|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:02:15   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ajde, ženske, pa dajte, no, že nehat s tem! user posted image

Čisto od vsake od vas (nas!) lahko na RR najdemo kakšen zapis, katerega se bi dalo takole oglodati, kakor glodate sedaj Mojčinega. Napisala je svoje mnenje in to z vso pravico (na javnem forumu). Nobene potrebe ni, da se strinjate z njo in v končni fazi imate vso pravico tudi do zgražanja, vendar njenega razmišljanja s tem ne boste spremenile. Niti nikogar od nas ne briga, zakaj ona tako razmišlja. Lahko razglabljate, ali je zakompleksana ali ne, ampak dokler to ne vpliva na vaše življenje, počnete nesmisle.




Se popolnoma strinjam, dokler moj otrok ni v njeni oskrbi 8 ur na dan!

Ej, prav briga me, če mehanik sovraži popravljati forde, pa jih mora....



No, otrok in avto nista isto.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:02:36   
pety78
ne boste pa ničesar dosegle.


Če se bo vsaj malo zamislila nad sabo, bo že en napredek.


_____________________________



(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:04:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Pety, tvoj otrok očitno ni v njeni oskrbi (pa tudi otrok kakšne druge RR-ovke ne, kako vidim), tako, da... what's the point?

razumeti (dokazati) da niso vse vzgojiteljice svetnice in vse mame paranoične zafrustriranke. Da so tako na eni kot na drugi strani odkloni. Mame, ki komplicirajo v nulo in vzgojiteljice mojčinega kova.

Se strinjam, vendar - saj menda nihče ne trdi, da so vse vzgojiteljice svetnice in vse mame paranoične zafrustriranke?

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:10:52   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ajde, ženske, pa dajte, no, že nehat s tem! user posted image

Čisto od vsake od vas (nas!) lahko na RR najdemo kakšen zapis, katerega se bi dalo takole oglodati, kakor glodate sedaj Mojčinega. Napisala je svoje mnenje in to z vso pravico (na javnem forumu). Nobene potrebe ni, da se strinjate z njo in v končni fazi imate vso pravico tudi do zgražanja, vendar njenega razmišljanja s tem ne boste spremenile. Niti nikogar od nas ne briga, zakaj ona tako razmišlja. Lahko razglabljate, ali je zakompleksana ali ne, ampak dokler to ne vpliva na vaše življenje, počnete nesmisle.




Se popolnoma strinjam, dokler moj otrok ni v njeni oskrbi 8 ur na dan!

Ej, prav briga me, če mehanik sovraži popravljati forde, pa jih mora....



No, otrok in avto nista isto.




Ja, in? A nisi razumela mojega posta?
Če vzgojiteljica ne mara otrok, me briga, sploh, če ima mojega v varstvu.
Če mehanik ne mara avtomobilov mi pa res dol visi.








_____________________________



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:11:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pety, tvoj otrok očitno ni v njeni oskrbi (pa tudi otrok kakšne druge RR-ovke ne, kako vidim), tako, da... what's the point?


razumeti (dokazati) da niso vse vzgojiteljice svetnice in vse mame paranoične zafrustriranke. Da so tako na eni kot na drugi strani odkloni. Mame, ki komplicirajo v nulo in vzgojiteljice mojčinega kova.




točno tako.

Kerensa, prava si se oglasila za končat debatouser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:14:31   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Pety, tvoj otrok očitno ni v njeni oskrbi (pa tudi otrok kakšne druge RR-ovke ne, kako vidim), tako, da... what's the point?

razumeti (dokazati) da niso vse vzgojiteljice svetnice in vse mame paranoične zafrustriranke. Da so tako na eni kot na drugi strani odkloni. Mame, ki komplicirajo v nulo in vzgojiteljice mojčinega kova.

Se strinjam, vendar - saj menda nihče ne trdi, da so vse vzgojiteljice svetnice in vse mame paranoične zafrustriranke?


če malo bereš poste na vrtcu in varstvo, lahko vidiš, da čim ima mama nek dvom, strah povezan z vrtcem (uvajanjem , hrano, vzgojiteljico) je nekako avtomatično označena za komplikatorko. Poglej koliko je nasvetov v stilu  "ne paničari" "moj pa se ne uvaja pa je oh in sploh" "ne kompliciraj"
Tako da, je lahko biti pameten dokler ne doleti tebe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:15:56   
Kerensa*
Saj ravno zato, ker sem "prava", sem se oglasila, Mika (poleg zapisanega namena). Meni ni hudega, če me kdo napada zaradi mojega razmišljanja, pa kakršnokoli in o čemerkoli je že, ampak ko pa takole gledam, kaj nekatere počnejo drugim (čeprav smejo), me pa na trenutke... srat prime... kakor Vrtnico, ko bere moje poste. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:16:15   
Najaa
Škoda, da so v vrtcu nekateri ljudje, ki tja sploh ne sodijo. Samo to bom rekla...


< Sporočilo je popravil Najaa -- 16.9.2009 11:17:37 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
16.9.2009 11:22:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:25:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Meni ni hudega, če me kdo napada zaradi mojega razmišljanja,

nisem mislila, da si zaradi citiranega prava, ampak zato, ker ne znaš nehat oz. zelo teško nehaš.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:27:35   
Kerensa*
Če jaz ne znam (ne morem), to še ne pomeni, da ne morem (ne smem?) poskusiti, da bi vsaj drugi nehali. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:29:13   
Zanica
Ja kaj se tiče poškodb (tistih ob igri na igrišču, ali ko se otroci včasih med seboj "skregajo), sploh ne kompliciram, če bi moja tašča prišla po  hčerko v vrtec in vidla kakšno prasko bi pa "a kaj ji je to", "kje se je opraskala" "kdo jo je opraskal"-ker to slišim jaz ko pridem domovuser posted image user posted image , pol verjamem da vzgojiteljica nikoli ne ve kako bo kakšen starš od novinca reagiral da je otrok pač padel....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:31:35   
Šaki
no kaj bi pa ve naredile

mojega je včeraj en fantek močno amoak res močno ugriznil v hrbet.moj ni začel,baje je tisti fantek prišpel do njega in ga kar ugriznil.ž
ima pa res kar ranico na hrbtu.ornk.
je pa danes že malo bolje.

no da vidm?


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:36:25   
pety78
Glede na napisano si že ugotovila, kako je bilo,  torej predvidevam, da si se že pogovorila z vzgojiteljico. Pravilno.
Edino kar lahko naredijo (odvisno tudi od starosti otroka) je, da so vzgojiteljice malo bolj pozorne na tega otroka, ali vsakodnevno grize, ali je bilo le enkrat. Če je pogosto je pač potrebno poklicati otrokove starše in skupaj najti rešitev. Vse na lep način! Saj se da.


_____________________________



(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:38:24   
Šaki
no sj to najprej lepo če pa to ne gre pol pa ukrepi.

no pa ne verjamem da mu moj ne bo vrnil.je rekel da ga bo po riti.eh.user posted image

no upam da se kaj takega ne zgodi več.

aja prišla ga je pa iskat m oja sestra tako da ne evm kako je vzg. to rekla.
je pa moj dons še enkrat vprašal kako je blo.



< Sporočilo je popravil bad girl -- 16.9.2009 11:39:31 >


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
16.9.2009 11:38:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:49:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

no kaj bi pa ve naredile

mojega je včeraj en fantek močno amoak res močno ugriznil v hrbet.moj ni začel,baje je tisti fantek prišpel do njega in ga kar ugriznil.ž
ima pa res kar ranico na hrbtu.ornk.
je pa danes že malo bolje.

no da vidm?



kaj pa češ narestuser posted image
kaj pa če bi tvoj grizel?
kaj bi pa pol nardila?

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:54:04   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: pety78


Ja, in? A nisi razumela mojega posta?
Če vzgojiteljica ne mara otrok, me briga, sploh, če ima mojega v varstvu.
Če mehanik ne mara avtomobilov mi pa res dol visi.



user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 12:02:12   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

če malo bereš poste na vrtcu in varstvo, lahko vidiš, da čim ima mama nek dvom, strah povezan z vrtcem (uvajanjem , hrano, vzgojiteljico) je nekako avtomatično označena za komplikatorko. Poglej koliko je nasvetov v stilu  "ne paničari" "moj pa se ne uvaja pa je oh in sploh" "ne kompliciraj"
Tako da, je lahko biti pameten dokler ne doleti tebe.

user posted image

Bog ne dej da maš kakšno vprašanje, če je to ali ono v redu, noben ti ne bo odgovoru:"mislim da je v redu oz pomoje ti ni treba skrbeti", to si avtomatično napaden ala: zavij ga v vato, če ti pa to ni všeč, ga pa izpiš iz vrtca,pa bo kakšen normalen starš dobu mesto za otroka v vrtcu, kaj kompliciraš jst sem že tri pri 11-mesecih pustila v vrtcu pa jim nič ne manjka, tud tvoj bo preživel in podobnouser posted image

Pr frizerju pa te iste pomojem sedijo po tri ure na stolu in gledajo, če je en las slučajno za milimeter krajši od druzgauser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 12:06:51   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

no kaj bi pa ve naredile

mojega je včeraj en fantek močno amoak res močno ugriznil v hrbet.moj ni začel,baje je tisti fantek prišpel do njega in ga kar ugriznil.ž
ima pa res kar ranico na hrbtu.ornk.
je pa danes že malo bolje.

no da vidm?


našo je v dveh dneh zapored udarila lesena gugalnica. Prvi dan je dobila veliko buško, drugi dan ji je presekala glavo in je pristala na slikanju glave, šivanje ni bilo potrebno. Vzgojiteljica je poklicala moža in sporočila ravnatelju, za poškodbo. ta je takoj zamenjal leseni gugalnici za plastični. Smo se lepo pogovorili. Tretjič ji je pa padla lesena polica na glavo, takrat pa je mož šel do ravnatelja, naj preveri varnost v igralnicah, ker je to njegova dolžnost. Vzgojiteljice prosijo za boljša igrala, predvsem za varna, pa ni posluha.  zato je mož šel do ravnatelja in mu lepo povedal kar mu gre in se je ravnatelj kao strinjal....novih igral pa še vedno ni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 12:08:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Pr frizerju pa te iste pomojem sedijo po tri ure na stolu in gledajo, če je en las slučajno za milimeter krajši od druzgauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj takega pa še neuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 12:14:35   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

no kaj bi pa ve naredile

mojega je včeraj en fantek močno amoak res močno ugriznil v hrbet.moj ni začel,baje je tisti fantek prišpel do njega in ga kar ugriznil.ž
ima pa res kar ranico na hrbtu.ornk.
je pa danes že malo bolje.

no da vidm?



Moja je bila ene parkrat pogrižena. Pa mi za več kot pol sploh niso povedale. Šele ko sem sama vprašala, so kaj rekle. Včasih, da sploh niso opazle in da če nima to že od doma. user posted image
Edino za enkrat, ko jo je ena punčka res moćno v ličko ugriznila, takrat so povedale vse od a do ž, kako je bilo.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 12:16:26   
Anonimen
ma ne vem no, men se zdi da se vseen mal preveč komplicira...sej valjda vsakega skrbi za otroka, pa mu želi najboljše itd. samo ne morejo pa vedno in povsod bit ljudje, k bojo nam in našim otrokom oh in sploh najboljši, da bomo kr v luft skakali od navdušenja, kok fajni so.
men recimo zdej ulina vzgojiteljca ni všečuser posted image pomočnica mi je kul vzgojiteljica mi pa ni. zakaj? še sama ne vem, je že tip tak, da mi pač ne potegne, ne vem no...pa kaj? tko je, jst si to realno priznam, ne delam pa drame iz tega. kako ona točno dela z otroci, ne vem, niti se v to kaj ekstra nočem poglabljati, ker se imam na sumu, da bom zarad tega, k mi ni všeč, sam iskala kaj vse je narobeuser posted image no, tega pa nočem, ker tko nikamor ne bomo pršli. tako da držim odnos in komunikacijo na nivoju, zdi se mi da je moj otrok vredu porihtan, pa dokler rada gre v vrtec in se ima fajn, mi je to taglavno. če bo pa kaj takega, da se mi ne bo zdelo vredu, bom pa rekla. ne bom pršla sem gor pisat, ampak bom njej rekla. samo to bi rekla v vsakem primeru, tud če bi od navdušenja nad vzgojiteljico v luft skakalauser posted image

pa tud za otroka se mi to ne zdi fajn podlaga. v življenju bo še velik nevšečnih ljudi, vzgojiteljev, učiteljev, sošolcev, sosedov, šefov, sodelavcev....pa kaj, abom zdej zmeri jst mu za ritjo stala in težila in sikala folku in zahtevala da se do mojga sončka korektno obnašajo? čimprej se navadjo, da maš svašta od folka, boljš je za njihuser posted image dokler niso seveda kake resne zadeve in življenjsko pomembne...

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 12:26:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

men recimo zdej ulina vzgojiteljca ni všečuser posted image


Sej nima veze, če tebi ugaja, glavno da se otrok počuti fino. Naša ima dve novi vzgojiteljici in še nimam nekega občutka , se ju moram še navadit Ampak sta zakon za mojo hčero....npr...jaz je doma nisem mogla prepričat, da bi ji naredila čop in sem ji grozila, da bova šli kfrizerju in ne bo imela dolgih lask...
Se je začel vrtec, prvi dan pride domov in pravi: 'mami Janja(izmišljeno) je rekla, da mi moraš čop naredit'.
 
O hvala naši vzgojiteljici...eno prepričevanje manj zameuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 12:54:36   
rija
eh ne bom....

< Sporočilo je popravil rija -- 16.9.2009 13:00:30 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?