|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
14.9.2009 15:02:12   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Punce dejte napisat svoje komentarje!user posted image A je boljse imeti starejsega moza...razlike do 10 let ali do 2-3 let?Je boljse zivljenje znjim(kaksno razumevanje ima vas partner,ali vas razume)???user posted image



to je pa po moje največ odvisno od karakterja, nimajo leta toliko za opravi v tem kako se boš z nekom razumela, vsaj po moje ne.



Aleluja !  Glas razuma! user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
14.9.2009 15:04:25   
Zamima
bakfark se strinjam s tvojim razmišljanjem malo više user posted image .



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
14.9.2009 15:05:22   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Punce dejte napisat svoje komentarje!user posted image A je boljse imeti starejsega moza...razlike do 10 let ali do 2-3 let?Je boljse zivljenje znjim(kaksno razumevanje ima vas partner,ali vas razume)???user posted image



to je pa po moje največ odvisno od karakterja, nimajo leta toliko za opravi v tem kako se boš z nekom razumela, vsaj po moje ne.



Aleluja !  Glas razuma! user posted image


vedno in povsod user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
15.9.2009 15:06:46   
water lily
Sej nism mogla vse prebrat me je kar glava začela boletuser posted image

Moj je starej 4 leta. Pa tud če bi bil 10. Dol mi visi. Mladički mi pa nikul niso bli všečuser posted image

Kar se pa tiče tega kdo k bajti more več keša prnestuser posted image ....ma uscala se bomuser posted image .....ne morem vrjet kolk žens se še zmer z metlo pa smetišno rodiuser posted image ...
Še sreča da mene nikol ni mikalo kako zgleda v votlini živetuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.10.2009 9:10:52   
Sreča in ljubezen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.10.2009 11:30:09   
bayb77

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

ne morem vrjet kolk žens se še zmer z metlo pa smetišno rodiuser posted image ...
Še sreča da mene nikol ni mikalo kako zgleda v votlini živetuser posted image



user posted image user posted image user posted image mega....


_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
21.11.2009 17:49:54   
liam.90
ojoj,..punce in fantje,...user posted image
ful smeh vse skp,...
sm pa mlenja da so leta tisti relativen pojem,...jst in moj sva kar konkretno 9 skor 10 let razlike,... med nama je sicer ni občutiti, jo pa občuti njegova bivša punca, ki po parih letih ševedno neve kako bi zadevo primla v svoje roke. (huh, ta mi skoraj nepusti žurat umiru, brez konfliktov.) Tudi njegova mama v tem vidi kar velik problem,...glede na to da živim pri njemu, sm še premlada za marsikaj. (varjanta: joj pa ja nebo otrok,..še takooo mladi,.. ojoj!!!)
no, tako bom rekla marsikdo opazi to razliko v letih, vendar dokler mene ne ovira mislim da je ok,... Jst in moj dragi uživava v najini pravlici, pa še tako moški zgleda, mogoče prav zato nima primerjave z nekom mojih let! Pa nej še kdo trdi da so mlajši boljši,...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
21.11.2009 19:52:19   
rija
sicer stara tema....pa vendar....

vse, ki zagovarjate recimo velike razlike v letih, ste očitno še premlade, da bi vedele, kaj se bo dogajalo čez veliko let.

torej ravno včeraj sem razmišljala, kako grozno bi mi bilo, če bi pri svojih mladih 40 letih imela partnerja starega 60 letuser posted image
kriza.

jaz v najbolši formi on pa v zatonu.....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liam.90)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
21.11.2009 20:12:42   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sicer stara tema....pa vendar....

vse, ki zagovarjate recimo velike razlike v letih, ste očitno še premlade, da bi vedele, kaj se bo dogajalo čez veliko let.

torej ravno včeraj sem razmišljala, kako grozno bi mi bilo, če bi pri svojih mladih 40 letih imela partnerja starega 60 letuser posted image
kriza.

jaz v najbolši formi on pa v zatonu.....



Rija naša dva sta 15let razlike. Ata 60 let , mama 45 let. No pa ti morem povedat, da bi ati takoj šel kam plesat, na pijačko, keglat... Mama pa noče nikamor. Enostavno ji za nič ni. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
21.11.2009 23:22:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Mama pa noče nikamor. Enostavno ji za nič ni. user posted image


tudi take so. in drugačni moški. user posted image
























isuse.....sem veliko, veliko bližje tvoji mami po letih kot tebi....user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 21.11.2009 23:23:37 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
22.11.2009 7:39:40   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Mama pa noče nikamor. Enostavno ji za nič ni. user posted image


tudi take so. in drugačni moški. user posted image

isuse.....sem veliko, veliko bližje tvoji mami po letih kot tebi....user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  eh ni tak hudo.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
22.11.2009 15:09:22   
liam.90
rija, če se s partnerjem ujameš, verjetno ti ni teško bit z njim, če ga maš rada in tako naprej,..nebom pisala pravlice. Neglede na leta, ... ni dejstva da se umirimo, ko dosežemo določeno starost. S partnerjem se ujameš takrat ko se ujemaš v vseh pogledih,...to pomeni da negelde na leta se dve osebi lahko ujemata, je tko?
In kaj če bi jih mela ti 40 tvoj partner 60,  svoje življenje bi oba prilagodila,... sej ljubezen gradi na zaupanju, najverjetnje boš oz. bo pridobil/a veliko zaupanja in vere vate oz. ti v njega, ko se bo nekdo potegnil zate in bil pripravljen se prilagoditi, v situaciji v kateri si, ti pomagati prebroditi vse kar koli že,...

Mogoče pa NISO NEKATERE  "očitno še premlade, da bi vedele, kaj se bo dogajalo čez veliko let" , jst si predstavljam kaj bo,...če se sedaj ubadam s tem kako bi se lahko eden drugemu prilagidila, se bom verjetno tudi v bodočnosti in je to tisto kar bom nesla v zakup z mojo zvezo, če bom želela da mi uspe.
Najverjetneje starost vpliva tudi na to kako gledaš na stvari, in se ti sedaj zdi nemogoče, da obstajajo ljudje, ki se znajo prilagoditi, in vejo kaj ljubezn v resnici je. Marsikdo živi s tako ali drugačno razliko in so kos svojemu življenju, jim uspeva,..kaj potem rečeš na to?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
22.11.2009 15:12:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Leta so samo številke in nič drugega. Edino, kar je pomembno, je medsebojno razumevanje ne glede na leta, ki pa je možno samo ob obojestranski zrelosti za kaj takšnega. Vse ostalo je balast.


user posted image
moj je po letih kar precej starejši od mene, zrelejša sem pa še vedno jaz... (se počutim kot hruškauser posted image


(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
22.11.2009 16:13:13   
rija
liam....saj, izhajam iz svojih let, 39user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liam.90)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
22.11.2009 22:15:53   
SINEJA
Sama sem do nekje 35 leta bila mnenja,da leta niso pomembna,če sta dva sorodni duši.Danes pri skoraj 40(še leto inpol)pa si nekako ne znam predstavljati,da bi imela partnerja abrahamovih let.To mi nekako ne gre v račun,pa ne vem ali zato,ker poznam precej abrahamovcev,ki imajo povsem drugačne poglede na svet in povsem drugačne želje kot jih imam sama.Tak da kaj pa vem,mogoče ženske v starejšem moškem(15 let in več)iščejo očeta,moški pa v mladi ženi izgubljeno mladost.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
22.11.2009 22:18:16   
rija
abrahamovec še prođe....samo en 60 letnikuser posted image

ne vem, no....mene bi bilo ful strah, da parkrat na teden podležeuser posted image user posted image user posted image


aja.....brez veze bi se sekirala....saj bi se dogajalo mogoče parkrat na letouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
23.11.2009 0:20:37   
sahary
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sicer stara tema....pa vendar....

vse, ki zagovarjate recimo velike razlike v letih, ste očitno še premlade, da bi vedele, kaj se bo dogajalo čez veliko let.

torej ravno včeraj sem razmišljala, kako grozno bi mi bilo, če bi pri svojih mladih 40 letih imela partnerja starega 60 letuser posted image
kriza.

jaz v najbolši formi on pa v zatonu.....



midva sva razlike 17,5 let

skupaj sva že 10let, imava 4 božanske otročeke

in ne ,  ne menjam, niti let mu ne bi odbila če bi imela možnost

zaenkrat seks fenomenalen, po vseh letih, v zakon in družino vnaša kar mogoče partner mojih (30) let ne bi znal, mogoče hotel...

ne vem kaj bo čez 10, 20 let.... ampak živim tukaj in zdaj....kar sem čutila, živela  5min nazaj ne morem nikoli več priklicati, in da bom jutri tukaj mi tudi nihče ne jamči...pa če sem 30, 50 ali 70 let... ta trenutek je vse kar imamo in to ponavadi pozabljamo

zato je vseeno kater emšo je na osebni

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
23.11.2009 8:30:17   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sicer stara tema....pa vendar....

vse, ki zagovarjate recimo velike razlike v letih, ste očitno še premlade, da bi vedele, kaj se bo dogajalo čez veliko let.

torej ravno včeraj sem razmišljala, kako grozno bi mi bilo, če bi pri svojih mladih 40 letih imela partnerja starega 60 letuser posted image
kriza.

jaz v najbolši formi on pa v zatonu.....




No ta čas , ko si ti razmišljala o nas (in nam podobnih ) sem jaz mlada  še ne 40 letnica seksala s svojim še ne šesdestletnikom user posted image . Enih petič prejšnji teden user posted image .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
23.11.2009 9:54:10   
rija
čaki, tvoj je ja izjemauser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
23.11.2009 9:56:05   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

čaki, tvoj je ja izjemauser posted image





user posted image , veš kako mu reče moja mama, ko on kaj pizdi : si hotel kolo, zdaj pedaliraj user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
23.11.2009 9:59:41   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

čaki, tvoj je ja izjemauser posted image



sej samo izjeme lahko imajo 20 let mlajše ženske. Ne more imet vsak 60-letnik, štiridesteletnicouser posted image ...mora bit stajliš šesdesetlenikuser posted image ...ampak s tem ne mislim pleše + plus kabriolet...user posted image ...čeprav sebe si ne predstavljam...mi bolj paše moj 33 letnikuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
23.11.2009 10:00:30   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: rija

čaki, tvoj je ja izjemauser posted image





user posted image , veš kako mu reče moja mama, ko on kaj pizdi : si hotel kolo, zdaj pedaliraj user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
23.11.2009 10:08:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: rija

čaki, tvoj je ja izjemauser posted image





user posted image , veš kako mu reče moja mama, ko on kaj pizdi : si hotel kolo, zdaj pedaliraj user posted image



tvoja mama je pametna ženska (in nekje sem zasledila, da tudi babica dosega te standarde) user posted image

midva sva narazen 8,5 let. vedno so mi bili všeč starejši in umirjeni (najbrž zato, ker sem sama precej podivjana) user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 23.11.2009 10:09:14 >

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
23.11.2009 10:32:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: rija

čaki, tvoj je ja izjemauser posted image





user posted image , veš kako mu reče moja mama, ko on kaj pizdi : si hotel kolo, zdaj pedaliraj user posted image



pametna mamauser posted image


hugica, hvala za tole, sem se vsaj narežala, ker tulim že celo jutrouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
23.11.2009 10:33:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija
, ker tulim že celo jutrouser posted image


ka te je? user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?