|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 8:42:39   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: misar

voziček s košaro: jaz košare nisem imela, pa je bila mala zimski otrok, da o poletju sploh ne govorim, ko se otrok kuha v njej (tako je men več kolegic svetovalo).  sem imela voziček, kjer se športni del čisto poleže in zimsko vrečo pa je bilo ok. moje mnenje pač user posted image



No, meni se nista niti enkrat skuhala v košari. Če je bilo bolj toplo vreme, sem pač odprla strehico, da sta bila na zraku. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 8:45:02   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: misar

seznamček potrebščin: jaz nisem tetra majčke niti enkrat oblekla naši malčici, sem pa pridno uporabljala bodyje na kratek, dolg rokav, brez rokavov. men so velikoooo bolj praktični. pa žabice, ki se zapenjajo na ramenih. men je bil to zakon do menda 1. leta starosti, če rabiš čez body kaj še obleči pa sem oblekla kar majčko, tiste s trakci (mako,tetra) so mi šle u iber na jetra.



Meni so pa majčke ala tetra veliko bolj prav prišle, ker se jih zaveže ob strani in ni treba otroku ničesar vleči čez glavo. Vsaj pri novorojenčkih se mi je res zdelo veliko bolj praktično takole.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 8:58:38   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

No, meni se nista niti enkrat skuhala v košari. Če je bilo bolj toplo vreme, sem pač odprla strehico, da sta bila na zraku. user posted image


Meni so pa majčke ala tetra veliko bolj prav prišle, ker se jih zaveže ob strani in ni treba otroku ničesar vleči čez glavo. Vsaj pri novorojenčkih se mi je res zdelo veliko bolj praktično takole.


kot sem rekla, sem povedala samo svoje mnenje in nasvete kolegic....user posted image



_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 9:09:11   
amazonka3
Ojla ženske.

Vas berem, pa ste se tolk razpisale, da se komaj pregrizem čez.
Skratka nekaj mojih mnenj:
 
porod v čepe: jaz sem drugič roila kleče, itak so me samo pustili v sobi, sam porod je trajal točno 15 minut - hitro kot hudič. Ampak ima svoje slabosti, npr. predvidevam da je zaradi tega pospeška tamala letela ven z odrto ramo in me potrgala - prvič npr. je šlo bok, pa hrbet pa iztis in me niso niti rezali niti se potrgala nisem (aja pa obe isto težki pa veliki z istim obsegom bučke).
Hvala za seznam, bom pa mal pametovalauser posted image  - vsaka naj po svoje dela, držite se pravila, da prva dva meseca dojenčka malo več oblečete kot sebe, če mu pa kaj ne bo pasalo, vam bo pa že dal vedet user posted image  da se ne boste bockale kaj je boljš in kaj slabš user posted image
Jutri 25.2 imam še enkrat morfologijo, upam da dokončno potrdijo spol, ker sta sestrici zeloooo neučakani.
Časa za vse imamo pa dosti, junij je še daleč.

Na trojane me ne bo, upam da se boste prijetno družile in spoznale ter čvekale.

LP




(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 9:31:24   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

No, meni se nista niti enkrat skuhala v košari. Če je bilo bolj toplo vreme, sem pač odprla strehico, da sta bila na zraku. user posted image


Meni so pa majčke ala tetra veliko bolj prav prišle, ker se jih zaveže ob strani in ni treba otroku ničesar vleči čez glavo. Vsaj pri novorojenčkih se mi je res zdelo veliko bolj praktično takole.


kot sem rekla, sem povedala samo svoje mnenje in nasvete kolegic....user posted image




Jaz tudi.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 9:52:04   
strelka81
Pozdravljene,

da se še jaz malo oglasim
včeraj sem dobila avtosedež in voziček
sem naročila kar rabljeno z dostavo po pošti.
Sem bila prijetno presenečena nad vozičkom, super je, lep in kot nov, pa čist pocen.
Avtosedež sem vzela pa kar 0-18 kg, se super poleže in se da obrnt v obe smeri, zgleda mi bolje kot lupinica.

uživajte na Trojanah, zame je predaleč


(odgovor članu amazonka3)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 10:06:16   
dvojčica6
dobro ve, ki ste že rodile se boste zmenle kaj je boljše in kaj ne!!! ena tako ena drugače in kaj naj človek s prvo bebo na poti pol naredi???

gornja izjava je seveda mišljena v hecu, da se ne bo kjira jezilauser posted image user posted image meni je kul da mate več mnenj predvsem pa da poveste, zakaj je blo to tako... itak je logično, da je vsaka beba drugačna - in zato tudi postopki oblačenja in vozičkanja in vsega drugega za vsakega posebej drugačni!! Ve kar pišite, sej se razumemo, da pač vsaka dela kot se ji zdi najbolšeuser posted image

Drgač pa vozek s košaro/brez... prvo sem tut jaz mislila brez košare ampak če bomo res nabavli to nemško robo (lux4kids) in pride v kompletu, bo pač še košara zraven... sej škodit ne more... pa če bomo meli še kako zimsko bebo pole bo prav redu če bo drnjohalo v eni košarciuser posted image

lupinica/avtosedež... ista zadeva kot vozek... ker bo že v kompletu, bom nabavla avtosedež šele ko bo lupinca ratala premajhna...

amazonka3 samo so te pustili?? a to se da? pa fajn opravi ju3 na morfologiji! A maš še vedno ležanje oz. počivanje??

(odgovor članu strelka81)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 10:16:59   
Honey26
dooooober dan.

kak lep sonček je zunaj... jest pa zaprta v pisarni za računalnikom... eh, še mal pa bomo vozičkale na sončku. user posted image

ko že ravno o vozičkanju... jest sm naročila tudi košaro. Kaj pa vem a je bolš ne mal al jo met..je moja prva buba :), bomo vidli, upam da se bo obnesla... ker jo imam možnost met... pravijo da od viška glava ne boli :).

uh, bodiji, tetra ne-tetra za čez glavo za okol... jao, kaj me še čaka. Bom vzela eno lutko dojenča (tiste k smo mel včasih, taprav velike (z mehkim trupom in plastičnimi okončinami), ne te plastične male zdej), in šla v trgovino pa mal trenirala različne stile.. zravn pa mojmu naročila nej ga mal premika (dojenčka), da vidim kaj se mi najbolj obnese :P

kaj pa kej menite o tistih, em kako se jim reče... rutah ki se jih zavije ob telo, da nosiš doječka privezanega ob sebi.. sling se mi zdi... ima že katere kake izkušnje?

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 11:08:16   
misar
nepričakovano jutri ne morem na srečanje..oprosti Honey, ki sem ti že obljubila prevoz.

danes pride svakinja po tamalo, ker se grejo ju3 sankat in moram it popoldan po njo, tako, da se iskerno opravičujem, ker me ne bo.

Neprecenljivo je imet svojega dragega cel večer in celo noč samo zase user posted image



_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 11:40:42   
Honey26
IZVIRNO SPOROČILO: misar

nepričakovano jutri ne morem na srečanje..oprosti Honey, ki sem ti že obljubila prevoz.

danes pride svakinja po tamalo, ker se grejo ju3 sankat in moram it popoldan po njo, tako, da se iskerno opravičujem, ker me ne bo.

Neprecenljivo je imet svojega dragega cel večer in celo noč samo zase user posted image




Ni panike.
Jap, tole je pa res. user posted image  (meni sicer še nobeno bitjece ne konkurira pri tem, mi pa zato njegova dežurstva :). Ti kar izkoristi. user posted image

Hmmmm, berem pa samo o odpovedih srečanja... a potemtakem sploh bo? No, jest se morm tudi opravičiti, ker peš do trojan ne grem user posted image  na busu pa pobruham vse okoli sebe. user posted image


(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 12:04:28   
amazonka3
@Dvojcica: No, so me pustili samo ja, ker je pametnauser posted image babica rekla, da itak nič ne bo še eno uro (čeprav sem ji prijazno rekla popadki na 3 minute, drugič rojevam, ipd). Tako da ko je prišla nazaj po 15 minutah kontrolirat, je bila glavca na poti ven, je bilo treba samo še iztisnit. Nimaš kej, ko te pa dans noben več noče poslušat, HB je šlo vse brez zapletov, bog ne daj da se bi kaj zgodilo vmes - zato je bil pa moj zraven, da naredi rusvajs če je trebauser posted image .

@Honey: sling je kul. Eni otroci so non stop notri, eni se derejo kot hudič - moja prijateljica je obe skrivala notri ves čas - sta bili obe "mehki", moji dve pa ni šans da jih notri spraviš - sta raje bili v počivalniku in ogromno na rokah zaradi krčev (mislim pa da sta bili bolj pri ta trdihuser posted image ) Tako da preden kupiš si probaj sposodit, da vidiš kako dete reagira - je pa sling boljši kot štorklja (je razlika!).

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 12:56:53   
pik ipoki

en lep super sončen pozdrav


sem iz pregleda! moj malček je super, srček bije... mu je nagajal, ko je hotu posušat srček je kar naprej brcal ravno tam kakor je dal napravo, ni nikakor mogu slišat srčka, razn njegovih brcik in premikov... potem ga je pa mal premaknu in je le prišel do srčnega utripa!!!

v petek imam pa pregled sladkorja v krvi... to se mi zdi čist mim, tm morma bit ob 7.00 in dat kri potem pa dve uri sedet in spit tisto glukozo in potem spet dat kri... a to tko poteka... a ni to kr mal mučno? NO SAM DA BO VSE OK

glede srečanja... žal me ne bo... moram delat... še zadnje evrčke skupi zbrat da bom lahko hodila na fax, kar pomeni da bom manj delala in neposredno manj evrčkov user posted image


glede oblekc,
nam so na šoli rekl.... se pravi nič iz mojih izkušenj... da mora imeti novorojenček dvoje dolge rokave in ene hlače ter dvoje nogavičke (ene glače s stopali in ene nogavičke/copatke) če je nad 25C ima lahko ene rokave ene nogavičke, lahko tudi dvoje,  ne škoduje, če se temperatura dnigne nad 30 pa je lahko brez hlač rokavčke pa mora vseeno imeti... to je za 1 mesec... kasneje pa lahko ima krajše rokave če je nad 30C.
otoroček še ne uravnava temperature zato mora imeti zgornji del dlje pokrit kot nogice... no sam tok glede tega kar so nam povedal, saj ne da bi drugače  bla pametna... več pa verjento vedo tiste ki imate že otročke... ostale bomo pa sprobaleuser posted image

no dost nakladanja je treba kosilo skuhat pride možek domov

aja, naslednji pregled 25.2. na materinski dan user posted image

čaw-baw


(odgovor članu amazonka3)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 13:11:14   
mamimo
Živjo souser posted image !
 
Že nekaj časa vas berem, danes pa se vam pridružujem tudi "pisno".
 
Sem drugič noseča, PDP imam 7.6.2010, baje je user posted image .
 
Počutim se dobro, hodim v službo, večjih težav - trkam - zaenkrat ni bilo.
 
Vidim, da trenutno debatirate o tem, ali imeti košaro ali ne, bodyji ali tetra majčke.
 
Košara: jaz sem prvič imela košaro, ker je bil mali jesenski otročiček in je pozimi prišla zelo prav. Športni del  našega vozička enostavno ni tak, da bi dovolj ščitil pred vetrom in mrazom, zato pa je bil krasen poleti. Še bolj odločilen razlog za košaro pa je bil, da se športni del vozička ne da povsem spustiti, ima rahel naklon, prve tri mesece pa naj bi bili dojenčki v povsem vodoravnem položaju, na ravni podlagi (te pa športni del tudi pravzaprav nima).
 
Glede oblačenja: meni so se v prvih mesecih najboljši zdeli bodyji na preklop (s stranskimi gumbki), ker jih ni treba vleči čez glavo, čez body pa sem dala majčko s stranskimi trakci - dokler je otrok majhen in se še ne obrača, plazi, itd. trakci niso moteči, oblačenje je pa enostavno. Kasneje, ko je otrok že sam držal glavico in postal mobilnejši, pa sem uporabljala bodyje za čez glavo in majčke za čez glavo. Za spodaj pa so se mi zdele najboljše tiste žabice do pasu. Te so se obnesle tudi zato, ker če otrok po dojenju kaj poliva, preoblečeš le zgornji del (body, majčko), žabice pa (praviloma) ostanejo iste - posledično jih rabiš manj. Bodyjev in majčk je pa itak fino imeti kar nekaj, gre pa tudi z manj, le prati moraš bolj sproti.
 
Kakorkoli, vsaka bo slej ko prej ugotovila, kaj ji najbolj ustreza. Pravil ni. Pa tudi otroci se razlikujejo...
 
No, za prvo oglašanje sem se pa razpisala, a ne? user posted image
 
Lepo se imejte!
 
 

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 13:17:24   
meymey
IZVIRNO SPOROČILO: Honey26
kaj pa kej menite o tistih, em kako se jim reče... rutah ki se jih zavije ob telo, da nosiš doječka privezanega ob sebi.. sling se mi zdi... ima že katere kake izkušnje?


To je še ena stvar, ki je cela znanost... upam, da imaš kako kolegico, ki to uporablja. Meni bo dala dve stvari kolegica, pa ne me vprašar kak se čemu reče... (ti novi izrazi me bodo pogubili)...

maš ene take (to meni zgleda ful ok) omogoča različne položaje otroka - a je to sling? user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=DTsVqghgFvA

in pa evo, našla štorkljo, to pa naj bi bila ta cula
http://poptv.si/multimedia/dojencek/kako-uporabljamo-storkljo.html

Kolegica ima oboje, uporablja oboje... zdaj, ko je star 3m ga po celem stanovanju nosi v tem in dela svoje, mali pa not uživa.

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 13:22:11   
misar
oblačenje dojenčka...ja večna dilema, ni kajuser posted image user posted image  se spomnim še od taprve, ko nikoli nisem vedela če je dovolj oblečena.

vendar je recept pravzaprav zelo enostaven: če otrok švica v glavo in teme, v predelu vratu se pojavijo rdeče pikice, prav tako za ušeski (to dvoje ni nujno), potem je dojenčku gotovo vroče in ga je treba manj obleči.

dojenčka je potrebno potipat na vrhu prsi in zadaj na vrhu hrbta, če je tam hladen potem ga gotovo zebe. hladne rokice in nogice NISO pokazatelj tega, da je dojenčku mraz.

to je men babica povedala, ker sem bila zaskrbljena, če ok oblačimo malčico.

je pa pri cca 23-24 ˙C, ki smo jih imeli tisto zimo v stanovanju imela oblečen body na dolg rokav in plišaste žabice, ki se zapnejo na ramenih. obute je imela še nogavičke in je babica rekla, da je to do vrh glave dovolj.

NO TO JE TO

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 14:10:14   
krtkova
Misar - tole si super napisala!!user posted image  Točno tko je bilo tudi meni stokrat že rečeno. Ker navodila, koliko oblečt kosovno je čist nepraktično; eni imajo bolj hladna stanovanja, vrtove,..., eni pa hajcamo k pri norcih in imamo toplo. S takim preverjanjem pa res najbolje ugotoviš!!


_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 14:52:03   
mamimo
Ja, imate prav. "Količino" oblačil bomo prilagajale konkretnim razmeram. Sama sem se držala nasveta, da naj ima dojenček eno plast več, kot sama (ker sam še ne more regulirati toplote), reakcijo njegovega telesa pa sem preverjala na tilniku  oz. zg. delu hrbta in prsih. Se mi pa zdi, da bo pri poletnih dojenčkih nekoliko težje. Za zimskega veš, da če samo leži v vozičku, da ga moraš toplo obleči in pokriti, poleti je pa to težje...

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 17:02:28   
bcljka

PREDVIDENO SREČANJE: ČETRTEK 25.2. 18:00 TROJANE
PREDVIDENO PRISOTNI:
1. bcljka + mož
2. štajerka26 + mož
3. meymey
5. aninchy
6. gajka?????
7. zoja83
8. majkl + mož

no zaenkrat nas je 8 na seznamu s tem da ne vem, gajka nisem znala dobr razbrat iz tvojih postov... a ti prideš??
pa stajerka ni 100%... če se bo OK počutila potem prideta skupaj z možem drugače pa ne...

torej v najslabšem primeru nas ostane 5 ... in mislm da bosta pol tud moj in od majkl mož ostala raj v LJ in šla tuki na pivo (se dobro poznata)...

TOREJ... A SE DOBIMO AL NE??

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 17:27:27   
meymey
Meni se je tortice, jaz pridem, pa če sem sama tam user posted image (za posebne primere se namreč prekršim pri dieti in tole srečanje mi bo prav prišlouser posted image ).

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 17:56:51   
bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: meymey

Meni se je tortice, jaz pridem, pa če sem sama tam user posted image (za posebne primere se namreč prekršim pri dieti in tole srečanje mi bo prav prišlouser posted image ).


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 19:59:06   
Zoja83
Tudi jst pridem z meymey user posted image komaj čakam user posted image pa kako user posted image (čeprav ob taki uri najbrž brezkofeinsko)
se vidimo jutri user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 21:19:57   
bridget3
Joj, koliko ste napisale, saj ne vem kaj naj napišem nazaj na vse to user posted image

Bom pa malo zašla z vaše teme (oblačilca ...) in z vami delila veselje, ki sem ga danes doživela ob ogledu vozička ( http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-coletto-austin-3-zelen-potovalni-komplet-i557.shtml ) ;

NAVDUŠENA SEM!!! user posted image  Pred tem sem šla pogledat enega rabljenega, ki je bil kar ugoden (280€ 3 v 1), ampak je imel precej obrabljena kolesa in nekoliko je marsikaj štekalo pri snemanju -razstavljanju ...
Ko pa sem videla in preizkusila tega novega, pa sem bila prav prijetno presenečena - vse se naredi zelo enostavno, praktično ... Kolesa so velika in napihljiva, voziček enostavno vodljiv in zložjiv ... V glavnem, odločila sem se, da ga vzamem - planiram še kakšnega otročka po tem, tako da bo ga še tale uspešno prevažal.

Če še katera ni odločena za voziček in ji je vizualno tale všeč, res priporočam ogled v živo in se same lahko odločite. Tudi drugi so super (npr. Implast), ampak mi2 res gledava tudi na ceno, zato sva ostala pri Colletu (zdaj je 425€ - ker pa sem se menila že prej za ta voziček, ga dobim še 30€ ceneje, po stari ceni).

Sončni žarek - a prekinili so ti bolniško???? Kje pa si zaposlena, če lahko tu poveš? Joj, jaz grem zdaj prvič na komisijo in me je prav strah, da bi me zavrnili ... Imam nenadne slabosti (kot da bi skoraj skupaj padla), bolečine v križu ... delam pa v šolstvu z najmlajšimi, ki zahtevajo od mene veliko energije, tako psihično in fizično sem bila vsa izčrpana ... trebuh je vedno večji, v šoli pa gužva, množice-virusi, otroci so nepredvidljivi, na hodniku ne hodijo tamali, ampak tekajo (pač, otroška energija) ... bomo videl kaj bo ... user posted image  Zdaj sem doma in sem prav sproščena in veliko bolj spočita kot v službi ...

Aja, še tole ... Enkrat sem že vprašala, pa ni bilo glih odziva, pa bom probala še enkrat:

V spalnici imamo kar prostorno stisko in posteljice ne morem dati zraven najine postelje - kaj menite tiste, ki že imate otroke:
bi bilo kaj narobe, če bi prvi mesec ali dva ponoči dojenček spal v košari od vozička? Že poznam nekoga, ki je prostorsko stisko rešil tako, zato sem začela še sama razmišljati o tem. Pozneje, ko se malce utečem v novi vlogi, pa bi dojenček spal v svoji sobici v posteljici.
Mogoče prej ni bilo odziva, ker je bila katera od vas "ogorčena" user posted image  , ampak vseeno - bi bila vesela različnih odgovorov, tudi takšnih, ki ne grejo temu v prid - seveda argumentirano ...

Prijetno druženje jutri! Mislim, da je prav, da se dobite, pa čeprav vas bo manj. Tudi jaz bi prišla, če bi mogla ... Zato pa naj katera sladkosneda poje kak košček tortice še zame.

Pozdravček.




(odgovor članu Zoja83)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 21:39:19   
nikcaa
tako.. danes sm pa domou prpeljala gugalnik/lezalnik
za mojo pikicooo..sm vesela user posted image
tega le v bež barvi... mi je lep,lep.. in prakticen za poletje...user posted image
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176267

no, počasi,počasi bomo pripravli use.. nam se vuzek manjka...
to pride pa kmalu na vrsto..
uzela bom jane slalom pro... košaro in lupinco dobim v modri barvi...
tako da morem kupit samo športni del... barva pa je se neznana user posted image
morem pogledat kaksni so v živo...
po usej verjetnosti črnega in sivega... ne vem...
črna je bolj taka barva ni glih za dojencka...
ampak, itak bom sportni del uporabljala sele jeseni-pozimi tako da ga bi se barva bolj grela...
poleti bi blo bolj ubitacno...a? treba premislit....
moj user posted image navija a oranznega... boooo

lep pozdravcek....

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 22:57:28   
majkl

PREDVIDENO SREČANJE: ČETRTEK 25.2. 18:00 TROJANE
PREDVIDENO PRISOTNI:
1. bcljka + mož
2. štajerka26 + mož
3. meymey
5. aninchy
6. gajka?????
7. zoja83
8. majkl + mož

no zaenkrat nas je 8 na seznamu s tem da ne vem, gajka nisem znala dobr razbrat iz tvojih postov... a ti prideš??
pa stajerka ni 100%... če se bo OK počutila potem prideta skupaj z možem drugače pa ne...

torej v najslabšem primeru nas ostane 5 ... in mislm da bosta pol tud moj in od majkl mož ostala raj v LJ in šla tuki na pivo (se dobro poznata)...

TOREJ... A SE DOBIMO AL NE??


hej hoj

no vidm da nas nekaj pa vseeno bo-BCLJKA a vidva zdej oba gresta? No pol se jutr vidmo . To bo spet sladkanje. Jupiiiiiiuser posted image

Evo men je lih zdej cuker tolk padu, da grem čokolino napast. Sva ba včeri v šopingu (enkrat na mesec mava ta velik ''šoping'' za hrano in prav zanalašč nisem vzela čist nič sladkega-razen čokolina (ponavad je vedno prisotna nutella, katero sem sedaj zavestno negirala) in evo- ta moment bi pojedla ''sladkega vola'', če bi ga mela.

Še dobr da mamo tele forume in da vas berem, da zdej tut vem da sploh obstaja štorklja in sling (in da pripnete še linke zraven, da si lahk to čudo pogledamo). Kaj dons vse ne obstajauser posted image

v pričakovanju še ene medalje....dobr prestavljajo danes veleslalom





(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Junijčice 2010
24.2.2010 23:06:18   
meymey

IZVIRNO SPOROČILO: bridget3

Aja, še tole ... Enkrat sem že vprašala, pa ni bilo glih odziva, pa bom probala še enkrat:

V spalnici imamo kar prostorno stisko in posteljice ne morem dati zraven najine postelje - kaj menite tiste, ki že imate otroke:
bi bilo kaj narobe, če bi prvi mesec ali dva ponoči dojenček spal v košari od vozička? Že poznam nekoga, ki je prostorsko stisko rešil tako, zato sem začela še sama razmišljati o tem. Pozneje, ko se malce utečem v novi vlogi, pa bi dojenček spal v svoji sobici v posteljici.
Mogoče prej ni bilo odziva, ker je bila katera od vas "ogorčena" user posted image  , ampak vseeno - bi bila vesela različnih odgovorov, tudi takšnih, ki ne grejo temu v prid - seveda argumentirano ...



Jaz osebno ne vidim razloga, da dojenček ne bi mogel udobno in pravilno spati v košari vozička. Izpolnjuje vse pogoje za spanje novorojenčka. Po moje je isto kot košarica za spanje.

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?