|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ptujske nosečke
22.9.2009 23:01:23   
lenika83
vekybel ne pričakuj, da boš ravno kaj dosti videla, da ne boš potem razočarana. Saj ni Šučur kriv, ampak ultrazvok ima pa res slab. Saj on že menda vidi kar mora, samo jaz na tem njegovem monitorju nisem še nikoli nič kaj videla. Sem pa šla zaradi tega na 3d, tam je pa povsem drugače. Že čisto normalna slika z ultrazvoka je ful lepša.

Za spol je meni prvič povedal na morfologiji, pa se ni preveč dobro videlo in je na naslednjem pregledu še enkrat pogledal. Videl je pa obakrat enako, pa še na 3d mi je Lukman zagotovil, da je ziher user posted image . Če sta prav videla, me pa čez kakšen mesec vprašaj user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 8:19:52   
didikaa
Jutro !

Danes smo pri nas tak slabo spali, da groza...vsak dan se mi zdi da je spanje slabše, čeprav se počutim odlično user posted image  
ob 11ih šibam k Lukmanu, da vidimo če bi naš otroček že rad prišel pogledat komu je podobn user posted image

Mene je pri Lukmanu tud motlo to, da gre vse hitro. Me je na prvem pregledu, ko sem bla vsa raznežena nad tistima dvema črticama na testu nosečnosti in sem misla, da moram celemu svetu povedat, da sem noseča, odpravil kr z besedami: ja noseča sma =) Ampak pol je res tako kot pravite, manj kot on komplicira, manj ti kompliciraš...

tea85: mi bomo tudi meli punčko...pa vse moje kolegice, ki so letos rodile imajo punčke, tak da jaz pravim, ko bojo ti otročki začeli govorit bo celo leto toča šla user posted image  saj veste kak pravijo =)

tatly: v bistvu nisem direkt iz Ormoža ampak iz Koga...občina sam ista

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 10:00:12   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: didikaa

Mene je pri Lukmanu tud motlo to, da gre vse hitro. Me je na prvem pregledu, ko sem bla vsa raznežena nad tistima dvema črticama na testu nosečnosti in sem misla, da moram celemu svetu povedat, da sem noseča, odpravil kr z besedami: ja noseča sma =) Ampak pol je res tako kot pravite, manj kot on komplicira, manj ti kompliciraš...



Tudi mene je isto motilo ... Bolj na hitro gre vse, sam bolj malo pove - pač moraš spraševat ... Je pa lepo poskrbel za mene, potem ko se mi malička ni hotela na glavo obrnituser posted image
Sicer pa se mi2 poznama, didikaa - čakam, da mi odpišeš sms user posted image
Aja, tudi jaz od letos poznam samo punce, ki so rodile punčke - tak da bo res znalo bit zanimivouser posted image

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 13:36:25   
didikaa
pregled končan...pokazal mi je lažje popadke, ampak Lukman pravi, da je to normalno za čas 3 tednov pred rokom...
čakamo dalje...

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 14:48:02   
bili83
ojla.

no, tudi jaz sem danes opravila morfologijo pri Šučurju. Vse ok, kaže na user posted image , je pa zelo velik in je možen PDP 23.1., vendar mi ga ni spreminjaluser posted image
Imam sicer sum na predležečo posteljico, vendar g. ni zganjal panike, samo malo bolj se moram pazit, pa bo.
Zdaj šibam kuhat, se oglasim kasnejeuser posted image user posted image

aja, bi bile ptujčanke (in okolica) kdaj za kakšno pijačko ali kavico???

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 15:01:40   
didikaa
ste že zbrale imena za vaše sončke ?

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 15:43:36   
srečica
Hej Ptujčanke....

... da vam se še jaz pridružim. Sem iz okolice Ptuja (10 km), moj ginekolog je dr. Lukman (se strinjam z vami, da je hiter in moraš full spraševat, če hočeš kaj vedet).

ROk imam 17.3.2010, doma pa imamo nagajivčka rojenega januarja 2006.

Toliko za danes od mene

Lep sončen pozdrav

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 16:12:36   
princeska29
to bi se pa res lahko enkrat zmenle in se dobile na kaki kavi!!!če ma katera priliko se mi lahko javi na zs in se bomo nekako probale dogovorit

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 17:07:24   
Oren
Meni je bilo pri Šučurju najbolj všeč da ko sem prvič šla k njemu po pozitivnem testu nosečnosti in sma pogledala na ultrazvoku, ko se je že srček videl mi je iskreno čestital in mi dal roko, pa rekel kak super da nama je z možem uspelo skoraj v prvem poiskusu, v glavnem res je bil vesel in mi je to veeelikooo pomenilo sploh v tistem nežnem momentu ko ti res potrdi da si noseča.

Glede imen že imama kar nakaj možnosti samo nisma pa se še za nobeno konkretno odločila predvsem zato ker iščema takšno ki je obema všeč.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 17:08:32   
Oren
Za kavico sem pa definitvno za, rok pa imam 30.1.2010.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 17:22:20   
lenika83
Jaz sem načeloma sicer za to da se dobimo na kavi, ampak glede na to, da imam pdp čez dobre 4 tedne nič ne obljubim. Zmenite se kakor vam paše, pa če še bo vse ok pridem, drugače pa kdaj kasneje.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 17:47:33   
barvar
Ja punce, za kavo smo pa vedno za. Pri meni zaenkrat vse OK. Komaj čakam, a mine še teh nekaj tednov grozljivih user posted image . Drugače pa bo. Samo, da je user posted image srečen in zdrav user posted image .

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 17:57:27   
tea85
IZVIRNO SPOROČILO: lenika83

Jaz sem načeloma sicer za to da se dobimo na kavi, ampak glede na to, da imam pdp čez dobre 4 tedne nič ne obljubim. Zmenite se kakor vam paše, pa če še bo vse ok pridem, drugače pa kdaj kasneje.



tudi jaz sem tega mnenja user posted image , če bo še vse ok. da ne bom mela prej naše bejbe v rokah, se pa lahko pridružim, če bo čas takrat- sicer kaj pa mam druga za delat user posted image


ja, meni je tudi šučur ful lepo povedal za nosečnost, pa z takim veseljem, pa 3x čestital, seveda me je vprašal če boma obdržala, sem rekla seveda user posted image , te pa mi je dal razne brošure pa revije pa v glavnem res občutek je lep ko ti nekdo na tak način poveuser posted image

jaz pa sem danes tak neka hormonsko nabita, sitna, oz. vse mi gre na živce, mogoče zarad tega ker me moj tak pridno jezi in se sploh nočem z njim pogovarjat, najrajši bi bla da bi odišla za celiiii dan nekam sama,ker je tak vseeno, ker je tak kod da me ni user posted image user posted image user posted image

aja , didika, zgleda bo ptuj in ptujski okoliš prevzele punčke, hehe, kako bo šele to ko odrastejo, pa to se bojo mogle borit za fante user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tea85 -- 23.9.2009 17:59:10 >


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 18:29:00   
sisi77
IZVIRNO SPOROČILO: tea85


jaz pa sem danes tak neka hormonsko nabita, sitna, oz. vse mi gre na živce, mogoče zarad tega ker me moj tak pridno jezi in se sploh nočem z njim pogovarjat, najrajši bi bla da bi odišla za celiiii dan nekam sama,ker je tak vseeno, ker je tak kod da me ni user posted image user posted image user posted image




hormončki delujejo 100 na uro ne user posted image user posted image . Bo minlo pol pa se boš smejala pa tudi neboš vedla zakaj.

Glede spolov pa bom jaz malo zglihala povprečje. Danes so mi v LJ vstavili v nožnico nek oborček da se slučajno nebi začela odpirati in so mi še enkrat morfologijo delali in je pokazal čisto pravega pimpeka tak da bo zagotovo user posted image . Sma ful vesela user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 18:43:12   
bili83
ja, pa tudi moj bo verjetno user posted image , da še malo zglihamo povprečjeuser posted image

kar se tiče pa kavice, pa verjetno najboljše Qlandija, Pomaranča bar (čudovito pecivouser posted image ) ali pa kje v mestu. Samo še odločit se moramo ali med vikendom ali med tednom ... ne vem, koliko vas še hodi v službo, jaz sem ponavadi doma med tednom šele okoli pol pete....
No, glede na to, da smo blizu, upam, da se nam ne bo prevelika težava zmenituser posted image

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ptujske nosečke
23.9.2009 22:34:28   
princeska29
BABYLOVERKA vse najbolše ob rojstnem dnevu!!obilo lepih trenutkov v nosečnosti nato pa veselo in srečno ter seveda zdravo otroštvo mali bebiki,tebi in pa tvojemu partnerju pa obilo vsega lepega in nepozabnega ob spremljanjunjegovega odraščanja

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ptujske nosečke
24.9.2009 3:09:01   
monica99
hojla,

...ne morem spati, pa malo strašim tu gori... tudi jaz bi se pridružila, če se boste dobile na kavici, upam da se bom lahko imam še občasneuser posted image . Sicer pa moram še jaz pohvaliti dr. Šučurja, ki je vedno zelo korekten in prijazen. Mene je tudi vprašal, če bom obdržala otroka, sem rekla seveda, pa mi je takoj stisnil roko in čestital in potem po UZ še enkrat, res lep občutek.
Imena še nimamo, izbrala boma za oba spola ker nama je res vseeno kaj bo, samo da bo dete zdravo, rok imam pa 24.1.2010. Doma imamo že punčko, rojeno 2006 in je najin zlati sonček.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ptujske nosečke
24.9.2009 7:42:59   
didikaa
Jutro!

vse še spite al pa ste v službah...no meni spanje tudi ni najbolj po godu zato že sedim v pisarni slabo uro...
za kavico sem jaz za...ampak more bit hitra tak kot lenika83 pravi...jaz imam samo še 3 tedne...in glede na Lukmanove besede včeraj ne wem če bomo še tak dolgo čakali... user posted image
mi ime že tudi mamo...si ga je bejbi sam izbral....user posted image user posted image user posted image  štorija...

lep dan želim vsem...

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu monica99)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ptujske nosečke
24.9.2009 8:07:29   
Zoja Lara
Pozdravljene. Jaz pa sem iz Slov. Bistrice. PDP mam 13.2. in razmišljam, da bi šla na Ptuj rodit- dvjčke. Kaj pravite?

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ptujske nosečke
24.9.2009 9:40:56   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

BABYLOVERKA vse najbolše ob rojstnem dnevu!!obilo lepih trenutkov v nosečnosti nato pa veselo in srečno ter seveda zdravo otroštvo mali bebiki,tebi in pa tvojemu partnerju pa obilo vsega lepega in nepozabnega ob spremljanjunjegovega odraščanja


pinceska29 najlepša hvala za tako lepe želje user posted image

sicer sem danes doma pa imam veliko dela, samo trenutno počivam, še nisem na tapravi frekvenci user posted image  
kavica? komot user posted image
ime? zaenkrat še neznanka user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ptujske nosečke
25.9.2009 12:19:43   
bili83
ojla ptujčanke in okolicauser posted image

kako ste? je bila še katera na pregledih zadnje dni ?

danes resnično komaj čakam, da minejo še te tri ure v službi, potem pa domov in uživat vikenduser posted image user posted image

uživajte in božajte bušijeuser posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ptujske nosečke
25.9.2009 18:53:25   
vekybel
Zoja Lara: jz sem tudi iz Slo.Bistrice in grem definitivno rodit na Ptuj.

Drage user posted image , spet sem mal na vaši strani pa imam vprašanje glede G Šučurja spet user posted image  in sicer sem v 17t nosečnosti in me še ni vaginalno pregledal. Kako pa pri vas kej tečejo tej pregledi? Malo me skrbi, kaj pa če slučajno nosim nizko al pa sem odprta kaj pa vem kaj vse se lahko zgodi. Mislim da bi moral tud ta pregled opravit vsake toliko. Ne bi se sekirala če ne bi na netu brala kako je punca imela neke bolečine in je šle dežurnemu in ji povedal da je odprta, njen G pa je ni pregledoval vaginalno.
Skratka nimam pojma kako je s tem, rada bi samo bila previdna in otroka donsila zdravo.

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ptujske nosečke
25.9.2009 19:47:12   
lenika83
Jaz sem v 36. tednu pa me je vaginalno pregledal enkrat nekje v 24. tednu. Takrat mi je z ultrazvokom izmeril maternični vrat. Pa prejšnji teden mi je neke brise vzel. To je bilo pa tudi vse. Drugače pa tudi meni ni jasno kako bo ugotovil, da je kaj narobe. Saj na obrazu ti menda ja ne piše, da se odpiraš ali kaj podobnega. Mogoče če pojamraš, da imaš kake težave te bolj pregleda. Saj ne vem. No, v bistvu tudi nočem vedeti kako je, če imaš težave user posted image  Je pa res da tu in tam pa me vseeno malo zaskrbi.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ptujske nosečke
26.9.2009 12:51:11   
Oren
Kako pa imate kaj izkušnje glede ugotavljanja spola? Je držalo kaj so vam povedali, oziroma kaj je ginekolog videl? Meni je zdaj v 22 tednu rekel da vidi pupiko in upam da ji ne zrastejo kakšna jajčkauser posted image .

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ptujske nosečke
26.9.2009 20:58:56   
vekybel
zdravo,
lenika83: ja sej to je mal zaskrbljujoče, ker ne veš če je vse vredu in na zadnje na pregledu sem povedala da me včasih na dotik v spodnjem delu boli pa ni nič rekel sam da je to normalno. Očitno je izkušen in morda po ultrazvoku vidi da je vse ok, kaj pa vem, skratka kot si rekla boljše da ne vemo za skrbi.

oren: meni na NS in G nista hotela povedat glede spola, ker nista prepričana, ker se je slabo vidlo, enkrat zaradi popkovine drugič pa zaradi položaja otroka user posted image , škoda. Kaj to ti je G povedal na morfologiji ali?

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?