|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 19:38:57   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

- nikoli se ne vstanem takoj, ko mi zvoni ura, vedno si budilko nastavim 20 minut porej kot bi morala vstat, da lahko 2x po 10 minut dremamuser posted image


Tako hudo motečo navado je imela moja cimra v srednji šoli. Uro si je naštimala ob 02:00 ponoči, pa ob 04:00 in potem zjutraj. Zakaj? Zato, da lahko ob zvonenju ure reče: jesss, še 5 ur lahko spim user posted image .


Meni pa niti ne pade na pamet, da bi si ljudi predstavljala gole- verjetno zato, ker sem (in še vedno) tekom šolanja videla tisoč in eno golo rit in se mi to ne zdi nič takega- človek kot človek, ane.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   [Brisano sporočilo]
7.11.2011 20:53:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 20:57:29   
mini86
u ja itak ne morš spat če ni gumbov pr nogahuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 22:08:39   
valči
Ko zvečer pripravim oblačila za otroke,vedno za vse tri zložim tako,da so spodaj hlače,pol dolgi rokav,pol kratki,nato gatke in zokni.Tako,da samo jemlješ po vrsti in oblečeš...

Wc papir itak,da mora bit ven obrmjen,zavese strogo lepo poravnane,včasih z dvorišča vidim,da so mulci raztegnili zavese,joj,grem takoj gor poravnatuser posted image

Pa roke si skoz umivam,pa polnega koša za perilo ne maram,grrr,bi kar prala,pa vzorce na ploščicah si rišem v mislih na wc ju...

Veliko še jih je.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   [Brisano sporočilo]
7.11.2011 22:18:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 22:24:36   
meta21
O, kolk dobra tema!user posted image user posted image user posted image

No jaz sem delala skoraj vse to kar zgoraj opisujete, zdaj pa načrtno delam drugače. Zanalašč ...user posted image
- zanalašč obešalnike mešano obesim, vzamem kljukice različnih barv ...
- vedno vzamem prvi izdelek v trgovini, ker se mi revež smili k ga noben noče kupit
- perilo obešam po sistemu "kar mi pride pod roke" (mi tašča ne pusti obešat nejnih cunj, hehe)
- ...

No vseeno pa še vedno parkiram tako, da zapolnim zadnje prazno parkirišče (da se bo počasi napolnilo do konca), prstan moram imeti vedno prav obrnjen, gumbe na odeji pri nogah ... Najboljša zabava na dolgih vožnjah pa mi je nekoč, še kot osnovnošolki, bilo seštevanje obeh 3-mestnih cifer na YU tablicah. Pol so pa hudiči vse zdrekal s temi neenotnimi tablicamiuser posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 22:30:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: meta21
vedno vzamem prvi izdelek v trgovini, ker se mi revež smili k ga noben noče kupit

Waaaaa... jaz to počnem z izdelki, ki so zadnji na polici ali pa s tistimi, ki so odloženi drugje (ne tam, kjer jim je mesto), kar pomeni, da so si ljudje premislili in se odločili, da jih ne bodo kupili, ni se jim pa dalo iti nazaj do prave police... in meni se revček od izdelka zasmili in ga vzamem... in enako, če potem, ko vzamem en izdelek, na polici ostane samo še eden... pa da revček ne bo osamljen, vzamem še tega. user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 23:04:55   
Teyla
To z izdelki sem želela še pokomentirat. Prvi se meni zdi najmanj obrabljen, ker ga večina še vedno vzame. Poleg tega pa so prodajalke naučene, da zamenjajo prvi izdelki in ga dajo malo bolj zadaj-vsaj pri kozmetiki ;deodoranti ipd. Tako, da tiste, ki jemljete tretji izdelek se vam skorajda ne splača trudit. user posted image

meta tvoja diagnoza: obratno-obsesivna-kompulzivna motnja user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 23:14:35   
meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

To z izdelki sem želela še pokomentirat. Prvi se meni zdi najmanj obrabljen, ker ga večina še vedno vzame. Poleg tega pa so prodajalke naučene, da zamenjajo prvi izdelki in ga dajo malo bolj zadaj-vsaj pri kozmetiki ;deodoranti ipd. Tako, da tiste, ki jemljete tretji izdelek se vam skorajda ne splača trudit. user posted image

meta tvoja diagnoza: obratno-obsesivna-kompulzivna motnja user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Zanalašč!

Kerensa, midve bi pa lahko ustanovili klub usmiljenih nakupovalkuser posted image

PS: Sem pozabila povedat, da sem na Yugo tablicah iskala seštevek 1000 in enkrat sem enega našla. Na Trojanah. Ko bi takrat že imeli GSM-je s fotoparati, bi vam zdaj sigurno slikco prlimalauser posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 23:16:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: meta21
Kerensa, midve bi pa lahko ustanovili klub usmiljenih nakupovalkuser posted image

Skoraj bankrotiranih zaradi tega usmiljenja, ja. user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 23:49:53   
meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: meta21
Kerensa, midve bi pa lahko ustanovili klub usmiljenih nakupovalkuser posted image

Skoraj bankrotiranih zaradi tega usmiljenja, ja. user posted image


Mogoče bi nam pa Mirko Tuš in podobni dali kakšne klubske popuste k smo tak fajnuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 23:52:24   
Nina33
Joj, YU tablice, kaj sem jih oboževala user posted image . Jaz sem pa (poleg seštevanja) poračunala kolk prvi manjka do 1000, poj kolk drugi in poj še kolk ti dve "novi" cifri skup prideta user posted image . In pa kolk je vsota vseh cifer user posted image . Kar nekaj dela z mimovozečim avtom user posted image . Drugače je pa vse stvari fajn štet (okna na stolpnicah,npr. kakšen je  % prižganih, vsota cifer na računih...).
WC papir itak, da mora bit "prav" obrnjen.
Podobe v kahlicah so tut zakon.
Gumbi na prevleki so itak obvezno pri nogah.
Ko zlagam črtaste cunje fašem živčnega, če se jih ne da lepo črto na črto zložit.
Ne maram po črtah na tleh hodit.
Posoda ima svoje točno določeno mesto. Kar moj triletni sine to že ve, njegov ati pač očitno ne bo nikoli (no, zdej ma pomočnika, mu kar gre user posted image ).
Budilko si naštimam tut za vsaj tri snooze "prezgodi" (sem, zdej mam otroke, ne rabim budilke), a nikoli ne na 5 in njene večkratnike (se pravi 7:04 je OK, tut 7:06 in 7:11 itd.), in snooze time je vedno bil 1 manj ali več kot večkratnik od 5 user posted image .
Bonbonjere ipd. - jemljem ven tako, de ostane neka simetrija. Pa mafine iz pekača tut. user posted image
Pa še bi se našlo user posted image



_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 23:53:31   
Kerensa*
Meni ne bi Mirko nič dal, ker ne hodim v Tuš-a. user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Čudne navade, part III
8.11.2011 7:57:55   
roladica
Face ste user posted image user posted image user posted image

Jaz tudi štejem ploščice, deščice, črtice...vedno po pet. Po ploščicah hodim v nekem vzorcu (npr. vsako tretjo ploščico) in ne hodim po črtah, če ne spravim celega stopala v eno ploščico ga obrnem tko po diagonali. Pipa v kopalnici se mora sijat, jo umijem vsakič ko vidim, da je na njej kakšna posušena kapljica vode. Ne morem spat če vem da je na štedilniku ostal kakšen lonec. Ne morem spat če ni postlana postelja, vstanem jo posteljem in zlezem nazaj pod kovter.

To da imam po omarah red se mi sploh ne zdi čudno, smo eni pač bolj redoljubi.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?