|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ptujske nosečke
21.9.2009 14:51:51   
lenika83
sisi77 odvisno od tega kakšne stvari misliš. Oblačila sva midva večinoma kupila v C&A. Občasno pa se najde kaj ugodnega celo v Baby centru. Voziček sva naročila preko spletne strani O baby, previjalno in omaro sva kupila od Alplesa v Mercatorju, kozmetične zadeve v DM, previjalno podlogo, flaške in ostale malenkosti pa v Pikapolonici. V glavnem vsepovsod malo.

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ptujske nosečke
21.9.2009 14:59:51   
didikaa
hei hei
tudi jaz sem ptujska oz. preseljena v ormož nosečka =)

že odštevamo dneve...imamo še natanko 26 dni

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ptujske nosečke
21.9.2009 16:48:59   
babyloverka
hej hej!

dobrodošlica novim čvekam tu user posted image

midva bova zagotovo šla v šoping v avstrijo ali italijo. saj ne da bova kupovala grmade cot in vsega ampak nekaj stvari pa že user posted image  

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ptujske nosečke
21.9.2009 17:09:18   
tea85
hej

jaz sem kupovala oblačila v kiku, H&M, C&A-ju, ostale stvari pa v pikapolonici pa BC, pač bodi pozorna na akcije ko jih majo. aja, pa zdaj v mbju so odprli novo trgovino ki je tudi v Qulandiji v mbju, nevem kak se ji reče, je pa na tržaški cesti tam ko je mcsonalds, včasih bil turbošuh...v glavnem tam imajoj tudi oblačila za bebiye ful poceni pa lepe- je pa neka avstrijska al nemška firma.

dobrodošle vse nove ptujčanke user posted image ..jutri pa pregled jupii user posted image


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ptujske nosečke
21.9.2009 19:07:10   
babyloverka
tea85 verjetno misliš nkd, ki je povezava z mano. je v qlandii v mb in zdaj namesto adese.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ptujske nosečke
21.9.2009 19:24:35   
tea85
ja točno, mislim da se res tako reče user posted image no, tam sem jaz kupla ene par luštnih stvari pa poceni pa tud material ni slab 

_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 0:10:40   
monica99
pozdravljene,

še ena ptujčanka (iz okolice) se vam pridružuje. G imam pa tudi jaz najboljšega in sem z njim zelooo zadovoljna.

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 8:18:51   
didikaa
katere vozičke ste si izbrale...tiste, ki ste že tako daleč ?
mi smo ena 2 meseca nazaj kupili maxi cosi citi jajčko, zdaj bomo pa kupili še voziček maxi cosi mura 4 , najbolj primeren za naš teren, glede na to, da imamo bolj malo asfaltiranih cest  =)

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu monica99)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 8:20:10   
didikaa
tea85 naši dojenčki bomo imeli pa nekje skupaj rojstne dneve...veš kaj boste imeli ?

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 8:42:57   
sisi77
Hvala za odgovore na temo kje kupovat. Tudi midva bova voziček verjetno kupila preko e baya ne vem pa če je kje v avstirji kakšna trgovina kjer se splača iti pogledat te večje zadeve za user posted image tolko da lahko malo primerjaš. Sem bolj laik v tem pa tudi s šopingom v A nimam nekih blaznih izkušenj.
Božajte svoje bušije da bodo pridno rastli in da bo Ptuj kmalu poln vozičkov na cestah user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 8:45:26   
lenika83
IZVIRNO SPOROČILO: sisi77

...da bo Ptuj kmalu poln vozičkov na cestah user posted image user posted image user posted image



To je itak že user posted image

Didikaa midva sva kupila Jane slalom pro. Je tudi primeren za naše vaške terene, kjer ni ravno povsod asfalta user posted image

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 11:22:46   
Oren
Okoli nas pa je en sam asfalt:) in smo kupili Quinny buzz3.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 13:36:07   
didikaa
lenika mi2 sma tud hotla jane kupit... so mi bli vedno 3 kolesniki všeč, zdaj pa sem nekak bolj na 4 kolesnike preklopla...so mi bolj všeč postali =)

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 13:52:53   
princeska29
mi imamo tudi jane slalom pro v kompletu ker mi je ostal od tamale!!!cotike pa jaz z veseljem kupim v kiku ker jih dobiš poceni pa dober material!!ker čez mesec al pa dva bo bebikam tako ali tako vse premalo!!splača pa se kupovat za tako majhne tudi v C&A v mariboru!!!bodiji pa so meni najbolj všeč v sparu-sparky,po kvaliteti so odlični lahko jih pereš pa se ne spremenijo,ampak izbira pa je pač malo slabša!!pikapolonica in baby center pa imate res zasoljene cene


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 15:04:37   
sanosan
Še ena iz Ptuja, rok je 30.03.2010, doma pa sta že dečko letnik 2005 in deklica letnik 2007!

Se javim kaj, ko bo več časa!

pozdravljene!

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 16:01:16   
zaljubljena23
Vsem ptujskim nosečkam čestitke user posted image ..

Sama sem ptujčanka, a žal več ne nosečka,..Tudi moj G je dr. Šučur in sem izredno zadovoljna z njim..

Punce uživajte v teh lepih dneh nosečnosti, saj je to nekaj najlepšega, kar lahko ženska doživi....


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 16:13:26   
lenika83
Didikaa pri meni je bilo pa ravno obratno. Tega grdega vozička s tremi kolesi pa res ne bi nikoli hotela imeti. No, zdaj pa čaka v otroški sobi na svojega najemnika user posted image

Vidim, da se počasi kar nekaj ptujskih user posted image  nabira.

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 16:18:55   
tea85
mislim da bo ptuj poln dojenčkov user posted image
didika- mi bomo meli punčko, kaj pa vi? kaj veš , mogoče bojo pa ti naši oktoberčki celo skupaj kje  v vrtecu al pa v šolah user posted image user posted image

vozički, meni sprva tudi niso bili 3 kolesniki všeč, ampak odvisno kateri, eni so lepi drugi spet ne, ampak bomo mi meli kar 4 kolesnika.


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 16:48:31   
vekybel
pozdravljene vse user posted image ,
jaz nisem iz Ptuja ampak delam na Ptuju in imam G Šučurja kar nas malo povezuje.

oren: imam eno vprašanje zate in me zanima glede na to da imava istega G če mi lahko poveš kako je bilo na morfologiji pri Šučurju in koliko časa je trajal pregled?
Jaz sem imela učeraj pregled-ultrazvok in me je na hitro odpravil, samo reku da srček bije kar je važno. Sem v 17t in naslednjič ko grem na pregled bom v 21t in mi ni nič povedal za morfologijo, da jo bo opravil in če moram kej posebej se naročit al rečt, kaj mi poveš na vse to??? Hvala za odgovor.

Vsem ostalim želim lepo nosečnost in lep porod.

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 17:05:52   
tatly
didika-v ormoz?katera pa si?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 19:08:26   
lenika83
Vekybel sicer nisem didkaa, pa verjetno ne bo nobena huda, če ti odgovorim, ko sem ravno tu. Naslednjič boš po moje imela morfologijo, ni pa se treba nič naročiti. Meni tudi ni on nič rekel, sem ga potem sama vprašala, če jo bo delal, pa je rekel da ja. Drugače pa, če je s tvojo user posted image  vse ok, potem vsi pregledi pri njem grejo zelo na hitro. Meni se je na začetku zdelo to grozno, ampak zdaj vidim, da je boljše tako, ker on nič ne komplicira in posledično tudi sama nisem začela komplicirati. Na mene full vpliva, če nekdo okrog mene dela paniko ali komplicira in takoj postanem še jaz takšna. Na morfologiji pa mi je pogledal user posted image , če vse štima tako kot mora, vse pokazal, razložil. Trajalo pa je menda 10 ali 15 minut.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 19:30:30   
sisi77
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

pozdravljene vse user posted image ,
jaz nisem iz Ptuja ampak delam na Ptuju in imam G Šučurja kar nas malo povezuje.

oren: imam eno vprašanje zate in me zanima glede na to da imava istega G če mi lahko poveš kako je bilo na morfologiji pri Šučurju in koliko časa je trajal pregled?
Jaz sem imela učeraj pregled-ultrazvok in me je na hitro odpravil, samo reku da srček bije kar je važno. Sem v 17t in naslednjič ko grem na pregled bom v 21t in mi ni nič povedal za morfologijo, da jo bo opravil in če moram kej posebej se naročit al rečt, kaj mi poveš na vse to??? Hvala za odgovor.

Vsem ostalim želim lepo nosečnost in lep porod.


ti bom kar jaz odgovorila če dovoliš. Tudi jaz sem bila v 20 t na pregledu ko mi je samo na hitro srček polgedal in se prepričal da lepo bije. Potem mi je rekel da se vidiva čez mesec dni ko bo naredil UZ morfologijo, kontrola vode in krvi,..., v petek sem tako pri 24T imela morfologijo (prisostvoval je tudi moj user posted image ), povedal je da je plod primerno velik, pokazal nama je glavico, srček,..vendar se je zelo slabo videlo za moje pojme. Pred tem mi je opravil še vaginalni UZ in izmeril dolžino materničnega vratu, poslal me je na odvzem krvi in urina, napotil me je tudi na testiranje za sladkorno. Tako da sklepam da ti bo na naslednjem pregledu naredil še en hiter UZ ter te naročil naslednjič na morfologijo. Jo pač opravlja malo kasneje vendar mislim da nič prepozno če v 24 tednu.

No poročaj kako je bilo!


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 20:06:17   
vekybel
sisi77 in lenika83: hvala vama za tako izčrpne in koristne informacije.
Sej je prav da ne komplicira, sam nisem navajena tako rutinskega pregleda.
A moram bit kaj na tešče ali ni treba?
Se pravi da mi lahko pove tudi spol user posted image , ker si vzame čas?
Vama je povedal in je uganil???

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 20:13:57   
Oren
vekybel še jaz ti lahko povem svojo izkušnjo. Ko sem bila pri njem v 17. tednu ni nič rekel da bo naslednjič kaj posebnega. Ko sem prišla sem bila v 22 tednu in je rekel da naju čaka podroben pregled anatomije ( kar mislim da je morfologija). Pregledal je srček, če se vidijo vsi štirje prekati, želoček, hrbtenico, ledvice, mehur, potem obrazek da ima lepe cele ustnice potem še pa spol in pri meni je pač rekel da on vidi pupiko:). POtem je pogledal če je vse ok z maternico in plodovnico in dala sem kri in vodo. Za naslednjič pa je rekel da boma zmerila tudi MV. Vse je lepo razložil odgovoril na vsa moja vprašanja in bil kot vedno super volje in nasmejan.



(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 22:38:49   
vekybel
oren: tudi tebi hvala za odgovor. Upam da bom imela naslednjič morfologijo da bom lahko malo več časa gledala svojega user posted image .

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?