|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 8:54:57   
lana70
uf Reby, ob kakšni uri pa to ti kolovratiš okrog...al je bil Tomi lačen, pa si vmes skočila na RR.....


bibek,kdaj imaš UZ?

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 9:04:16   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

bibek,kdaj imaš UZ?


UZ? 21.9.user posted image . Hej, Lančica, a sem si prav zapomnila, da si ti doma? Al' imaš kakšne problemčiče? Hej, če sem pobrkala, mi tole štej pod nosečniško pozabljivostuser posted image ...

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 9:05:05   
Goldy
bibek - helou!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 10:17:13   
biba007
Helou Zlatolaskicauser posted image .

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 11:14:38   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

uf Reby, ob kakšni uri pa to ti kolovratiš okrog...al je bil Tomi lačen, pa si vmes skočila na RR.....



Ah, neki me matra, mam vročino 37.7.  Sem mela levo zizo zadelano, zdej pa se je končno odprl in mi je kr bolš. Tomi je pa ful priden, zgleda kapljice proti krčem pomagajo. Spi, je in spi, cuker mali :) Pa ati je tut zelo priden, tako lepo rihta našega škrata. Ah, tok sem vesela, da ga mam.

Biba - kar se tiče folne, jaz sem skoz jemala Elevit, je pa res, da ima ful vitamina A. Jaz sem ga vedno vzela zvečer. Te je pa tooook lepo videt na nosečkah, še posebi zato, da tale tema malo zaživi s tvojimi bondovskimi izjavami user posted image


_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 11:44:08   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

bibek,kdaj imaš UZ?


UZ? 21.9.user posted image . Hej, Lančica, a sem si prav zapomnila, da si ti doma? Al' imaš kakšne problemčiče? Hej, če sem pobrkala, mi tole štej pod nosečniško pozabljivostuser posted image ...







aaaaaah, doma doma....največji projekt je : kaj bo danes za kosilo.....za crknit!!!! Sploh pa od kar mi ni več slabo, mi je ta prisilni dopust čist mim user posted image .......pa s teboj, so se pričele že kakšne tegobe al jih boš kar preskočila...user posted image


Reby, pa kaj za ene kapljice so to zagrabile....moram počasi beležit...da ne bom potem skakala od poncija do pilata....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 13:14:57   
lana08
Serendipity Zarja
Obayifo Enej
Reby Tomi
Krucika Karolina
miska73 user posted image user posted image

sem kar skopirala, vsem zgoraj navedenim iskrene čestitke za vaše otročke user posted image user posted image user posted image

Na morju je bilo super, sem se naplavala za nekaj časa. Komaj sem se prebila čez vse novice. Super za nove otročke, fino za novo temo. Grem še malo prebrat.





(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 13:41:34   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Serendipity Zarja
Obayifo Enej
Reby Tomi
Krucika Karolina
miska73 user posted image user posted image




Evo, malček pomoči za dopustniške glavice; Ratatujček ima Roka in Nejca. Jaja, smo se že topile, kako imentitna imena je našla naša podgancauser posted image

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 14:00:58   
Reby
mikla mora zdržat še dobre 3 tedne, potem pa jo bodo transportirali v Ljubljano in sprožl porod. Takrat bo, se mi zdi, v 25. tednu.

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 14:44:50   
Goldy
biba - jaz sem jemala Elevit, mi ni bilo nič slabo po njem. Zlatolaska. Hmmm!!
user posted image

lana08 - ti pa z morja, krasno!!!user posted image

mikla - zdržiiii!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravček ostalem user posted image !

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 17:03:34   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

mikla mora zdržat še dobre 3 tedne, potem pa jo bodo transportirali v Ljubljano in sprožl porod. Takrat bo, se mi zdi, v 25. tednu.


Ah, mene tak jezijo tile dohtarji. Če bi ji naredili takrat cerkljažo zdaj ne bi bilo problemov. Bentiš noooo! user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravi našo miklo in držim pestke za njo pa še objemčke za bebija!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 17:11:16   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

mikla mora zdržat še dobre 3 tedne, potem pa jo bodo transportirali v Ljubljano in sprožl porod. Takrat bo, se mi zdi, v 25. tednu.
držim pesti za vaju Miklaromuser posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 18:23:33   
spelka12
miklarom en živalski vrt, da zdržita čim dlje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Upam, da bo zaleglo.
podganca zelo lepa imena si zbrala za svoja 2user posted image user posted image
kruce karolina je pravi user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 0:42:49   
gloria
user posted image user posted image

user posted image user posted image

NOSEČKE MOJE TORTICA ZA VAS....DANES PIHAMO PRVO SVEČKO

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 1:00:58   
Sempervivum
Zdej sem bolj na otročkih, ampak malo se bom še vedno vračala k vam (dokler ne pridete ve k nam user posted image ). Ful dogaja tukaj user posted image , nove nosečke prihajajo, juhuuu user posted image

Biba in kristy: user posted image

Lepo nosečnost, punce user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Kimsy, pa kje si res ti to bila???? Pri študentu medicine al kaj user posted image pa da sestra razlaga morfologijo ... user posted image Mogoče je pa še boljš, da ti nista povedala spola ... bogve, kaj bi naumili user posted image
Posteljico spredaj nizko sem imela tudi jaz. To, da je spredaj, je pač čist nepomembno. Spredaj, zadaj, ob strani ... nekje pač mora bit. Nizko pa ni prav fajn, če je. Ampak če ne prekriva materničnega ustja, tudi ni tako hudo. Z rastjo maternice se utak še odmika od njega. Vsaj pri meni je bilo tako. Vse OK torej.

Vidim, da je treba močno stiskat pesti za našo Miklo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa za Miško in njena fanta: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Špelka, zarja, lana08 in lana70, pa seveda še vse ostale bodoče mamice, čuvajte se in uživajte v spanju brez meja (ker tega luksuza nekaj časa več ne bo), pohajanju po trgovinah (ker kadar grem, ful hitim, da pridem v 2 urah nazaj, pa še to sem ful živčna), sprehodih po naravi (ker z vozičkom ravno ne moreš vsepovsod), likanju, kadar se vam zljubi (ker pri nas to sedaj določa naš mali), kuhanju kosila (pa čeprav je to dogodek dneva - kasneje bo to previjanje otročka) ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, a ste se zmenile, katera je naslednja na vrsti??? Zadnje čase je bilo veliko prehitevanja z desne in leve user posted image

Nočko user posted image

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 1:05:04   
Sempervivum
Joj, tisto zgoraj seveda ni Bibino sporočilo, ane user posted image

No, vidite, še pisanje postov ni kot prej user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 6:30:17   
Reby
Dobro jutro! Kako ste kaj nosečkice? Upam, da uživate in božate bušije user posted image

user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 10:49:40   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

......pa s teboj, so se pričele že kakšne tegobe al jih boš kar preskočila...user posted image



Akhem, sem ravno pisala Arnejčki, kako je z mano in temile potencialno nosečniškimi tegobami. Evo, da naredim kar en copy-past, zadeva je takšnale: cel kup simptomov, ampak nič ni takšnega, kar bi bilo povsem prepričljivo. Npr. ves čas sem vročična (ampak ker po novem jem tudi ogl. hidrate in gluten, ni takšna reakcija čisto nič nepričakovana), tja nekje do poldneva se ves čas malo tresem, kao stres, pa srček šiba (ampak spet, po vsem tem izležavanju je vsaka stvar napor), malo mi je slabo (ampak tale kao slabost preseneljivo močno spominja na standardne krejvinge), buši je velik, joškice tudi (ampak kaj, ko je rit takisto, pa spet ni nenavadno, ker jem približno 2x toliko kot prej)...evo, pa malo trapam....se mi ultra vlečejo tile dnevi do UZja. Ma veš kako bi rada našla nekaj, kar bi mi takole, 1x ali 2x na teden potrdilo, da smo res noseči???

Sicer pa probala Elevit. Zero problems (akhem, ker trapam, zdaj spet ne vem, če ne bi raje takole malo pobruhcala, za ziherhajtuser posted image )

Daj povej, kako pa to, da moraš bit doma? Rizična nosečnost?

Btw, a je kaj novic o Miklci pa Ratatujčku?

Rebika, evo, še tule, hvala za kofi in malo načet biskotino....sklepam, da je bil preprosto neodoljivuser posted image user posted image .... Pa pazi nase, če se je za mleko treba izležavat, pa pojdi spet glancat levi bok...in nič tega user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 14:44:14   
zarja1
NIK vse najlepše, cuker mičkenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 14:56:12   
BarbiG
Miklarom držim pesti, da zdržita čim dlje 2 v 1. Držita se. Mislim na vaju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 16:25:29   
Reby
Oj, punce.
mikla je imela danes pregled, cerklaža drži in upajo, da bo zdržala čim dlje. Vse vas lepo pozdravlja in se vam zahvaljuje za dobre želje.
bibek - ob izležavanju se je težko upret piškotkom. Drgač pa 2 dni že res nič ne delam, razen da proizvajam mleko in previjam posrano rit user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 17:56:46   
Rakica_80
Mikla.....drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image naj bo s teboj in user posted image  vse vse dobro!!!!
Reby, kako šiba vloga mamice?user posted image  Atek ponosen?user posted image
Vse punce tukaj pozdravljam in uživajte obuser posted image  in z vašimiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 18:37:04   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Oj, punce.
mikla je imela danes pregled, cerklaža drži in upajo, da bo zdržala čim dlje. Vse vas lepo pozdravlja in se vam zahvaljuje za dobre želje.
bibek - ob izležavanju se je težko upret piškotkom. Drgač pa 2 dni že res nič ne delam, razen da proizvajam mleko in previjam posrano rit user posted image


Držimo pestke za našo nosečkico! user posted image user posted image user posted image user posted image

Reby - zakaj se jaz tak vedno poistovetim s tvojimi izjavami? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 19:46:50   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

......pa s teboj, so se pričele že kakšne tegobe al jih boš kar preskočila...user posted image



Akhem, sem ravno pisala Arnejčki, kako je z mano in temile potencialno nosečniškimi tegobami. Evo, da naredim kar en copy-past, zadeva je takšnale: cel kup simptomov, ampak nič ni takšnega, kar bi bilo povsem prepričljivo. Npr. ves čas sem vročična (ampak ker po novem jem tudi ogl. hidrate in gluten, ni takšna reakcija čisto nič nepričakovana), tja nekje do poldneva se ves čas malo tresem, kao stres, pa srček šiba (ampak spet, po vsem tem izležavanju je vsaka stvar napor), malo mi je slabo (ampak tale kao slabost preseneljivo močno spominja na standardne krejvinge), buši je velik, joškice tudi (ampak kaj, ko je rit takisto, pa spet ni nenavadno, ker jem približno 2x toliko kot prej)...evo, pa malo trapam....se mi ultra vlečejo tile dnevi do UZja. Ma veš kako bi rada našla nekaj, kar bi mi takole, 1x ali 2x na teden potrdilo, da smo res noseči???

user posted image user posted image user posted image user posted image , enako...torej normalno.....


Sicer pa probala Elevit. Zero problems (akhem, ker trapam, zdaj spet ne vem, če ne bi raje takole malo pobruhcala, za ziherhajtuser posted image )

user posted image user posted image

Daj povej, kako pa to, da moraš bit doma? Rizična nosečnost?


rekla moja G: starost, IVF, polna maternica miomov...nič, doma do poroda......aaaaaaaa, jest pa u jok



_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
9.9.2009 19:48:16   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Oj, punce.
mikla je imela danes pregled, cerklaža drži in upajo, da bo zdržala čim dlje. Vse vas lepo pozdravlja in se vam zahvaljuje za dobre želje.
bibek - ob izležavanju se je težko upret piškotkom. Drgač pa 2 dni že res nič ne delam, razen da proizvajam mleko in previjam posrano rit user posted image




user posted image user posted image user posted image  super, držim pesti mikla...ti reby pa šsccc nazaj v posteljo in pusti že, da še kdo naredi kaj namesto tebe.....pocajtej se

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?