|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
10.6.2010 19:58:18   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: bit

jebe.u....user posted image   tut brat sem pozabla od kar sem bila na dopustu ... a nosečniška pozabljivost opraviči to? user posted image


Bitka, če te kaj tolaži...nisi bila edina!!!

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
10.6.2010 20:06:09   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: bit

jebe.u....user posted image   tut brat sem pozabla od kar sem bila na dopustu ... a nosečniška pozabljivost opraviči to? user posted image


Bitka, če te kaj tolaži...nisi bila edina!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
10.6.2010 20:17:20   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: bit

jebe.u....user posted image   tut brat sem pozabla od kar sem bila na dopustu ... a nosečniška pozabljivost opraviči to? user posted image


Bitka, če te kaj tolaži...nisi bila edina!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti mladička se pa nič tako privoščljivo ne smej  user posted image !! Me prav zanima, če boš spet kaj pozablauser posted image !?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
10.6.2010 20:40:36   
jona klara
špica-zakaj pa si bila pri kardiologu? a kr tko ali imaš kakšne težave?

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
10.6.2010 20:44:55   
špica84
kot dojencku so mi odkrili prirojeno napako srca,..pr 11 mesecih sem bila operirana.tako da bo moja nosecnost delno vodena tudi pri kardiologu,kar sem ze vedla.

Drgac se pa pocutim cisto obicajno,edino fizicne napore imam prepovedane

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
10.6.2010 20:47:21   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: bit
jebe.u....user posted image   tut brat sem pozabla od kar sem bila na dopustu ... a nosečniška pozabljivost opraviči to? user posted image


Bitka, če te kaj tolaži...nisi bila edina!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti mladička se pa nič tako privoščljivo ne smej  user posted image !! Me prav zanima, če boš spet kaj pozablauser posted image !?

upam da ne bom...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
10.6.2010 22:05:32   
Teta M
Drage moje držite pesti zame jutri,da bo vse ok na nuhalni.
Se vam bom pa javila verjetno šele bolj popoldan,ker se bom šla še malo potepat okoli če bo ok na nuhalni. Zjutraj pa še do splošne zdravnice po bolniški list še za mesec maj, pa še kar za junij bom rekla naj mi ga dajo,glede nato da na odločbi od ZZZS piše da sem do 30.6. na bolniški. Upam da še to zrihtam,pa imam mir pred temi zadevami do konca meseca.
Grem probat spat,če bo šlo.....

Lahko noč in lepe sanje vsem skupaj.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 8:21:05   
Fargesia
dobro jutro!
mal ledene kave in neki za zajtrk!

user posted image

user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 8:55:34   
špica84
dobro jutro hvalaq za kavico in zajterk...

teta m dobro opravi na nuhalni

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 8:57:33   
bit
Dobro jutro,

Fargi hvala za ohladitev

zadnje dni bom diplomirala iz nočnega spanca...samo še na trepalnicah nisem probala zaspat...user posted image
nosečke pred mano ... kako vam to ratuje....zdej tut blazina ne bomaga več...

 BrabiG pregled v APN imam 18.6.baje da mi bodo že CTG delali...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 8:59:37   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: bit
zadnje dni bom diplomirala iz nočnega spanca...samo še na trepalnicah nisem probala zaspat...user posted image
nosečke pred mano ... kako vam to ratuje....zdej tut blazina ne bomaga več...


men nič ne pomaga...žal...piz...dim cel večer, ker ne morem zaspat...pol pa kr nekak rata...

pol pa nisi pri sketljevi, če maš na petek. pa veš kater G dela?


< Sporočilo je popravil Fargesia -- 11.6.2010 9:00:23 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 9:00:46   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: bit
jebe.u....user posted image   tut brat sem pozabla od kar sem bila na dopustu ... a nosečniška pozabljivost opraviči to? user posted image


Bitka, če te kaj tolaži...nisi bila edina!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti mladička se pa nič tako privoščljivo ne smej  user posted image !! Me prav zanima, če boš spet kaj pozablauser posted image !?

upam da ne bom...user posted image



a ti tut pozabljaš..user posted image hihhiih... ooo že vem kaj si pozabla.....

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 9:02:40   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: bit
zadnje dni bom diplomirala iz nočnega spanca...samo še na trepalnicah nisem probala zaspat...user posted image
nosečke pred mano ... kako vam to ratuje....zdej tut blazina ne bomaga več...


men nič ne pomaga...žal...piz...dim cel večer, ker ne morem zaspat...pol pa kr nekak rata...

pol pa nisi pri sketljevi, če maš na petek. pa veš kater G dela?



ne nič mi ni rekla... upam da bo pušenjak... me je ob živce spravla ta na naročanju.... napotnica od hematologa ni dobra moram po novo k svoij Guser posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 9:03:37   
Fargesia
hmmm, to pa ne vem kako je z napotnicami. men jo je tud "un k lahko samo popiha" napisal.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 9:09:35   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

hmmm, to pa ne vem kako je z napotnicami. men jo je tud "un k lahko samo popiha" napisal.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ej tega pa ne bom nikoli pozabla.....ta je tako dobra user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 9:12:46   
mojškra
DOBRO JUTRO

Fargesia  hvala za ledeno kavico in zajtrk. Kaj se pa tiče spanja.....jaz tudi ne morem spati, pa čeprav nimam takega trebuščka kot ve, meni je tako vroče, da bom kar umrla, pa tako bi spala na trebuhu, s tem imam probleme user posted image user posted image

Teta m- vso srečo danes na NS. Pa potem se ne preveč potepati, bo vroče danes.

Jaz pa vam pošiljam nekaj za ohladitev-malce drugačeuser posted image

user posted image

 

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 9:16:59   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: bit

Dobro jutro,

Fargi hvala za ohladitev

zadnje dni bom diplomirala iz nočnega spanca...samo še na trepalnicah nisem probala zaspat...user posted image
nosečke pred mano ... kako vam to ratuje....zdej tut blazina ne pomaga več...


Jest sem zgleda ena srečnica user posted image  user posted image  user posted image !! Jest ležim še lahko...če ne morem ravno zaspat, pa dolgo berem, pa gre. Tud čez dan kar v moji zlati posteljici počivam user posted image !!! 

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 9:23:29   
špica84
v taksno ohladitev bi pa z veseljem sla...mi bi resnicno zdaj pasal en bazen ter da mi en piha z pahljaco user posted image

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 10:27:06   
BarbiG
Dobro jutro.

Bit
, ob kateri uri v petek pa imaš pregled? Ker 18.-tega imam tud jst v P pri dr. P UZ. Sicer šele ob 13.30, ampak bom tam. user posted image Je pa tko, da dr. P dela še do 2.7. pol gre pa na dopust. user posted image Pa tko sem si želela, da bi mi on delal CR. Kar pa se spanja tiče, men tud ta banana od blazine ni več služila v smislu imet jo pod glavo in med nogami. Zdej sem si jo naštimala tko, da ležim v polsedečem položaju in me blazina objema do pasu z obeh strani in morm rečt, da razen dveh obiskov WC-ja na noč spim kot top, kljub temu, da sploh nimam več trebuha, ampak trajekt. user posted image

Tut jst ne bom pozabila tistga - a naj popiham? user posted image

A pol velja v torek ob 9-tih na gradu Kodeljevo? Super, že komi čakam, da vas vidim. Zdaj bo pa že en mesec, kar sem vas nazadnje videla. user posted image

Fargi, hvala za takšno jutranjo osvežitev. Včeraj sem bila prav vesela vremenske napovedi k so rekl, da bo v nedeljo in ponedeljek dež in samo 25 stopinj. user posted image user posted image user posted image Bomo laži dihal.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 10:28:43   
BarbiG


user posted image



Fargesia (10.07.2010)
špelka (17.07.2010)
Rojena77
S*
Urshy78 (28.10.2010)
mojškra
petyyy (02.11.2010)
jona klara
mateja33 (11.11.2010)
jona klara (18.12.2010)
teta M (25.12.2010)
špica84 (31.12.2010)
honey (08.01.2011)
cukica

 
user posted image
 

Bit (22.08.2010)
mojškra (12.11.2010)

 
  user posted image

hermy1 (18.08.2010)
Kajšica (02.08.2010)

Tanja_Jes (06.08.2010)
 
user posted image
 

gasilka user posted image  user posted image  (28.07.2010)
BarbiG user posted image user posted image (03.08.2010)

atina1 user posted image user posted image

user posted image   RODILI SMOuser posted image
 
sayuri user posted image Lovro&Zara , pf user posted image Lana , Gloria user posted image Nik , Amelia user posted image Kaja , Goldfish  user posted image Jaka , Anime  user posted image Uroš&Tjaša , Mijavček    user posted image Tristan&Ema , Konina  user posted image user posted image Gašper&Erazem , barchy81  user posted image   user posted image    Jakob&Domen,  Hope2 user posted image Lovro , Abrauser posted image  Pinky36user posted image   Sabina,  Sonček33user posted image   Lovro,  Nokes   user posted image Vitan&Ivana,  Zvezdica  user posted image    Patrik,  Hedviga user posted image    Miha&Špela,  Dakec  user posted image   Isabella,  Shuka   user posted image  Maj,  Jadrnica  user posted image    Katarina, Dobrovoljčica   user posted image Maj&Eva,    Sonček85  user posted image   Aleksander, LaraLight  user posted image Izak&Zarja,  Ledenka user posted image  Maks, Kalina  user posted image   user posted image   Nikolaj&Maksim, Kicsi  user posted image   user posted image   Lovro&Tilen,  Mojsonček user posted image Zoja, Stijan user posted image   Jakob&Florjan,  Sabsa user posted image Sara 
Goldy user posted image Alja, Blanč user posted image   Lara&Bernard ,  Mandreja user posted image Tara , Mlinčkovi user posted image user posted image  Taja&Anja, Rubin user posted image user posted image   Gaja&Zoja ,  Lučka25 user posted image  Neža, Lsica user posted image   Maja,  anci banci  user posted image   Svit, Jazzz27 user posted image    Boris, Bumo user posted image   Lana, Shadow user posted image    Ajda&Simon, Sempervivum  user posted image    Klemen, Tobika user posted image    Nina, Serendipity user posted image     Zarja, Obayifo user posted image Enej, Reby user posted image Tomi, Krucikauser posted image  Karolina, miska73  user posted image   user posted image     Nejc&Rok, Oktavijauser posted image   Larisa, spelka12 user posted image Oskar, jona3user posted image   Tara, Punsha user posted image Enej, Lu33 user posted image Žana, Andreja user posted image Jure, A.jrad user posted image Jakob, dafi  user posted image   user posted image     Alen & Benjamin, kimsyuser posted image Kiara, gapii27  user posted image   user posted image     Ažbe & Jakob, Lana08 user posted image Krištof, 7lina7 user posted image Luka, Lana70 user posted image Živa, vitaebella  user posted image   user posted image biba007 user posted image Lovro Bor, Sapi user posted image  Vita, Zup2 user posted image Hana, Tejalea  user posted image   user posted image     Aleks & Žiga

Objemčkometer:
 
     Miklarom - Taja , cukica , Pikovit, Tiki55, Loremi, n74  


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK V JUNIJU

torek,15 .06.
hermy1 - pregled


sreda,16 .06.
S* - morfologija
teta M - pregled

petek, 18.06.
BarbiG - UZ
bit - APN



ponedeljek,21 .06.
Inana - UZ


torek,22 .06.
Urshy78 - morfologija
Tanja_Jes - pregled
mojškra - pregled + morfologija
špica84 - nuhalna

sreda, 23.06.
BarbiG - pregled


četrtek, 24.06.
bit - pregled


ponedeljek, 28.06.
cukica - UZ


torek, 29.06.
mateja33 - morfologija
jona klara - pregled

sreda, 30.06.
honey - NS


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK V JULIJU

torek, 02.07.
bit - UZ

torek, 20.07.
špica84 - pregled
honey - pregled

NAŠE NOVE NOSEČKE V MAJU

honey (LJ)
Inana (LJ)

NAŠE NOVE NOSEČKE V JUNIJU

cukica (LJ)




  user posted image     ZVESTE NAVIJAČICE:     user posted image
 
Pija76, Gigi1, Stella Rossa, bbpikica, gold fish, T1979, arneja, zvezdica, MBT1979, bambi75, Zarja1, Sulfinija, marjetka cvetka, Womanpolice, BEBIII, Tanja_Jes, mismis, bit, Reby, Goldy, Sempervivum, mojsoncek, lucka25, miska73, Krucefiks, Bumo, Serendipity, Obayifo, ledenka, spelka12, jona3




(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 10:38:09   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Dobro jutro.

Bit
, ob kateri uri v petek pa imaš pregled? Ker 18.-tega imam tud jst v P pri dr. P UZ. Sicer šele ob 13.30, ampak bom tam.



ob 10.15 sam moram pol ure prej prit ker mi bodo delali prej še CTG. a misliš da bi se lahko dobile ob 11 na soku

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 11:01:35   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: bit

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Dobro jutro.

Bit
, ob kateri uri v petek pa imaš pregled? Ker 18.-tega imam tud jst v P pri dr. P UZ. Sicer šele ob 13.30, ampak bom tam.



ob 10.15 sam moram pol ure prej prit ker mi bodo delali prej še CTG. a misliš da bi se lahko dobile ob 11 na soku



Lahko, samo ne vem, če boš ti do 11-tih že konc, ker tam se kr čaka, da prideš na vrsto ne glede na uro. Jaz ponavadi čakam uro, uro pa pol. Lej, jaz bom tam, ti pa potem prlet, ko boš opravla s pregledom. user posted image Drgač se pa še v torek dokončno zmeniva.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 11:10:35   
Fargesia
bit, ti pa si optimistka glede čakanja.user posted image jst sem bila zadnjič naročena 8.15, konec sem bila ob 12.00.user posted image

barbi, ja ohladitev napovedujejo...sam da ne bo kakšne toče.user posted image

mojškra, zakaj ne spiš na trebuhu? kok daleč si ti? dej si naštimi tickerček.user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 11:16:24   
bit
Bitka optimistka.... a ne da se dobr rima user posted image

ja nič pol...bom šla pa prej v knjižnico po ene 3 bukve user posted image da mi ne bo dolgčasuser posted image

BarbiG ja se bova v torek zmenle..

Fargič...to zato tok časa čakaš k imaš čas...jst vedno rečem da se mi mudi na kavo  user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
11.6.2010 11:22:58   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: bit

Fargič...to zato tok časa čakaš k imaš čas...jst vedno rečem da se mi mudi na kavo  user posted image



še dobr da vem kaj rečt naslednjič.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?