|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005-3. del
29.9.2009 8:18:10   
teta beta
Na morju smo se imeli fajn, z Dašo sva se tudi kopale in Janoša smo prvič postrigli. Toliko na hitro.

Aja, 17.10. smo mi že povabljeni na en piknik, tako da ne vem, če bo šlo, drugače bi mi bil MB kul in bi prišli. No, bom še poskusila kaj urediti.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Septembrke 2005-3. del
29.9.2009 9:54:35   
Nika v službi
Ja, Teta beta nas je zdajle malce spomnila na naše praznovanje... a potem ohranimo 17. ali prestavimo še za teden dni kasneje? A bomo bukirali Bumbarjevo praznovanje RD (mislim, da je 14€/otroka) ali pač gremo tja gor v lastni režiji in se pač zgolj malo družimo... Kako ste si zamislili? Povejte!

Meni ustrezata tako 17. kot 24.10. in jaz bi bila za organizirano praznovanje, mi bi pa tisti čas klepetali.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Septembrke 2005-3. del
29.9.2009 14:46:38   
pety78
Alina, vse najboljše! user posted image user posted image user posted image user posted image

Nika, to pa sploh ni slaba ideja, da gre za organizirano praznovanje. user posted image Jaz sem za! user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Septembrke 2005-3. del
29.9.2009 15:44:03   
2ursae
user posted image  ALINA, VSE NAJBOLJŠE ZA TEEEEEEEEEEEEEE user posted image
 
user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Septembrke 2005-3. del
29.9.2009 16:29:49   
benika
Alina, vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Septembrke 2005-3. del
29.9.2009 20:16:28   
Nika v službi
VSE NAJBOLJŠE, ALINA!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 8:31:29   
tažana
Alina ve najboljše za rojstni dan!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 8:33:47   
Nika v službi
Tažana, kako je z mamo?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 9:01:44   
tažana
Počasi peša. Včeraj popoldan je imela pritiska 40/30. počasi leze dol. Zdravnica je rekla, da ima še kakšen dan...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 9:10:42   
pety78
Tažana...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 9:13:22   
Nika v službi
Tažana, naj mirno zaspi in odide tja, kjer ne bo več bolečin.

Jokamo s tabo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 9:51:06   
spelka12
tažana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image . Naj jo user posted image čuvajo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 9:53:18   
spelka12
Mi imamo pa končno sobico user posted image . Mizar je včeraj pripeljal vse, montaža končana, samo še pomijem jo.
Pogrešam nečake, komej čakam, da pridejo s toplicuser posted image . Vem, da benika uživa sama, ampak meni je pa doooolgčas brez njih.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 10:26:07   
Nika v službi
Špelka, user posted image  za sobico! Glede otroškega trušča, ki ga pogrešaš - kmalu boš imela svojo jokajočo melodijo v rokah, še malo potrpi. Potem boš pogrešala take trenutke, kot jih ima zdaj Benika....user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 10:33:49   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Špelka, user posted image  za sobico! Glede otroškega trušča, ki ga pogrešaš - kmalu boš imela svojo jokajočo melodijo v rokah, še malo potrpi. Potem boš pogrešala take trenutke, kot jih ima zdaj Benika....user posted image


He, he, se popolnoma strinjam.

Nika, a danes velja? Kdaj, kje, kako,, ...?user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 10:44:09   
Nika v službi
Ja, Pety, velja. Se slišiva za Gmailu... važi?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 15:21:00   
Pia67
Tažana žal mi je, da moraš še enkrat skozi to. Občudujem tvoj pogum.





Glede rojstnih dni. Nina ni želela, da njeno risbo torte dam na net (pa tako lepo je narisala rožnato tortico), tako, da želiva le vse najboljše še ostalim, ki ste praznovali septembra:
Katarini
Niku
Vidu
Aleksu
Daši
Alini
 
In upam, da nisem koga spustila user posted image . Se že vnaprej opravičujem.
 
Tako, v telegrafskem slogu. Na skupen RD nas ne bo, razlogi so najbrž opravičljivi. Karkoli napišem, lahko sprožim neprijetne reakcije, tako, da raje ne...
 

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 18:00:48   
2ursae
tažana, user posted image  tudi z naše strani in veliko poguma v teh trenutkih vam želimo vsi 4je.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 18:57:12   
benika
Mi imamo pa končno sobico


Slike hočemouser posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 18:58:24   
benika
Tažana, naj ji user posted image stojijo ob strani, vam pa želim veliko pogumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   [Brisano sporočilo]
30.9.2009 19:49:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   [Brisano sporočilo]
30.9.2009 19:54:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Septembrke 2005-3. del
30.9.2009 21:15:45   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

2ursae, kdaj se dobiva, da ti vrnem lupinico? Lahko ti jo pripeljem v službo, zdaj sem vsak dan spet v Lj...


ja, ja, joj, pa res. Zdaj nisem nič v Ljubljani, žal, moj tudi bolj ne kot ja ... hmmm, a zdaj hodiš v službo? Kdaj pa? jaz zjutraj peljem mulce k tašči, takrat bi lahko, oddam jih okoli pol osmih.

Pa še: tavelik mulo ima angino. user posted image , pa tolk mirkamo, da ja ne bi zbolela, sam not jih še ne zapiramo. Bo izgleda tudi to treba user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Septembrke 2005-3. del
1.10.2009 7:37:21   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

ja, ja, joj, pa res. Zdaj nisem nič v Ljubljani, žal,...

Kje pa si, a nisi v službi?user posted image
Pa še: tavelik mulo ima angino. user posted image , pa tolk mirkamo, da ja ne bi zbolela, sam not jih še ne zapiramo. Bo izgleda tudi to treba user posted image
Preveč mirkate.user posted image



Čimprej se pozdravite, Valla, tebi pa dober začetek v službi in hitro "utirjanje".user posted image

Špelka, ja, slikica bi bila dobrodošla. Ne bom tako nasilna kot tvoja sestrica.user posted image

Še enkrat (tokrat pa res zadnjič) sprašujem, kaj je zdaj z našim praznovanjem - povejte, če ste sploh za in če ja, ali vam je všeč predlog glede Bumbarja oz. predlagajte svojo varianto. Zaenkrat ostaja 17.10., lahko pa ga tudi spremenimo....

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 1.10.2009 7:40:30 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Septembrke 2005-3. del
1.10.2009 8:07:09   
pety78
17.10. Za Bumbar park + organizirano praznovanje! user posted image
Tam se dobimo med 13. in 14. uro. user posted image


Vsi štirje mi!user posted image

Aja, pa dobro jutro. Madonca, najprej RR, šele sedaj grem kavo naredit, pa mal nektarinc si narezat, da jih pozajtrkujem.

LP


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?