|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005-3. del
22.9.2009 10:22:46   
Nika v službi
Oj, jutri ne bo šlo, ker imamo roditeljski sestanek v vrtcu, prihodnjo sredo pa bi si lahko kar rezervirala, ja. 30.09. okoli 17. ure. Velja?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembrke 2005-3. del
22.9.2009 11:21:28   
pety78
Nika, dogovorjeno. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrke 2005-3. del
22.9.2009 14:37:22   
doroteja23
Benjamin in Katarina vse naj naj!


Tažana Neža pa je res cela Katarina. Še enkrat čestitke!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
22.9.2009 20:04:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu doroteja23)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrke 2005-3. del
22.9.2009 20:38:08   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: benika

benika, kdaj rabis lupinico nazaj? Jst sem dobila zdaj lih mojo nazaj, tako da ti tvojo lahko vrnem, edino oprat jo se moram. PA ce se ful ne mudi, bi s pranjem se mal pocakala, ker mi je namrec crknil stroj preden smo sli na morje, zdaj mam pa priklopljenega 3.5 kg, za katera sem lih dobila navodila in mam se ful za preprat. Ce se pa mudi, bom pa dala lupinico na prednostno listo :)


S špelko se zmeni, jo ona rabiuser posted image


Vsaj še 2 meseca neuser posted image . Sej imam svojo, ta bo za v drug avto (kaj čem, sem rada komotuser posted image ). LAhko jo pa jest preperem, mala malca. Da ti olajšam delo.
tažana res, res, res mi je hudo za tvojo mami user posted image user posted image user posted image user posted image . Si ne morem predstavljat, kaj vsi skupaj preživljate, pol pa še tvoji hormoni. user posted image user posted image

Bla na posvetovalnici, v petek začnem s CTG-ji, vsak teden enega. ZAdnji teden pa na 2-3 dni. Pa železo sem spravila na 112user posted image . Prvič v življenju ga imam nad 110. Teli tableti so ZAKON!!!!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrke 2005-3. del
22.9.2009 20:42:33   
benika
ZAdnji teden pa na 2-3 dni.


Ma ti ne boš prilezla do tja, ti jest povem. Bo Štefan prej želel teto spoznatuser posted image user posted image user posted image user posted image

Pa železo sem spravila na 112user posted image . Prvič v življenju ga imam nad 110. Teli tableti so ZAKON!!!!


Jeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tažana, se pridružujem sestrici. Držite se vsi skupaj in probajte ji čimbolj olajšat dneveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Itak pa vse upamo na najboljši možni scenarij.

O Valla, velkam, velkamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrke 2005-3. del
22.9.2009 20:55:43   
teta beta
Beni in Katarina, vse najboljše!!!

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 8:41:26   
pety78
Kaj je valla, smo ti zviznale, a? user posted image

_____________________________



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 8:48:36   
pety78
Drugače pa, dobro jutro vsem.

Pravkar sem se prijavila v register darovalcev kostnega mozga. Sem videla zgodbo o malem Nelu in se me je res dotaknila. Niti predstavljati si ne morem, da bi se to dogajalo meni. Jaz bi verjetno osebno trkala na vsa vrata v Sloveniji in prosila ljudi, če lahko pomagajo mojemu otroku. Uf, upam, da se najde ustrezni darovalec.
Kaj pa ve, ali je katera vprisana v ta register?




_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 9:34:16   
Nika v službi
Dobro jutro, Pety in vse ostale! Pravkar sem po netu pobrskala za informacijami o Nelu, ki ga omenjaš in našla članek iz Jane. Zgodba, segajoča v srce.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

V registru še nisem, takrat, ko je zbolela I. Grafenauer, sem celo nekaj razmišljala na to temo, vendar se za vpis nisem odločila, tole z Nelom pa je res v srce segajoče. A ti si šla danes na Zavod za transfuzijo krvi? Delajo samo ob sredah dopoldne dve uri?! Malo čudno to, ampak ok, mogoče pa se res odločim in eno prihodnjih sred izkoristim za darovanje krvi in vpis v register....

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 9:36:10   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Dobro jutro, Pety in vse ostale! Pravkar sem po netu pobrskala za informacijami o Nelu, ki ga omenjaš in našla članek iz Jane. Zgodba, segajoča v srce.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

V registru še nisem, takrat, ko je zbolela I. Grafenauer, sem celo nekaj razmišljala na to temo, vendar se za vpis nisem odločila, tole z Nelom pa je res v srce segajoče. A ti si šla danes na Zavod za transfuzijo krvi? Delajo samo ob sredah dopoldne dve uri?! Malo čudno to, ampak ok, mogoče pa se res odločim in eno prihodnjih sred izkoristim za darovanje krvi in vpis v register....


Nisem še šla. Če bom uspela, grem danes, če ne pa naslednjo sredo. Sem na forumu brala, da bo danes kar gužva, tako da mogoče res naslednjo, da ne bom med službenim časom predolgo čakala. Lahko pa se zmeniva in greva skupaj.


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 10:28:13   
Nika v službi
Daša, VSE NAJBOLJŠE!

user posted image

Pety, mogoče pa res lahko greva skupaj.... se slišiva prihodnji teden, ko bom več vedela, kakšno dogajanje me čaka v službi. Še vedno imam namreč tukaj Ruse, tako da... smo na vezi.



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 10:48:22   
pety78
Daša, vse najboljše za tvoj rojstni dan. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
23.9.2009 14:08:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 14:31:50   
2ursae
daša, vse najboljše user posted image user posted image

ninočka, jaz sem mal razmišljala o tvojih prstanih. Moja prva reakcija, ko sem prebrala, kakšna je cena, je bila, da tolk pa ne bi dala, zdaj pa mislim drugače: tako ko se sedaj gledam, je prstan edini znak poroke, ki ga gledam vsak dan user posted image  in če bi mi bil kakšen prstan tako blazno všeč, da bi čutila, da je ta zame eni in edini, bi ga vzela, pa magari probala prišparat kje drugje ali pa vzet en mali kredit. OK, ne ravno za vsako ceno, ampak tvoja se mi zdi še v nekakšnem sprejemljivem rangu.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 15:06:55   
doroteja23
Daša vse najboljše!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 16:13:15   
2ursae
pišuka, moja čestitke ima najmanj smajlijev user posted image

daša,lej,še mal extra: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 16:45:20   
spelka12
Daša vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 17:49:19   
benika
Daša, iskrene čestitke in vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 18:28:58   
tažana
Daša vse najboljše za rojstni dan!! user posted image user posted image user posted image user posted image

no danes smo mami peljali na jesenice user posted image . tako jo vse boli, da ne more biti doma in je sama prosila, da gre v bolnico. danes sem uspela it dopoldan k njej. člane moje družine sem poslala na sprehod tako da sem lahko še mami mal pocrkljala.
upam, da ji čimprej kaj naredijo, da vsaj bolelo ne bo več tako. user posted image


uživajte...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 18:29:33   
benika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 19:15:23   
pety78
Tažana, držim pesti za tvojo mami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če boš karkoli potrebovala, pa to ne govorim samo zaradi tega, da se bo dober slišalo, pa nočem biti zgolj vljudna, ampak RESNO, če boš karkoli potrebovala, kako varstvo otrok, ali kak prevoz, ... ne spomnem se kaj bi še lahko bilo, me res brez oklevanja pokliči. RES! Prav?


_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembrke 2005-3. del
23.9.2009 19:52:19   
benika
Če boš karkoli potrebovala, pa to ne govorim samo zaradi tega, da se bo dober slišalo, pa nočem biti zgolj vljudna, ampak RESNO, če boš karkoli potrebovala, kako varstvo otrok, ali kak prevoz, ... ne spomnem se kaj bi še lahko bilo, me res brez oklevanja pokliči. RES! Prav?


Tudi jaz se pridružujem Pety. Če boš karkoli rabila (v popoldanskem času, ker dopoldne žal delam), samo zvrcni. Resno tažana, veš da smo ti vse pripravljene skočit na pomoč.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
23.9.2009 20:37:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septembrke 2005-3. del
24.9.2009 9:46:27   
pety78
Punce, saj ne vem, ali ste pisale kaj o tem, ampak kaj so vaši mulčki dobili za 4. rojstni dan? Naš tamau je včeraj izjavil, ko sem ga mal spraševala, kakšne igračke prinesejo otroci v vrtec ob petkih, pa katere so mu všeč, ... Da bi rad imel helikopeter na daljinca. Ali ga ima kdo od vaših?
Midva ne veva, kaj točno bi mu kupila in ni slaba ideja tale helikopter. Ker ima itak vsega že dovolj, pa vsa žlahta me sprašuje, kaj naj mu kupijo...user posted image


_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?