|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
14.9.2009 21:47:45   
Onasiss
U večini se strinjam kot marsikatera predhodnica...

Bi pa dodala še to... moj sine je pljučni bolnik in ne zganjam nobene prevelike panike. V vrtec sem ga dala, da se druži s svojimi vrstniki in da živi normalno življenje. Poleg tega si te ne predstavljam res kako boš pozimi. Verjetno šalov ne boš uporabljalauser posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
14.9.2009 21:55:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Alibaba in ...

Najaa, a mora tebe kdo opozarjat, da ne škoduj zdravju drugih?? Mene ne rabi. Pri vsem skupaj si prišla do zaključka, da jim to ne bo povedano lepo in vsake toliko ponoviš svoje, smo že prej prebrali. Kavo, pavze in dobro počutje varušk pa je očitno treba omenjat v vsakem postu, ker se to tebi in še nekaterim zdi bolj pomembno kot pravi problem tega posta.


Res je. Najbolj pomembno se mi zdi, da vzg. kafetkajo. Kaj pa čjo druga počet, sej otroc se sami zaigrajo? user posted image In zdravje otrok? Za njih bodo pa že poskrbeli taki težaki od staršev, kot si ti. Pa brez zamere, sam res mal pretiravaš in mislim, da ti nisem sam jaz to napisala.
Joj, kaj bo šele pozimi, res...


Upam, da ne misliš resno.....user posted image
mlea, samo sarkazemuser posted image user posted image

alibaba...
a v vašem vrtcu so otroc sami,med tem ko vzgojiteljice kofetkajo?
v našem, otroci med pavzo vzgojiteljic niso sami,ampak s pomočnicami...
to še me zanima: a za wc si lahk vzamejo čas,al meniš, da ne?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
14.9.2009 22:01:22   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Alibaba in ...

Najaa, a mora tebe kdo opozarjat, da ne škoduj zdravju drugih?? Mene ne rabi. Pri vsem skupaj si prišla do zaključka, da jim to ne bo povedano lepo in vsake toliko ponoviš svoje, smo že prej prebrali. Kavo, pavze in dobro počutje varušk pa je očitno treba omenjat v vsakem postu, ker se to tebi in še nekaterim zdi bolj pomembno kot pravi problem tega posta.


Res je. Najbolj pomembno se mi zdi, da vzg. kafetkajo. Kaj pa čjo druga počet, sej otroc se sami zaigrajo? user posted image In zdravje otrok? Za njih bodo pa že poskrbeli taki težaki od staršev, kot si ti. Pa brez zamere, sam res mal pretiravaš in mislim, da ti nisem sam jaz to napisala.
Joj, kaj bo šele pozimi, res...


Upam, da ne misliš resno.....user posted image
mlea, samo sarkazemuser posted image user posted image

alibaba...
a v vašem vrtcu so otroc sami,med tem ko vzgojiteljice kofetkajo?
v našem, otroci med pavzo vzgojiteljic niso sami,ampak s pomočnicami...
to še me zanima: a za wc si lahk vzamejo čas,al meniš, da ne?

Ja, ne vem...je ena to neki omenjala, zdaj se mi ne da nazaj brat....user posted image  No, kar pa se tiče pavz in podobnega... ni ta prava tema za kaj takega.....user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
14.9.2009 22:06:58   
pomlad08
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345


Če je kateri poklic zaj**** je to vsekakor vzgojitelj, pa še tako malo je plačan. Moj oče mi je zadnjič rekel, da bi rad, da še kaj živcev prišparam, ker jih potem za svoje lastne otroke nebom imela. In se popolnoma strinjam. Naješ se teh otrok, tega kričanja, teh staršev...Za bruhat je...





user posted image ojoj. upam, da daš tisto odpoved, o kateri si govorila, čim prej.


glede teme pa: ma men predvsem ni jasno, kateri otrok bi kar pustil bit pokrit, če mu ne bi pasalo? jaz vem, da bi moj sin tisto plenico v istem trenutku zapilil z glave! če pa mu paše zaspat s plenico, pa ni nobena tragika od tistih parih minut slabšega zraka.

< Sporočilo je popravil pomlad08 -- 14.9.2009 22:07:30 >

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
14.9.2009 22:46:04   
Alibaba in ...
Mojca345, se strinjam, da bi bila tvoja odpoved verjetno dobra zate, za tvoje zdravje, družino predvsem pa za otroke s katerimi delaš.
Tudi sama delam v izobraževanju in sem 5 let delala s predšolskimi otroci, tako, da se v tvojih vsesplšonih udrihanjih čez starše ne najdem, vem pa, da to dela zahteva celega človeka z dušo in srcem pri stvari ti pa to očitno nisi.
Poišči si delo, ki te bo izpopolnjevalo namesto izčrpavalo, pa bo svet lepši zate in za ljudi okoli tebe. Pa brez zamere, vem, da nisi prosila za nasvet.

P.S.
Ko boš imela otroka, upam, da boš razumela skrb in strah mam.

< Sporočilo je popravil Alibaba in ... -- 14.9.2009 22:47:33 >

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 9:22:50   
kaya2007
ok, sem si rekla da mogoče alibaba malo pretirava in da verjetno vse skupaj ni tako hudo...

ko pa sem prebrala post mojce345 mi je postalo...slabo? in jasno, da so vsi črni scenariji čisto možni. za vzgojiteljice očitno ne grejo ženske, ki bi z veseljem opravljale svoje delo, ampak zafrustriranke, ki svoje frustracije sproščajo na naših otrocih user posted image  in jim je pač pomembno samo to, koliko so plačane. vse lepo in prav, ampak to ni pravi profil človeka za ta poklic.
mojca prosim daj odpoved, preden se ti dokončno strga in preden slučajno še moj otrok kje ne naleti nate.

pa opravičujem se tistim vzgojiteljicam, ki opravljajo svoje delo s srcem in velikim veseljem-tako kot bi ga morali vsi, ki imajo opravka z ljudmi in živalmi (še posebej z otroki, bolanimi, ostarelimi itd)

(odgovor članu Alibaba in ...)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 9:46:02   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345


Privat varstvo ...hahhaha....Taki starši gredo ponavad v privat varstvo. to se popolnoma strinjam, ker upajo, da bodo tam dosegli SVOJE, ker kot smo že ugotovili, oni pač VSE VEDO kaj in kaj je treba delat. Iskreno ti tak starš požre toliko živcev, da jih potem doma nimaš več. Tak starš bi moral meni plačevat 500 eur na mesec, da bi jest njenega otroka vzela v varstvo, ker otrok najbrž ne bi bil problem, ampak ona. Toliko komplciiranja za prazen NIČ.

Ko pa domov pridem, se p aponavadi samo še derem na svojega moža, ker nimam živcev. Sodelavka ponavadi pride v službo že vsa razjarjenja že par let, ker si vi starši sploh ne znate predstavljat kaj ta poklic zahteva od človeka : psihično in fizično predanost.

Če je kateri poklic zaj**** je to vsekakor vzgojitelj, pa še tako malo je plačan. Moj oče mi je zadnjič rekel, da bi rad, da še kaj živcev prišparam, ker jih potem za svoje lastne otroke nebom imela. In se popolnoma strinjam. Na ješ se teh otrok, tega kričanja, teh staršev...Za bruhat je...

Boga tista reva, k bo vas dobila v varstvo, misleč sam dobro, v uvajanju pa se bo potem pokazalo VSE LEPO....




Koliko generacij nič krivih otrok pa bo še moralo trpeti tvojo sodelavko, ker ni sposobna opravljati svojega poklica?? Pa tebe, ki ga očitno tudi nisi...
Poglej na forumu, koliko mamic je zadovoljnih z vzgojiteljicami in obratno...Ti si verjetno ena tistih, ki niso...Hmmmm, le zakaj? Jaz tudi s teboj ne bi bila zadovoljna...glede na to, kakšna oseba se kažeš na forumu. Iz tvojega posta je pa marsikaj za razbrati.

Lej, če nisi za ta poklic (ene mimigrede zelo uživajo v njem in ne bi delale nič drugega), pa pojdi za tekoči trak, ali pa v mesnico, ali pa 8 ur prekladaj težka bremena,... kaj pa medicinska sestra? Z bolanimi bi delala? Bi brisala pokakane riti, ampak ne otroške? Bi delalal z bolanimi ljudmi in mogoče gledala, kako umirajo? Kaj bi pa delala ti, da te ne bi preveč psihično utrudilo?

Veš, vsak poklic ima dobre in slabe plati, če nekaj delaš z užitkom, je pač kaj slabega potrebno vzeti v zakup. Ti pa v službi očitno nisi zadovoljna, kako naj bodo otroci zadovoljni s teboj in posledično starši teh otrok????

Uf....le daj odpoved, prosim! Zavoljo vseh otrok...


_____________________________



(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 9:59:29   
higuys
Ko pa domov pridem, se p aponavadi samo še derem na svojega moža, ker nimam živcev. Sodelavka ponavadi pride v službo že vsa razjarjenja že par let, ker si vi starši sploh ne znate predstavljat kaj ta poklic zahteva od človeka : psihično in fizično predanost.

Če je kateri poklic zaj**** je to vsekakor vzgojitelj, pa še tako malo je plačan. Moj oče mi je zadnjič rekel, da bi rad, da še kaj živcev prišparam, ker jih potem za svoje lastne otroke nebom imela. In se popolnoma strinjam. Na ješ se teh otrok, tega kričanja, teh staršev...Za bruhat je


Ravno zjutraj sem prebrala, da mamice preveč paničarimo pri uvajanju. Le zakaj?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 10:03:52   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345


Privat varstvo ...hahhaha....Taki starši gredo ponavad v privat varstvo. to se popolnoma strinjam, ker upajo, da bodo tam dosegli SVOJE, ker kot smo že ugotovili, oni pač VSE VEDO kaj in kaj je treba delat. Iskreno ti tak starš požre toliko živcev, da jih potem doma nimaš več. Tak starš bi moral meni plačevat 500 eur na mesec, da bi jest njenega otroka vzela v varstvo, ker otrok najbrž ne bi bil problem, ampak ona. Toliko komplciiranja za prazen NIČ.

Ko pa domov pridem, se p aponavadi samo še derem na svojega moža, ker nimam živcev. Sodelavka ponavadi pride v službo že vsa razjarjenja že par let, ker si vi starši sploh ne znate predstavljat kaj ta poklic zahteva od človeka : psihično in fizično predanost.

Če je kateri poklic zaj**** je to vsekakor vzgojitelj, pa še tako malo je plačan. Moj oče mi je zadnjič rekel, da bi rad, da še kaj živcev prišparam, ker jih potem za svoje lastne otroke nebom imela. In se popolnoma strinjam. Na ješ se teh otrok, tega kričanja, teh staršev...Za bruhat je...

Boga tista reva, k bo vas dobila v varstvo, misleč sam dobro, v uvajanju pa se bo potem pokazalo VSE LEPO....




Koliko generacij nič krivih otrok pa bo še moralo trpeti tvojo sodelavko, ker ni sposobna opravljati svojega poklica?? Pa tebe, ki ga očitno tudi nisi...
Poglej na forumu, koliko mamic je zadovoljnih z vzgojiteljicami in obratno...Ti si verjetno ena tistih, ki niso...Hmmmm, le zakaj? Jaz tudi s teboj ne bi bila zadovoljna...glede na to, kakšna oseba se kažeš na forumu. Iz tvojega posta je pa marsikaj za razbrati.

Lej, če nisi za ta poklic (ene mimigrede zelo uživajo v njem in ne bi delale nič drugega), pa pojdi za tekoči trak, ali pa v mesnico, ali pa 8 ur prekladaj težka bremena,... kaj pa medicinska sestra? Z bolanimi bi delala? Bi brisala pokakane riti, ampak ne otroške? Bi delalal z bolanimi ljudmi in mogoče gledala, kako umirajo? Kaj bi pa delala ti, da te ne bi preveč psihično utrudilo?

Veš, vsak poklic ima dobre in slabe plati, če nekaj delaš z užitkom, je pač kaj slabega potrebno vzeti v zakup. Ti pa v službi očitno nisi zadovoljna, kako naj bodo otroci zadovoljni s teboj in posledično starši teh otrok????

Uf....le daj odpoved, prosim! Zavoljo vseh otrok...



se strinjam s pety78...lepo si tole napisala

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
15.9.2009 11:28:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu n€na)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 15:34:44   
lenika
In potem se čudimo, da otroci ne spoštujejo več vzgojiteljev in učiteljev. le kako jih bi ob takšnem vzgledu staršev.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 17:10:44   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Alibaba in ...

Najaa, a mora tebe kdo opozarjat, da ne škoduj zdravju drugih?? Mene ne rabi. Pri vsem skupaj si prišla do zaključka, da jim to ne bo povedano lepo in vsake toliko ponoviš svoje, smo že prej prebrali. Kavo, pavze in dobro počutje varušk pa je očitno treba omenjat v vsakem postu, ker se to tebi in še nekaterim zdi bolj pomembno kot pravi problem tega posta.


Res je. Najbolj pomembno se mi zdi, da vzg. kafetkajo. Kaj pa čjo druga počet, sej otroc se sami zaigrajo? user posted image In zdravje otrok? Za njih bodo pa že poskrbeli taki težaki od staršev, kot si ti. Pa brez zamere, sam res mal pretiravaš in mislim, da ti nisem sam jaz to napisala.
Joj, kaj bo šele pozimi, res...


Upam, da ne misliš resno.....user posted image


A se ti zdi? user posted image
Ja seveda ne. To je butast odg. na še bolj butasto vprašanje avtorja te teme.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 17:22:53   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Žal delajo. Da tega ne dovolim pa jim bom dala pisno, ker bom res zagnala cirkus, če mojega otroka samo 1x najdem čez glavo pokritega. Preveč smo se namatrali za zdravje njegovih pljuč, da bi mu zdaj škodovale gospe, ki bi rade v miru pile kavo.


Dokler tega ne vidiš na lastne oči oz. dokler ne najdeš nekoga, ki je to videl na lastne oči, ne moreš z zagotovostjo trditi, da to res počnejo.
In če bi bila malce bolj strpna in kulturna, bi se najprej pogovorila z varuško in vzgojiteljico oz. z ravnateljico in to na kulturen način.
Ni potrebe po nobenem zganjanju cirkusa in grožnjah s tožbo. Si že kdaj slišala da lepa beseda lepo mesto najdeuser posted image

Moj otrok se sam pokrije s pleničko čez glavo in tako najlažje zaspi. To vedo tudi v vrtcu in mu same dajo pleničko, da se gospodič potem pokrije.


Tudi jaz tako menim. Tudi moja skoraj 9 mesečnica se sama pokrije čez glavo, sicer ne vedno, ko pa zaspi, ji pleničko odmaknem. 25 let nazaj, ko sem jaz obiskovala vrtec, nikoli nisem spala čez dan in nikoli nisem dobila rjuhe čez glavo. Ravno obratno, z vzgojiteljico ali pa varuško sem brala knjige in cicibane. Tako da, jaz ne bi kar vsepovprek obtoževala, ker mogoče ni tako, kot se širijo govorice. Sploh pa dvomim, da bi si v vrtcih kaj takega dovolili, sploh pa v današnjih člasih, ko starši takoj tožijo vrtec ali pa šolo, če se otroka samo narobe pogleda.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 17:27:51   
miapia
Glede kofetkanja... po zakonu imaš pravico do odmora med delovnim časom. Mene tudi ne moti, če moji delavci spijejo kakšno kavico izven tega, pojejo kakšno jabolko ali grejo na kakšen čik. Dokler ne trpi delo. In rada bi videla tiste svetnice, ki med svojim delavnikom še lulat ne grejo. Če v vtrcih delavke "kofetkajo" še ne pomeni, da so otroci brez nadzora.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 17:45:38   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Pa še tole bom pokomentirala, ko že ravno pišem - kakšne so to fore, da so vzgojiteljice v vrtcu zato, da imajo mir, pa da pijejo kavice (ja, jaz jim privoščim, da imajo v 8ih urah tudi odmor za kavo, ker če katera ni opazila - so SAMO ljudje - pa verjetno so po krajši pavzi spet bolj zagnane) pa da zanalašč odpirajo okna, da so otroci bolni? Če imate tako negativno mnenje o vsem v povezavi z vrtcem, pa vzemte svoje otroke ven pa jih dajte privat. Bo vsaj ostal prostor za vse tiste, ki mesta v vrtcu ne dobijo.



user posted image user posted image user posted image  

Bom čisto kratka: moj mali si vedno daje kaj na glavo preden zaspi, pliškote, rjuho, odejo, ...vse ima na glavi.
In se mi ne zdi pri pokrivanju nič slabega, otroci se pomirijo in lažje zaspijo. Ko so bili dojenčki, so imeli baldahin, v vozičkih so velikokrat prekriti s pleničko, to jim daje občutek varnosti, zato pa zaspijo. Slepam po tistih, ki si to radi delajo sami in tudi po tem, da druge to sploh ne moti.
Za otroke, ki so težje bolni na dihalih, je pa morda res primernejše privat varstvo.



Privat varstvo ...hahhaha....Taki starši gredo ponavad v privat varstvo. to se popolnoma strinjam, ker upajo, da bodo tam dosegli SVOJE, ker kot smo že ugotovili, oni pač VSE VEDO kaj in kaj je treba delat. Iskreno ti tak starš požre toliko živcev, da jih potem doma nimaš več. Tak starš bi moral meni plačevat 500 eur na mesec, da bi jest njenega otroka vzela v varstvo, ker otrok najbrž ne bi bil problem, ampak ona. Toliko komplciiranja za prazen NIČ.

Ko pa domov pridem, se p aponavadi samo še derem na svojega moža, ker nimam živcev. Sodelavka ponavadi pride v službo že vsa razjarjenja že par let, ker si vi starši sploh ne znate predstavljat kaj ta poklic zahteva od človeka : psihično in fizično predanost.

Če je kateri poklic zaj**** je to vsekakor vzgojitelj, pa še tako malo je plačan. Moj oče mi je zadnjič rekel, da bi rad, da še kaj živcev prišparam, ker jih potem za svoje lastne otroke nebom imela. In se popolnoma strinjam. Na ješ se teh otrok, tega kričanja, teh staršev...Za bruhat je...

Boga tista reva, k bo vas dobila v varstvo, misleč sam dobro, v uvajanju pa se bo potem pokazalo VSE LEPO....




Ok, sem najprej mislila nekaj napisat o zaupanju v vzgojitelje, pa me je tole prebiranje Mojce 345 oziroma karkoli, kratkomalo...no, najraje bi šla kar bruhat. In če ne bi imela takšnega zaupanja v vzgojiteljico in pomočnico mojega sina, in bi vedela, da dihata s temi otroci in sta s srcem v skupini, potem bi se od danes naprej samo še spraševala v kakšen pekel vozim svojega otroka.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 17:58:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

Takim staršem, k si ti, bi jest najraje rekla v glavo kar naslednje : Grem jaz na kavo, ti pa vodi skupino 14 otrok. Vse nahrani, vse uspavaj, vse animiraj, vse potolaži in drži disciplino...itd....

Nimaš niti "tok" spoštovanja do vzgojiteljskega poklica. A se jaz mogoče v tvoje delo vtikujem ? Jest mogoče teb solim pamet kako moraš delat in da ne tko, ampak tko kot jaz LAIK mislim, k NIMAM nobenih IZKUŠENJ z tvojim poklicem in ne vem kaj in kako ! Taki starši, k ponav komplicirate pa ponavad nimate pojma ne z vzgojo otrok ( največkrat so pametni ravno starši, ki imajo prvega otroka ), ne IZKUŠENJ z 14 takimi v skupini po 9 ur dnevno.

Takih k vas komplicira za to in ono, je pa čist čist preveč, da se človek resno vpraša : zakaj sem šla študirat pedagoško fakulteto, zakaj delam v tem vrtcu za 800 eur ? Mislim, da ni vredno !!!

Še mal pa bom odpoved dala in poslala vse nekam .... 

V službi se sam razdajam in dajem in dajem tem tujim otrokom, ki sploh niso moji, potem pa imaš še starše, k ne znajo niti cenit tega kar delaš, niti ne razumejo, ker nimajo pojma in potem se še pritožujejo, čeprav jih večina sploh vrtca ne plačuje ali pa visijo na subvencijah, da ja čim manj dnarja porabijo za varstvo in vzgojo otroka. K otrok je res naše največje bogastvo !

Če ti je vse tok grozn in oh in sploh nimaš zaupanja v vrtec ali varuške, najbolj da pustiš SLUŽBO in da sama vzgajaš doma, ker pomoje boš ti najbolj vedla kako in kaj. mislim, da nobena druga oseba , k je dipl.vzg, z izkušnjami in srcem, ne more biti boljša kot pa ti, ker ti očitno vse veš in za svojega otroka mora biti oh in sploh, ker on je edini na tem svetu in on je center tvojega sveta in bog ne dej da kej ne bi bilo kot si ti zamisliš, ker potem bi bilo nezaslišano...

Veš kaj vrtca ne zanima kaj boš ti ali  kaj ne boš...otrok je toliko ki komaj čakajo, da noter pridejo. In ti še tlele golomaziš in si pametna, da je hudo ! Izpiši otroka ! Vrtcu ni mar. Boš pa veliko uslugo naredila, ker družina za tabo, k ni dobila vrtca, bo vsa presrečna in ji ne bo treba plačevat 400 ali 800 ali 250 eur za varuško, ampak bo zdaj dajala 150 eur za vrtec.

Upam, pa da te bo v poendeljek obiskala oseba na tvojem delovnem mestu in te začela žalit, da nimaš pojma, kako se to dela in ti začela svetovat kako bi mogla. Postavi se vsaj MALO v vlogo nas vzgojiteljic in se ZAMISLI, preden spet kaj blekneš....



mojca, mogoče bi morala razmisliti o kakšnem delu v zabačenem skladišču, kjer škatlam ne moreš naškoditi s svojo nervozo.

še bolje, pa da si ob menjavi službe omisliš še strokovno pomoč. ker jo očitno rabiš. pod nujno.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 19:06:48   
Ronči
jca 345, upam da nikoli ne paziš mojega otroka, si zlobna in nemoralna osseba. Nisi mi všeč, niti najmanj. 

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 20:09:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


glede teme pa: ma men predvsem ni jasno, kateri otrok bi kar pustil bit pokrit, če mu ne bi pasalo? jaz vem, da bi moj sin tisto plenico v istem trenutku zapilil z glave! če pa mu paše zaspat s plenico, pa ni nobena tragika od tistih parih minut slabšega zraka.

Ne moreš vedet. vzgojiteljica predstavlja otroku v vrtcu najvišjo avtoriteto, kateri se naj ne bi uprl. Bi ti pa najbrž povedal, da mora bit pokrit čez glavo

da pa  niso vse vzgojiteljice razumne, pa je mojca 345 lepo dokazala.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 20:14:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

In potem se čudimo, da otroci ne spoštujejo več vzgojiteljev in učiteljev. le kako jih bi ob takšnem vzgledu staršev.


Ob takšnem vzgledu se otrok lahko nauči le to, da se je treba postaviti zase, kadar mu določeno dejanje škodi. Avtoriteta učitelja oz. vzgojiteljice ni načeta.

Tega sem se jaz naučila od moje mame, kadar se je postavila zame, s tem da sem še naprej morala spoštljivo obnašati do učiteljice.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 20:43:52   
amaya
Ojojojojojojojojjjjjj....
pa s kje si ti Mojca padla? Totalno si falila fax, poklic... Tudi sama delam z otroki in verjamem ti, da so dnevi, ko bi se obrnil in šel domov, ko ne moreš več, ... so pa tudi meseci in meseci dobre volje, smeha, veselja...Sama sem se z večino staršev vedno lepo razumela. Še danes mi je v veselje, ko jih srečam in gremo na kavo...to pa zato, ker sem jaz njih in oni mene sprejeli kot sebi enake...kot nekoga, ki je večino dneva z njihovimi otroki, kot nekoga, ki jih uči, vodi in vzgaja. Ne štekam kaj je tvoje delo? Da se cel dan sama sebi smiliš in ustvarjaš takim malim človečkom samo travme??? Sploh se ne zavedaš, kako so ta mala bitja nebogljena in dovzetna za vse.


Pa to sem ti na zelo lep in uglajen način napisala... ker da si vzgojiteljica mojega, bi te kratkomalo nekam.......user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
15.9.2009 21:00:28   
blaža
že prej sem bla ful vesela, da imamo mi tako fajn tovaršice v vrtcu, zdej sem pa še bolj.

v jaslih ima našega ta malega vzgojiteljica, ki boleha za eno težjo, neozdravljivo boleznijo. je še mlada in zelo mi jo je žal. je pa lahko mnogim za zgled. ma kako jo imajo otroci radi, pa starši tudi. in nikoli niti ne omeni, da ji je kaj, čeprav je še kako vidno. zelo je zagnana. naše sončke vedno pocarta, se z njimi igra in jih uči vse sorte. zelo je sposobna.

Toliko za razmislek nekaterim živčnim vzgojiteljicam, ali njihovim pomočnicam, ki bi res raje kej drugega počele v življenju, če jih delo z otrocmi ne veseli oz. jih dela živčne.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Pokrivanje otrok čez obraz, da zaspijo
18.9.2009 13:48:21   
pupika
Mojca345 ti si čisto falila svoj poklic, ne razumem kako je lahko taka oseba sploh dobila prosto del. mesto v vrtcu. Vidim, da v glavi marsikaj nimaš popredalčkano.
Upam in res srčno upam, da boš zamenjla poklic, kajti malčki v tvoji skupini se mi prav smilijo. Pa kje je tvoj spoštljiv odnos do staršev.
Upam, da ni več takih vzgojiteljic in pomočnic, kot si ti.

Sedaj pa še nekaj o pokrivanju, sem proti temu, kajtio otrok nima svežega zraka in se mi smilijo, če jih pokrivajo s tem namenom da potem lažje zaspijo, pri nas v vrtcu jih božajo. So nam pa rekli, če pa ne more zaspat, pa ga ne silijo in se potem igrajo, samo jaz še nisem vidla otroka, ki ne spal, zgleda so si kar lepo poštimal in se mali tudi držijo reda.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?