|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2010 - 2. del
23.12.2009 19:50:36   
nony
Kika in zmajčica srečno držimo pest za vaju....

_____________________________

Upanje ostaja....

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Januarke 2010 - 2. del
23.12.2009 20:26:18   
majčyca
Samo na hitro se vam še javim, potem pa bo že počasi moj lubi doma user posted image user posted image   jutri pa naju čaka postavljanje smrekice, zavijanje daril in še zjutraj morava v trgovino, da prvič napolniva najin hladilnik user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: grahek85
majčyca, za kašelj pa ne vem kako bi ti pomagala... Mogoče če stopiš v kakšno lekarno, pa ti bi tam kaj našli? Pa zdravnika lahko vsaj pokličeš (da se ne boš sprehajala tam po čakalnicah, kjer so vsi bolni), da ti svetuje, kaj lahko in kaj ne.

Sem danes kar poklicala k zdravnici in mi je rekla, da se naj pridem pokazat. In sem šla tja, ampak je rekla, da je dihanje čisto in da naj pač pijem veliko tekočine, predvsem čajev in če bi se mi pojavila vročina, moram takoj nazaj, drugače pa mora to samo od sebe minit. Tako, da upam, da bo res...

IZVIRNO SPOROČILO: poopek

majčyca jz vem za naravno zdravilo, mogoče ti bo to pomagaslo za kašelj, sej verjetno je že ktera slišala. dve do tri žlički cukra zakarameliš, da postane rjavo, potem, preliješ z 2 dcl mleka in kuhaš dokler se cuker ne raztopi v mleku. ne skrbi, če se ti bo žlička zalimala , to je normalno, pol se itak vse raztopi. Pa še ful dajn za pit je. Da bi pa bolje spala ob vsem tem, je izredno dobra materina dušica-čaj za pit, pa še pomiri te. Men pomaga, tak da probaj s tem. Držim pesti, da se čimprej pozdraviš. Aja, pa lahk si kakšne inhalacije s kamilico pripraviš, prevreš vodo v večjem loncu, kamilco not, glavo nad lonec, pokrij se z večjo brisačo in dihaj paro. Še nos ti bo odtajal, pol pa greš lahk še črne mozolje stiskat, ker ti še para pore odpre, hahhaa , ni kej vse stransko. Srečno!

Hvala za vse nasvete!! Bom poskusila verjetno kar vse kar si mi predlagala, pa bom videla, kaj mi bo najbolj pomagalo. Sem pa si to inhalacijo že delala pred leti in vem, da je bilo potem kar bolje. Hvala še enkrat!

Tretjinka
- hvala tudi tebi!! Tole s čebulo mi odkrito povedano sicer najbolj ne "diši", ampak če ne bo druge, bom probala tudi to user posted image

Kika99 - vse bomo mislile nate in na tvojo pikico user posted image ampak potem je že boljše tako, da ti porod sprožijo, kot pa da bi pikici primanjkovalo plodovnice. Želim ti čim hitrejši in lahek porod, ko pa boš lahko, pa se le kaj javi user posted image



(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Januarke 2010 - 2. del
23.12.2009 20:51:51   
tinncyka
user posted image

evo mojega bušija v 37t (36t in 5dni)user posted image

me je dragi sliku z mobijem zato je tko čudne barve user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Januarke 2010 - 2. del
23.12.2009 21:23:03   
nincrli
tinncyka user posted image

kaki pravi korenjaki so že naši user posted image ko mamo take fajn bušijeuser posted image
Js mam še 7 dni do roka (pri moji G, ki je na silvestrovo) Sam en teden še... wiii, če bo pa prej pa še bolšeuser posted image al pa bo januarček... bomo vidliuser posted image
A mate kake načrte za jutr? Jaz komaj čakam, da moj pride pa mu pol zvečer dam darilo pa se mal pocartlamauser posted image

Aja pa previjalno sma končno dobila, sam je še nisem videla, ker sem od ponedeljka pri meni doma. No končno, zdaj je pa res vse perajtuser posted image






_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Januarke 2010 - 2. del
23.12.2009 21:24:16   
marijaa
Sisy Iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image
zmajčica
user posted image user posted image user posted image
kika Bom jutri navijala zate, da čim prej mine in seveda brez zapletov. Ko boš držala svojo pikico v rokah boš pozabila na vse bolečine.


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Januarke 2010 - 2. del
23.12.2009 22:03:27   
Kika99
Punce hvala za podporo user posted image user posted image

še zadnja slikca mojega bušija 1 dan pred porodom (fasala sem strije, čeprav sem se mazala 5x na dan user posted image ) to je 38 t in 4d (PDP po zadnji m)

user posted image

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Januarke 2010 - 2. del
23.12.2009 22:37:32   
nincrli
kika drž se ju3 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 1:22:32   
Nattoule
Cer punce,

Joj sem huda nase, da se nisem prej pofockala sem gor, ampak Kika, ce bos se prebrala preden gres: veliko srece jutri! Probaj se cimbolj sprostit in bos kmalu pestvala svojo strucko!

Zmajcica tudi tebi veliko srece!

Jaz sem imela danes pregled pri moji G in je vse OK, edino mal me je zmotilo, da me ni pregledala, ce sem kaj odprta. Ampak dobro, vsaj CTG je bil OK. Naslednji pregled mi je dala sele na moj rok 06.01., upam, da mi ne bo treba it. :)

Se, ze malo navelicana bolecin in vsega cakanja in bi tam takoj po silvestru sla najraje rodit. Me bolijo kolki in mednozje in rit in noge in..ma sej veste.. VSE! Edino zlikat je se treba stvari za pupo, pa sem ready. Hoce, tudi v zmrzovalnik dat kaksno kosilo ali dve za moja fanta, da bosta lazje zdrzala brez mamice. Je tudi sin zdaj ze seznanjem, da bom sla v bolnico po sestrico in upam, da mu ne bo prevec hudo. Ker mi me to v bistvu najbolj skrbi, saj sva zelo povezana s pikcem.

Si bom pa tokrat v P vlekla tudi knjigo s sabo, ker sem knjizni molj in mi je fejst manjkalo prvic. Saj ne pricakujem, da bom celo knjigo prebrala tam, ampak kaksno stran bo pa pasal.




_____________________________

Mamica lepega fantina, rojenega 18.04.2007 in male pupike rojene 14.01.2010.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 8:53:15   
pajcevina
Kika in zmajčica navijamo za vaju!user posted image

(odgovor članu Nattoule)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 9:05:20   
nincrli
Dobro jutro!

Najprej user posted image user posted image za kiko in zmajčico!

Ostale pa lepo preživite predbožični danuser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu pajcevina)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 9:26:39   
Zala01
Dobro jutro drage januarčice in tiste, ki ste nas prehitele,

najprej lepe praznike v krogu družine, pa naj naši bušiji počakajo na leto 2010user posted image .

Danes ponoči sem spala kot ubita, enkrat sem šla sicer odtočit, pa sem takoj zaspala nazaj. Včeraj sem malo šopingirala po Lj, pa me je očitno to tako utrudilo, da sem bila celo noč koma. Kako ste mi pa ve, al še vse spite? jaz grem zdaj malo stanovanje spraviti v red, popoldan pride možek domov in bomo skupaj malo praznovali.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 10:26:14   
ugi
Se še az malo javim. Včeraj sem imela pregled CTG je bil OK, me je pa tudi pregledala in sem še čisto zaprta. Tko, da upam, da res počaka na 2010. Čeprou že komaj nsim trebuh in je res že čisto spuščen.

Sem pa včeraj vse zlikala in pripravila v povijalno mizico. Zdej more pa moj user posted image  samo še postlco narest pa še torbo moram pripravit, za iz P, pol pa res samo še čakamo.

Naslenji pregled imam: 29. 12. 2009 - ravno ko ima moj user posted image  RD. user posted image

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 13:04:05   
alex17
IZVIRNO SPOROČILO: poopek

alex17 glede porodnih izkušenj - sej to je itak čist odvisen kako pa kaj, ljudje smo si različni. se pa strinjam glede sester, jz sem bla dvakrat v P Trb in so ble res prijazne. Enkrat me je gledal dr. Jurca ( super! user posted image ), enkrat pa dr. Čuk ( katastrofa!!user posted image ) No, sej mi ni nč tazga naredu user posted image , vendar njegovo obnašanje je preveč osorno, vzvišeno... Počutiš se k kp dreka! Upam, da bo dr. Jurca ali pa negdo njemu podoben, ko bom rodila user posted image . Neki se ne spomnim, a ti se boš zmenla za EA? in če ja, a si se že zmenila? jz se še zmer nisem.

nočko user posted image user posted image


poopek, se strinjam, samo jaz sem taka, da se bom raje kar prepustila toku in ne bom delala kakih hudih planov vnaprej, pa probala bom ostat optimistična, da bo šlo vse OK. take pozitivne izkušnje pa pri tem samo pomagajo... user posted image
za EA se nisem odločila, ma ne vem, si mislim da bom že zdržala brez user posted image

(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 13:24:35   
Kika99
Živjo! Se opravičujem,vendar vas morim obvestiti,da je moja žena že v porodnišnjci in je vse že pripravljeno da se porod sproži! Trenutno sem doma in čakam na telefon,kdaj moram priti.zdaj grem malo pod kožo gledat,ker sem iz nočne.Se slišmo še,ko bo vse mimo! lp od bodočega očka ,ki mu ne manjka več dolgo!user posted image Držite pesti za Kiko99user posted image

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 13:29:30   
alex17
ojla, se na hitro javljam, potem pa tašči pomagat delat ruske kape. darila sva že nabavila, mojim jih bom dala danes zvečer po otroški polnočnici pri večerji, njegovim pa jutri zjutraj. bomo danes večerjali pri atku v njegovi leseni brunarici, tako da bo malo bolj domače vzdušje, jaslice sem mu pa že včeraj postavila. user posted image
drugače sem kar OK, samo nekaj me spodaj pritiska, kot bi me tiščalo na potrebo, hm, pa ne vem a je to že kaka napoved user posted image
kika
, vso srečo danes pri porodu, držim pesti za lahek porod in zdravega user posted image !!! user posted image user posted image user posted image
joj, kar dogaja se vam že, jaz pa čedalje bolj nestrpna, kdaj bo dan D in če bom vedela, da je to to... včeraj je bilo točno dva tedna do PDP, samo imam občutek, da bo prej... kaj pa vem, vsi mi nekaj to pravijo, pa pol še sama verjamem user posted image

zmajčica, vse naj tudi tebi! user posted image


vsem januarkam voščim prijeten in miren božični večer v krogu najdražjih ter vesel božič!!! vsem, ki že imate svoje štručke, pa seveda veeeeliko crkljanja in mirnih noči! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 14:13:37   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

Živjo! Se opravičujem,vendar vas morim obvestiti,da je moja žena že v porodnišnjci in je vse že pripravljeno da se porod sproži! Trenutno sem doma in čakam na telefon,kdaj moram priti.zdaj grem malo pod kožo gledat,ker sem iz nočne.Se slišmo še,ko bo vse mimo! lp od bodočega očka ,ki mu ne manjka več dolgo!user posted image Držite pesti za Kiko99user posted image


Bravo očka!!! user posted image user posted image user posted image

In pa GO Kika99 GO!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 14:49:35   
mimikica
ja držimo pesti za kiko99 in za očkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , posebej pa za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no midva z lubijem sma se glih kar najedla, zdaj bo malo poležavanja in crkljanja ter gledanja kakih božičnih filmov, zvečer bo sledilo obdarovanje z njegovimi, pri nas doma pri mojih pa komaj v soboto, saj komaj takrat grema k našim v prekmurje obiskat naše in sorodnike, pol pa mislim da je konec letanja in da bomo še samo čakali na našegauser posted image ki ga že tako nestrpno pričakujemo.

želim vam vsem miren božič , miru , radosti in veselja

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 15:16:36   
poopek
vesel božič vsem januarčicam in njihovim družinam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 16:00:37   
Tretjinka
Jaz sem se odločila, da gremo jutri vseeno k našim na praznovanje Božičnega dne....upam samo, da nas ne odplakne user posted image  in da ne bo v vsej tej zmedi, dobil otroček kakšne čudne ideje o prihodu na svet...

držim pesti za KIKO in ZMAJČICO..
bi bilo zanimivo vedet kako se Kiki sprožili porod, ker, če so ji samo z vaginaletami, lahko zadeva še kar dooolgo traja...No, upam, da bo hitro za njo...in za očijem user posted image user posted image ...Oči, drži se!

Lepe praznike vam želim!


(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 16:13:38   
emica2008
sporočam da sem prišla domov z neuspešnega zunanjega obrata, ki pa ga nebi nikol več v življenju ponovila. tak grozen, neprijeten, boleč občutek ko je zdravnik probal narediti obrat da ne morem opisati. potem je bil pa še otrok čist na miru, da me je že pošten skrbel pa še ctg je bil zelo slab, da smo mogl počakat pa ga kasnej še enkrat nardit. no in hvala bogu se je začel premikat, tko da mislim da je vse v redu, razen da me cev trebuh boli ko user posted image .
jutr moram pa spet na ctg v P.

mi je zelo žal da sem šla na obrat, ker je zelo neprijetna izkušnja zame in za user posted image .

lepe praznike vsem user posted image !!!

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 16:26:10   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: Kika99
Živjo! Se opravičujem,vendar vas morim obvestiti,da je moja žena že v porodnišnjci in je vse že pripravljeno da se porod sproži! Trenutno sem doma in čakam na telefon,kdaj moram priti.zdaj grem malo pod kožo gledat,ker sem iz nočne.Se slišmo še,ko bo vse mimo! lp od bodočega očka ,ki mu ne manjka več dolgo!user posted image Držite pesti za Kiko99user posted image


O, bodoči očka user posted image user posted image Ja to mi je blo pa tako fino, ko sem prebrala, kdo se nam javlja user posted image Srečno vsem trem user posted image user posted image




Punce, vam in vašim najbližjim želim vesel Božič!!! Veliko smeha, crkljanja, lepih daril, iskrenih želja in dobre jedače user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa pečt pecivo user posted image


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 16:27:45   
grahek85
Aha, še to user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Nattoule
Jaz sem imela danes pregled pri moji G in je vse OK, edino mal me je zmotilo, da me ni pregledala, ce sem kaj odprta. Ampak dobro, vsaj CTG je bil OK. Naslednji pregled mi je dala sele na moj rok 06.01., upam, da mi ne bo treba it. :)

Se, ze malo navelicana bolecin in vsega cakanja in bi tam takoj po silvestru sla najraje rodit. Me bolijo kolki in mednozje in rit in noge in..ma sej veste.. VSE!


He he, jaz isto danes user posted image Pregled je bil ok, vse normalno in povprečno, posteljica dovolj visoko user posted image Edino po naključju smo ugotovili, da mam v krvi malo trombocitov (na spodnji meji) - zjutraj mi je iz prsta kri precej lila pol ure brez prestanka in so mi še kri potem pogledali. Ni nič škodljivo, samo če bi šlo kaj narobe pri porodu (krvavitve), bi dobila malo drugačno transfuzijo. Mene je tudi malo zmotilo, da ni pogledala, če se že kaj odpiram, ampak najbrš ni bilo potrebno, ker je bil CTG bp. Sem pa jaz tudi naročena šele 6. 1., kar je par dni pred rokom, pa se mi tudi zdi malo poznouser posted image In ja, tudi jaz upam, da mi mogoče celo ne bo treba iti, ker me tudi že vse boli in mam že poln kufer vsega user posted image


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Nattoule)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 16:43:31   
a.jrad1
Pozdravljene!

Evo se javljam iz današnjega pregleda ( CTG + UZ ); naš korenjek je še vedno korenjak :); pa kar 3 kg že ima, je vse ok, popadkov še nič; bomo pa baje rodili prej.....

ZA SEZNAM: naslednji CTG - pregled imam 05.01.2010!

lep božič vsem


(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 16:49:07   
alex17
joj emica2008, mi je žal da ni uspelo in držim pest da bo z user posted image vse v redu! user posted image   verjamem, da je to grozen občutek, tako da se drži!

drugač pa na Vivi gledam  najboljše balade vseh časov in pri vsaki drugi jokam, joj ti hormoni user posted image

lep večer pa veeelik crklanja!

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Januarke 2010 - 2. del
24.12.2009 17:40:16   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

Živjo! Se opravičujem,vendar vas morim obvestiti,da je moja žena že v porodnišnjci in je vse že pripravljeno da se porod sproži! Trenutno sem doma in čakam na telefon,kdaj moram priti.zdaj grem malo pod kožo gledat,ker sem iz nočne.Se slišmo še,ko bo vse mimo! lp od bodočega očka ,ki mu ne manjka več dolgo!user posted image Držite pesti za Kiko99user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image za kiko!
Komaj čakam na novičke user posted image


emica2008 ful škoda, da se ni obrniluser posted image


Punce lepo praznujte!!



_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?