni da je bolan. Samo če potrebuje prehrano brez mleka naj pač vzame Aptamil Soja, to piše v tem stavku.
[/quote]

A spezialnahrung si pa izsputila?

A dojila pa si ga, druge pa tu prepariraš, kako dober je sojin aptamil????
Se ti sploh zavedaš, kake neumnosti pišeš?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.9.2009 16:03:07 >

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:02:58   
mateyka
A znaš brati celoto ali ne? Ne gre? Napisano je, da če se otroku razloži nepotrebno trpljenje in kako do njega pride se garantirano ne bo odločil za meso. Torej, ČE se mu razloži in ČE se kljub vsem informacijam odloči tako.


čaki mal (sory da kar tako upadam, ampak me res zanima), kdo to garantira? ti ali so kake znanstvene študije naredili na to temo in imaš kak citat in link kjer se to navaja? je to kak znanstvenik empirično meril - imaš ime mogoče?

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:03:02   
Springy
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pa še vedno čakam odgovor na moje vprašanje.




Moj otrok ima stalno na izbiro meso pri sorodnikih. Ga niti ne povoha in velikokrat celo reče "fuj kako smrdi". Pač se ni s pomočjo pogojnega refleksa navadila na vonj mesa kot "nekaj dobrega", tako kot vsi ostali ampak ga voha tako nevtralno, kot bi ga vsak brez tega pogojnega refleksa: kot zelo smrdljiv. Nihče ji ga ne brani jest ampak ji je to nesprejemljivo jest .. skratka BLJAK (ki po vrhu vsega še hudo smrdi - njene besde).

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.9.2009 16:04:45 >

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:04:21   
sonček33
Noro.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:07:02   
Springy
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


A spezialnahrung si pa izsputila?

A dojila pa si ga, druge pa tu prepariraš, kako dober je sojin aptamil????
Se ti sploh zavedaš, kake neumnosti pišeš?



Kaj pa tebi ni jasno? user posted image  A si spet prepovršno brala? Svetovala sem mamici, ki je iskala nadomestno mleko za svojo hčerko in ni želela dati kravjega mleka. Daj, zadihaj malo, pa se umiri, počasi preberi, pa bo potem malo bolj razumljivo vse skupaj. Mogoče.


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.9.2009 16:05:27 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:07:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Springy

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pa še vedno čakam odgovor na moje vprašanje.




Moj otrok ima stalno na izbiro meso pri sorodnikih. Ga niti ne povoha in velikokrat celo reče "fuj kako smrdi". Pač se ni s pomočjo pogojnega refleksa navadila na vonj mesa kot "nekaj dobrega", tako kot vsi ostali ampak ga voha tako nevtralno, kot bi ga vsak brez tega pogojnega refleksa: kot zelo smrdljiv. Nihče ji ga ne brani jest ampak ji je to nesprejemljivo jest .. skratka BLJAK (ki po vrhu vsega še hudo smrdi - njene besde).


glede na to da mu od malega tupiš kako živali jokajo in prosijo in trpijo in ne želijo umret in jih koljejo in so na krožniku mrhovina in crkovina in da če to je, bo psihopat in ne vem kaj vse, me tole niti ne preseneča. sam da maš pa jejce ob vsem tem rečt, da ima svobodno izbiro...user posted image ja jst kr nimam besed, no....pa se to ne dogaja glih pogosto....

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.9.2009 16:06:26 >

(odgovor članu Springy)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:07:33   
benika
.

< Sporočilo je popravil benika -- 2.9.2009 23:08:05 >

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:12:39   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


glede na to da mu od malega tupiš kako živali jokajo in prosijo in trpijo in ne želijo umret in jih koljejo in so na krožniku mrhovina in crkovina in da če to je, bo psihopat in ne vem kaj vse, me tole niti ne preseneča. sam da maš pa jejce ob vsem tem rečt, da ima svobodno izbiro...user posted image ja jst kr nimam besed, no....pa se to ne dogaja glih pogosto....



Seveda ima izbiro. Ali bo pojedla meso, ki ga doma zavračajo, in s tem prizadela starše, ali pa bo zavrnila meso, ker najbrž ve, da bo tako mir v hiši in mamica zadovoljna.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.9.2009 16:07:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:13:41   
Springy
Kot v vseh tvojih prejšjnjih postih si se tudi tokrat poslužila skelpanja po svoje, izkrivljanja informacij jemanje besed ven iz konteksta itd. Sem že razložila, kako je z razlaganjem in na kakšen način poteka in da to nikakor ne pomeni, da govorim da je na krožniku crkovina, mrhovina niti da bo psihopat, če to poje ... skratka, NIČ OD TEGA ne naredim, zato je to tvoje vsiljevanje in izkrivljanje informacij že prav smešno. A so ti tudi v šoli morali vse 2 x razložit?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.9.2009 16:08:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:16:04   
Anonimen
A so ti tudi v šoli morali vse 2 x razložit?


ne trikrtuser posted image tak da izvoli....maš še en poskus v dobrem...

(odgovor članu Springy)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:16:09   
benika
Kot v vseh tvojih prejšjnjih postih si se tudi tokrat poslužila skelpanja po svoje, izkrivljanja informacij jemanje besed ven iz konteksta itd. Sem že razložila, kako je z razlaganjem in na kakšen način poteka in da to nikakor ne pomeni, da govorim da je na krožniku crkovina, mrhovina niti da bo psihopat, če to poje ... skratka, NIČ OD TEGA ne naredim, zato je to tvoje vsiljevanje in izkrivljanje informacij že prav smešno. A so ti tudi v šoli morali vse 2 x razložit?

,

Če svoji hčerki to ne govoriš, kdo za vraga ti daje pravico, da s psihopati potem obkladaš nas in naše otroke? Me namreš še kako dobro vemo, kako pride zrezek na mizo in po tvojih besedah smo zato vsi psihopati.

Pa lepo te prosim, ne govori, da tega nisi nikjer napisala, ker smo ti dokazale, da si.

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:19:29   
oka
Saj da izbiro: dete moje, lahko ješ tale lep zeleni brokoli, ki ni nič čutil, ko sem ga narezala. Lahko pa poješ del kravice (sledi nekaj v tem smislu): " ter mu potem razložiš, kako je hudo trpela ta žival, ki tam sedaj mrtva leži, kako je jokala, kako ni želela umret in tako naprej se mesa še s palico ne bo dotaknil. Razloži nepotrebno trpljenje otroku. Pa brez laži in olepšav (ki so se tako značilne za mesno religijo) razloži (nepotrebno!) trpljenje živali, in kako do tega pride. Garantirano (če ni ravno rojen psihopat) ne bo več hotel mesa jest."
Ja seveda bo otrok raje posegel po netrpečem brokoliju, saj se mu je zrezek zaradi nazornega opisovanja tako skrbne mamice, ki skrbi za izbiro zagnusil na celi črti. In če bo imel srečo bo ostalo samo pri tem. Brez nočnih mor, brez psihiranja ob pogledu na kravo itd, itd, itd.

Vse mi je jasno, tudi to, da starši svoja prepričanja prenašajo na otroke. Ni mi pa logičen ne sprejemljiv tak agresiven in ustrahovalen način. Le kaj bi kak pedopsiholog rekel na tak način izbire?

< Sporočilo je popravil oka -- 2.9.2009 23:22:38 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:21:12   
rija
mah, ni je boljše zelenjave od fajn pečenega stejka......user posted image

kaj pa naj delam jaz z mojm mulcom, ki je danes ateja prosil, če gre sedet na drugi konec mize, ker mu smrdi paradižnik na njegovem krožnikuuser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:31:38   
Springy
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Saj da izbiro: dete moje, lahko ješ tale lep zeleni brokoli, ki ni nič čutil, ko sem ga narezala. Lahko pa poješ del kravice (sledi nekaj v tem smislu): " ter mu potem razložiš, kako je hudo trpela ta žival, ki tam sedaj mrtva leži, kako je jokala, kako ni želela umret in tako naprej se mesa še s palico ne bo dotaknil. Razloži nepotrebno trpljenje otroku. Pa brez laži in olepšav (ki so se tako značilne za mesno religijo) razloži (nepotrebno!) trpljenje živali, in kako do tega pride. Garantirano (če ni ravno rojen psihopat) ne bo več hotel mesa jest."
Ja seveda bo otrok raje posegel po netrpečem brokoliju, saj se mu je zrezek zaradi nazornega opisovanja tako skrbne mamice, ki skrbi za izbiro zagnusil na celi črti. In če bo imel srečo bo ostalo samo pri tem. Brez nočnih mor, brez psihiranja ob pogledu na kravo itd, itd, itd.

Vse mi je jasno, tudi to, da starši svoja prepričanja prenašajo na otroke. Ni mi pa logičen ne sprejemljiv tak agresiven in ustrahovalen način. Le kaj bi kak pedopsiholog rekel na tak način izbire?


Kakšno jemanje besed ven iz konteksta in izkrivljanje informacij spet. Moj otrok zavrne meso tudi ko nas ni zraven, in verjela ali ne, meni niti ni bilo treba nikoli omeniti, da živalice trpijo. To je vedela sama, jaz sem ji samo povedala kaj je to meso. To so mrtve živalice, in njej se sploh ni zdelo logično, zakaj bi to počeli? In to kar vi pravite "tupenje" je pač dejstvo, resnica, ki ga hočete obenem na vsak način z lažjo prikriti svojemu otroku. Jaz pa se otroku ne bom lagala ter ga z lažmi poskušala prepričati v svojo religijo.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:38:49   
oka
Kakšno jemanje besed ven iz konteksta in izkrivljanje informacij spet. Moj otrok zavrne meso tudi ko nas ni zraven, in verjela ali ne, meni niti ni bilo treba nikoli omeniti, da živalice trpijo. To je vedela sama, jaz sem ji samo povedala kaj je to meso. To so mrtve živalice, in njej se sploh ni zdelo logično, zakaj bi to počeli? In to kar vi pravite "tupenje" je pač dejstvo, resnica, ki ga hočete obenem na vsak način z lažjo prikriti svojemu otroku. Jaz pa se otroku ne bom lagala ter ga z lažmi poskušala prepričati v svojo religijo


Ojej, se opravičujem, če izkrivljam tvoje dobesedno citirane informacije. Se pravi, da si v resnici globoko narobe razumljena in tolmačena in da je bistvo tvojega pisanja nekaj čisto drugega al kako? Mislim, ker resnično mi ni jasno kaj se da narobe tolmačiti pri tvojem opisovanju kako otroka pripraviti do tega, da ne bo jedel mesa.

Veš kaj, ne rabiš nič več razlagat, ker niti približno ne stojiš za napisanim.

< Sporočilo je popravil oka -- 2.9.2009 23:40:54 >

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:41:02   
Springy
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Kot v vseh tvojih prejšjnjih postih si se tudi tokrat poslužila skelpanja po svoje, izkrivljanja informacij jemanje besed ven iz konteksta itd. Sem že razložila, kako je z razlaganjem in na kakšen način poteka in da to nikakor ne pomeni, da govorim da je na krožniku crkovina, mrhovina niti da bo psihopat, če to poje ... skratka, NIČ OD TEGA ne naredim, zato je to tvoje vsiljevanje in izkrivljanje informacij že prav smešno. A so ti tudi v šoli morali vse 2 x razložit?

,

Če svoji hčerki to ne govoriš, kdo za vraga ti daje pravico, da s psihopati potem obkladaš nas in naše otroke? Me namreš še kako dobro vemo, kako pride zrezek na mizo in po tvojih besedah smo zato vsi psihopati.

Pa lepo te prosim, ne govori, da tega nisi nikjer napisala, ker smo ti dokazale, da si.



Spet ne razumete, da ne gre za ljudi ki so polni slaboumnih izgovorov in se na ta način ščitijo pred ne-moralnostjo svojega početja. Sicer veliko to pove o vas, ampak govora je bilo o otrocih, ki tega mehanizma še nimajo. In garantiram da nobena od vas ni PO RESNICI (brez lažnih in zavajajočih olepšav) povedala svojemu 2 leti staremu otroku kaj je to meso, sploh pa da ga ni treba jesti. Še manj pa, da ko je otrok kdaj zavrnil meso da bi mu pripravila vegetarijanse obroke.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:43:01   
Springy
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Kakšno jemanje besed ven iz konteksta in izkrivljanje informacij spet. Moj otrok zavrne meso tudi ko nas ni zraven, in verjela ali ne, meni niti ni bilo treba nikoli omeniti, da živalice trpijo. To je vedela sama, jaz sem ji samo povedala kaj je to meso. To so mrtve živalice, in njej se sploh ni zdelo logično, zakaj bi to počeli? In to kar vi pravite "tupenje" je pač dejstvo, resnica, ki ga hočete obenem na vsak način z lažjo prikriti svojemu otroku. Jaz pa se otroku ne bom lagala ter ga z lažmi poskušala prepričati v svojo religijo


Ojej, se opravičujem, če izkrivljam tvoje dobesedno citirane informacije. Se pravi, da si v resnici globoko narobe razumljena in tolmačena in da je bistvo tvojega pisanja nekaj čisto drugega al kako? Mislim, ker resnično mi ni jasno kaj se da narobe tolmačiti pri tvojem opisovanju kako otroka pripraviti do tega, da ne bo jedel mesa.

Veš kaj, ne rabiš nič več razlagat, ker niti približno ne stojiš za napisanim.


V citatu sem pisala na splošno, potem sem odgovarjala kako je bilo pri mojem otroku. A je res tako težko prebrat?

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:48:00   
Springy
Glede tega, kar sem pisala o psihopatih pa še tole povem, ker vidim, da sicer po svoje sklepate, čerpav je napisano. Če je otrok dovolj velik ima že koncept izgovorov, podobno kot odrasli. Izgovori so sicer čisto debilni (a-la "rastline boli", pa "tigri tudi lovijo", pa "človek je vsejed" in podobno) ki ga ščitijo pred neetičnostjo njegovega početja. Prej sem govorila o tako majhnih otrocih, ki še niso sposobni takega obrambnega mehanizma izgovorov. Tisti otroci delujejo samo na občutkih, torej ne "zracionalizirajo" smrti tako kot to počnejo starejši. Torej, če bi tak otrok videl, kaj je to meso, dejansko VIDEL in razumel to, pa bi potem vseeno hotel jest (torej, brez da bi bil zaščiten z izgovori, kot to vi počnete) bi torej sprejel mučenje živali (ki v očeh majhnih otrok igrajo podobno ali celo enako vlogo kot ljudje) kot neproblematično dejavnost. To pa bi bil problem, takih se je pa treba bati ko odrastejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: mamice vegetarijanke
2.9.2009 23:57:15   
oka
O.k. a misliš, da če si samo napisala pač tak splošen opis kako otroka pripraviti k temu, da ne je mesa je pa o.k.? Zakaj pa potem kot praviš nisi sama na tak način razložila svojemu otroku? Mogoče zato, ker je malček bolno?

In kako lahko trdiš, da je otrok po vsej verjetnosti, ko mu pri dveh, treh letih razložiš trpljenje ene krave in bo vseeno jedel zrezek psihopat? Eno je tisto zavestno mučenje, izživljanje nad živalmi, drugo pa je, ko si otrok niti ne zna predstavljati kaj je to klavnica, kaj je to smrt... Tako mali otrok zrezka niti pod razno še ne zna povezati s kravo ki na travniku muka, pa če mu še tako razlagaš. Da bi si pa predstavljal klavnico in koline pa še manj.



< Sporočilo je popravil oka -- 3.9.2009 0:04:56 >

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?