|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 17:09:35   
Vijoličarka
Kakor si opisala te 'serviserje', bo dretje kaj malo zaleglo. Oni so se pri sebi že odločili, da si histerična baba, ki zahteva čudeže in bolj se boš direktno drla in grozila, bolj se bo tip počutil v kotu in se namesto pralnemu stroju posvečal svoji obrambi, protinapadu, taktiki, bitki, vojni...

Serviserja bi normalno sprejela in ga prosila, naj si tokrat vzame čas in izvede resno diagnostiko, ter ga medtem, ko dela, pustila pri miru. Človek se ne more zbrati in razmisliti o vseh mogočih vzrokih za napake, če mu ena s hormoni napolnjena baba diha za ovratnik in se dere. user posted image

Če bo popravil zadevo, v redu (in seveda, nobenega novega računa ne boš sprejela v plačilo), če pa ne, bi napisala pisno reklamacijo na firmo, zahtevala povrnitev vseh stroškov in odškodnino za tvoj čas.

Grozila ne bi s časopisi ampak samo dodala, da če se ne mislijo obnašati poslovno, boš prisiljena o njihovem ravnanju obvestiti principala. In če bodo še vedno težili, bi res napisala pismo na stike z javnostjo principala, ter jih opozorila, da to podjetje ne izpolnjuje pogojev za koncesijo, saj meče slabo luč na znamko teh pralnih strojev. V pismu bi zelo poudarila tisti trenutek, ko je stroj skoraj eksplodiral in da bi se lahko takrat kakšnemu družinskemu članu kaj hudega zgodilo. Če je to podjetje v prvi vrsti distributer in šele nato serviser, bo to najbolj zaleglo.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 17:29:19   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Kakor si opisala te 'serviserje', bo dretje kaj malo zaleglo. Oni so se pri sebi že odločili, da si histerična baba, ki zahteva čudeže in bolj se boš direktno drla in grozila, bolj se bo tip počutil v kotu in se namesto pralnemu stroju posvečal svoji obrambi, protinapadu, taktiki, bitki, vojni...

Serviserja bi normalno sprejela in ga prosila, naj si tokrat vzame čas in izvede resno diagnostiko, ter ga medtem, ko dela, pustila pri miru. Človek se ne more zbrati in razmisliti o vseh mogočih vzrokih za napake, če mu ena s hormoni napolnjena baba diha za ovratnik in se dere. user posted image

Če bo popravil zadevo, v redu (in seveda, nobenega novega računa ne boš sprejela v plačilo), če pa ne, bi napisala pisno reklamacijo na firmo, zahtevala povrnitev vseh stroškov in odškodnino za tvoj čas.

Grozila ne bi s časopisi ampak samo dodala, da če se ne mislijo obnašati poslovno, boš prisiljena o njihovem ravnanju obvestiti principala. In če bodo še vedno težili, bi res napisala pismo na stike z javnostjo principala, ter jih opozorila, da to podjetje ne izpolnjuje pogojev za koncesijo, saj meče slabo luč na znamko teh pralnih strojev. V pismu bi zelo poudarila tisti trenutek, ko je stroj skoraj eksplodiral in da bi se lahko takrat kakšnemu družinskemu članu kaj hudega zgodilo. Če je to podjetje v prvi vrsti distributer in šele nato serviser, bo to najbolj zaleglo.


Eeee, pa to sme rabila. Hvala!

Načeloma nisem baba, ki se dere, niti ne vtika nosu kjer nima blage veze, ampak po zadnjem pripetljaju mi je res prekipelo, ker se obnašajo oholo. In ker se jim zdi kristalno jasno, da ni nič narobe, če vzamejo od mene denar in stvar še dodatno pokvarijo. Ker se obnašajo, kot da sme kriva jaz, da stvar ne deluje, če so pa oni magične ročice dali nanjo. O tem, koliko si pa vzamejo časa, pa samo toliko, da je najverjetneje obakrat že 10. minuto pisal račun.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 17:31:27   
zvesta
Aha, pa še podvprašanje: kaj je povrnitev vseh stroškov? Samo teh 46 €? Ali tudi stroški za pralni stroj, ki je deloval, pa ne deluje več?




Ma, z denarjem smo zdaj do vratu v dreku, zato me je tako prizadelo, da moram odšteti vsaj 1000 € za nekaj, kar ni bilo v planu.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 18:46:21   
ZARA
Zvesta, te popolnoma razumem. Jst imam slabe izkušnje. No, malo manj. Pa se mi ne da razlagat, ker ni nič v primerjavi s tvojo.

Ampak ravno v ponedeljek mi je prišel menjat cev pri pomivalcu in je bilo isto 46 €. Ha ha. Da ni isti? Če ti stroja ne ubije, pa tebe s ceno.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 23.9.2009 18:47:29 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 19:00:32   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Zvesta, te popolnoma razumem. Jst imam slabe izkušnje. No, malo manj. Pa se mi ne da razlagat, ker ni nič v primerjavi s tvojo.

Ampak ravno v ponedeljek mi je prišel menjat cev pri pomivalcu in je bilo isto 46 €. Ha ha. Da ni isti? Če ti stroja ne ubije, pa tebe s ceno.


Ti samo povej znamko stroja, pa če je tip s Kardeljeve. :) Da naredimo društvo in se tolažimo vzajemno?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 19:37:46   
ZARA
Ne, saj sem se hecala. Moj je z gorenjskega konca.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 19:49:46   
pf
Zvesta da ni kje Gorenje? Tisti so smotani, pa hodijo tudi štirinajst dni. Gnar nazaj, pa popraviti v nulo pralnega in sušilnega, pa nič plačat.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 19:50:53   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: pf

Zvesta da ni kje Gorenje? Tisti so smotani, pa hodijo tudi štirinajst dni. Gnar nazaj, pa popraviti v nulo pralnega in sušilnega, pa nič plačat.


nep, ni Gorenje... je en fsran Indesit, samo pral pa je... pa včasih tudi sušil...

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 19:55:10   
Pikec
Z indesitom sem pa v prejšnjem stanovanju imela jst probleme.

K je sušil je perilo po sošušenjo tkooooooooo smrdelo, da sem ga največkrat morala še enkrat oprat. In sem sred zime noter sušila na stojalu, namest da bi sušilca zalaufala.
Upam da bo s tem boljše.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 19:55:57   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Z indesitom sem pa v prejšnjem stanovanju imela jst probleme.

K je sušil je perilo po sošušenjo tkooooooooo smrdelo, da sem ga največkrat morala še enkrat oprat. In sem sred zime noter sušila na stojalu, namest da bi sušilca zalaufala.
Upam da bo s tem boljše.


jaz sem bla zadovoljna... ni smrdelo... zaj smrdi.... po zažganem... ne perilo... stroj....

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 19:56:42   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

jaz sem bla zadovoljna... ni smrdelo... zaj smrdi.... po zažganem... ne perilo... stroj....



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 19:57:05   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Upam da bo s tem boljše.



Ka jsta pa zaj kupla?

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 20:06:21   
Pikec
Candy alyse, ker edini gre v kopalnico.
So nama mojstri tko fajn zožali kopalnico, da je edini prostor za PS za vrati in to je do podboja celih 54 cm. Je bla znanost najt tko plitev pralni stroj. Da o sušilcu niti ne bi, ker ne obstaja in smo morali kupit kombinacijo za kar sem zmer trdila da tega pa res nočem met. Evo zdej mam, ker druge variante enostavno ni blo.

Presneti majtri zidarskiuser posted image .

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 20:07:27   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Candy alyse, ker edini gre v kopalnico.
So nama mojstri tko fajn zožali kopalnico, da je edini prostor za PS za vrati in to je do podboja celih 54 cm. Je bla znanost najt tko plitev pralni stroj. Da o sušilcu niti ne bi, ker ne obstaja in smo morali kupit kombinacijo za kar sem zmer trdila da tega pa res nočem met. Evo zdej mam, ker druge variante enostavno ni blo.

Presneti majtri zidarskiuser posted image .



ups.... tega pa ne bi,... ne ozkega ne candija ne več kombiniranega....

če bi zadela na lotu, bi itaq vzela hooverja, ta velikega...

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 20:12:47   
Pikec
sej ni ozek, širok je 60 normalno, sam globok ni 60 ampak 50, ker za vrati ni placa. Ma ne moreš verjet da so nama za 30 cm zožali kopalnico. Po projektu je bilo za vrati 80cm. Pa rišem in računam kaj je za kupit za noter, po projektu valjda. Pol pa preden sva šla v nabavo grem tko mal za štos zmerit in so nam zožali kopalnico za 30 cm (sumim, da je prodajalec vedel, sva pa kupila novogradnjo). Še dobro da nisem šla v nabavo po projektu, si predstavljaš da bi kupila tuškabino širine 170 dejansko je pa kopalnica široka 140 user posted image user posted image user posted image  To bi bila umetnost montažeuser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
23.9.2009 23:22:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Candy alyse, ker edini gre v kopalnico.
So nama mojstri tko fajn zožali kopalnico, da je edini prostor za PS za vrati in to je do podboja celih 54 cm. Je bla znanost najt tko plitev pralni stroj. Da o sušilcu niti ne bi, ker ne obstaja in smo morali kupit kombinacijo za kar sem zmer trdila da tega pa res nočem met. Evo zdej mam, ker druge variante enostavno ni blo.

Presneti majtri zidarski .



ups.... tega pa ne bi,... ne ozkega ne candija ne več kombiniranega....

če bi zadela na lotu, bi itaq vzela hooverja, ta velikega...













Naju pa za te stvari resuje najboljsi sosed....Vse stroje sva tam vzela...pac vse na obroke na 2leti....

< Sporočilo je popravil skamp -- 23.9.2009 23:23:21 >

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
24.9.2009 8:13:47   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Candy alyse, ker edini gre v kopalnico.
So nama mojstri tko fajn zožali kopalnico, da je edini prostor za PS za vrati in to je do podboja celih 54 cm. Je bla znanost najt tko plitev pralni stroj. Da o sušilcu niti ne bi, ker ne obstaja in smo morali kupit kombinacijo za kar sem zmer trdila da tega pa res nočem met. Evo zdej mam, ker druge variante enostavno ni blo.

Presneti majtri zidarski .



ups.... tega pa ne bi,... ne ozkega ne candija ne več kombiniranega....

če bi zadela na lotu, bi itaq vzela hooverja, ta velikega...













Naju pa za te stvari resuje najboljsi sosed....Vse stroje sva tam vzela...pac vse na obroke na 2leti....


ja, saj naju bo sosed tudi tako rešil... za nakup otreoške sobe... ta strošek je pa čisto nepredviden, sploh, ker moram nabaviti še prav vse za dojenčka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
24.9.2009 11:55:39   
pupika
zvesta, tudi jaz imam izkušnje s temi serviserji, mislim, da gre za istega, saj če gre za firmo Obot.
Meni je po letu dni ko so ga popravljali zopet crknil in šla vsa elektronika, sedaj čakamo že tri mesece, pa nič, prejšnji teden so me klicali da imajo elektroniko, pa če lahko jutri pridejo ob 12h, pa sem rekla, naj pridejo po 15 uri, pa oni meni da me bodo poklicali, sedaj pa ne duha in sluha.Mene so julija tako nadrli, ko sem zahtevala nadomestni stroj, da kaj si mislim, ker smo bili že lani 2 meseca brez stroja, pa so nam potem pripeljali za 1 teden nadomestnega, pa sem jim rekla, da tako pa se ne bodo šli, ker smo bili dogovorjeni za nadomestnega, in da zahtevam svojo elektroniko nazaj in bom poiskala drugega serviserja, in da bomo vidli kam bodo prišli. Ker kolko vidim, nimam samo jaz z njimi probleme, pa se ne more v roku enega leta dvakrat pokvariti stroj in še to nam niso dali nobene garancije lani, tako da moramo tokrat plačati 180E in da bi morali, vedno stroj izklapljat iz električne vtičnice, da je to zaradi tega, pa ne vem še kaj. Sedaj pa vidim, da nimajo pojma in je najlažje samo vzet celo elektroniko in zamenjat pa še zelo drago je.

zvesta kateri serviser je bil pri vas, tisti ki je malo starejši in šepa

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
24.9.2009 11:59:09   
pupika
Aja še to mi imamo pralni stroj Whirlpol ta ozkega, pa ga sedaj ne bi več kupila, kajti po letu dni se je že pokvaril, sedaj ko nam je pa potekla garancija pa si lahko to pod nos pobrišem in moram plačat teh 180E.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
24.9.2009 12:00:10   
zvesta
pupika, k meni prihajata dva mladička... v paru....

ju pa še danes ni, pa še mož je doma, bo že on porihtal....

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
24.9.2009 12:06:46   
pupika
z enim mladim sem se jaz kar fajn skregala, potem me je pa šef klical in rekel, da mi bodo pripeljali nadomestnega, šef pa je ta ki šepa, meni so lani cel stroj odpeljali in ne vem kaj so delali. Saj gre za isto firmo kajne.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
24.9.2009 12:07:51   
zvesta
ja, ja, ista firma.... šefa še nisem vidla, se pa je mož z njim pogovarjal..

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
24.9.2009 12:10:32   
pupika
mislim grozno, sedaj pa vidim da nimam samo jaz z njimi probleme, meni je samo žal, da lani nisem zahtevala novi stroj, ker smo bili več kot 45 dni brez stroja, pa še v garanciji je bil, letos verjetno tega ne morem zahtevati, ker sem takoj dobila nadomestnega.Jaz bom sedaj zahtevala naj mi pokvarjeni del vrnejo.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 9:24:44   
zvesta
Akhm.... a sem vam povedla, da ga včeraj ni bilo? user posted image


Če se danes ne primaje, bom popokala usrane cunje in mu jih nesla tja.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 12:54:53   
pupika
No vidiš ki se delajo norca iz nas, jaz sem bila včeraj tako jezna, da sem klicala zvezo potrošnikov in jim povedala situacijo, pa sem se še pozanimala kako je kaj z garancijo, pa so mi zatrdili, da sedaj ne bi rabla nič plačat, ker se je pokvaril isti del kot pred letom dni, ker moram imeti za ta del garancijo toliko časa kot jo je imel stroj. In sem jim danes to povedala po telefonu, pa je rekla, da bodo preverili na tržni inšpektorat in da to ni tako, da ima zamenjan del garancijo le 6 mesecev.

Zvesta kaj ste ga kaj klicali, ali so vas klicali da danes pridejo, zagrozi jim malo in zderi se, očitno to pri njih pomaga, sedaj sem že v dilemi, da sploh znajo kaj popravit, ker to pri nji vse traja tako dolgo.Katero znamko stroja imate?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?