|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 9:01:47   
Janci F
user posted image user posted image

                   SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

   
     ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
    IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH    

Janci F      +17 kg          12.10.2009         -0 kg                 
žuža3       +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
Tira           +15 kg          12.10.2009         -0 kg 
kaminek    +15 kg          12.10.2009         -0 kg 
mk8          +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
hanuši      +17 kg          12.10.2009         -0 kg 
alina         +9 kg            1.10.2009           -1,5 kg
Drnula      +10 kg          12.9.2009           -4 kg
bamoocham +15kg       15.10.2009          -0 kg  
s@nta       +10 kg         14.10.2009          -0 kg
vitabella    +10 kg         16.10.2009          -0 kg   
zabica       +10 kg         16.10.2009          -0 kg


(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 9:03:45   
vitabella
živjo žabica, ja jaz sem zato da ter sprejmemo, sam jaz sem med najbolj novimi tukaj user posted image

maš pa zanimivo službo. maš kje si možnost pogreti hrano? potem si jo pripravi že doma in si jo v službi samo pogrej! če si pa na terenu je pa to bolj hudič.

in koliko si zgubila v prejšnjih dietah? je šlo težko ali lahko?

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 9:11:57   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: *zabica*

Se vam se jaz pridruzim: tud mene caka borba s cca. 10 kg....Pred kratkim sem ze presla na Montija, pa vmes gresila na dopustu in pšridelala izgubljene kg nazaj.

Pri meni je problem predvsem sluzba: delam namrec 2 dni cel dan (od 8-20), potem sem recimo en dan prosta itd.. in mi zmanjkuje idej kaj jesti. Se pol cel dan vrti samo okrog tega kje in kaj jesti da bo po Montiju....Menze mi nekako ne disijo, picerije in podobno pa ne nudijo ravno zdrave in kvalitetne hrane....
Ce imam katera kaksno idejo kako prilagoditi obroke, ji bom iz srca hvalezna user posted image  



Pozdravljena med nami,

sem te dodala kar na seznam, tako da si sedaj naša. user posted image user posted image
Jaz bi ti predlagala, da si narediš jedilnik za teden naprej in tako ne bo vsak dan vprašanja kaj jesti.
Tiste dni, ko delaš cel dan pa si seboj vzemi, tako sem jaz delala.
Odvisno je seveda tudi od tega ali imaš v službi si možnost kaj skuhat, kaj pogret ali lahko ješ samo hladno?

Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 9:22:33   
*zabica*
@vitabella: mamo mikrovalovko, sam po pravici se mi po celem dnevu sluzbe ne da se kuhati za naslednji dan (sem odsotna od doma od  6 - 21), pa se pase mi vzet si eno uro frej za kosilo in se v miru nekam usest in nekja pojest. Mi je slo pa v cca 14 dneh 4 kg dol, potem so se pa kg nekako ustavili....Pred 2 leti sem imela tud locevalno ki se je nisem striktno drzala, pa je kljudb temu slo dol 7 kg v 2,5 mesecih

@janci F: sem ti poslala ZS s prosnjo za knjigice user posted image

se mi ej pa kar precej spremenil menstruacijski ciklus odkar se trudim prehranjevat po M. Menstruacije so manj bolece, pa ciklus se mi je premaknil iz 28 dni na 24...kar pa niti ne vem ce je cisto OK

Pa se nekaj: ko sem se strogo drzala montija sem na momente zacutla celo rahlo obliko hipoglikemije (nizek sladkor v krvi) ker sem ocitno jedla premalo oz. sm mogla nujno jest na 3 ure, ker se drugace nisem pocutla OK...


(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 9:41:03   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: *zabica*

@vitabella: mamo mikrovalovko, sam po pravici se mi po celem dnevu sluzbe ne da se kuhati za naslednji dan (sem odsotna od doma od  6 - 21), pa se pase mi vzet si eno uro frej za kosilo in se v miru nekam usest in nekja pojest. Mi je slo pa v cca 14 dneh 4 kg dol, potem so se pa kg nekako ustavili....Pred 2 leti sem imela tud locevalno ki se je nisem striktno drzala, pa je kljudb temu slo dol 7 kg v 2,5 mesecih

@janci F: sem ti poslala ZS s prosnjo za knjigice user posted image

se mi ej pa kar precej spremenil menstruacijski ciklus odkar se trudim prehranjevat po M. Menstruacije so manj bolece, pa ciklus se mi je premaknil iz 28 dni na 24...kar pa niti ne vem ce je cisto OK

Pa se nekaj: ko sem se strogo drzala montija sem na momente zacutla celo rahlo obliko hipoglikemije (nizek sladkor v krvi) ker sem ocitno jedla premalo oz. sm mogla nujno jest na 3 ure, ker se drugace nisem pocutla OK...



Knjigi poslani.
Glede na to, da so menstruacije manj boleče, je to definitivno dober znak.

Jaz sem pravi cukr odvisnik in imam krizo vsak dan in to rešujem tako, da sem si kupila polnozrnate piškote in ko je kriza največja potem 1-3 piškote.
In najbolj zanimivo je to, da drugače teh piškotov nimam toliko rada, vendar sedaj se mi pa zdijo slastni in mogoče celo malo presladki.
Vem, da je to prekršek, vendar zaradi tega lažje vztrajam pri drugih pravilih.
Rabim svoje male pregrehe. user posted image  Vem pa, da bom zato kaznovala in bom kakšno kilco dala težje dol.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 9:47:22   
bamoocham
Dan.

No takole, zajtrk sem pojedla, samo se ne morem navadit okusa ovsenih komičev in jogurta..no bo že user posted image

Kaj bote kuhale za južno danes?

A je nujno, da greš po jedliniku za prvi teden, ali si lahko naredim tudi kakšno jed iz 2 ali 3 tedna glede na to, da sem še čisto na začetku?

Lepo se mejte, grem malo potelovadit, potem pa na luft z našo Nežo.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 9:57:30   
vitabella
jaz pa bolj kot berem knjigo, bolj ugotavljam, da sem se lani držala te diete nevede in nehote. če jem veliko krompirjai n jedi iz moke, mi hitro prične nagajat prebava in sem se potem izogibala takih živil. je pa res da sem ostalo jedla v neomejenih količinah. in sem šla vsak mesec po kilco dol, ne da bi za to naredila kaj. kar samo je šlo. zato verjamem, da je ta dieta uspešna.

žabica, čisto ti verjamem, da se ti ne da kuhat po takem dolgem dnevu, dobro da sploh zdržiš tak tempo. otrok imaš kaj? če si doma v kakem večjem mestu, si najdi kakšno samopostrežno restavracijo in si sama kombiniraj jedi, vedno si lahko izbereš kakšno meso +zelenjavo, samo krompirja se načeloma izogibaj, pa jedi iz moke pa bo!

jah mene pa danes nič ven ne vleče, imamo pri nas še vedno 0 stopinj brrrrrr. kaj da bi šele mojo dvomesečnico kam peljala na zrak - še meni ni!

torej - lahko ali ne jemo sadne jogurte, ve katera?


_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 9:57:50   
Janci F
En majhen nasvet za tiste, ki imate občasno krizo pri prehrani.

Jaz občasno gledam serijo - The Biggest Loser in to je en reality show in sicer o hujšanju.
Res je, da so tukaj res močni in imajo veliko kg za izgubit, vendar ko to gledaš te mine želja po hrani, predvsem zaradi tega ker vidiš kolk garajo za vsak izgubljen kilogram.
Ta serija je na netu in jo lahko enostavno dol potegnete.

Aja, pa še nekaj  - koliko kaj migate?

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 10:37:37   
*zabica*
@ janciF: hvala, ze poslane naprej v tiskanje user posted image
@Vitabella: otrok nima, delamo na tem, zaenkrat se brez uspeha user posted image Itak mi ob otroku tak urnik nebi odgovarjal, bi mi dete po 14 dneh verjetno teta reklo..lol
Zraven moje sluzbe je sicer ena restavracija, kjer obcasno jem...sam povsod dodajajo mok, za prilogo je vedno bel riz, krompir....Sej se znajdem pa vzamem samo meso recimo, sam je potem porcija tolk majhna da sem ze po 2 urah lacna....

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 11:11:33   
kaminek
user posted image

tukej je recept za tunin narastek

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 11:12:28   
kaminek
upam, da vam odpreuser posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 11:15:08   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: vitabella


torej - lahko ali ne jemo sadne jogurte, ve katera?



mislm, da ni problem, jst jih tud jem, sam z čim manj maščobami

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 11:16:09   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

no, potem pa nič.user posted image


Bi te vseeno prosla, če lahko:)

bamoocham@windowslive.com
HVALA



poslala sm ti včeraj in sicer z jedilniki. si dobila?

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 11:34:47   
vitabella
kaminek, hvala za odgovor, ker meni so sadni jogurti veeeeeliko boljši kot navadni! pa hvala za recept, se bom danes lotila, ker vidim da so res enostavne stvari za kuhat, ravno prav za nas mlade mamice in za zaposlene (mislim žabico)!

jaz migam kolikor mi moja miška mala dopušča. čez dan zelo malo spi, zato sva prej ko je bilo še bolj toplo bili dosti na sprehodih, sedaj pa če kdaj čez dan zaspi hitro odkolesarim 10 km na sobnem kolesu, sam to se zgodi samo vsak 2 - 3 dan user posted image . migam kar rada, samo ne smejo biti preveč intenizvne vaje, tega ne maram, mam pa rada aerobne športe: kolo, tek, rolanje, smučanje ...

nič, grem pripravljat kosilo.

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 20:33:20   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

torej - lahko ali ne jemo sadne jogurte, ve katera?



Na zečetku bi bilo bolje jesti navadne, ampak če so ti sadni bolj všeč se ne obremenjuj...Mislim, da to ne dela veliko razlike.

IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Aja, pa še nekaj  - koliko kaj migate?



Nič kaj velikouser posted image user posted image user posted image .  Moje miganje je edino vozičkanje, za kaj več se bom morala pa prov prisilit. Dejstvo je, da sem čist iz forme in me že 10 min na orbitreku čist utrudi. No ampak počasi se daleč pride.

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
16.10.2009 20:37:15   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

A je nujno, da greš po jedliniku za prvi teden, ali si lahko naredim tudi kakšno jed iz 2 ali 3 tedna glede na to, da sem še čisto na začetku?



Ni potrebno iti od začetka, te jedilniki so zgolj informativni...najbolje, da prebereš prvo knjigo, da boš bolje razumela princip prehranjevanja in si boš lažje kuhala in oblikovala svoje jedilnike. No, pa saj si bomo še tukaj gor malo svetovale in delile izkušnje pa bo za vse lažjeuser posted image

< Sporočilo je popravil *alina* -- 16.10.2009 20:45:18 >

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
17.10.2009 9:54:36   
kaminek
danes za kosilo:

pečena puranja bedra, grah in zelena solata, mojmu bom pa še krompirček zraven skuhala

pa ve? kaj bo pri vas za kosilo?

včeraj sm za večerjo nardila čebulno pogačo in je bila izvrstna. pa tko na izi za nardit.

sm si pa začela preizkušene recepte pisat v knjigco, da si ne bom printala, ker je bolj slab format. tko, da bom potem sam zvezek odprla in dobro skuhalauser posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
17.10.2009 11:11:16   
vitabella

IZVIRNO SPOROČILO: kaminek


sm si pa začela preizkušene recepte pisat v knjigco, da si ne bom printala, ker je bolj slab format. tko, da bom potem sam zvezek odprla in dobro skuhalauser posted image


no na to idejo sem prišla tudi jaz! kar mi bo všeč bo zagotovo še ponovila!

punce pravzaprav kje pa ste? upam, da katera še ni obupala! bi si bilo prav fino izmenjavat ideje za kosilo in se med seboj spodbujat, če bi katero pregreha začela zapeljevat!

pri nas bo kosilo postrv z mandeljni, njami! pravzaprav so mi vsi recepti prav na izi in zelo hitro izvedljivi, tako da mislim da bomo mi kar po teh receptih kosila kuhali. ima katera še kakšne druge, preverjene recepte, ali si ga je sama izmislila?

ok, dovolj za sedaj, grem kuhat! oziroma pečt user posted image

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
17.10.2009 11:19:58   
Hanuši
čao,

se moram pohvalit da sem že na -1kguser posted image user posted image . Meni je veliko naredilo odpoved sladkarij, sem vsak dan nekaj pekla.

Eno vprašanje. Danes imam namen delat tunin narastek, pa me je malo 2dcl sl.smetana zmotilo. A to se sme?

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
17.10.2009 11:22:05   
Hanuši
Aja, kar se pa miganja tiče, je pa tko, par km na dan vozičkanja, 50 trebušnjakov klasičnih, 30 trebušnjakov bočnih in pa ene 2-3x na teden tibetanci, kolikor mi znese s časom, glede na to, da je naš korenjak mali teroristek postaluser posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
17.10.2009 12:32:48   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

čao,

se moram pohvalit da sem že na -1kguser posted image user posted image . Meni je veliko naredilo odpoved sladkarij, sem vsak dan nekaj pekla.

Eno vprašanje. Danes imam namen delat tunin narastek, pa me je malo 2dcl sl.smetana zmotilo. A to se sme?


bravo, čestitke za zbiti prvi kilogram! jst ne bom še stopla na tehtnico, sm pa dons še user posted image  dobila, tak da bo realno potem, ko se vse porihtauser posted image

smetana naj te ne zmoti, ni odvisno tolk, kolk kalorična je lahko jed, ampak bolj kakšna kombinacija jedi je. dobr, ne sme bit ful mastna itd., ampak ti se ne ustrašit, ful je dobr!

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
17.10.2009 12:34:25   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: vitabella



punce pravzaprav kje pa ste? upam, da katera še ni obupala! bi si bilo prav fino izmenjavat ideje za kosilo in se med seboj spodbujat, če bi katero pregreha začela zapeljevat!

pri nas bo kosilo postrv z mandeljni, njami! pravzaprav so mi vsi recepti prav na izi in zelo hitro izvedljivi, tako da mislim da bomo mi kar po teh receptih kosila kuhali. ima katera še kakšne druge, preverjene recepte, ali si ga je sama izmislila?

ok, dovolj za sedaj, grem kuhat! oziroma pečt user posted image


mhhh, postrv z mandeljni, mnjami. nisem še probala, mandeljne sm kupila, postrvi pa neuser posted image user posted image user posted image

drugače pa seveda, jst se bom ziher oglašala z meniji-predlogi, če pa katero prime, pa tolk super, da nardi enacgauser posted image

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
17.10.2009 14:32:14   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Danes imam namen delat tunin narastek, pa me je malo 2dcl sl.smetana zmotilo. A to se sme?


Ja, to je bilo tud meni čudno...ker v knjigi odsvetuje kislo in sladko smetano, v receptih se pa sladka kar dostikrat pojavi. Ko sem jaz delala tunun narastek sem imela doma samo sojino smetano, tako da sem uporabila kar to in je prav tako izpadlo vredu.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
17.10.2009 14:33:12   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši
...se moram pohvalit da sem že na -1kguser posted image user posted image .


BRAVO!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
17.10.2009 19:48:11   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

user posted image

tukej je recept za tunin narastek


Jaz sem pogledala v knjigo Jem, torej hujšam pa ne najdem na strani 183 recepta za tunin narastek.
Ali je mogoče več različnih verzij te knjige?

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?