|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ...
7.9.2009 13:40:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Zahi, potem si ga pa moral fejst pobixat. Glede nato, kako odprta je tvoja žena, da ima vse razčiščeno, da te nikoli ni omejevala in kot pišeš, jo moti samo tvoje popivanje....ga nisi samo pobiksal, ampak konkretno zasral.
Pridobit si boš moral nazaj njeno zaupanje in to ne z jamranjem in smiljenjem samemu sebi, ampak sprejeti kar si naredil in od te točke it naprej. Ne pričakuj, da bo šlo čez noč...ne bo. Tudi ti si potreboval lep čas, da si ugotovil kaj pomeni tvoje popivanje, pusti ga tudi njej.

A veš, da bi te pošteno po bučiuser posted image . Malo pomisli kaj vse si želita in zakaj se vama še ni uresničilo? Očitno tvoja razvada ni sodila v takšno življenje in si s tem zabremzal uresničitev.
Kaj naj narediš, da  bo spet po starem, ti ne morem napisat. Glede nato, da si ji že vse obljubil, si jo moral resnično prizadeti, da je še vedno odtujena. Sam veš kaj je treba spremeniti in to spremeni.

Pa lepo jo pozdraviuser posted image


Fejst pobixat.. ne vem.. motil jo je moj pogled na to.. zdaj sem ga spremenil.. in želim to vpeljati v najin odnos..

vem da ima vse razčiščeno.. nikoli omejevala.. zato jo ljubim iz vsega srca.. žal mi je da je prišla do take krize.. vendar bi ji skušal pomagati čez to.. zato sva se tudi poročila, da si pomagava.. se spoštujeva.. jaz spoštujem njene želje.. sem jih pogledal od blizu in daleč.. in bi jih resnično rad upošteval in spoštoval!!!

tudi sam sem se po buči.. vem da sem bil bedast.. priznam.. vendar mi to ne pomeni nič v primerjavi z njo.. vem da ni sodilo to v najin odnos.. in to sem zdaj zbrisal.. rad bi pa da ona to vidi.. da mi je žal in da teh zadev ni in nebi bilo več!! Verjetno oba trpiva zdaj.. jaz komaj živim, jo pogrešam.. njene nasmehe.. dotike..

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ...
7.9.2009 13:40:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Če bi sama videla, kako je lahko.. potem vem, da bi bilo vse drugače.. želim se spremenit zaradi sebe ja.. posledično pa tudi zaradi nje.. naju!! Toliko lepega sva doživela, nikoli prepirala preveč, šla skozi marsikatero izkušnjo skupaj.. ljubezen je bila pri nama vedno prisotna.. zmeraj sva čutila tisto nekaj, ko se vidiš, ko se objameš.. imela sva se lepo.. vem pa da bi morala še kaj narediti, da bi bilo še lepše.. ampak nikoli ni bilo nobenih prepirov..

seveda si želim ostat in vztrajat.. saj mi je ona tisto bistvo v življenju.. rad bi bil del njenega življenja, ji dajal to kar potrebuje.. to ne pomeni, da bi svoje želje zatiral ali se omejeval.. ampak da bi skupaj delala stvari ki naju veselijo..



Torej prepričan si, da sta toliko sorodni duši, da ne obstajajo samo tvoje ali samo njene želje, katere ne bi mogla izživeti ločeno? Vse je treba početi skupaj? Resnično misliš, da je to možno? Da se v tvoji dragi lesketa odsev tebe in obratno?

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
Večkrat sva se pogovarjala o tem, vendar ni nikoli omenil tako groznega odpora do tega.. še več.. dajala mi je svobodo tukaj, kar sedaj vem da je bilo narobe..


Narobe je bilo ker ti je dala svobodo, da enkrat tedensko počneš s prijatelji, kar ste pač počeli? Ali obstaja možnost, da je svobodo tolerirala zaradi ljubega miru pri hiši ali pa je naenkraten ta grozen odpor do tega kar je nekoč tolerirala, samo manipulativen izgovor, ki ti je vzbudil slabo vest zaradi tvojega "greha"?

Se ti zdi, da imaš svoje nitke trdno v svojih rokah? Je še sploh ostala kakšna?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ...
7.9.2009 13:45:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Torej prepričan si, da sta toliko sorodni duši, da ne obstajajo samo tvoje ali samo njene želje, katere ne bi mogla izživeti ločeno? Vse je treba početi skupaj? Resnično misliš, da je to možno? Da se v tvoji dragi lesketa odsev tebe in obratno?



prepričan sem, da sva sorodni duši, ki lahko živita življenje skupaj z svojimi željami.. vedno sem ji dajal svobodo in ona meni.. ne pomeni, da ne moreva uresničevati želje skupaj.. ali pa ne pomeni, da morava delati vse skupaj.. tega ne obstaja..
Zmeraj bi ji dajal svobodo.. in jo podpiral pri njenih projektih..

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Narobe je bilo ker ti je dala svobodo, da enkrat tedensko počneš s prijatelji, kar ste pač počeli? Ali obstaja možnost, da je svobodo tolerirala zaradi ljubega miru pri hiši ali pa je naenkraten ta grozen odpor do tega kar je nekoč tolerirala, samo manipulativen izgovor, ki ti je vzbudil slabo vest zaradi tvojega "greha"?

Se ti zdi, da imaš svoje nitke trdno v svojih rokah? Je še sploh ostala kakšna?


Ni bilo narobe, da mi je dajala svobodo.. narobe je bil moj pogled na te zadeve.. in to jo je motilo. Svobodo mi je vedno dajala in zaradi tega jo tako zelo cenim.. nikoli me ni omejevala.. če je ona kaj želela, je to tudi storila.. in obratno.. to mi je bila vedno hvaležna in govorila, da je našla nekoga, ki ji lahko to da..

naroben je bil pa moj pogled na te zadeve.. katerega zdaj tudi sam vidim, da je napačen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ...
7.9.2009 13:52:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

naroben je bil pa moj pogled na te zadeve.. katerega zdaj tudi sam vidim, da je napačen..




Kaj pa pomeni napačen pogled?

Ker npr. mene osebno ne bi nič motilo, če bi šel dragi vsak petek na dve pivi s kolegi. Bi me pa motilo, če bi domov prihajal toliko nalit, da bi potem redno vsako soboto prespal. Se pa zaradi tega ne bi odselila, ampak pač povedala, da mi to ni OK.
Prej bi rekla, da ni problem samo v tem, da moraš ti spremeniti pogled na svoje življenje, ampak ima tudi ona osebnostno krizo, ko mora sama razmislit, kdo je ter kaj si v življenju želi, kaj hoče - da mora sama sebe psotaviti spet na mesto, od tu dalje pa sta šele vidva.
Je možno, da jo moti še vse kaj drugega, ter da je to le ena pikica v vsem?

Če pomislim na mene in mojega, ko sva midva imela krize, so bile vedno neke malenkosti, ki so naju motile, potem ko sva se resno pomenila, pa so na plan prišle precej globje zadeve. Vzrok je bil drugje, tiste malenkosti so bile zgolj povod prepira.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 7.9.2009 13:54:34 >

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ...
7.9.2009 14:03:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


Kaj pa pomeni napačen pogled?

Ker npr. mene osebno ne bi nič motilo, če bi šel dragi vsak petek na dve pivi s kolegi. Bi me pa motilo, če bi domov prihajal toliko nalit, da bi potem redno vsako soboto prespal. Se pa zaradi tega ne bi odselila, ampak pač povedala, da mi to ni OK.
Prej bi rekla, da ni problem samo v tem, da moraš ti spremeniti pogled na svoje življenje, ampak ima tudi ona osebnostno krizo, ko mora sama razmislit, kdo je ter kaj si v življenju želi, kaj hoče - da mora sama sebe psotaviti spet na mesto, od tu dalje pa sta šele vidva.
Je možno, da jo moti še vse kaj drugega, ter da je to le ena pikica v vsem?

Če pomislim na mene in mojega, ko sva midva imela krize, so bile vedno neke malenkosti, ki so naju motile, potem ko sva se resno pomenila, pa so na plan prišle precej globje zadeve. Vzrok je bil drugje, tiste malenkosti so bile zgolj povod prepira.


napačen pogled.. hmm.. to da sem ji rekel, da tako pač je.. da je alkohol neka družbeno sprejeta zadeva, katero vsi prakticirajo.. to jo je motilo.. s tem zdaj vidim, da sem res gledal napačno na vse to.. ni jo pa motilo, da sem šel s kolegi.. ampak samo moj pogled na to..

problemov je res več.. ampak so precej minorni.. npr. kdo bo peljal psa na sprehod ipd.. na koliko bo naštimana klima.. ampak pravim, da so vse same malenkosti.. ki jih brez težav odpraviva.. s preprostim pogovorom..

verjamem da mora ona sebe postavit na svoje mesto.. tukaj ji hočem pomagati in stati ob strani.. tudi sam sem se na začetku postavljal ampak sem malo drugače reagiral.. nisem je odrinil stran..

nisem pa rekel, da je to le ena pikica.. vem da ji to predstavlja velik problem.. in tega nočem več počet.. nikoli v življenju je nebi prizadel..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ...
7.9.2009 14:15:04   
ronja
Zahi, tvoja žena ni iz pravljice, da bi ji moral pri vsem pomagat - očitno mora ene stvari tudi sama razčistit - zato se je odselila stran, da sama pri sebi razmisli, ker rabi mir. Torej, če ji hočeš pomagat, ji omogoči, da sama razmisli, kar pač ima za razmislit in ti delaj na sebi, to, kar te pač moti (lahko ti je to ona pokazala, lahko pa si sam sprevidel brez pomoči). In glede na to, da nisi dobil ločitvenih papirjev in glede na to, da ima obleke še pri vama, ne bi bila tako črnogleda, da ti ne da prilike.

Če sta vidva radio, potem vaju je dala na "standby", ni vaju pa izklopila na "off"user posted image , ker ji pač ni všeč trenutna glasba, ki se je slišala. Ti zamenjaj ploščo in ko bo spet prižgala radio, bo slišala, da ji je ta pa všeč in pustila igrat. Dokler ne zamenja frekvence, je vse okuser posted image .

Ampak predvsem si morata nekak dat to zaupanje, da se bosta pač kdaj pa kdaj prizadela, pa to ne pomeni neke katastrofe. Problemi pridejo, jih rešiš in grejo.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ...
7.9.2009 14:25:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zahi, tvoja žena ni iz pravljice, da bi ji moral pri vsem pomagat - očitno mora ene stvari tudi sama razčistit - zato se je odselila stran, da sama pri sebi razmisli, ker rabi mir. Torej, če ji hočeš pomagat, ji omogoči, da sama razmisli, kar pač ima za razmislit in ti delaj na sebi, to, kar te pač moti (lahko ti je to ona pokazala, lahko pa si sam sprevidel brez pomoči). In glede na to, da nisi dobil ločitvenih papirjev in glede na to, da ima obleke še pri vama, ne bi bila tako črnogleda, da ti ne da prilike.

Če sta vidva radio, potem vaju je dala na "standby", ni vaju pa izklopila na "off"user posted image , ker ji pač ni všeč trenutna glasba, ki se je slišala. Ti zamenjaj ploščo in ko bo spet prižgala radio, bo slišala, da ji je ta pa všeč in pustila igrat. Dokler ne zamenja frekvence, je vse okuser posted image .

Ampak predvsem si morata nekak dat to zaupanje, da se bosta pač kdaj pa kdaj prizadela, pa to ne pomeni neke katastrofe. Problemi pridejo, jih rešiš in grejo.



vem da ni iz pravljice (čeprav mi zgleda tako user posted image ) ... žalosti me to, da ji tukaj ne morem pomagati.. oz. noče.. pa bi ji nadvse rad.. zato sem tukaj, da ji stojim ob strani pri vseh problemih..

prepričan sem pa, da vsi pari pridejo do podobnih situacij.. to sem tudi njej povedal.. in da so takšne situacije včasih dobrodošle, da lahko potem skupaj delaš naprej brez težav iz preteklosti..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ...
7.9.2009 14:36:35   
NATAŠA35
zaki po moje more tvoja malo stvari razčistit, ker ni nič narobe, če si šel s kolegi vsak petek nekam ven in tudi kako pivce zvrnil vase...ne vem, kaj se kuja sedaj, razen če nisi prišel naliman domov in ji težil, če se je pa strinjala z izhodi, potem pa ne vidim, zakaj ti tole meče naprej...

daj ji čas, ne teži ji, malo se oddalji od nje, pusti ji dihat, čez nekaj časa pa se pogovorita, kaj ona pričakuje od tebe in kaj ti od nje...ne pristani na vse njene zahteve, samo zato ker želiš da se čimprej vrne, ker si se potem dragi moj dobesedno zaribal...

ti pa svoje kolege ne pusti na cedilu, mogoče samo zreduciraj izhode na 2x/mesec, omili alhokol, ker drugače te bodo gledali kot copato, pa tudi sam potrebuješ malo moškega čveka, a ne da?

jaz svojega pustim, ker vem da potrebuje tudi moško družbo in rabi malo, da se odklopi od otrok in meneuser posted image , on pa tudi mene, tako imava uštimano in deluje...

ne krivi sebe preveč, ker je tudi ona dosti kriva...sploh pa se mi zdi kot ena razvajena smrklja, ko ni po njeno gre jokat k mami, pa brez zamere za to opazko...ti si njena družina in s tabo bi morala reševat probleme, ne pa s starši...

želim, da vama uspe, da se pogovorita o vsem in upam, da bosta našla rešitev, ki bo obema dobra...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ...
7.9.2009 14:36:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Ni bilo narobe, da mi je dajala svobodo.. narobe je bil moj pogled na te zadeve.. in to jo je motilo. Svobodo mi je vedno dajala in zaradi tega jo tako zelo cenim.. nikoli me ni omejevala.. če je ona kaj želela, je to tudi storila.. in obratno.. to mi je bila vedno hvaležna in govorila, da je našla nekoga, ki ji lahko to da..

naroben je bil pa moj pogled na te zadeve.. katerega zdaj tudi sam vidim, da je napačen..



In sedaj, ko si spregledal, da bi določene stvari lahko počel na drugačen način, si dejansko dojel, ali pa je ona dojela, da kljub svobodi katero oba očitno zelo visoko vrednotita, obstajajo stvari, ki so beyond, na drugi strani te svobode? Torej meja vseeno obstaja. Spregledal si bistvo, dragi moj Zahi. Predimenzioniral si svoj "greh", da bi lahko ohranil vajin privid neskončnosti svobode. Lepo je, da se podpirata in si dovoljujeta svobodo znotraj meja odgovornosti in spoštovanja drug do drugega, svoboda kot sta jo v odnosu definirala vidva pa, žal ne predpostavlja svobodo da spregovorita. Če bi temu samo malo obrnil zorni kot pogleda, bi lahko to razumeli kot dolžnost. Samo zato, ker bi to lahko popačilo popolnost vajine utvare, sta raje zaprla oči in usta. Drugače rečeno, lotila se vaju je lastna kreacija idealizma.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ...
7.9.2009 14:39:46   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

zaki po moje more tvoja malo stvari razčistit, ker ni nič narobe, če si šel s kolegi vsak petek nekam ven in tudi kako pivce zvrnil vase...ne vem, kaj se kuja sedaj, razen če nisi prišel naliman domov in ji težil, če se je pa strinjala z izhodi, potem pa ne vidim, zakaj ti tole meče naprej...

daj ji čas, ne teži ji, malo se oddalji od nje, pusti ji dihat, čez nekaj časa pa se pogovorita, kaj ona pričakuje od tebe in kaj ti od nje...ne pristani na vse njene zahteve, samo zato ker želiš da se čimprej vrne, ker si se potem dragi moj dobesedno zaribal...





ne govorim, da je to problem.. ampak da sem imel napačen pogled na alkohol.. da kamorkoli sem šel.. se je moglo pit pir.. to vem da je bedasto.. in da sem to spoznal..

ne gre pa za to, da bom pristal na vse pogoje.. pogoje imava precej odprte in razčiščene.. vedno sva jih imela.. največji problem je v tem, da sem imel neko napačno predstavo o tem...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ...
7.9.2009 14:42:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

In sedaj, ko si spregledal, da bi določene stvari lahko počel na drugačen način, si dejansko dojel, ali pa je ona dojela, da kljub svobodi katero oba očitno zelo visoko vrednotita, obstajajo stvari, ki so beyond, na drugi strani te svobode? Torej meja vseeno obstaja. Spregledal si bistvo, dragi moj Zahi. Predimenzioniral si svoj "greh", da bi lahko ohranil vajin privid neskončnosti svobode. Lepo je, da se podpirata in si dovoljujeta svobodo znotraj meja odgovornosti in spoštovanja drug do drugega, svoboda kot sta jo v odnosu definirala vidva pa, žal ne predpostavlja svobodo da spregovorita. Če bi temu samo malo obrnil zorni kot pogleda, bi lahko to razumeli kot dolžnost. Samo zato, ker bi to lahko popačilo popolnost vajine utvare, sta raje zaprla oči in usta. Drugače rečeno, lotila se vaju je lastna kreacija idealizma.


ne gre za idealiziranje te svobode.. temveč za pogled na določene stvari, ki niso stvar neke svobode.. ampak stvar razmišljanja posameznika.. če začnem drugače razmišljati o nečem.. še ne pomeni, da sem s tem skrajšal svobodo, ki je bila.. oz. ko bo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ...
7.9.2009 14:48:37   
higuys
zadeva gre o moji družbi, s katero smo se dobili enkrat tedensko (v petek) spili nekaj pirov in šli domov.. moj pogled na to je bil precej nedolžen, mojo je pa to zelo motilo.. ne govorim o družbi ampak o alkoholu.. večkrat sva se pogovarjala o tem, pa sem ji govoril, da je alkohol pač neka družbena droga


Berem in mi nekaj ne gre skupaj. Kot, da bi manjkal delček sestavljanke. Praviš, da sta se o tem pogovarjala in da jo je zelo motilo. Zdaj ne razumem zakaj je nisi razumel prvič, drugič desetič . Zakaj si čakal , da se odseli, da dojameš kaj ti govori.. da jo očitno zelo moti? Ali si človek ekstremov na splošno?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ...
7.9.2009 14:53:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Berem in mi nekaj ne gre skupaj. Kot, da bi manjkal delček sestavljanke. Praviš, da sta se o tem pogovarjala in da jo je zelo motilo. Zdaj ne razumem zakaj je nisi razumel prvič, drugič desetič . Zakaj si čakal , da se odseli, da dojameš kaj ti govori.. da jo očitno zelo moti? Ali si človek ekstremov na splošno?


po eni strani mi je govorila, da jo moti moj pogled na alkohol.. po drugi strani pa rekla, da je pač tak sem... to je bilo 3 leta.. če bi vedel, da jo to TAKO zelo moti, bi že zdavnaj to prekinil.. ker pa ona noče "težit" (tako ona pravi).. se je pa zadeva nabirala.. če bi vedel, da bi tako reagirala bi že zdavnaj rekel konec temu.. nebi čakal da bi prišlo do tega.. zdaj ko je več kot očitno to tudi pokazala.. sem to tudi dojel.. in si iz vsega srca želim delati drugače.. zase.. za naju.. ker mi to ne predstavlja nobene prioritete v življenju.. ampak mi jo ona..

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ...
7.9.2009 14:58:27   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

zaki po moje more tvoja malo stvari razčistit, ker ni nič narobe, če si šel s kolegi vsak petek nekam ven in tudi kako pivce zvrnil vase...ne vem, kaj se kuja sedaj, razen če nisi prišel naliman domov in ji težil, če se je pa strinjala z izhodi, potem pa ne vidim, zakaj ti tole meče naprej...


hja, tole je pa zame malo - krneki. kaj ni nič narobe če je šel s kolegi ven v petek? zate morda. za druge pa ne. nimajo vsi enako pošlihtanih zadev in videnj. ne moreš posploševat.
kolikor sem jaz razumela, mu ni tega "metala naprej", samo dojadil ji je da njen mož razmišlja na ta način in je ne jemlje resno, ko mu reče, da je to zanjo (očitno) "break dealer" bi rekli američani.
meni je tudi čudno, da ti (zahi) rabiš bit nogiran, da dojameš, da resno misli. mal ponižuječe za en resen odnos na nivoju, se ti ne zdi? samo nima veze, kar je je. bolj me skrbi, da tvoja ni odšla zato, ker je porabila vso energijo in voljo in sedaj (ko pa se ti bi potrudil) je nima več za "še enkrat". upam, da ni tako. za tvoje dobro.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.9.2009 14:59:27 >

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ...
7.9.2009 15:02:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


ne govorim, da je to problem.. ampak da sem imel napačen pogled na alkohol.. da kamorkoli sem šel.. se je moglo pit pir.. to vem da je bedasto.. in da sem to spoznal..

ne gre pa za to, da bom pristal na vse pogoje.. pogoje imava precej odprte in razčiščene.. vedno sva jih imela.. največji problem je v tem, da sem imel neko napačno predstavo o tem...



Še vedno sem mnenja, da vztrajno poudarjaš težo svojega "greha", po mojem mnenju istočasno pretiravaš in pitje alkohola postavljaš v vlogo vzroka vajinim težavam. Kot da bi hotel na vsak način opravičiti njeno odločitev, kot da si pripravljen poveličati še tako nedolžno stvar, samo da bi dokazal partnerkino svetost. Stari moj, da bi človek spregledal glede določene stvari mora najprej tavati v temi. A se ti res zdi, da si bil taki kripl?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ...
7.9.2009 15:04:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hja, tole je pa zame malo - krneki. kaj ni nič narobe če je šel s kolegi ven v petek? zate morda. za druge pa ne. nimajo vsi enako pošlihtanih zadev in videnj. ne moreš posploševat.
kolikor sem jaz razumela, mu ni tega "metala naprej", samo dojadil ji je da njen mož razmišlja na ta način in je ne jemlje resno, ko mu reče, da je to zanjo (očitno) "break dealer" bi rekli američani.
meni je tudi čudno, da ti (zahi) rabiš bit nogiran, da dojameš, da resno misli. mal ponižuječe za en resen odnos na nivoju, se ti ne zdi? samo nima veze, kar je je. bolj me skrbi, da tvoja ni odšla zato, ker je porabila vso energijo in voljo in sedaj (ko pa se ti bi potrudil) je nima več za "še enkrat". upam, da ni tako. za tvoje dobro.


tukaj vidim napako pri obeh.. po eni strani je to odobravala.. po drugi jo je pa tok motilo, da je zdaj prišlo do tega.. ampak če bi mi povedala direkt v ksiht, da je to nekaj zaradi česa razmišlja o odhodu.. potem bi takoj začel razmišljati drugače.. in se odrekel temu, kar jo žalosti.. ker mi to ne pomeni nič proti njej..



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ...
7.9.2009 15:07:14   
pf
Zahi daj ji dihat, po moje tudi ona kaj razmišlja. Ne bi rekla, da je pa zato kar odšla k staršem, ker jo je tak to motilo. Če jo je tako zelo, potem bi ti v teh letih to rekla vsaj enkrat tako, da bi vedel, da ji ni všeč in bi takrat ukrepal. Mislim zaradi tega se pa tudi ne odseli kar tako. Pogovoriti se je treba. Ne rečem, da to ni problem, valjda da je, tudi sama ne prenašam popivanja najbolje, ampak jaz bi se pogovorila. Glede na to da sta bolj sveže poročena bi se morala še več pogovarjati. Poznam take, ki vsake toliko letijo k mamici. Se pa tudi meni zdi, da tukaj v tej zgodbi nekaj manjka.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ...
7.9.2009 15:08:12   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Berem in mi nekaj ne gre skupaj. Kot, da bi manjkal delček sestavljanke. Praviš, da sta se o tem pogovarjala in da jo je zelo motilo. Zdaj ne razumem zakaj je nisi razumel prvič, drugič desetič . Zakaj si čakal , da se odseli, da dojameš kaj ti govori.. da jo očitno zelo moti? Ali si človek ekstremov na splošno?


po eni strani mi je govorila, da jo moti moj pogled na alkohol.. po drugi strani pa rekla, da je pač tak sem... to je bilo 3 leta.. če bi vedel, da jo to TAKO zelo moti, bi že zdavnaj to prekinil.. ker pa ona noče "težit" (tako ona pravi).. se je pa zadeva nabirala.. če bi vedel, da bi tako reagirala bi že zdavnaj rekel konec temu.. nebi čakal da bi prišlo do tega.. zdaj ko je več kot očitno to tudi pokazala.. sem to tudi dojel.. in si iz vsega srca želim delati drugače.. zase.. za naju.. ker mi to ne predstavlja nobene prioritete v življenju.. ampak mi jo ona..



Komunikacija vam ni "jača" stran. Pa dobro sta še mlad par in vsa v oblakih...zdaj je priložnost , da padeta na trdna tla in rečeta bobu bob. Ker to " ja bi al neću da uđe" mi daje mislit, da gospa zahi (oprosti ) ena mlada razvajena gospodičnica, v smislu ni mi prav, da piješ/ hodiš ven ampak , ker sem jaz tako super druper žena ti milostno dovolim..
Otroka imata?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ...
7.9.2009 15:08:55   
pf
Zahi če ti drugače nič kaj ni ekstra težila glede popivanja, hkrati pa je razmišljala o odhodu, potem išči vzroke še kje drugje, ne v petkih, ker tam ne boš nič našel.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ...
7.9.2009 15:09:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

.. in se odrekel temu, kar jo žalosti.. ker mi to ne pomeni nič proti njej..





Pa kdo, za božjo voljo, bi se lahko odpovedal človeku, ki mu toliko pomeniš?

Gud lak brate!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ...
7.9.2009 15:24:35   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Zahi daj ji dihat, po moje tudi ona kaj razmišlja. Ne bi rekla, da je pa zato kar odšla k staršem, ker jo je tak to motilo. Če jo je tako zelo, potem bi ti v teh letih to rekla vsaj enkrat tako, da bi vedel, da ji ni všeč in bi takrat ukrepal. Mislim zaradi tega se pa tudi ne odseli kar tako. Pogovoriti se je treba. Ne rečem, da to ni problem, valjda da je, tudi sama ne prenašam popivanja najbolje, ampak jaz bi se pogovorila. Glede na to da sta bolj sveže poročena bi se morala še več pogovarjati. Poznam take, ki vsake toliko letijo k mamici. Se pa tudi meni zdi, da tukaj v tej zgodbi nekaj manjka.


vseh malenkosti mi ni za pisati.. ker verjemite, so minorne.. kot je pa že ena napisala, ratajo te malenkosti večje če se o njih ne pogovarjaš.. in zdaj pride ven marsikaj, ker je bilo prej neumno (dajva klimo na 23.. ne na 24.. daj raje na 23... ) in še takih malih primerov..

največ je bilo pa to, da jo je motil moj pogled na določene zadeve.. zdaj sem to DOJEL da jo res moti.. ker sama ni tako zelo izpostavila nikoli tega.. in ko človek premišlja o teh stvareh.. pride do tega, da je res tako.. in tega nebi bilo več.. to ji pa hočem pokazati..

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ...
7.9.2009 15:25:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Zahi če ti drugače nič kaj ni ekstra težila glede popivanja, hkrati pa je razmišljala o odhodu, potem išči vzroke še kje drugje, ne v petkih, ker tam ne boš nič našel.


še enkrat.. niso tukaj petki.. ne družba.. ampak moj pogled na določene zadeve.. ki sem ga sedaj spremenil, ker je bil res bedast..

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ...
7.9.2009 15:27:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Pa kdo, za božjo voljo, bi se lahko odpovedal človeku, ki mu toliko pomeniš?

Gud lak brate!


samo se ti šali.. user posted image

vem da pa nisva idealna.. kot tudi noben ni.. tukaj se ne slepim.. vidim pa probleme ki so bili.. marsikaj kar ona ni izpostavila.. pa bi jih rešil rade volje.. vedno sva se pa imela rada in uživala drug v drugem.. ljubezen ni bila nikoli pod vprašajem.. so pa zadeve ki se nabirajo.. in potem počijo. To razumem.. in do tega pride pri vseh parih..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ...
7.9.2009 15:46:58   
mateyka
meni se dozdeva, da je del tega problema v tem, ker tvoja Zahica želi biti moderna tolerantna emancipirana ženska svobodnih nazorov in to ni ravno kompatibilno z njenim razmišljanjem na določenih področjih. ni te želela omejevati in ti težiti, po drugi strani pa so bile ene stvari zanjo nesprejemljive. to se zna nabirat in počit tako kot je..

mislim pa, da če si tak človek (jaz sem tudi) in imaš določena načela in poglede na nekatere stvari od katerih ne želiš odstopat, potem moraš tudi imeti jajca in reči bobu bob. jaz pri sebi rečem: ok, si pač konzervativka in prav je tako user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.9.2009 15:48:00 >

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ...
7.9.2009 16:33:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Pa kdo, za božjo voljo, bi se lahko odpovedal človeku, ki mu toliko pomeniš?

Gud lak brate!


samo se ti šali.. user posted image

vem da pa nisva idealna.. kot tudi noben ni.. tukaj se ne slepim.. vidim pa probleme ki so bili.. marsikaj kar ona ni izpostavila.. pa bi jih rešil rade volje.. vedno sva se pa imela rada in uživala drug v drugem.. ljubezen ni bila nikoli pod vprašajem.. so pa zadeve ki se nabirajo.. in potem počijo. To razumem.. in do tega pride pri vseh parih..



Pod Bakfarka se lahko zgolj in samo podpisem. In Bakfark se ne sali.
IMO ukvarjas se z vrhom ledene gore, ker se bojis pogledati na kako visoko goro si se povzpel.
Sicer pa si dobro zabluzil. Npr: zakaj ni izpostavila marsicesa? Se ji ni dalo, ji je bilo odvec... ali sepa komunikacija po celi crti?? ; Ljubezen ni bila pod vprasajem, je pa po enem letu odjadrala domov, ker si ti mnenja, da je alkohol druzbeno sprejeta droga? - se ti zdi smiselno? In ne, ne pride pri vseh parih, da zena zapusti moza po enem letu zakona zaradi stalisca o alkoholu ali stopinj naravnavanja klime.... to je prej izjema kot pravila.
IMO vzroki so nekje dosti globje in dosti dlje od mesta kjer jih ti isces.

BTW: iskreno mi je zal, da imas tezave.

< Sporočilo je popravil Misek -- 7.9.2009 16:45:01 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?