|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 22:09:14   
rakica 2
PUNCE POZDRAVLJENE,SAM NA HITRO SE JAVIM,V SREDO SMO PRIŠLE IZ P,NAŠA PUPA SAMO PAPCA,PAPCA IN PAPCA IN SPI,ČETRTI DAN SVA ŠLE ŽE NA SPREHOD,KER JE TREBA ZAMUJENO PRINESTI NOTERuser posted image user posted image user posted image .HVALA VSEM ZA ČESTITKE IN MORALNO PODPORO.JE BLO ŠE KAR HITRO,4URE PORODNE SOBE,2URI MATRANJA IN SMO JO ZBEZALI VEN,JA IME PA IZBRALA PO POTI MED POPADKIuser posted image user posted image user posted image ...VSE KI ŠE ČAKATE PA ŽELIM DA ČIMPREJ DOBITE SVOJE ŠKRATKE V ROKE.AJA ZGAGA-NAJBOLJ ME JE PEKLA PRI PRVEM IN JE IMEL LASK ZA VZOREC,TOKRAT MALOKDAJ,SM PA OBNEMELA KO SM JO ZAGLEDLAuser posted image ...PAPA..SE BEREMO,JS BOM KR TLE VZTRAJALA DOKLER BO ŠE KERA TU...

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 22:22:12   
lenika83
Ja, nič, oktober nam je pobegnil user posted image  Bomo pa pač ostale oktobrke po duši user posted image  Jaz imam popadke nekje na 15 minut že od osmih, ampak se nič kaj ne zgostijo, pa na srečo tudi niso preveč boleči. Mislim, da bom šla malo spat, če mi bo uspelo in bom upala, da se čez noč kaj okrepi dogajanje. Od marca sem govorila, da 1.11. pa res ne bi rada rodila, ampak zdaj mi je pa že to popolnoma vseeno, samo da bo. Ampak moram priznati, da si nisem niti slučajno mislila, da bom na koncu novembrka user posted image
Lahko noč in upam da se vsem začne kmalu kaj dogajati. Mogoče bodo čarovnice kaj pomagale user posted image

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 5:36:01   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Crystall
Punce, jz bom tudi novembrka, ampak se bom kar našim oktobrčkom priključila user posted image user posted image user posted image


Tako se govoriuser posted image user posted image user posted image user posted image

Meliitak tole pa ni prav nič luštno zate,upam da bo kmalu štručka pri tebi v naročju

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 7:39:13   
karmen b
Čestitke vsem mamicam, ki ste še povile svoje štručke.

Tiste oktobrke, ki vam ni uspelo ujet oktobra, pa nimate dovoljenja prestopat v novemberčke in bodo batine, če nam katera uide. No rodite lahko novembra, samo uradno ste oktobrčki 09, da se razumemo.

No pa me spet Špelca priganja...

mayci hvala za link user posted image


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 8:12:17   
Crystall
Punce, meni zdele že dva dni uhaja neka tekočina - ampak po kapljicah. Prejšnjo noč sem se zbudila ob 2h zjutraj, ker so mi spolzele po stegnih, potem sem šla lulat in je bilo dobro. Stanje se je zjutraj ponovilo. Danes enako. Nimam pojma, ali imam prepoln mehur in mi je to znak, da moram lulati ali pa mi plodovna voda po kapljicah odteka. user posted image user posted image user posted image  Najbrž bom počakala do jutri, ko imam pregled v porodnišnici. No, itak me bodo zadržali notri user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 8:33:00   
Crystall
Lenika83 sporoča:
Danes ob 8.08 se je rodila najina Dora.
Težka je 4300g in velika 51 cm.
Vsi smo OK.
Lp, Alenka in Boštjan
 
 
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 9:11:01   
karmen b
Crystall, to bo veretno plodovnica, tako da bo treba počasi rodit. Če ti res tako malo po malo odteka, raje počakaj do jutri, da te ne bodo potem predolgo mrcvarli, ker ni prijetno. Držim pesti user posted image

_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 9:36:23   
karmen b
Lenika pa še tukaj čestitke user posted image

_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 10:19:39   
muca*maca
Jutro!

Jaz sem že s pregleda.user posted image

CTG za 10, je rekla babica, pritisk v redu, urin v redu, gledal me pa sploh ni. Kot vidite, sem že doma, niso me obdržali notri. Hotel me je dohtar naročit za jutri - spet user posted image - da bi mi sprožili porod (je bil en drug, ki me še ne pozna), pa sva se hitro zmenila, da še kakšen dan počakam. Sem še utrdila prepričanje, da to kar rečejo... ja, res čist tko, kot da bi se za kavo menila. Ampak, po moje mi v naslednjih dneh ne uide.

Slaba urca in to je to.
Porodne so pa kljub datumu polne user posted image

Jutri se moram spet javiti. Ma, zarad mene vsak dan, sam da grem lahko domov, da mi ne bi bilo treba tam ždeti kot Meliitak. Upam, da si v redu, Meliitak.

No, sem pa slišala danes od babice tole zgodbo:

Danes je rodila ena, ki je bila 14 dni čez rok, otroček je bil pa še čist z verniksom prekrit in definitivno prezgodaj rojen.
Evo.

Držte se,
user posted image

Ah, ja, seveda. Lenika, čestitke!!!! Bravo, Dora!


< Sporočilo je popravil muca*maca -- 1.11.2009 10:20:34 >

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 10:28:34   
pinky girll
Oj!

Tudi jaz sem iz pregleda, nič dogajanja. G me še pogledala ni rekla je da je cvtg Ok, pa vprašala me je če otroček brca in se vidimo jutri. Katastrofa glede njivohe površnosti.
Upam, da bo jutri kakteri drugi G, da me bo vsaj pogledal in kaj ukrenil.

Sicer smo pa sedaj novemberke, po duši pa oktobrke.

Uživajte v sončku....

Lenika čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil pinky girll -- 1.11.2009 10:29:20 >

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 11:29:05   
Anonimen
lenika ... čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crystall)
  Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 13:42:39   
majakla

Lenika83: user posted image Čestitam!
Mamica in ati želim vama čimveč lepih trenutkov
z vajino Doro in seveda, da boste čimprej doma
.

Muca maca, Pinky girll, Crystall, Meliitak: četudi
boste rodile novembra, vas ne damo in
se "vidimo" na: Starši čvekamo = Oktobrčki 09
!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 14:01:52   
Anonimen
Kako lahko sploh pomislte, da bi šle drugam??? Po vsem tem kar smo skupi dale skos??? Skor 9 mescov poznanstva bi kr tko zavrgle???
JOK BRATE ODPADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
VAS NE DAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil majcy_m -- 1.11.2009 14:03:35 >

(odgovor članu majakla)
  Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 19:04:39   
muca*maca
Majcy - ne se bat, ne bomo šle k novembrkam klepetat ;)

Tud oktobrke, ki so postale septembrke, so še z nami. Menda je pa je jasno, da mora nekaj oktobrk postati tudi novembrk, a ne?!
Kakšna bi bila pa drugače statistika????user posted image user posted image user posted image

Kaj je punce, a žalujete doma, ker nič ne dogaja, ali dogaja in nimate časa?

Al pa se posvečate metodam, ki pospešujejo porod???user posted image

1. november je skoraj mimo, v redu, jutri je polna luna - pa kaj pol, gremo dalje...

Moje dete brca kot za stavo, se ne da. Ampak mu ni spasa, hehe. user posted image

Pridne bodite, mamice vam pa želim mirno noč!

Pa-pa


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 19:49:03   
Crystall
Punce .... mi jutri šibamo proti porodnišnici. Najverjetneje me bodo obdržali notri user posted image . Upam, da mi sprožijo in da ne bom zastonj čepela pa čakala notri. Ker bolnišnic se bojimmmmm user posted image user posted image user posted image . Upam, da dobimo jutri našega oktobrskega novembrčka v naročje. Jutri bom že 11 dan po pdpju.


Danes so se mi pojavljali krči celo popoldne in večer - na 15 min, na pol ure, na 1 uro ... čist zmešano. Bomo vidli kaj bo prinesel jutrišnji dan. Upam, da sem kaj odprta. V petek sem bila 2-3 cm.

Držite pesti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 20:15:37   
muca*maca
Crystall - želim ti veliko sreče in držim pesti zate!user posted image user posted image

Jaz grem tudi jutri na pregled, bom 14. po roku in ... bomo videli kaj bo user posted image



(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 21:57:57   
rakica 2
IZVIRNO SPOROČILO: Crystall

Punce .... mi jutri šibamo proti porodnišnici. Najverjetneje me bodo obdržali notri user posted image . Upam, da mi sprožijo in da ne bom zastonj čepela pa čakala notri. Ker bolnišnic se bojimmmmm user posted image user posted image user posted image . Upam, da dobimo jutri našega oktobrskega novembrčka v naročje. Jutri bom že 11 dan po pdpju.


Danes so se mi pojavljali krči celo popoldne in večer - na 15 min, na pol ure, na 1 uro ... čist zmešano. Bomo vidli kaj bo prinesel jutrišnji dan. Upam, da sem kaj odprta. V petek sem bila 2-3 cm.

Držite pesti user posted image user posted image user posted image
popolnoma enako se je začelo pri meni,trajalo 24ur in via p.bom dihala s tabo,držim pesti da bo hitro za tabo in da boš kmal pecala štručkouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Oktobrke 2009 3.del
1.11.2009 22:15:43   
rakica 2
lenika-čestitke za hčerkico in veliko cartkanja,je pa ornk pupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 8:31:31   
muca*maca
Jutro!

Vidim, da ni nobene... Na tej temi in forumu je postalo dolgoooooočasnooooo...
Se mi zdi, da samo še jaz samevam tuki user posted image
Depresivno.

Haloooo???
Je katera tuki?


Ste že vse na Oktobrčkih 2009, sej vem.
Pridem kmal.

user posted image

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 8:40:49   
skačica
jutro!
lenika- iskrene čestitke za konkretno punco!user posted image user posted image user posted image
 
rakica- WB

muca maca- sej mislim, da nisi še čisto sama, si pa res med čisto zadnjimi. Pa toliko čez rok. Jaz upam, da ti danes točno povejo kaj in kako, itak več kot kakšen dan ne morejo več čakat. Vsaj praksa mislim, da ni nikjer taka, da se čaka več kot 2 tedna. Koliko si ti točno čez PDP danes?

Ti bom jaz delala družbo, dokler se tamali ne zbuditauser posted image

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 8:54:58   
muca*maca
Oooo, skakačica!

Kok lepo od tebe.
Ja, danes sem točno 14 dni čez rok user posted image

Po moje me bodo jutri naročili na sprožitev. No, ja, upirala sem se dokler sem se lahko. Zdej pa mam dost. Hočem tega otroka dobit v roke user posted image

Ravno se odpravljam na pregled.
Pa sporočim, kako pa kaj.

user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 9:51:48   
tintin
Prenašam sporočilo vaše oktobrčice Mance:


Danes ob 9.19 se je rodila JULIJA, dolga 51 cm in težka 3600g!




(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 9:54:58   
Žaži
Pozdravljene, se opravičujem, da vam na temo "vdiram", prodajam oblačila in vam ponujam, v kolikor vam še kaj manjka za jesensko-zimskega fantka, oblačil je dovolj za celo prvo leto.

http://www.bolha.com/oglas383406372/paket-oblacil-za-fantka-velikost-56-cca-40-kosov

http://www.bolha.com/oglas383406438/paket-oblacil-za-fantka-velikost-62-cca-50-kosov

http://www.bolha.com/oglas383406427/paket-oblacil-za-fantka-velikost-68-cca-50-kosov

http://www.bolha.com/oglas383406414/paket-oblacil-za-fantka-velikost-74-cca-50-kosov

http://www.bolha.com/oglas383406387/paket-oblacil-za-fantka-velikost-80-cca-80-kosov



(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 10:13:56   
skačica
no muca maca, dobro opravi!

manca, iskrene čestitke in prekrasno ime sta izbrala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 11:04:59   
pinky girll
Oj zamudnice!

Danes sem bila na pregledu in so ugotovili, da je plodovnice še dovolj vendar posteljica peša, tako da me bodo verjetno jutri najkasneje pa v sredo obdržali in sprožili porod. Razen če se bo kej samo od sebe začelo dogajt. user posted image user posted image user posted image user posted image Danes je bla vsaj ena uredu G. ki se je vzela čas in me oreng pogledala. Me je čeraj nekaj zbadalo vendar nič konkretnega.

Komaj čakam, da se začne kaj dogajat.

Muca maca in Crystall upam. da se čim prej rešimo in da bomo kamulu držale naše sončke v naročju.



(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?