|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 22:41:54   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Babe, meni se bo zmešalo.... ali pa se mi že meša user posted image  Že cel popoldan slišim v dnevni sobi neko piskanje - tako zelo visoko frekvenco, komaj slišno, ampak zelo motečo. V drugih prostorih ne, odpiram okna, zunaj tišina oz. normalni zvoki.

Jaz res več ne vem, al se mi user posted image  al kaj user posted image

Bubi je rekel, da tudi sliši oz. je rekel, da je že zjutraj nekaj slišal (po pravici povedano se je meni že včeraj nekaj zdelo user posted image ).

Problem je v tem, da ne vem, kaj je ta zvok in od kod prihaja..... in spravlja me ob živce!!!! Ne morem ga niti prav locirat. Iz vtičnic sem potegnila vse mogoče naprave... ne vem, al se naj sistematsko lotim vsega?

Se je kateri že kdaj kaj podobnega zgodilo oz. ima kako idejo, kaj bi lahko bilo krivo.... ker ne bom več dolgo zdražala tako user posted image


user posted image user posted image user posted image

Sori, ampak mi je smešno user posted image

Ok, probaj preprosto finto: vrži ven fit in boš vidla. Skoraj ni variante da bi kaj piskalo, če nebo elektrike. Če piska dalje, je nekaj nadnaravnega ali pa imajo zgornji ali pa spodnji sosedi kaj čudnega priklopljenega user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 22:44:36   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

uuuuuuuuu kmal bomo na dvesto! user posted image


misliš? če ne bo zdaj prišlo do kakega zatišja user posted image user posted image user posted image


Bubi, mislim, da postajaš jasnovidna user posted image

Jaz imam že cel čas monologe user posted image


Evo, da malo prekinem user posted image ....me veseli, da ste dobro user posted image ....o prestavljanju mej si pa lahko prebereš na zadnjih straneh....je kar nekaj takih bratcev novembrčkov.... user posted image ..... samo E je začel zgodaj user posted image


user posted image user posted image user posted image O hvala. Te besede me zelo pomirjajo. Prav tako kot tisti stavek:  vse te "vzgojne motnje" izzvenijo do 17-ega letauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 14:12:43   
petarda
user posted image user posted image user posted image  petarditova premestitev v novo šolo je uspela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 14:14:26   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

uuuuuuuuu kmal bomo na dvesto! user posted image


misliš? če ne bo zdaj prišlo do kakega zatišja user posted image user posted image user posted image


Bubi, mislim, da postajaš jasnovidna user posted image

Jaz imam že cel čas monologe user posted image


Evo, da malo prekinem user posted image ....me veseli, da ste dobro user posted image ....o prestavljanju mej si pa lahko prebereš na zadnjih straneh....je kar nekaj takih bratcev novembrčkov.... user posted image ..... samo E je začel zgodaj user posted image


user posted image user posted image user posted image O hvala. Te besede me zelo pomirjajo. Prav tako kot tisti stavek:  vse te "vzgojne motnje" izzvenijo do 17-ega letauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....pri mojem user posted image  te "vzgojne motnje" še pri 33-tih niso izzvenele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 14:34:15   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

user posted image user posted image user posted image  petarditova premestitev v novo šolo je uspela user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 15:01:19   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Naš user posted image je pa šel z vrtcem na dvo dnevni izlet. Šli so iskat škrata.imeli so pa tudi že plavalni tečaj, na katerega ni šel saj że zna palavati, čaka ga pa še tečaj rolanja. To imajo vse v sklopu programa za zlati sonček.


Super. Kam so pa šli? user posted image  A rolati pa še ne zna?...čist čudno za tvojega otroka user posted image ...


Šli so na eno jezero. Ja že se rola, vendar imajo to še v sklopu programa.

Bubi, pri nas je tako enkrat piskalo v starem stanovanju, in potem smo ugotovili, da je pod spalnico šla neka cev. Se ne spomnim več točno kakšna. So jo potem oblekli v neko ... Ne vem kaj in je nehalo piskati.



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 17:29:41   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Bubi, pri nas je tako enkrat piskalo v starem stanovanju, in potem smo ugotovili, da je pod spalnico šla neka cev. Se ne spomnim več točno kakšna. So jo potem oblekli v neko ... Ne vem kaj in je nehalo piskati.

  me vsaj nekdo razume user posted image

hvala, sicer mi je čudno, da bi v tem delu stanovanja bile ne vem kake inštalacije, ampak bomo razmišljali v tej smeri. user posted image  je, ker ne znam locirat izvora ....
Vrgla sem fit ven in še vedno piska user posted image
Vprašala sosedo pod nami - je danes tudi slišala neko piskanje. Ampak takrat, ko sem jo spraševala, je rekla, da nič ne sliši.
Čakam, da pride zgornji sosed domov, da mi pove, če tudi on kaj sliši.

ker meni se že  rooooooooooooolaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 18:15:11   
Paštetka
Bubi, pri nas je slišal samo mož, ko je ležal na poostelji. Jaz zraven njega pa nič. user posted image
Še mojstri so prišli k nam poslušat in se režali potiho. Vsi smo ga imeli za madnes user posted image user posted image . No tem sem se pa ulegla na njegovo stran in je res piskalo. Pa še v enem čudnem delu stanovanja je piskalo. Mislim da je bilaa cev za ogrevnje ali nekaj takega. V glavnem, mož je skoraj zblaznel, ker mu nismo verjeli. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 19:42:15   
Paštetka
kaj vaši bodoči šolarčki že imajo pisalne mize user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 20:37:36   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

kaj vaši bodoči šolarčki že imajo pisalne mize user posted image


Naš ne...pa tudi še nimam pojma kam jo bomo stlačili user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 20:39:01   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

kaj vaši bodoči šolarčki že imajo pisalne mize user posted image


ne in je tudi še lep čas ne bo imel

za začetek bo delal kar v kuhinji kar bo pač treba (itak bo v podaljšanem bivanju, kjer bi praviloma naj naredili vse naloge). Ko bomo ločeni sobici rihtali, pa bosta dobila vse komplet. Ampak ne računam da bi to bilo preden gre tudi bubika v šolo.... bomo videli, kakšne bodo želje in finančne zmožnosti. No, pa prostorske, ker meni ta kabinet fuuuuuuul prav pride zame.... in pojma nimam, kam bom vso to kramo dala, ki je zdaj tukaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 21:44:28   
ada2
pa kaj si nor kak se človek v šestih tednih odvadi delatuser posted image

sem zdaj zmatrana ko pes, pa sploh ni blo neke gužveuser posted image

grem kar spat, ker jutri zjutraj grem že nazaj.... no, pol pa 2 dni dopusta, pa fraj vikend.... pa koncert balaševičauser posted image    jeeee!!!


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 22:42:59   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda
Pravkar iz pregleda... teža 6420g...dobil je VEČ kot dovolj user posted image .... zdaj moram samo pazit, da ga ne bom preveč fotrala user posted image ... Drugače nam pa kar lepo še teče dojenje+flaška+krompir+korenček user posted image ... enkrat je več, enkrat manj, ampak zdaj vsaj vem, da napreduje in se lahko malo zrelaksiram user posted image ...



Super! Bravo mami in Mini! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 22:50:57   
Urša
petarda
Oooooo super! user posted image  Mi imamo pa z juniorjevo skupino končni izlet v mini živalski vrt...tu blizu nas...menda imajo celo kamelo user posted image ....


Jakova skupina je šla v mini živalski vrt v Sl.Konjice, mislim, da je Bubi že bila in je bil čisto navdušen! Bomo šli enkrat ob priliki. Prejšnji vikend so bili aktualni dinozavri, škoda edino, da so tulipani že odcveteli, drugače je bilo pa lepo. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 22:53:09   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Drugače pa...da se pohvalim...sem šla ENKRAT tečt user posted image ...samo tu malo do hoste in nazaj...pa petardita sem s sabo vzela in moram rečt, da se je izkazal za super družbo user posted image user posted image user posted image ....me je skoz spodbujal in zdaj sem ga določila za osebnega trenerja user posted image .....sva potem še malo telovadila tukaj, je pokazal kake vaje delajo na treningih....sva bila oba na tleh in delala trebušnjake, pa se nam je pridružil še junior....user posted image user posted image user posted image user posted image ....ne rabim govort kolk smeha je bilo, ne? user posted image  


user posted image user posted image user posted image  Pridna si! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 22:59:14   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

kaj vaši bodoči šolarčki že imajo pisalne mize user posted image


Ne. V prvem razredu to še ni nujno, v drugem pa že prav pride.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 23:03:05   
Urša
Mi stanujemo v zgornjem štuku in pred kakšnim letom sva oba z mojim vsak večer približno ob isti uri slišala, da nekdo HODI po podstrešju. Seveda nama ni nihče verjel. Bilo je pa res spooky in ne verjamem, da je bila kakšna žival, ker so bili prav koraki, ne stopicanje. Potem pa je enkrat prespala svakinja pri nama in je tudi ona slišala. Naslednji dan sta šla moj in njen fant z baterijo na podstrešje, nista nič našla, skratka, od takrat naprej ni bilo več korakov. user posted image  Me kar mrazi...

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 23:04:29   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Naš ne...pa tudi še nimam pojma kam jo bomo stlačili user posted image


Tole mi je pa zelo znano. Imamo isti problem. user posted image  Saj kuhinjska miza je OK tudi v drugem razredu! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 23:05:16   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

user posted image user posted image user posted image  petarditova premestitev v novo šolo je uspela user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
17.5.2011 23:06:48   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

user posted image user posted image user posted image O hvala. Te besede me zelo pomirjajo. Prav tako kot tisti stavek:  vse te "vzgojne motnje" izzvenijo do 17-ega letauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....pri mojem user posted image  te "vzgojne motnje" še pri 33-tih niso izzvenele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 7:34:22   
petarda
Dobhro jutro user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 7:36:43   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Mi stanujemo v zgornjem štuku in pred kakšnim letom sva oba z mojim vsak večer približno ob isti uri slišala, da nekdo HODI po podstrešju. Seveda nama ni nihče verjel. Bilo je pa res spooky in ne verjamem, da je bila kakšna žival, ker so bili prav koraki, ne stopicanje. Potem pa je enkrat prespala svakinja pri nama in je tudi ona slišala. Naslednji dan sta šla moj in njen fant z baterijo na podstrešje, nista nič našla, skratka, od takrat naprej ni bilo več korakov. user posted image  Me kar mrazi...


creepy user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 8:14:14   
NinaŠ
Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Mi stanujemo v zgornjem štuku in pred kakšnim letom sva oba z mojim vsak večer približno ob isti uri slišala, da nekdo HODI po podstrešju. Seveda nama ni nihče verjel. Bilo je pa res spooky in ne verjamem, da je bila kakšna žival, ker so bili prav koraki, ne stopicanje. Potem pa je enkrat prespala svakinja pri nama in je tudi ona slišala. Naslednji dan sta šla moj in njen fant z baterijo na podstrešje, nista nič našla, skratka, od takrat naprej ni bilo več korakov. user posted image  Me kar mrazi...


creepy user posted image

user posted image sam res


Pisalni mizici moja otroka imata, saj smo jih naštimali skupaj s sobicama... ...drugače pa iz svojih izkušenj - z bratom sva delala naloge vedno v kuhinji, kljub temu da sva imela pisalno mizo user posted image , tako da mislim da pisalna miza ni pogoj user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 9:14:27   
kvaka
Dobro jutro

Kot sem obljubila še slikico našega Lukca prej in sedaj user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 9:17:32   
kvaka
Pisalni mizi naša dva bosta dobila, kdaj je odvisno od user posted image

Sam upam, da ne bo na koncu res tako, kot je rekel Anže: Preden nama bo oči naredu pisalni mizi, bova midva že v četrtem razredu user posted image



(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?