|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 11:33:51   
bušika2010
Jajčka je prišla 100 eur, je pa od Maxi Cosija Cabriofix.

Jaz nimam pojma kolko pride 3D, neki okoli 70 eur? Nevem točno.

Aja Nikita, v Dobrno, sploh se nebi spomnla, da bi tja šla, morem malo prečekirat, kr jaz tudi nisem odločena da grem k Pelkičevi, sam je pa res, da je edina, ki poznam, da dela 3D v MB.

Torej, vse RR bistričanke bomo mele naše user posted image  nove letnike, pol se bomo pa velik srečevale ko bomo vozičkale user posted image

Komaj čakam na februar, pa sej bo hitro minlo ... user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 12:40:39   
vekybel
sara2007: ja seveda. kje si pa točno doma?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 12:42:54   
vekybel
res bo hitro prišel čas, samo da pride novo leto pa smo me na vrsti, jupi user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 14:48:39   
tweety83
Glede na to da smo vse skupaj tako blizu doma bo to prav frajersko..... Kavice pa tako.....
Lahko bi se pa doble tud na FB-ju, da se še vidimo,če se poznamo slučajno.....user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 14:51:27   
bušika2010
No pa se dodajmo na FB-ju user posted image

Več na ZS.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 14:55:44   
tweety83
Kulsko - čakam....user posted image

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 16:41:26   
Anonimen
vekybel - a veš kje je caffe bar furči? no tam blizu tako, da smo še kar blizu user posted image

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 21:17:57   
vekybel
sara2007: ja vem kje je, mimo sem se peljala vsak dan ko sm šla delat na Ptuj. Lepo kraj za družino pa to. Ko boš mela čas se jevi pa greva na kavo, lahko prideš z malo, kot vidim na sliki, verjetno je tvoja ne? Luškana je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 21:42:31   
Nikita_
Čer sonosečke.
Sara, dobrodošlauser posted image
Zdaj pa nas je že kar nekaj.

No,glede Pelkičeve, da ne bom nekaj na slepo šinfala...Jaz sem bla prejšnji mesec hospitalizirana v porodnišnici in sem mela možnost spoznat vse te zdravnike in izkušnje drugih z njimi in morem rečt, da sem od dosti punc,ki so bile tam v bolnici slišala ful negativnih stvari glede dr. Pelikč. Da glede na strokovnost ni bogve kaj. Ena je rekla, da ji je delala amniocentezo in ji nikakor ni mogla tiste igle prav natrofit, potem pa je prišel drug zdravnik in mu je v prvo uspelo. Pa da zna prestrašit,da je otrok premajhen ali prevelik, potem pa se rodi čisto normalnih mer.
Tak da...vsaka naj se po svoje odloči user posted image So pa še hujši zdravniki od nje v mb porodnišnici...žaluser posted image

3D... Vredu je tudi na Ptuju, pri dr. Rosiču ali dr. Lukmanu. Je pa najceneje pri tem Rosiču-50€, pri Lukmanu 70€. V Dobrni pa je 80€,ampak jaz grem vseeno tjauser posted image Mi je Dobrna ful lepa,pa sma rekla z mojim,da grema še na izlet usput in na kakšnouser posted image Sem pa naročena v sredo..komaj čakamuser posted image

Punce glede na to, da smo tako blizu doma, bi se lahko kdaj zmenile in se dobile na kaviciuser posted image
Ja pa pošljite zs za facebook, da vidimo če smo si znaneuser posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 22:07:00   
bušika2010
Evo, sem te dodala user posted image

Tud jaz bom mal to Dobrno prečekirala, kr si me kr prepričala :D Komaj čakam, da vidimo našega bebija še v 3D varianti user posted image

Te pa ko se boš naročla javi, da vidimo kak dolgo je za čakat.


(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 22:15:08   
Nikita_
Za 3D v Dobrni je čakalna največ 1 teden. Jaz sem danes klicala pa bi lahko šla že jutri če bi hotela. Pa sem se zmenila za sredo, ko ima tudi moj čas.
Navdušile so me pa nosečke, ki so bile tam in so rekle, da si res vzame čas, tudi do ene ure in dobiš dosti slikic in seveda filmček ti posname. Če pa se recimo ne vidi dobro, da je bebi tako obrnjen,  pa te še enkrat naroči-seveda brezplačnouser posted image Tako da bomo videli če vse to drži..poročam v sredo.

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 22:26:15   
bušika2010
0o superca, te pa boš povedla kak je blo, pa kako telefonsko boš dala a? user posted image



(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 22:49:49   
pattaya
Hojla sonosečke.

Tudi jaz sem iz okolice SB, natanko iz okolice Poljčan. Z tweety se že osebno poznama in sma prav s pomočjo tega foruma postale prave prijateljice.

Jaz imam rok sicer 26.10. oziroma v ponedeljek tako da vas vse prehitevam po vrsti.

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 23:41:15   
ela24
Ojla!
Se vam pridružujem, še ena iz okolice Slovenske Bistrice. Rok imam 10.4.2010. Tako, da mislim da trenutno najkasneje od vseh. Sem v 17 tednu, tako da se je začel 5 mesecuser posted image
Tudi moja ginekologinja je Bandeljeva - do zdaj sem zelo zadovoljna z njo.
Glede materinske šole pa mislim, da bom kar drugo leto začela razmišljat o tem. Čeprav bo hitro minlo.
No pozdrav vsem, pa se še kaj slišimo.

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 8:00:18   
bušika2010
Jutro!

Pattaya in Ela24 dobrodošli user posted image  vedno več user posted image  iz teh koncev nas je.

Uuuu pattaya super, da si že na koncu, glej da nam poročaš kak pa kaj, pa kdaj bo napočil trenutek user posted image  Držimo pesti zate pa za  user posted image .

Ela, ti pa boš še čakala, tak kot me user posted image  . Sej nisi nevem kolko za nami, tak da nam bo kr vsem hitro minlo user posted image  upam no.

Če imata Facebook se javita na ZS, da še tam kako rečemo!

Lep dan vsem, pa petek jeeee!!!! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bušika2010 -- 23.10.2009 8:01:13 >

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 8:36:54   
Zoja Lara
bušika 2010 Rok mam 23.2., oz. 13.2. Samo je ta drugi rok bolj točen.

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 8:41:48   
ela24
Jutro!
Ja res je, da nam bo definitvno hitro minilo. Saj ko se zavem, da me še samo nekaj mesecev loći do poroda, me kar malo strah prevzame...user posted image  Prvič je le prvič, ko ne veš kako in kaj, mogoče pa je še bolje takouser posted image
Vso sreči pa tebi, ki te že mogoče v teh dneh čaka veseli dogodek!
Kje vas lahko najdem na facebooku? Nisem čisto dobro razumela.user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 8:47:48   
Zoja Lara
Pozdravljene! Vedno več nas je user posted image  

Glede 3D bi vam priporočala dr. Lukmana na Ptuju. Jaz sem bla na nuhalni pri njem in si je res vzel čas in komentiral kako kaj potekajo zadeve. Sicer se za 3D zaenkrat še nisma odločla.

Verjetno pa imam dr. Lukmana v poz. spominu, ker nama je on povedal veselo novico, da bova dobila dvojčka.

Imena še zbirava, za dva je kr malo težje, pa rada bi, da se imeni ujemata.

Lep dan

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 8:51:19   
Zoja Lara
Aja bušika2010 fajn, d si jajčko nabavla.

Midva boma tud vzela Maxi Cosi, ker eno dobima. Bi pa vam priporočala, da spremljate dnevne akcije na Baby centru, tam majo lupinico Maxi Cosi za 80 eurov- samo en dan velja taka akcija- je treba čekirat vsak dan.

Voziček pa dobim Baby welt.

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 9:03:56   
Zoja Lara
Tweety 83 jaz tud razmišljam, da bi šla v Ce rodit. Samo še sploh nisem bla v celjski bolnici. Slišim, da majo v porodnišnici dneve odprtih vrat ob torkih me 13. in 14. uro.
 
Verjetno bom šla pogledat, pa da vidim kakšen bo prvi vtis.
 
A ti pa sploh ne razmišljaš o Mb?

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 9:10:49   
Anonimen
vekybel - ja mala je moja. drugače pa imam čas kadarkoli, tako, da ko ti bo se lahko kar fiksno zmenima in se dobima user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 9:13:36   
Anonimen
no da se še jst uradno pofočkam tukajuser posted image user posted image
tudi jst prihajam iz okolice Slov. Bistrice, stara sem 22 let, to je moja 2user posted image . Ta prva bo zdaj 5. nov stara 1 leto.
Drugače pa imam jst  G na Ptuju - Dr. Lukman- pa kakor sem prebrala ga nekatere že poznate.
No naslednji user posted image  pa naj bi prišel marca - pdp 02.03.2009

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 10:22:12   
bušika2010
Glede jajčka za 80 eur, je to Maxi Cosi Citi, ki pa se malo razlikuje od Cabriofix, tak da bodite pri nakupu pozorne, ker če hočete v avtu imeti podstavek za jajčko za Isofix pritrjevanje pol tale Citi ne gre gor na te podstavke, zato sem se jaz nagibala k Cabriofix-u.

Drugače pa je to tud moja prva user posted image , tak da tud mene mal včasih zaskrbi ko se spomnim na porod, ampak mormo bit pozitivne, kr če so vse rodile, pol bomo še me :D je pa zanimivo, da smo bolj kot ne vse na kupu glede datuma poroda , a? user posted image

Zoja Lara, čestitke za dvojčke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 11:28:07   
Nikita_
Pozdravljene in dobrodošle vse novinke!
Jaz sem tudi nabavla maxi cosi cabrio, sem jo kupla od ene punce za 50€, pa je taka ko nova, pa še take lepe barve je, ki jih pri nas v trgovinah ni za dobit, tak da sem ful veselauser posted image
Isofix je super zadeva, ampak se za njo verjetno ne bom odločila, se bo treba kar na vezanje s pasom navadituser posted image
Drugače pa sem tudi posteljico kupila rabljeno ful ugodno, pa je taka kot nova. Ne mislim po nepotrebnem zapravljat, ker smo glih v fazi prenove stanovanja in kopalnico si svojo delava, tak da so stroški enormni in je treba šparat kjer se dauser posted image

Ena je spraševala za facebook. Najboljše da pošljete zs, pa si tam izmenjamo osebne podatke in se potrdimo...da se ne bomo tu čisto javno razgalileuser posted image

Lepo preživite dan

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
23.10.2009 11:33:37   
vekybel
Ojla!

sara2007: ok velja, morda drug teden, bom videla, ker nam pride stric zamenjat in dodat par radijatorjev pa moram doma biti pa to. Se je treba pripravit na zimo. V glavnem ti javim ok.

Jaz jajček dobim od sestrične ki ga je letos kupila za svojega user posted image , tako da je vredu.
Za porod pa je tudi mene mal strah, ko me kdaj napne se takoj spomnim kako bo ko bom morala rodit, ajoj,.....res me je malo strah ma kot je rekla bušika2010 bomo tudi to dale skozi.

pattaya: vso srečo ti želim pa javi nam ko boš mela štručko v naročju. user posted image

Jz nisem prijavljena na facebook-u!

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?