|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
16.9.2009 22:29:03   
sonček33
khurde ja sej čist verjamem, sej men itak kis diši pa ko tašča vlaga mi didši cela bajta ..tko da zarad mene bi bil kamot tudi ta v uporabi

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
17.9.2009 7:51:31   
cgorjanc
UUU,tole je pa treba probatuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
17.9.2009 12:01:55   
yellowcrystalstar
tole doma narejeno pralno sredstvo. a s tem tudi pisano perilo perete? ali samo belo?

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
17.9.2009 12:03:30   
farfala
obojno perilo perem, pri belem dam še malo sode zraven

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
17.9.2009 12:18:13   
yellowcrystalstar
super. bom si ga naredila in stestirala. user posted image

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
17.9.2009 12:31:47   
Lunca1
Dash ali Woollite, mehčalec lenor Sensitiv

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
17.9.2009 12:48:18   
sonček33
oboje, vse se dobro opere..,

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
17.9.2009 13:14:59   
tikatonka
Duel sivka, mandelj. Ne rabiš nič mehčalca, ker so cunje že ful mehke in ful lepo dišijo.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
17.9.2009 21:51:25   
Anonimen
Pred kratkim sem po dolgih letih preklopila s kombinacjie Dash+Lenor na Luno+Luno. Res lepo diši. Ampak tudi tole idejo z Duelom bom preskusila. A to je kombinacija sivka+mandelj ali sta to dva različna? Meni se ta kombinacija sliši nebeško user posted image

(odgovor članu tikatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
20.9.2009 20:32:39   
tweety83
Pralni prašek Rex in pa mehčalec Luna. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
28.9.2009 11:03:33   
mate0ja
jest uporabljam pralne krogle. Od kar jih imam nisem uporabila pralnega praška. Edino madeže najprej namilim z venish milom. 

< Sporočilo je popravil mate0ja -- 28.9.2009 11:04:01 >

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
28.9.2009 11:12:44   
Anonimen
sonček33 ... sem ti napisala tut ZS, samo če nisi videla ... namreč naredila sem po tvojem receptu gel, pa je že takoj naslednji dan tako gost, da bi ga lahko z nožem rezala ... je to ok, a ga moram še kaj razredčit?

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
29.9.2009 0:59:24   
vika1
Prašek Duel,mehčalec pa Duel (rumeni),cocolino (rumeni) ali pa Ornel tud rumeni user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
29.9.2009 7:02:25   
blaža
Prašek Sole, al ap Dash, mehčalca ne uporabljamo, ker sušimo v sušilnem.

Moram pa povedat, da smo probali zadnjič Dreft, tekoči in ful lepo roba diši. Dosti bolj kot pri Dashu, pa ga čez kupujem. Ne vem, pa če obstaja v večji pakungi.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
29.9.2009 21:54:36   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

namreč naredila sem po tvojem receptu gel, pa je že takoj naslednji dan tako gost, da bi ga lahko z nožem rezala ... je to ok, a ga moram še kaj razredčit?


Meni se je isto zgodilo. PA sem dodala še pol litra vode in premešala. Potem pa takoj prelila v flaše. In je spet ratal žele, ampak se ob tresenju spremeni v gel... user posted image  ma važno je da dobro opere user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
30.9.2009 20:07:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia
...  ma važno je da dobro opere user posted image

Klaudia, a tep dobro opere? Jz sem zdaj dala z njim prat cunje na 40, 60 in 90 pa nobenkrat nisem bila pretirano navdušena ... pač cunje, ki so v pranju pač zaradi švica so bile ok, zaflekane od tamale pa ne (kakec, jogurt, breskev, ...) ... a sem mogoče premalo sode dala notri (1 veliko žlico)?

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
30.9.2009 20:50:48   
ada2
katere delate doma gel in niste zadovoljne z rezultati dodajte galseife v razmerju 3:1, se pravi 3 dele galseife in 1 del navadnega mila. galseife je v bistvu pralno milo, jaz ga kupujem v DM-ju. imajo tam pri sredstvih proti flekom ala vanish, bioshout...

pa če je kak bolj viden flek dajte gel neposredno na flek pred pranjem.

meni tudi najprej zelo trdo vse skupaj grata, ampak mora odležati vsaj kake 3 dni, pa vsak dan je treba vsaj 2x pretresti, pa potem pred uporabo tudi.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
30.9.2009 21:15:33   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Klaudia, a tep dobro opere? Jz sem zdaj dala z njim prat cunje na 40, 60 in 90 pa nobenkrat nisem bila pretirano navdušena ... pač cunje, ki so v pranju pač zaradi švica so bile ok, zaflekane od tamale pa ne (kakec, jogurt, breskev, ...) ... a sem mogoče premalo sode dala notri (1 veliko žlico)?



Jaz sem dala 3 žlice sode. In sem kar zadovoljna z rezultatom. Sem dala prat na 40 in brez odstranjevalca madežev, pa je ok opralo. Probaj dodat galseife, kot pravi ada2.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
9.10.2009 9:34:34   
Anonimen
Dodala še par žlic bikarbone pa vseeno ne opere navadnih flekcev, ki jih običajni prašek opere ... zdaj sem kupila še gelseife, pa me zanima a samo s to gelseife, brez navadnega mila,  pa ni vredu? A ne zgelira al kako?
Ma tooolk bi rada pravo kombinacijo pogruntala, ker odkar imava tamalo gre praška v nenormalnih količinah user posted image .

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
12.10.2009 15:42:04   
Lolek in Bolek
Ulla80 ali katera ki ji je ratalo dober domač prašek!
Ali nam lahko napišeš, koliko litrov koliko mila katerega, in tako dalje, narediš, da dobiš dober domač prašek. Torej nekaj kupljeno v dm nekaj v millerju, kaj kje....
Hvala v naprej. Sem nekaj čarala, pa mi ni ratalo user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
12.10.2009 15:49:19   
Anonimen
hm iz marsejskega, kupljen preko neta, dobim točno tri litre ravno pravšnjega gela. zanč sem v mulerju kupla neko milo, pa je ful smotano, se res ful strdi in je pršlo ven 6l gelauser posted image sam posledično mal slabš opere, zato ga dam mičken več....ona mila iz hofra se pa sploh ne zgostijo, je čist redek gel, pa smrdiuser posted image čeprov milo samo pa diši in je obvezno treba dat zravn et. olje...sam opere pa fajn, čeprov je tekoče...
tko da težko rečt, jst delam po občutku, tko da sem pač nekak zadovoljna z gostoto.....sej tud če je mal grudasto, al pa pretekoče, ni veze...sam je pa treba upoštevat, da kar se koncentracije in učinkovitosti tiče, je najbolj 100g mila/3l vode, če je bolj razredčeno, je pač mal več treba dat gela pol, pa je.

madeže, one tahude ( kri, sadje, drek) jst zmeri pod mrzlo vodo fajn sperem, podrgnem kterim od teh mil in še enkrt sprerem, gre že tko skor dol in pol tud opere se super. perem plenice na 60 s tem gelom in se lepo operejo, sam sprat jih morm prej, če so od dreka zaflekane. tud noben prašek ne opere tega kr tko dol pri 60, no vsaj meni ni.

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 12.10.2009 15:51:03 >

(odgovor članu Lolek in Bolek)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
20.10.2009 9:03:24   
Lolek in Bolek
Ulla a nam prosim polinkaš, kje reko neta kupiš Marsejsko milo, ker sem čist zmedena, koliko marsejskega in koliko gelsaife! Če sem te pravilno razumela, se nariba samo Marsejsko milo, dodaš vodo (3,25) in temu dodaš žličko ali dva sode. Je to to? v predalček kamor damo običajno mehčalec pa damo pol deci alkoholnega kisa in nekaj ereričnega olja (kolko?)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
20.10.2009 9:30:00   
Anonimen
sem brobala še z gelseife in marsejskim in moram rečt, da je bolje kot samo z marsejskim ... samo še vedno pa to ni to :( No saj za brisače in najine cote bo že ... samo za kaj bolj občutljivega in tamaline zaflekane majčke bo pa še vedno treba kaj drugega imet pri roki.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
20.10.2009 9:34:36   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Dodala še par žlic bikarbone pa vseeno ne opere navadnih flekcev, ki jih običajni prašek opere ... zdaj sem kupila še gelseife, pa me zanima a samo s to gelseife, brez navadnega mila,  pa ni vredu? A ne zgelira al kako?
Ma tooolk bi rada pravo kombinacijo pogruntala, ker odkar imava tamalo gre praška v nenormalnih količinah user posted image .



pa kje se kupi ta gelsaife? a prav tako se mu reče? in tega dodate nekaj gelu iz marsejskega mila ali kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
20.10.2009 9:40:47   
Anonimen
Zvesta, jaz sem ga kupila v Dm-u ... v bistvu je to njihova blagovna znamka Denkmet al kako se že reče ... najdeš ga pa v taki mali škatljici (kot milo naprimer) tam kjer imajo barve za tekstil barvat pa venishe pa lističe proti razbarvanju in te zadeve ...
Pa jaz sem potem v lavor naribala 1/3 marsejskega in 2/3 gelseife, dala notri pol modrega lončka sode bikarbone in zalila z 3,5 litra vroče vode in mešala dokler se ni vse milo stopilo in potem je to stalo dobra 2 dneva. Sem pa vsak dan vsaj 2x zadevo premešala. A sem to proceduro prav naredila?

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?