|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 14:42:02   
valentina.

Sem v 36 t in naš :modri: se je precej umiril, čeprav nikoli ni bil prav poskočen fant - mogoče tudi ker imam posteljico spredaj, pravijo da tako malo manj čutiš? Ni da ga ne bi čutila, ampak so gibi čisto drugačni; ni nekega brcanja, bolj trzljaji, pa neko drsanje po trebuhu :zmeden2:. Sicer sem imela včeraj pregled in sem povedala svojemu G, pa se ni preveč sekiral; je rekel da je/bo pač bolj miren. To me je za včeraj potolažilo, danes pa se spet sekiraam če je to OK? Povedal mi je še, da je obrnjen z glavico navzdol.
Vaše izkušnje?! Hvala, LP, valentina :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 14:53:06   
LONA13
Baje je čisto normalno da je :duda:bolj miren.
Jest mam rok takrat kot ti in zadnje par dni je tudi moj :modri:ful bolj miren. Na vsake tolk časa mal pomiga. Jest mam pregled dons pa bom g. vprašala kaj je na stvari. Pa ti povem, kaj je rekla.


Polona

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 15:13:32   
Anonimen
Če mene vprašata, se meni zdi,da je naš fant en tak velik lenivček :)-
Brca vsake kvatre...na kar sem se itak že navadila...pa v bistvu sploh niso brce, ampak kot bi se samo mal "guzil" :)-
Je pa fejst živahen zvečer okoli devetih do desetih. To je pa tud vse :zmeden:
Baje je to okej. Ne vem, pri meni niso odkril nič nenormalnega :bravo:
Imam pa v petek CTG, pa bomo vidli...

(odgovor članu valentina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 15:28:34   
valentina.

Ja, javita kaj vam bodo rekli vaši G. Mi je pa malo lažje, ko vidim da nisem edina, ki nosi tako lenobico :)-.

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 15:51:41   
Grascakinja
Moja je pa čist naspidirana. Brca, se guzi, rito na eno stran trebuha premetava pa na drugo, včasih čutim kje ma nogico... se mal igrava, ona se naprči, jaz jo pa pobožam :)-
Ampak je od vsakega otroka odvisno. Eni bolj muvajo, drugi manj. Mene panika grabi že, če je 2 uri ne čutim, vi pa lepo počasi štejete 10 gibov čez dan... pa imamo vsak svoje skrbi!:zmeden:

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 16:01:35   
tizzy
Sem v 38 t, pa je moj še vedno tak divjak, da me včasih kar vrže na kavču, tako me boksne ali pa brcne. Ob katerikoli uri v dnevu, res pa je najbolj živahen zvečer, mi trebuh kar kvadraten rata včasih, ko se premika. Sicer je z glavico navzdol. Poskusi s čokolado, mojemu :duda: se takrat pa sploh strga, tako da je sploh ne smem jest. Sicer pa se ne sekirat, mene tud že takoj skrbi, če ga nekaj časa ne čutim - vsak je drugačen.

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 16:27:38   
pravljica
mojega bejbeka tudi velikost očitno nič ne ovira, kaj šele to, da je na glavi :)-
non stop se obrača, pa brca, pa se preteguje, če ne druga, ga pa kolca

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 19:20:39   
LONA13
No pa smo s pregleda....:bravo::bravo:
Vse je o.k. Moja g. prav da mora :modri:počakat še 9 dni (do dopolnjenega 37t )pol gre pa lahko v akcijo.
Bomo vidl.
Sem ji omenila, da je bolj miren ratov, pa prav da če
se 10 x zamuva na dan je to dovolj.Pravi, da so na koncu leni in tudi prostora nimajo.

Jest sm bla spolh takoj panična, ker je prej uiber brcov.

Valentina upam, da sm te potolažla.

Lp, Polona

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 19:36:27   
valentina.

Sem kar čakala, da se javiš ... Če tudi tvoja g pravi da je OK, pol bo že prav. Hvala ker si se oglasila,
LP, valentina

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako je pri vas z gibi-36 t?
8.6.2005 19:45:52   
LONA13
ni za kej!
Sm tm ležala na pojstli, pa je bil čist pri miru pa mu je srček merla in je ful lepo bil.:)-


Lp,Polona



(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?