|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 172 [173] 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005-3. del
21.10.2011 20:30:29   
tažana
VSE NAJBOLJŠE LUČKA!!!! user posted image

da še jest končno komentiram "srečanje"!  Sem se od nedelje ves čas prepričevala, da se mi bo dalo in da bom šla- ker mi itak ne bo žal user posted image   Pa sem bila danes obveščena, da grem v Bohinj in me ni user posted image .

Tako da ne računajte name! 

LAHKO NOČ

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Septembrke 2005-3. del
24.10.2011 21:40:23   
benika
SREČANJE....PETEK, 28.10.2011 OB 20.00 V PUCCINIJU SPOD KOLOSEJA! Du not forget!

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Septembrke 2005-3. del
24.10.2011 21:43:20   
Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: benika

SREČANJE....PETEK, 28.10.2011 OB 20.00 V PUCCINIJU SPOD KOLOSEJA! Du not forget!


Lajkam.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Septembrke 2005-3. del
26.10.2011 9:29:47   
teta beta
Uf, jaz bom še ena, ki bo odpovedala... Daša je povabljena na en RD in ker je to v savinjski, bi jo morala potem peljati še nazaj domov, seveda počakat potem atija itd. Tako da sem se odločila, da bomo že kar v petek zjutraj ostali tu in tu prespali. Res se mi ne da vozit popoldne najprej domov, pa potem sem na rd in potem spet nazaj domov in potem še enkrat proti prestolnici.

Pa drugič... (oh, a nisem tega že zadnjič rekla?)

Lučka, vse najboljše!!! 2ursae, a ti se torej že počasi vračaš v službo? Lučka bo najbrž v varstvu,a ne.

Lepo se načvekajte!

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Septembrke 2005-3. del
27.10.2011 18:05:08   
Nika v službi
No, da malce popestrim našo temo. Tokrat sem prvič malenkost v zadregi, kako najbolj pravilno odreagirat. Naša madam je pri njenem prijateljčku, kot je to nekako že običajno zadnje čase (pač enkrat sta pri nas, enkrat pri njih), zdaj me pa kliče mamica in mi vsa šokirana pravi, da je stopila v sobo in ju našla, kako ležita na tleh in se lupčkata!! Gospodič je zanikal, Nika pa je potrdila, da sta se lupčkala. Je rekla, da je bila čisto zaprepadena in da sploh ni vedela, kako naj odreagira in jima je to tudi povedala in rekla, da je presenečena in da ne ve, kaj bi rekla, da gre ven, da malce premisli in pride nazaj. Potem je poklicala mene. Jaz sem ji rekla, da se mi zdi čisto ok, kar je naredila in da bi najverjetneje podobno tudi sama (no, mogoče ne bi šla ven, ampak bi kar nadaljevala, ampak dopuščam možnost, da bi tudi mene tako šokiralo, da bi ostala brez teksta). Torej, jaz sem rekla, da naj gre noter in jima pove, da je lepo, če se imata rada, ampak da tole lupčkanje na tak način ni ravno primerno za 6-letnike, ker so preprosto še otroci in ne odrasli. Da sta lahko prijatelja, se lahko skupaj igrata, da pa je objemanje in lupčkanje kot to delajo odrasli ni primerno. Ne smeta dobiti občutka, da sta zdaj kaznovana, ker bi lahko čisto napačno razumela in razvila nek neustrezen odnos v bodoče. Pa tudi zaupanja v nas, starše, ne smeta izgubiti. Želim, da ničesar ne skrivata, pa čeprav kdaj kaj narobe naredita. Pri nas to odprto komunikacijo zelo podpiramo in na tak način bi se tudi jaz lotila zadeve.

Ponjo grem po risanki in med tuširanjem sledi pogovor. Če ima še kdo kako uporabno misel, se priporočam. Ker tole me je našlo dokaj nepripravljeno. Pač 6 let in to, si nekako ne predstavljaš, da bi bila telesnost že lahko aktualna.... Madonca, prvošolka in drugošolec! OMG!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Septembrke 2005-3. del
27.10.2011 18:11:11   
benika
Madonca, prvošolka in drugošolec! OMG!


Ja, zgodaj je začela, ni kejuser posted image Ne, resno, jaz ne vem, kako bi odreagirala. Ko najdeš rešitev in pametno razlago, jo povej še nam. Prej ali slej bomo na tvojem mestu (čeprav naša bo do 30. leta prikljenjena na radiatoruser posted image ).

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Septembrke 2005-3. del
27.10.2011 19:43:45   
tažana
Uf, Nika tole je pa res zgodaj! Ampak to je bilo vrjetno res samo zgolj posnemanje oz. preizkušanje radovednosti kako to je! user posted image
Jest mislim, da bi odreagirala podobno- te stvari pač za 6 letnike niso! tako kot ne more vozit avta tudi tega ne more! Nikakor pa ne kazen saj je to samo rezultat radovednosti!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Septembrke 2005-3. del
27.10.2011 21:23:58   
Nika v službi
Hja, zdaj vem - recimo - nekaj več. Ko smo šli po Niko in je bila ona še v sobi s prijateljčkom, smo malce poklepetali z mamico in je bilo tako, da je gospodič ležal na kavču, gospodična pa sedela na tleh ob kavču in bila zleknjena čez njega z glavo ob glavi; ko je mamica vstopila, sta skočila narazen in ko ju je vprašala, kaj sta delala, če sta se lupčkala, je gospodič rekel "ne", Nika pa "ja". Ko smo zdaj Niko vprašali, kaj sta delala, je rekla, da sta se dogovarjala glede kina (pred kratkim sta samoiniciativno pospravila gospodičevo sobo in takrat jima je mamica obljubila, da ju bo peljala v kino) in da se nista lupčkala. Hm. Ko smo Niko vprašali, zakaj pa je rekla, da sta se in zakaj ni povedala, kaj sta delala, je rekla, da se je zmotila ("Saj se ti tudi včasih zmotiš, a ne?"), da pa pojasniti ni mogla, ker je šla mamica prej ven iz sobe. To slednje drži, ker mi je sama povedala, da je bilo tako. Ko pa je prišla nazaj, pa jima ni ničesar posebnega rekla, le sadje jima je prinesla in piškote ter naročila, da naj se lepo igrata in malo popazita na mlajšega bratca, ki se jima je takrat pridružil.

Torej, prva afera je mimo; posebej nisva želela zapenjati, da ne bi dobila napačnega vtisa, bomo pa zadevo malce bolj pozorno spremljali. Jutri izvem tudi sosedovo varianto, saj na drugi strani sledi pogovor z gospodičem. Pa da vidimo, kaj bo tam izvedela.

Sicer pa se strinjam s tabo, Tažana, počasi verjetno preverjajo teren na različnih področjih in preizkušajo nove stvari....

Benika, ti pa mi boš jutri kaj več povedala o tem, kako točno boš izvedla tole z radiatorjem in Manjo...user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Septembrke 2005-3. del
27.10.2011 23:42:35   
2ursae
radiator, itak! pri nas tudi. Ej, benika, a veš kak bo to, ko bodo hodili prijateljčki od starejših bratcev domov, gledat lepo sestrico ... takrat pa lepo v klet! Hahaha.

Nika, nimam besed, čeprav vem, da se v našem razredu punce ful ozirajo za tretarčki user posted image . Dve ali tri stalno visijo pred tretjim razredom (dve vrati po hodniku naprej), se dregajo in hhitajo. o lupčkanju pa vem, da je bilo že govora, na naši rd zabavi sta bila Anžetova sošolka in njena simpatija iz tretjega razreda. Bomo ju3 še kakšno rekle na to temo. da pa povem, da so te stvari Anžetu sveeeeetlobna leta daleč - čeprav me zna, tako kot je tebe presenetilo, tudi mene en dan zadet kot strela z jasnega, ko bom doživela kaj podobnega. Je že imel v zvezku nalepljen en srček, pa ni imel pojma, od kod user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Septembrke 2005-3. del
5.11.2011 9:30:04   
benika
Samo dvignem nas in pokažem svoj nov look

user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Septembrke 2005-3. del
5.11.2011 13:43:32   
benika
..............


< Sporočilo je popravil benika -- 5.11.2011 13:44:03 >

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Septembrke 2005-3. del
7.11.2011 10:55:27   
spelka12
Jao vsaj nasmejala bi se lohkuser posted image . Čist lepa si da veš.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Septembrke 2005-3. del
7.11.2011 11:13:29   
pety78
Benika, sem že na FB lajkala. user posted image

_____________________________



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Septembrke 2005-3. del
8.11.2011 13:48:12   
benika
A bi spet kako nedeljsko športno srečanje organizirale?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Septembrke 2005-3. del
8.11.2011 16:47:17   
2ursae
jaz sem za. Športno. Srečanje namreč user posted image . Lahko naslednjo nedeljo?



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Septembrke 2005-3. del
8.11.2011 17:58:39   
benika
To smo 20. a ne? Zaradi mene komot. Mi imamo cajt. Kam bomo pa šli? A ponovimo Prošport al gremo kam drugam?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Septembrke 2005-3. del
8.11.2011 20:27:36   
Nika v službi
Oj, jaz imam po vrnitvi s počitnic tako gužvo v službi, da sem praktično cele dneve odsotna, poleg tega se mi obeta nekaj službenih poti, tako da v tem trenutku še ne morem potrditi naše udeležbe.

Tale november bo sploh kritičen, ker T. začenja priprave na inventuro, kar pomeni vsaj 2 tedna zaporedoma njegovo odsotnost od jutra do poznega večera. Ob našem že tako zapolnjenem tednu (v četrtek začnemo še s plavanjem) nam tako ostanejo res zgolj vikendi, pa še ti bodo v teh dveh mesecih precej okrnjeni - nekaj zaradi moje in T. odsotnosti, nekaj zaradi praznovanj, na katere je Nika povabljena, včasih pa je lepo biti samo doma, skupaj.

Se vam oglasim, ko bom malce več vedela - zaenkrat imam potrjeno pot čez 14 dni, pa Španijo in Portugalsko si moram splanirat, v službi pripravljamo poslovni plan 2012 in imamo posledično nekaj celodnevnih kolegijev, pa bowling, potem pa se začnejo že prednovoletni party-ji... uf, že zdaj sem na visokih obratih, kaj šele bo, ko se pridemo v december!

Kot sem že na FB omenila, najbolje, da se že zdaj začnemo menit za termin našega prihodnjega srečanja. Predlogi? Moj je 9.12.

Nočko.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Septembrke 2005-3. del
8.11.2011 21:24:01   
benika
Kot sem že na FB omenila, najbolje, da se že zdaj začnemo menit za termin našega prihodnjega srečanja. Predlogi? Moj je 9.12.


Jaz  ne morem. Ker se ravno takrat vračava iz dopusta v dvoje.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Septembrke 2005-3. del
9.11.2011 8:37:21   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Kot sem že na FB omenila, najbolje, da se že zdaj začnemo menit za termin našega prihodnjega srečanja. Predlogi? Moj je 9.12.


Jaz  ne morem. Ker se ravno takrat vračava iz dopusta v dvoje.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Septembrke 2005-3. del
10.11.2011 12:38:45   
spelka12
pety imaš zs. user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Septembrke 2005-3. del
11.11.2011 9:44:11   
Nika v službi
Eh, danes je pa en tak "shitty" dan, pa čeprav je petek in simpatičnemu datumu (11.11.11) navkljub. Včeraj izvem, da je umrl znanec, očka Nikine sošolke in prijateljice, decembra bi dopoldni 45 let. Še na prvi šolski dan smo upali, da bo močnejši od raka.... pa ni šlo. Borec do konca. Danes zjutraj mi sodelavka v solzah pove, da ji je včeraj umrla sestra. Po rutinski operaciji slepiča. Odpoved srca, domnevno zaradi narkoze. 46 let. Čez nekaj minut pride šefica in pove o njihovem prijatelju, ki je že sicer na dializi, da so mu diagnostirirali rak na požiralniku. Star je 36 let. Ja, madonca, kaj je zdaj to? Umirajo mladi, premladi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   [Brisano sporočilo]
11.11.2011 11:49:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Septembrke 2005-3. del
11.11.2011 12:41:51   
benika
Tiste, ki ste na FB, en lajk bi prosila. Dejte polajkat izjavo naše špelke.

Še link

http://www.ringaraja.net/Darilni_paketi/Glasovanje_nosecka?id=998


Nika, ja, ljudje umirajo mladi, premladiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Septembrke 2005-3. del
13.12.2011 9:56:35   
pety78
Punce, naša stran je čisto zamrla. No, zavoljo starih časov, se bom pa jaz malo razpisala. user posted image

Mi smo v pričakovanju nove sobice. Upam, da še ta mesec. Vsaj tako je bilo rečeno, čeprav vem, da se ponavadi to malo zavleče. Mi priporočate kake jogije?

Kako ste pa kaj z novoletnimi počitnicami? Hvala bogu za babice in dedke, ampak vsi take sreče žal nimajo. Dopusta pa tudi ni toliko. user posted image
Saj ne vem točno, kdaj so, ampak predvidevam da zadnji teden v letu. Jo boste kam mahnili in kje boste kaj silvestrovali?

Včeraj sva bila z Vidom na infekcijski v Ljubljani, ker sva imela kontrolo. Kot veste je imel 1,5 leta nazaj meningitis. No, takrat ni bilo nič potrjeno, da bi bil klopni. Je sicer imel klopa ampak kak mesec dva nazaj, preden je zbolel.
Skratka, novembra mi je fejst zbolel. S hudim glavobolom, ki je bil res tako močan, da smo ga v nedeljo zvečer peljali k dežurnemu, on ga je pa napotil na infekcijsko. Nič posebnega, le viroza. V ponedeljek je bil kot rožica, s Kajo sta se cel dan igrala, kot da ne bi bilo nič. V torek pa od jutra do večera vročina do 39,6 , pod 38 mu je nisem spravla. Zvečer, ko je spal, sem mu merila in mu dajala hladne obkladke na noge, da je bilo vsaj malo čez 38. Skratka naslednji dan zopet obisk na infekcijski, bil pa je brez vročine in čisto ok. Odvzem krvi, da so ga testirali še za nazaj, če ima protitelesa za klopnega, ... Je pa začel čudno sukati z očmi v desno smer. Kot nekakšen tik. V enem tednu sva dobila termin za nevrologa in okulista, ki kaj takega še niso videli. user posted image Sedaj imava kontrolo februarja.

No, včeraj na infekcijski pa šok...ima neka protitelesa, ki kažejo, da bi naj imel klopni meningitis sedaj novembra...ker so to taka telesa, ki ostanejo od 3-6 tednov v telesu, potem pa ne več, ena druga so pa stalna...ki jih še sedaj nima. Mah, ne znam razložit.
Skratka, ko meni zdravnica to pove, naglas rečem...O, fak! user posted image Saj se je nasmejala. Ampak jaz sem bila orng šokirana. Dala sva zopet kri, mali je bil po dolgem prepričevanju čisto tiho, ker je prejšnjič kričal, kot da bi ga iz kože dajali, saj sem mu obljubila, da bo lahko v avtu domov sedel spredaj! In je bil takoooo navdušen! user posted image Saj se to sme, ne? V avtusedežu, seveda!

No, če bo to potrjeno, bo že to njegov drugi meningitis, čeprav me ful čudi, ker ni imel klopa. Smo res ful previdni s tem in res vsak večer pri tuširanju pregledujemo otroka. Letos poleti ga je samo Kaja imela.

Aja, še eno vprašanje. Se cepite proti klopnemu? Mi se bomo letos dali vsi, razen Vid, če ne bo potrebno.



_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Septembrke 2005-3. del
13.12.2011 10:52:19   
benika
Evo, odgovarjam...user posted image

Novoletne počitnice-bomo doma, najbrž bomo kak dan skočili v Atlantis.

Silvestrovanje-ljubo doma, v topli dnevni na udobnem kavču. Letos kuham še silvestrsko večerjo za nas in moje starše (še študiram, kaj skuhat). 1.1. gre Edo itak že zjutraj delat, mi štirje bomo šli pa najbrž k tašči.

Nova sobica-kje ste jo naročili, kako veliko, kaj vse vsebuje in cena? Nas projekt dveh otroških sob čaka spomladi.

Za Vidkota pa en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo ja vse OK. Cepili se pa proti klopnemu meningitisu ne bomo (tako kot ne proti gripi, RV in podobnim zadevam).

Kuhanček za petek potem velja?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 172 [173] 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 172 [173] 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?