|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izvršba na računu
16.12.2009 12:50:41   
Klemy82
Itata, imaš zs.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: izvršba na računu
16.12.2009 12:53:28   
itata
načeloma se najprej plačajo obresti in stroški in potem glavnica. naša računovodkinja naredi tako, da ko dobi sklep, zračuna kolk je tega skupaj na tisti dan. potem ko je to plačano, pa zračuna še preostanek obresti. ker težko odpisuješ najprej obresti, če niti še ne veš do kdaj bodo tekle. tko da si lahko samo zbereš en dan in na tisti dan ugotoviš kakšno je stanje (glavnica + obresti+stroški) - (kar je bilo že plačano)...
mogoče bi bilo vseeno pametno preveriti kakšna je situacija na določen dan in se potem odvisno od zneska odločit, da se vzame kredit za ta znesek in ga poplača to pa zato ker: 1. obresti bodo končno nehale tečt 2. zakonske zamudne obresti si sigurno višje od obresti kredita 3. za kredit dobiš celoten znesek na račun - se ne spreminja - in obresti že vračunane in fiksen mesečni znesek - imaš zadevo precej bolj pod kontrolo!!
verjamem, da je depresivno, ampak prej ko se z zadevo soočiš, bolje je. poleg tega, če ima pogodbo za nedoločen čas bi morala biti banka, kjer ima blokado, zainteresirana, da se vzame kredit in se njej plačuje obresti ne pa da plačuje zneske po sklepu dolžniku in dejansko nima nič od tega.

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: izvršba na računu
16.12.2009 13:04:14   
Klemy82
Banka, kjer ima račun, za kredit noče slišat....ker je na računu blokada. Bi mu ga pa dala ena tuja banka, kjer imamo poznane ljudi in smo se že pogovarjali, glede na to, da pa nima nobenega premoženja, bi samo na plačo dobil omejen znesek. Upam,da dovolj za poplačilo glavnice. Samo še tole? Stanje na določen dan, to mu lahko izračunajo kje, na banki, ali pri upniku?

_____________________________

Jst.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: izvršba na računu
16.12.2009 13:05:31   
itata
na zs sem odgovorilauser posted image
jaz ti lahko zračunam ta znesek, ampak bom rabla točno sklep po katerem odtegujejo, ker je tam gor točno vse napisano od katerega zneska in katerega datuma tečejo obresti.

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: izvršba na računu
16.12.2009 13:06:26   
itata
seveda lahko pa to tudi pri banki zračunajo.
za upnika pa res verjamem, da ni zainteresiran, da to računa, ker kasneje ko dobi, več dobi obresti...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: izvršba na računu
16.12.2009 13:13:10   
Klemy82
Hvala itatauser posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: izvršba na računu
21.12.2009 18:14:01   
khurde
Meni so lansko leto trgali, ker sem bila kao dolžna Vzajemni... Sem se sama zafrknila, ker nisem spravljala listkov o plačanih računih user posted image In nisem bila dolžna banki, nisem prekoračila limita, pa so mi VSE naenkrat pobral. Niti 10 evrov nisem mogla dvigniti, s tem, da sem imela na računu okoli 200 evrov in so mi trgali teh 200 + zablokirali račun za nadaljnje prihodke. Tako da niti tistih "zakonsko" določenih evrov za preživetje niso pustili, dobivala sem pa samo DSC takrat. Pa tut nisem dobila nobenega obvestila Vzajemne o dolgu... nič. Sem bila prav besna. user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: izvršba na računu
22.2.2010 9:32:05   
vrtnica81
to pomeni, če imam jaz neplačane kredite na eni banki, pa sem odšla na drugo banko in tja prenesla banko, mi bodo tudi na tej banki zablokirali račun v celoti, da ne bom mogla dvigniti niti 460 evrov? meni so rekli, da bom lahko dvignila 460 €.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: izvršba na računu
22.2.2010 9:38:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica81
to pomeni, če imam jaz neplačane kredite na eni banki, pa sem odšla na drugo banko in tja prenesla banko, mi bodo tudi na tej banki zablokirali račun v celoti, da ne bom mogla dvigniti niti 460 evrov? meni so rekli, da bom lahko dvignila 460 €.

Če prva banka še ni dala izvršbe, potem boš lahko na drugi banki dvignila vse. Če je pa izvršba že podana, pa na nobeni banki ne boš mogla dvigniti več, kot 460€ plače (oz. kmalu 560€). Poudarek pa je na tem, da ta znesek velja samo za plačo, ne pa tudi za dodatke (malico in prevoz se namreč običajno nakazuje posebej). Za primer: če imaš plače 400€, dodatkov pa 150€, je to 550€. Dvignila boš lahko samo 400€, malice in prevoza pa niti €.

(odgovor članu vrtnica81)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: izvršba na računu
22.2.2010 10:16:46   
vrtnica81
ok to me je zanimalo če bom lahko dvignila vsaj 460 evrov. ker ko sem prebirala forum so nekateri pisali, če si dolžen banki, da ne dobiš niti ficka.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?