|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 16:23:28   
gold fish
...grem kostanje narezat, mogoče jih pa le uspe komu spečtuser posted image ...

..potem pa v akcijo.....je bomba vsekala danes pri nas domauser posted image ....po moje bo možeka kap, ko pride čez 1 uro domovuser posted image ...

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 16:42:58   
zband
pri nas na štajerju ni nič sončno....je že škropilo prej...user posted image

vem se moja po mb potika in mi je sporočila,da tudi tam pada.

naj te potolažim,sonca nimamo,ker pri nas lije že od 11h,ko zmešanouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 18:40:04   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: zband

premrzlouser posted image

pa saj je tako sončno


mislila sem postojnsko jamouser posted image


V jami je vedno enaka temperatura user posted image  Pa glede na to, da ne piha, zna bit bolj prijetno kot zunaj user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 18:46:27   
ključek
čer.....user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 18:47:54   
ključek
ln že spi od pol sedmih........malo mi je čudno, pa tudi ln je takšna čudna, tečna, jokava, malo je bila vroča, ko je prišla iz vrtca....upam, da ne bo zbolela, ker je eden izmed njenih "sošolcev" dobil škrlatinko.user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 18:48:26   
ključek
ni nobene, pa da ne bom imela monologe, grem še na hitro speglati.....se tipkamo.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:00:03   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Mi se v soboto odpravljamo v Postojnsko jamo. Pa sem še malo v dvomih, al naj bubiko zraven not vzamem al ne user posted image  

Saj ne bi sama veni čakala user posted image user posted image user posted image , bi ji varstvo zrihtala.


Pa jo pustite doma pri babici in pojdite sami z bubijem. Za bubiko Postojnska jama ni, pa če ne bo konec koncev noter šla, je potem takem tudi vožnja brezveze zanjo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:00:42   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: RAČKAPK



nov slovenski rek:
 
Vse, kar imam sem nakradel, samo šolo in izpit za avto sem kupil.


Tak ko nam politiki dajejo vzor, bo res tale stalno bolj dnevna.

< Sporočilo je popravil pf -- 22.10.2009 19:10:33 >

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:02:35   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO


Mah pojma nimam ...jaz sem ji mislila čim večjo kupit lih za to da bo lahko se gor pobrala v sede pa to, sploh nisem pomislila da bi se lahko not zgubila.....mah saj če ma uno spalko brez rokavov...sej ne mora not zletz?!?!user posted image ste mi dale spet za mislituser posted image user posted image user posted image user posted image





Brez skrbi bodi, da ti ne bo nikamor zlezla. user posted image Jaz sem ravnokar mojega vrabca not namontirala. Ima tako mega veliko iz Leclerca. Mislim, da je 110 cm in se da prilagajati. Je super.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:05:06   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Mi se v soboto odpravljamo v Postojnsko jamo. Pa sem še malo v dvomih, al naj bubiko zraven not vzamem al ne user posted image  

Saj ne bi sama veni čakala user posted image user posted image user posted image , bi ji varstvo zrihtala.


Pa jo pustite doma pri babici in pojdite sami z bubijem. Za bubiko Postojnska jama ni, pa če ne bo konec koncev noter šla, je potem takem tudi vožnja brezveze zanjo.



Itak gremo v Postojno na eno praznovanje, tak da vozila se bo v vsakem primeru user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:09:31   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

V jami je vedno enaka temperatura user posted image  Pa glede na to, da ne piha, zna bit bolj prijetno kot zunaj user posted image


Mislim, da ni ravno temperatura in veter sporen za bubikin obisk Postojnske jame. Vsaj ene dve leti plusa ji še po moje manjkata.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:12:15   
pf
Punce odkar naša punca hodi nimam cajta še na wc iti. Adijo pamet, vsepovsod jo je polno. Pegla ga tak po stanovanju, da ni res. Zdaj sem pa res utrujena zvečer do amena.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:14:42   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

V jami je vedno enaka temperatura user posted image  Pa glede na to, da ne piha, zna bit bolj prijetno kot zunaj user posted image


Mislim, da ni ravno temperatura in veter sporen za bubikin obisk Postojnske jame. Vsaj ene dve leti plusa ji še po moje manjkata.



Ja, saj vem, da ona ne bi imela nič od ogleda. Samo tečnarjenje lahko imamo. Bom še pokombinirala s tem varstvom tačas. Ne bi je namreč rada dala babici že za na pot. Verjetno se bom zadnji trenutek odločila user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:16:14   
tejči28
A tak praviš pf,da zdaj nimaš nič miru...to še mene čaka,čeprav že zdaj,ko se plazi je vsepovsod pod mojimi nogami,kako bo šele potem.user posted image user posted image jaz komaj čakam,da začne hodit,ker je že zelo težki za nosit,res pa je,da bo potem mobilen in bo pobegno kam bo hotel.pestro bo.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:24:03   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: tejči28

A tak praviš pf,da zdaj nimaš nič miru...to še mene čaka,čeprav že zdaj,ko se plazi je vsepovsod pod mojimi nogami,kako bo šele potem.user posted image user posted image jaz komaj čakam,da začne hodit,ker je že zelo težki za nosit,res pa je,da bo potem mobilen in bo pobegno kam bo hotel.pestro bo.


No sama si si odgovorila. Ne rabiš mojega komentarja. Že prej ko je plazila je bila hitra, ko hudič, sedaj je pa to noro, ker je vsepovsod. Valjda da jo pa še piga levo desno. Joj, joj.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:29:27   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

ln že spi od pol sedmih........malo mi je čudno, pa tudi ln je takšna čudna, tečna, jokava, malo je bila vroča, ko je prišla iz vrtca....upam, da ne bo zbolela, ker je eden izmed njenih "sošolcev" dobil škrlatinko.user posted image user posted image


naš tud že od pol sedmih spiuser posted image ...meni je še bolj čudno....samo je danes v vrtcu samo 30 min spal....., je bil pa tud ful tečen, pa jokav, ...pa samo 2 sta bila danes v njegovi skupini od 6 ostali so bolaniuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:34:24   
ključek

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

ln že spi od pol sedmih........malo mi je čudno, pa tudi ln je takšna čudna, tečna, jokava, malo je bila vroča, ko je prišla iz vrtca....upam, da ne bo zbolela, ker je eden izmed njenih "sošolcev" dobil škrlatinko.user posted image user posted image


naš tud že od pol sedmih spiuser posted image ...meni je še bolj čudno....samo je danes v vrtcu samo 30 min spal....., je bil pa tud ful tečen, pa jokav, ...pa samo 2 sta bila danes v njegovi skupini od 6 ostali so bolaniuser posted image



za nas vse.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:34:43   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish


naš tud že od pol sedmih spiuser posted image ...meni je še bolj čudno....samo je danes v vrtcu samo 30 min spal....., je bil pa tud ful tečen, pa jokav, ...pa samo 2 sta bila danes v njegovi skupini od 6 ostali so bolaniuser posted image


Mu je lepo v vrtcu? Kak imaš občutek?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:35:03   
ključek

IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: RAČKAPK



nov slovenski rek:
 
Vse, kar imam sem nakradel, samo šolo in izpit za avto sem kupil.


Tak ko nam politiki dajejo vzor, bo res tale stalno bolj dnevna.



user posted image user posted image user posted image

kako resnično.user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:36:59   
pf
Jutri pa petek. user posted image  user posted image  user posted image
Tak mine teden, da ne vem kdaj ga je konec.
A danes je spet survivor? Včeraj sva začela gledati, ampak sem hitro pristala na očesnem, ker sem naredila napako in se iz sedečega dala v ležeč položaj. Pomota. user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:38:15   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: tejči28

A tak praviš pf,da zdaj nimaš nič miru...to še mene čaka,čeprav že zdaj,ko se plazi je vsepovsod pod mojimi nogami,kako bo šele potem.user posted image user posted image jaz komaj čakam,da začne hodit,ker je že zelo težki za nosit,res pa je,da bo potem mobilen in bo pobegno kam bo hotel.pestro bo.


meni se zdi, da je že zdajuser posted image ....

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:42:36   
sonček33
fišica, ste vsi ok?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:49:06   
pf
Punce nočka, grem pred TV.



(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 19:51:10   
ključek

IZVIRNO SPOROČILO: pf

Punce nočka, grem pred TV.






nočko.user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 20:03:39   
zband
mty

hvala za podatek, ki si mi ga dala prej, sm šel mal pokukat


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?