|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:00:32   
zvesta
Evo, rabim nasvete, kako nekomu odgrizniti glavo.

Situacija je sledeča:

Imam pralno-sušilni stroj, ki je po zadnji nevihti 3 tedne nazaj naenkrat nehal sušit, pral pa je. Stroj ni več v garanciji, je pa bila leto in pol nazaj zamenjana vsa elektronika.
Torej poklicala sem pooblaščenega serviserja, ki je naslednji dan prišel, pogledal, v roku 10 minut zamenjal neko varovalko, si zaračunal 46 € in odšel.
Še isti dan dam prat in sušit, cunje opere, posuši pa ne. Uuu, sem bila jezna...

Kličem naslednji dan nazaj na servis, kjer so me 14 dni imeli za norca, da pridejo, pa levo in desno, dokler nisem pošizla in zagrozila z inšpekcijo. Vmes sem perilo pač samo prala in ga sušila zunaj.
No, potem so se v ponedeljek nenajavljeni prikazali, seveda je bila doma le mami, ki ni seznanjena s situacijo. Ponovno je nekaj sčaral v 10 minutah, si celo nič zaračunal in mami naročil, da naj sprobam, in če še vedno ne suši, je potem kriva elektronika, katera pa stane nova 180 €. In da v tem primeru priporoča nakup novega sušilca.

Seveda spet takoj ob prihodu domov napolnim stroj, vklopim in po nekem čudežu ostanem v kopalnici, kjer se začne naenkrat smoditi, stroj začne takoj centrifugirati in metati vodo ven. In sploh ga nisem mogla ne resetirati ne ugasniti. Lahko sem ga samo odklopla ven iz elektrike. Tudi pere ne več.

Kličem nazaj, zahtevam šefa, ki mi pa hladnokrvno reče, da je pač šla elektronika in da ne more nič. Da mi lahko povrnejo 13 € za varovalko, dela in potnih stroškov pa ne vračajo. Ma, sem podivjala. Da bom zahtevala še ve kot to, ker so dodatno pokvarili še tisto kar je prej lepo delalo. Da naj ne popravljajo, če ne znajo. Da bi rekli, da se en da popraviti, pa bi kupila samo sušilni stroj, po njihovem popravilu pa moram kupiti še pralnega. In da bom ukrepala...

Zdaj pa rabim nasvete, kako se naj učikovito lotim tega, ker trenutno iz mene vre jeza in gnev in nisem sposobna trezno in jasno razmišljat.

Hvala vsem

< Sporočilo je popravil zvesta -- 23.9.2009 15:01:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:03:42   
Kerensa*
Najprej osebno na servis in v kolikor ne bo šlo na lep način, si pripravi slovar balkanskih kletvic in seznam pristojnih inštitucij, s katerimi jim boš v enem od balkanskih jezikov zagrozila. Če to ne bo zaleglo, omeni še kakšen medij (POP tv in Slovenske novice še vedno vodijo). Če pa še od tega ne bo nič, potem pa svoje grožnje uresniči. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:07:18   
zvesta
heh, Kerensa.... bom v madžarščini klela, bo bolj srhljivo...

Sicer so me pa vmes že nazaj klicali, da pridejo jutri spet pogledat stroj.

Jaz pa do tacajt skupaj z vami nagruntam strategijo in nema mu spasa jutri... bemuboga, da ne...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:08:05   
Kerensa*
Pristavi džezvo, pa bom zraven, ko pride "mojster". user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:09:21   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pristavi džezvo, pa bom zraven, ko pride "mojster". user posted image


a pol ti prevzameš bosanski del?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:09:54   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
a pol ti prevzameš bosanski del?

Lahko - s čikom in s kofetom v roki. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:12:17   
Andrejka9386
ma sj tko je ponavadi s temi serviserji ja...iz katerga konca pa si ti, da ni celo moj ti hodu kaj popravljat user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:13:27   
zvesta
Servis je iz Maribora.... bemu, boga žena, ko ima takega serviserja doma.... pa še hec je, ker po dva skupaj hodita... očitno že imajo izkušnje z razjarjenimi gospodinjami...

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:14:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
očitno že imajo izkušnje z razjarjenimi gospodinjami...

Z mano še ne. user posted image
No, ampak v MB jih tudi ne bodo imeli - malce predaleč za to, da popijem eno kavo in se skregam z nekom. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:15:32   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
očitno že imajo izkušnje z razjarjenimi gospodinjami...

Z mano še ne. user posted image
No, ampak v MB jih tudi ne bodo imeli - malce predaleč za to, da popijem eno kavo in se skregam z nekom. user posted image



haha, prpa...

sicer pa še niso imeli opravka z nosečo gospodinjo, ki je polna hormonov.... jutri...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:17:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
haha, prpa...

Pokrij ti meni potne stroške, pa boš videla prpo. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:17:31   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
haha, prpa...

Pokrij ti meni potne stroške, pa boš videla prpo. user posted image


pa saj maš taksi :P

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:18:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
pa saj maš taksi :P

To bi bila pa malo predraga kava, se ti ne zdi? user posted image In za veliko manj denarja se lahko skregam tudi kje bližje. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:18:29   
Andrejka9386
no še dobro...nismo iz MB user posted image

ti se kar pripravi... po moje ti bom raje sam kupil novega sušilca user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:19:16   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
pa saj maš taksi :P

To bi bila pa malo predraga kava, se ti ne zdi? user posted image In za veliko manj denarja se lahko skregam tudi kje bližje. user posted image



sam na dnar misliš... kaj pa družba in zabava?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:19:39   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Andrejka9386

no še dobro...nismo iz MB user posted image

ti se kar pripravi... po moje ti bom raje sam kupil novega sušilca user posted image user posted image




bo moral še za pralnega primaknit :)

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:20:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
sam na dnar misliš... kaj pa družba in zabava?

Tudi to dvoje je... nekoliko bližje od tebe. user posted image
Čeprav bi en dober fight res prav prišel, ja.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:21:35   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
sam na dnar misliš... kaj pa družba in zabava?

Tudi to dvoje je... nekoliko bližje od tebe. user posted image
Čeprav bi en dober fight res prav prišel, ja.



pol pa nič.... ko bi lahko svoje cunje premierno po popravilu pri meni oprala in posušila....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:22:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ko bi lahko svoje cunje premierno po popravilu pri meni oprala in posušila....

A še cunje naj vlačim s sabo tja?! Kaj pa si bi taksist mislil?! user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:23:15   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ko bi lahko svoje cunje premierno po popravilu pri meni oprala in posušila....

A še cunje naj vlačim s sabo tja?! Kaj pa si bi taksist mislil?! user posted image


jah, kaj pa vem... a tvoj taksist ne ve, da mu cunje pereš?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:24:57   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
a tvoj taksist ne ve, da mu cunje pereš?

Svojemu taksistu ne perem cunj. Svojemu dispečerju pa. user posted image Mater, da bi jih pa še svojemu taksistu... user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:26:04   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
a tvoj taksist ne ve, da mu cunje pereš?

Svojemu taksistu ne perem cunj. Svojemu dispečerju pa. user posted image Mater, da bi jih pa še svojemu taksistu... user posted image



jah, kaj pa vem, kak grejo pri tebi ti kanali.... ja pol pa naj tvoj dispečer tvojemu taksistu razloži, da bosta peljala še tvoje cunje

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:27:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ja pol pa naj tvoj dispečer tvojemu taksistu razloži, da bosta peljala še tvoje cunje

Že res, da je moj taksist navajen vsega hudega pri meni, ampak, da bi mi pa peljal moje cunje oprat na Štajersko... in da bi potem še čakal, da se operejo... in da bi vmes gledal, kako en serviser z glavo naprej prileti skozi hišna vrata (po možnosti direkt v taksi)... ne vem, kako bi se to končalo, no. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:30:13   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ja pol pa naj tvoj dispečer tvojemu taksistu razloži, da bosta peljala še tvoje cunje

Že res, da je moj taksist navajen vsega hudega pri meni, ampak, da bi mi pa peljal moje cunje oprat na Štajersko... in da bi potem še čakal, da se operejo... in da bi vmes gledal, kako en serviser z glavo naprej prileti skozi hišna vrata (po možnosti direkt v taksi)... ne vem, kako bi se to končalo, no. user posted image


ja kak, pol bi tvoj taksist odpeljal serviserja na urgenco in se vrnil pote, cunje bi bile vmes pa tudi že suhe...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 15:32:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
ja kak, pol bi tvoj taksist odpeljal serviserja na urgenco in se vrnil pote, cunje bi bile vmes pa tudi že suhe...

A veš kaj? Če bi TVOJ serviser priletel v avto od MOJEGA taksista, potem bi jih fasal še od taksista, ne samo od mene. user posted image Da bi ga pa najprej nabutal, potem pa še na urgenco vozil - no way, tako blesav pa ni. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?