|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
27.8.2010 13:31:31   
Krysia


Evo mene iz službe ... še 2x, pol pa nova služba al pa nič user posted image Danes bi mi morali sporočit iz ene šole, pa mi še niso, v ponedeljek zjutraj grem pa še na en razgovor ... eh, bo že ...

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Krysia, 22 otrok. To je taksna starostna skupina kot Evina. Jaz mislim da si lahko cisto brez skrbi. Ure za zajtrk, kosilo in malico so iste, ravno tako pocivajo kot otroci iz jasli. Ravno taksno igralnico imajo. Eva gre menda letos ze na neke mini pocitnice za dva ali tri dni. Pac recimo na taksne izlete ne bo sel, ostalim dogajanjem bo pa brez tezav sledil, se naucil se bo vec kot pa nasi jaslicarji.



Tejkaz, sploh me ne skrbijo urnik, hrana in igralnice, ampak to, kako bo Rok prišel v skupino 22 otrok. Sej ste vidle na naših srečanjih, da se večinoma sam zabava ... pa pol une njegove reakcije na vsak mal močnejši dotik ... po moje bo prvi mesec sam usta kremžu, sej pol se bo navadu ... Drugač imajo pa res tudi taka mini letovanja (3 dni), ampak tja ga pač ne bom poslala, sej bo imel možnost v naslednjih letih ... sam ko sem gledala njihove izdelke, ki so razstavljeni v garderobi .. ni šans, da naš Rok kaj tko lepega skupi spacka ... drugač sem pa prepričana, da se bo res velik naučil, ker otroci so pač taki, da hitro pobirajo od ostalih ...
Aja, pa jst nisem napisala, da bi bla raje sama z otrokom, kot da bi ga peljala na dejavnosti ... men se sam zdi, da ne rabi met ene "obveznosti" - vsak teden ob tej in tej uri gremo pa tja in tja ... na kakšne bralne urice ga bom tud jst peljala, ko bo dovolj star - tam pri ene treh al pa štirih letih, ko bo razumel, da mora tam mal na mir sedet user posted image Pa seveda, da če bo hotu in da če bomo mel finance, bo lahko hodil h krožkom ... sam se mi zdi, da še ni treba tko zgodi začet ... je pa res, da ma vsak svoje mnenje in jst nobenga ne napadam ... poleg tega je Rok bolj miren otrok (ni čist taprava beseda, ampak to mi najprej pride na misel) - nima tistega viška energije, ki ga nekatere opisujete - da ne more bit niti mal pri miru ... tko da če se hoče znoret, se dejansko lahko tud z mano, ker ni tko zahteven glede tega ... In še enkrat bom napisala, mislim, da nobena ni mislila nič slabega, mogoče smo pa mal nerodne v izražanju al pa površne pri branju ... user posted image

clara23, bomo držal pesti, itak!

ooo, anita goitan je nazaj! joj, punca, ti pa res nimaš sreče s tem nočnim spanjem. Še dobro, da maš možnost se mal k svojim umaknit in it pocrkljat, da ti vsaj za nekaj časa pomagajo pri tvojih dveh puncah ... Je res, da je to lepo obdobje, sam mislim, da ti čist vsaka izmed nas privošči, da bi kaj več spali!

Jst se grem pa počas naštimat za h dohtarju - že 3 mesce me boli hrbet - na začetku je blo bolj tko, občasno, zdej sm pa že ko en star ata - komi hodim oziroma, komi se zravnam, sej pol je ok ... pa upam, da mi ne bo rekla, naj jem tablete proti bolečinam, ker to ni nobena rešitev ... pa telovadba ne pomaga, sem že probala ... mislim, ok, mal boljš je, če telovadim, sam še vedno me boli kot pr norcih ...

Nič, se še kej tipkamo. Lepo se (s)mejte, pa se opravičujem, ker nisem vsega pokomentirala - mogoče pa še bom user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
27.8.2010 13:41:37   
Zoja Miša
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Kot obicajno vec razlicnih mnenj. Prav je tako.

Mislim da niste vsega dobro prebrale, preden ste zacele pisat, da ve bi pa raje bile same z otrokom. Da ga boste ve naucile risat, slikat, plesat, pet,... Telovadba pri malcku staremu od 2-4 let traja eno uro na teden in se takrat je stars z njim. Skupaj z njim poje, plese, telovadi. Saj ga ne bom zapustila, samo na telovadbo bo sel za eno uro. Z njima sem 4 ure na dan, to je 20 ur cez teden. Kaj je ena ura za telovadbo? Pa se z njim bom. Sprva sem mislila da bo sam in sem tudi Clari rekla, da ne vem ce bo sel, ko sem pa slisala, da so starsi z njimi, pa nisem vec oklevala
Drugace je pri Evi. Ona se v stirih urah na dan z mano zacne dolgocasiti. Pa nisem dolgocasna mama. Lahko verjamete da pojem, plesem, risem, sestavljam vlake, delam hiske, oblacim puncke, na pamet sestavim ogromno sestavljank, ampak otrok pri tej starosti potrebuje sovrstnike. Saj sta lani govorile o socializaciji itd. Eva ima tri dobre prijateljice in cim ima moznost je z njimi. Jaz sicer vedno skacem za njimi, ker se nikakor ne morem otresti obcutka, da ni vec tako majhna puncka in da lahko spleza na najvecji tobogan brez moje pomoci, ampak to je druga tema. Mogoce bom se kdaj o tem kaj napisala. In ce bo sla z njimi na telovadbo big deal. Na bralno urico bo sla z mano. Skupaj bova ko bo ena knjiznicarka enkrat na teden prebrala eno pravljico in jo bova potem skupaj obnovili in narisali risbico. Kaj je to kaj drugega kot pa ce eno uro doma sami riseva. Na anglescino pa letos se ne bo sla.

Zdaj ko sem se enkrat prebrala, se mi zdi mogoce malo ostro napisano. Rada bi samo, da razumete, da me ki bomo dale otroka eno uro na teden na telovadbo, nismo cisto nic drugacne kot ve, ki ga ne bi dale. Jaz in verjamem da tudi Zoja Misa in Clara ne bosta dali Kajo Lino in Marka na telovadbo zato da bi imele frej uro, ampak zato da bodo eno uro na teden z otrokom prezivele malce drugace kot pa ostalih 19 ur. To je isto kot pa plavanje za dojencke.

Kar se pa tice krozkov, ko bodo vecji. Sla bosta na tiste, ki bosta zelela. Pa naj bo to ali glasbena ali balet ali kaksna telovadba. Jaz nisem hodila nikamor razen k gasilcem (sem pa zato ze 20 let prostovoljna gasilka), ker je bilo cez cesto in zastonj. Zal mi je bilo ker so vsi moji prijatelji kam hodili, jaz pa ne. In tudi iz tega razloga bi rada otrokoma omogocila cimvec. Dokler bom lahko. Moj je sicer bolj strog glede tega, ampak skupaj sva najboljsi par. user posted image

Upam da se vse razumemo?



Hvala ti, ker lepše ne bi mogla napisati!!!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
27.8.2010 14:16:24   
sayuri
Helou. DAnes sem ostala doma. Lovro je že v sredo začel driskat. GA je čuvala moja mami, danes sem pa brez varstva ostala, tko da drugače ni šlo. Zoprn filing, ker še pred pričetkom novega šolskega leta tkole ostaneš doma, ampak kaj čm. Sem mama s tremi otroci. user posted image

O telovadbi se mente - moje mnenje je takšno, kot tejkino user posted image

vrtec - vsem, ki na novo stopate v vrtec želim čimveč optimizma. Velikokrat vse skupaj sploh ni tko hudo, kot smo si ustvarili v glavi. user posted image  Naša dva ostajata v isti skupini, vzgojiteljica pride nova, pomočnica ostane.

gajka, ti bom izmerila dolžino hlačnic pri hlačkah. Dolgih rokavov pa se mi zdi, da nimam. oz. imam. Sem zdaj en flis in majčko dobila.user posted image

Mi odštevamo dneve do šole. Mamo grabi panika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
27.8.2010 15:49:51   
Ryssa
Moje izkušnje naročanja next in številke:
- naročila pižame, so velike številke
- naročila majčke, številke so malo manjše od hm, večje od večine ostalih trgovin
- hlače, isto kot majčke
- mikica s kapuco in na zadrgo, izredno majhna številka
- zimska jakna, izredno majhna številka, sem vzela za lansko zimo št 1,5-2 leti, pa mu je bila premajhna.

Meni se niti ne sanja, kakšne številke bi vzela zdaj, zato tudi najbrž nič ne bom. Ker so stvari tako različne. Ena stvar velika, druga majhna. Vsaj moje izkušnje so takšne.


< Sporočilo je popravil Ryssa -- 27.8.2010 15:54:34 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
27.8.2010 16:11:16   
Ryssa
Aja, pa glede telovadbe.... jaz nisem nič slabega mislila. Za nas to pač ni. Večinoma smo itak samo za v gozd user posted image

Drugače pa super da so starši lahko zraven user posted image To podpiram.
Imam zdaj čisto drugo predstavo, jaz sem mislila, da gre otrok vsak dan tja za eno uro, sam. In potem niti ne veš ali mu je všeč, kaj sploh delajo tam... Pa spet ena obveznost....
Tako je pa to potem en lep, drugačen način preživljanja časa, kot je rekla tejkaz.

Ko že pravim, da bi rada preživljala popoldneve s tamalim.... Bo še naprej sitnoba in se bo vse skupaj stopnjevalo, da bo na koncu na prvem mestu lestvice malčkov z največ krožki user posted image Vprašajte me čez par let.
Včasih me itak tako razjezi, da bi ga kar zapakirala in poslala nekam.

Je kr pestro biti z otrokom 24 ur na dan, 2 leti. Pa da povrh vsega še tečnari za vsako puser posted image



(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
27.8.2010 22:16:32   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa


Je kr pestro biti z otrokom 24 ur na dan, 2 leti.




To mi je pa zelo poznano. user posted image
Tudi mene včasih Jan zelo razjezi. Ko začne trmarit začne kar pljuvat in se na tla vsede al pa stvari meče okoli sebe...


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
28.8.2010 15:00:09   
Erin
A mam lep ticker? user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
28.8.2010 15:01:26   
Erin
nč na fb o tem pisat pliiiissss, tnx...   se mi zdi prav da veste pri prvihuser posted image


Se še javim šibam kuhat...


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
28.8.2010 15:26:21   
sonček33
oooiiiijuhej ...čestitam, Erin

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
28.8.2010 15:48:43   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

A mam lep ticker? user posted image



Erin suuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!! Bravo!!!! Čestitke user posted image !! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se mi je zdelo, ko se ti "ni nič dalo" user posted image
Sem bila jaz ista lenobica pri Janu na začetku . user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 28.8.2010 15:49:57 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
28.8.2010 15:56:04   
Ryssa
Vau Erin čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
28.8.2010 16:06:55   
Krysia
Ooooo, Erin, čestitke! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Brez slabosti, izcedkov in ostalih nadlog, velja? Pa itak, da na FB ne bomo omenjale, dokler tud tam sama ne poveš. Kako se pa počutiš? Verjetn si zmatrana pa zaspana, vsaj jst sem bla pri Roku na začetku ... upam, da te tvoj razvaja in da ti ni treba preveč otrok dvigovat v vrtcu ... Skratka ... lepih user posted image mesecev ti želim ...

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
28.8.2010 16:20:33   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

A mam lep ticker? user posted image


Najlepši user posted image

Iskrene čestitke user posted image user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
28.8.2010 17:36:21   
sayuri
WAW Erin, čestitke.  user posted image user posted image user posted image  Želim ti lepo nosečnost. user posted image  Ah ja user posted image  Mene take novičke kar raznežijo. user posted image


gajka, tebi sem dolžna mere Nexta št. 2-3-. Evo, sem zdajle najdla 3minutjke cajta in premerila nekaj oblačilc. DA si boš lažje predstavljala, sem jih še slikala user posted image

user posted image

Temno modre trenirka hlače: Dolžina hlačince v razkoraku = 34cm, od pasu dol pa 50cm
Svetlo modre hlače: Dolžina v razkoraku je 35 cm, od pasu dol 53 cm (te hlače smo drugače nosili kot 3/$, ker imajo un gumbek za zavihat)
Flis in majčka: Dolžina rokavov merjena pod pazduho = 25cm, hrbtna dolžina majice je 42 cm, flisa 44 cm.


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
28.8.2010 22:17:50   
Erin
Hvala punceuser posted image

Sem utrujena ja, kr dostuser posted image bi skoz ležala in spala, vsake toliko mi je slabo, bruhala zaenkrat samo 1x, občutljiva sem preveč, skrbi me kako bo z malim - Tilnom - ker je zelo ljubosumen na vsakega otroka ki mu posvečam pozornost... Na šihtu ve sodelovka in mi pomaga, s tamalim se pridno učiva hoditi po stopnicah da ga čimmanj nosim...
Vemo že en mesec ampak do sedaj ni nič pokazalo, le prazno gv (že na 2 pregledih), včeraj pa sem šla na samoplačniški pregled (ker bi imela naslednji pregled šele 8.9., pa nisem hotela tako dolgo preživeti v strahu in nevednosti) in smo videli malo bitje veliko 15 mm ki mu je že veselo bilo malo user posted image , tako da sem  sedaj pomirjena in vam lahko zaupam to veselo novičkouser posted image

Upam da boste nekatere kmalu šle za mano, saj veste katereuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
29.8.2010 8:54:36   
sayuri
Erin, kdaj pa imaš rok? user posted image  

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
29.8.2010 9:46:16   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Erin, kdaj pa imaš rok? user posted image  


Zaenkrat kaže 10.4. 2011user posted image Mam srečo da zmeri na okrogle dneve za PDP pademuser posted image . Pr Tilnu sem mela 1.8. user posted image Da si tale blond koka (beri jaz) lažje zapomniuser posted image

Katja - kdaj jo ti šibneš za manouser posted image ... joj ne me tepst, kako je blo s tvojimi rezultati za mat. vrat?user posted image user posted image Nisem spregledala, pozabila sem...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
29.8.2010 10:44:18   
gajka
Erin - waw! Čestitke! user posted image user posted image user posted image Se mi je kar koža naježila, ko sem prebrala. Super! Pa lepo user posted image ! Glede Tilna pa nikar ne skrbi preveč, ga imaš še nekaj mesecev časa pripravljat na spremembo (midva sva kake 3 mesece pred porodom Roku večkrat povedala, da ima mamica dojenčka v trebuhu, da bo kmalu dobil sestrico, pa da bo mamica enkrat šla v bolnico, da bodo dojenčka iz trebuha vzeli... ; no, najbolj zabavno je bilo, ko je enkrat pokazal na moj popek in rekel nekaj v stilu, če bo tam ven dojenček prišel user posted image ). Ljubosumje na začetku sigurno bo, je bilo pri nas tudi (najbolj ga je motilo, ko sem jo dojila), ampak zdaj, po 2.5 mesecih je že precej drugače (itak še ni popolno), sam od sebe poboža Zaro, ji da lupčka, ko gre spat, zjutraj hodi gledat, če že bedi (no, če še ne, navadno on poskrbi, da jo zbudi user posted image )...

sayuri - hvala za mere user posted image , si se pa res potrudila! Smo bili včeraj v šopingu in nekaj malega cunj nabavili za Roka, pa sem jih izmerila, pa so mere večje od teh pri Nextovih 2-3. Jih moram Roku oblečt, koliko so mu sploh prevelike, potem se bom pa odločila, kakšno velikost kupit. Še enkrat hvala. user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
29.8.2010 14:32:19   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Katja - kdaj jo ti šibneš za manouser posted image ... joj ne me tepst, kako je blo s tvojimi rezultati za mat. vrat?user posted image user posted image Nisem spregledala, pozabila sem...user posted image user posted image user posted image



Ja rada bi se kmalu. user posted image Sam imam 21.9. spet ponovni odvzem brisa, ker marca še ni bil čist ok. user posted image Upam, da bo tokrat vse vredu. Me je že kar malo strah. KT sem že prenehala jemat ta mesec, tudi zaradi tega, ker mi niso preveč odgovarjale. Sem bla na čase cela depresivna, pa libido je bil na nuli user posted image .

Mal me še skrbi, ker pač službe nimam. Trenutni čakam na odgovor ene prijave na delovno mesto. Mah včasih imam ful pomislekov, ko pa vidim kakšnega user posted image , bi ga pa takoj mela. user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
30.8.2010 8:32:36   
tejkaz
Dan user posted image

Soboto preživeli lenobno, včeraj pa po obiskih. Nismo šli v Arburetum.

Clara, razmišljam a sem ti sploh prav povedala Jaševo novo skupino. V miške gre. Mogoče sem rekla, da gre v mucke. Se sploh ne spomnim. Danes je vzgojiteljica rekla, da danes in jutri so še tukaj, potem se pa prestavijo v miške.

IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Včasih me itak tako razjezi, da bi ga kar zapakirala in poslala nekam.



user posted image

Gajka, pri sosedih imate pa dojenčka. A.P. (no, zdaj A.M. je v soboto rodila fantka Miha). Tudi moj šef je dobil sinčka v soboto. Tretjega sina in prva dva sta oba mlajša od mojih dveh.

In me veseli, da se vse strinjamo glede telovadbe user posted image




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: *** Avgustovčki ''''''''''''''''08 ~ 1.de...
30.8.2010 8:44:32   
Zoja Miša
Jutro, enauser posted image .

Madona je mraz zunajuser posted image , pa je konec poletjauser posted image . Ko dam jaz enkrat dokolenke gor...se mi zdi, da se jih do drugega leta sigurno ne snamem.

V petek sva se, kot ste nekatere na FB prebrale imele s Kajo Lino res super!user posted image Dopoldne sva se potepale po Ljubljani. Mi je princeska en prstan in eno zapestnico izbrala. Pa čevlje zanjo sva kupiliuser posted image  v Mali Maši. Lepe balerinke. Kupile knjigico Lokomotivčki, spili kavico in sok...v glavnem lepo. Popoldne pa 3 ure na igrišču, pa je bil dan naokoli.user posted image
V soboto bili na poroki. Kljub dežju je bilo fajn. Kaja Lina zdržala do 23.30, potem smo šli domov, zaspala v avtu in je ni zbudilo nobeno prestavljanje in preoblačenje v pižamo.
Včeraj pa notri spanec lovila in popoldne spala 3 h, do 16.30h, tako da nismo šli na Čarobni dan. Pa drugo leto..

Danes delam, jutri sem doma... v sredo začnemo zares. Vrtec. Malo me stiska, ker nimajo nobenega uvajanja...tja gre in tam bo. Po malo več kot 2 mesecih upam, da ne bo hude ure in da bo kot lani, rada hodila in vzela za dobro, da tam mora biti...

Gajka, ful lepe slikice. In kaj potem če je Zara v modrem...to se mi vseeno zdi bolje, kot da bi bil Rok v rozauser posted image .

Katja upam, da se vam okoli vrtca porihta in da ni tako grozno, kot je zgledalo zadnjič.

Buhtlček, glede razkuževanja tudi jaz mislim, da bi 1 x tedensko moralo to biti. Vem, da nekje imajo takšne luči, ki žez noč prežarčijo bacile...no gledala sem enkrat na tv-ju. Sam v našem vrtcu, ki je star več kot 30 let tega ziher ni in ne bouser posted image .

Erin, čestitke, res lepa, lepa novička!user posted image  Pazi nase in lepo naj te razvajajo, kolikor se pač da!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
30.8.2010 8:51:46   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Katja - kdaj jo ti šibneš za manouser posted image ... joj ne me tepst, kako je blo s tvojimi rezultati za mat. vrat?user posted image user posted image Nisem spregledala, pozabila sem...user posted image user posted image user posted image



Ja rada bi se kmalu. user posted image Sam imam 21.9. spet ponovni odvzem brisa, ker marca še ni bil čist ok. user posted image Upam, da bo tokrat vse vredu. Me je že kar malo strah. KT sem že prenehala jemat ta mesec, tudi zaradi tega, ker mi niso preveč odgovarjale. Sem bla na čase cela depresivna, pa libido je bil na nuli user posted image .

Mal me še skrbi, ker pač službe nimam. Trenutni čakam na odgovor ene prijave na delovno mesto. Mah včasih imam ful pomislekov, ko pa vidim kakšnega user posted image , bi ga pa takoj mela. user posted image



Katja ziher bo v redu, ker imaš na tako lep dan pregled (moj RDuser posted image ).
Glede stroškov in tega te razumem...mi bomo zaradi tega verjetno pri enem ostali.

Erin, ko smo ravno pri tem (prosim ne mi zamerit), ampak kako boste glede placa v stanovanju poštimali?
Mi še enega ne bi imeli kam datiuser posted image ...ker če bi, potem se glede drugih stroškov niti ne bi sekirala, ampak bi pri nas še eden otrok pomenil selitev in ti stroški so pa že malo večji...in teh si sedaj ne moremo privoščiti. Mislim kredit in to...

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
30.8.2010 9:44:03   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
Gajka, pri sosedih imate pa dojenčka. A.P. (no, zdaj A.M. je v soboto rodila fantka Miha). Tudi moj šef je dobil sinčka v soboto. Tretjega sina in prva dva sta oba mlajša od mojih dveh.

Hvala za info, bom vsaj na tekočem (moja mama je namreč na dopustu, drugače bi najbrž že ona kaj povedala)! user posted image Tvoj šef pa 3 otroke v dobrih 3 letih? user posted image Jaiks, si pa ne predstavljam 3 takole na kupu. user posted image Midva sva že idejo o 3 otrocih nekam na podstrešje zapakirala, najbrž bosta kar 2, čeprav človek nikoli ne ve...

Včeraj je pa prišel Rok z dopusta s starši od user posted image . In danes imam to čast, da sem sama z njim (ga nimam komu podtaknit, ker sta moja starša na morju) in z Zaro (no, dokler pač ne pride iz službe, kar je enkrat po 17. uri). user posted image Pa je že začel s svojimi izpadi - samo dretje za vsak drek, ko mu kaj ne gre takoj tako kot si je zamislil... user posted image Očitno ima spet nek otroški PMS! user posted image
Jutri bi bili tudi sami, pa gremo najbrž že zjutraj na Gorenjsko k staršem od user posted image , ker greva popoldan z user posted image na en pogreb v Kranj (se je od bratove punce oče ponesrečil v gorah). Za sredo pa se je moja v.d. tašča ponudila, da pride k nam, da bo Zaro pazila, ko bom šla jaz z Rokom prvič v vrtec in bom najbrž morala biti tam malo z njim.

sayuri
- sem malo premerila Rokove cunje. Očitno bi bile hlače še lahko 2-3, majice pa bolj 3-4 (mere od 2-3 so mu že trenutno "glih za glih", pa še sušilc utegne svoje dodat oz. odvzet).

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
30.8.2010 10:47:28   
Zoja Miša
Kajo Lino pravkar prijavila h G-rega.user posted image Zdijo se mi fajni, njihov odnos mi je všeč. Glede na to da bo Kaja Lina tudi operirana, verjetno še letos in tako sigurno manjkala vsaj mesec dni... jo bodo tretirali čisto individualno glede plačila...tako se mi zdi tudi fer, da ne plačuješ kar ne koristiš. V glavnem, mislim, da nama bodo skupne ure ''telovadbe
''dobro dele. Obema. user posted image  Pa malo drugih otrok, igral...v glavnem, upam, da ji bo všeč. Pa meni tudiuser posted image .

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
30.8.2010 11:23:48   
bella02
Heeeej!

Erin, ČESTIIIIIIITAM!!!!!!!!! Jao, sem vesela zate! Lepo nosečnost in ne skrbi, kako bo Tilen sprejel. Ko se bo začel večat trebušček, se o tem pogovarjajta. Pa kako bo, kaj ti bo pomagal, ker bo večji bratec in mislim, da ne bo težav. Kar mrazi me od te lepe novičke!!!
Boš odprla novo poglavje naših avgustovčkov? Pa men se fuuuul dopadejo ****, ker nas takoj najdemuser posted image

Tejka, se podpišem pod tvoj post, čeprav nisem šla brat strani  nazaj, ker nimam časa. Je res tako, da bo to le drugačna ura druženja, nič drugega. Kar se pa tiče toboganov in tega, sem pa tudi jaz zajec in pazim na obe malidve, kot da sta iz stekla. Pa vem, da morda ni uredu, ampak Tjašo imam na očeh, pri Teji sem pa zraven, ker je hitra ko ...

Sayuri
, ste končali z driskanjem? Stvar, ki se je kar malo bojim. Pa še sušilca nimam in upam, da se nas ogneuser posted image

V soboto sva imela 6 let porokeuser posted image in ker smo šli na en rd, zvečer nisva šla nikamor. Smo si pa naredili včeraj en lep izlet. V Kamnik smo šli v Hong Kong (fuuuul dobra hrana), potem pod Veliko planino, nanjo ne, ker Tjaša ni hotla v gondolouser posted image . Nato v Kamniško Bistrico in tam en malce daljši sprehod. Nazaj grede na Stari Grad nad Kamnikom in še v McDonalds v Domžaleuser posted image . Sem se spomnila na anito in Matejchi, pa nobene cifre nimamuser posted image . Prepozno sem videla, kaj se dogaja v Volčjem Potoku, ko smo se peljali mimo, pa so padle kaplje in nismo šli noter. Itak nismo imeli namena. Uglavnem, lepo je blo!

Še en dan in potem ŠOLA. Naštimano imava vse. Po uvodnem dnevu v šoli bova šli v kino gledat Shreka. user posted image ni dobil dopusta. In ja, tudi mene malo stiskauser posted image . Konec brezbrižnega otroštva. Potem so obveznosti in konec. Ni več tko, da ostane doma, če se ne počuti dobro, čeprav se mi to pri Tjaši ni dogajalo. Čeprav mislim, da kakšnih velikih domačih nalog še ne bo. Vem pa ne. Od krožkov pa je tako, kot pri Tejkiz. Sama sem hodila tja, kjer je blo brezplačno. Bili smo štirje otroci in ni šlo drugače. Puncama bova omogočila, kolikor bo v najinih zmožnostih. Rada bi jo dala na kakšno telovadbo, ker je ful gibčna in ima ful energije. Bomo videli, kaj bo želela ona.

Drugi četrtek imam izpit. Šla bom na enega , drugega ne grem delat, mi ne znese. Tudi če je Tjaša doma, se mi ne uspe učit tako, kot bi se moglauser posted image . Zvečer pa ne zdržim budba za knjigo niti urcouser posted image . Sem poslala prošnjo za podaljšanje statusa. Upam, da  mi ugodijo.

Grem. lepo se imejte!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?