|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
1.6.2010 21:12:48   
NatyTaja
Oj, Boni in Vrtnica iskrene čestitke za štručke in naj bodo zdrave!!

Bethany - sej v vrtec lahko tudi med letom vpišeš malo, če bi ti bolj pasalo jo imet še v varstvu. Drugače pa jaz nebi menjala vrtca za privat - tudi mami je lahko zraven aktivna v svetu staršev, svetu zavoda, raznih predstavah, proslavah, prireditvah...user posted image Nam je fajn! Pa mali ful napredujejo - no ja, tudi bolj živi so, sam ko gledam tule par primerkov, ki so doma zraven starih staršev ali pa pač doma, je ful razlika!! Otročki ne znajo delit, so plašni, ko je gužva se kr mamic za nogo držijo, ne upajo javno nastopat, ... kaj pa vem. to so samo moja opažanja. Pa kar se bolezni tiče - našadva nista bila skor nič bolna (razen onih tipičnih koze pa to, pa tiste driskalno-bruhalne zadeve, ki so pač ful nalezljive) iz nosa jim pa itak teče celo zimo, pa če so doma al pa v vrtcu...

Skratka jaz sem za vrtec. Pa še ziher je...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
2.6.2010 20:46:05   
teta beta
jeeee, naš mali je dobil vrtec!!! Piše, da je zbral 76 točk in zasedel 3. mesto. Tako da septembra štartamo... user posted image

Jerebica, ti si dobila?


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
3.6.2010 18:10:57   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta

Jerebica, ti si dobila?


Mislim, da ne bo nič narobe, če jaz povem, da ni dobila. Edina možnost je menda Šempeter. Mi Vladija nismo vpisali letos, itak bi ga dala sredi leta, tam nekje maja verjetno, pa so mi kar povedali, da ni šans, tako da se bomo drugo leto s tem ubadali. Jaz sem tako ali tako doma in če bo vse posreči, bom lahko delala doma in to za polovični delovni čas. Mi kar paše tako.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
4.6.2010 9:44:04   
NatyTaja
Janči - sej ni važno, če ne bo dobil - ti kr dej vlogo, ker boš imela naslednje leto zato prednost kot že prosilka! Je ena pri nas sam zarad tega dobila....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
4.6.2010 21:05:40   
teta beta
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR


Mislim, da ne bo nič narobe, če jaz povem, da ni dobila.


Ja, šit, no. Pa razen tega, da je tudi starejša v vrtcu, verjetno ni med nama v točkah nobene razlike user posted image . Sem pa jaz vpisala samo za v to enoto, nobene rezervne. Če ne bi dobila, ga pač ne bi dala.



_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
8.6.2010 10:54:26   
Bonnie_RR
Zdravo.

Po enem tednu sem spet nazaj. Žal sva morali z Vito že v torek (v nedeljo sva komaj prišli domov) nazaj v P, ker sem dobila mastitis. Po nekaj hujših dnevih, je bilo kmalu bolje, zato sva lahko šli v soboto zvečer domov. Upam, da se ne ponovi...


Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
9.6.2010 10:35:04   
Jančika_
Bonnie, ja šit no. Držim pesti, da se ne ponovi. Pri meni so bili na srečo dovolj samo antibiotiki, nikoli mi ni bilo treba v bolnico (enkrat pri Vasju in enkrat pri Vladiju).

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
9.6.2010 13:01:26   
Mishika
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Ojla.. čestitke vsem, k ste obogatile družine. Velik cartanja in uživanja.



Če morda še katera pozna koga, ki bi sprejeli malega kužka primernega za družine, še imamo 3 knedlčke!!!




živjo punce

po ene 2 letnih sem se spomnala na forum pa za hec pošpegam med Celjanke in vidim tole user posted image .
Meggi mi iščemo enega malega knedla mešančka (samčka), pa me zanima kot prvo če so psički še na voljo, nato pa katere "pasme" so, kak veliki bodo ko odrastejo.......naš mali pravi, da bi imel "cinkega kužija mel, čjne bajve" .

Pridno čvekajte, čez kake dve leti pa ridem spet naokrog user posted image


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
9.6.2010 21:42:37   
Meggi
user posted image

Tale carti LEILIKA.. je pravi cuker za cartljanje z otroci.

user posted image

Lessi... blondinka..

user posted image

Rika.. navihana in igriva. Ima še sestrico tudi črno... Riano ;)

Za cartanje z otroci še na voljo 4 samičke stare v nedeljo 9 tednov... krasno darilo ob koncu šolskega leta za aktivno delo med počitnicami user posted image user posted image

Interesentke mail na  hisnitekstil.design@gmail.com  user posted image



_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Mishika)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
10.6.2010 20:30:17   
Mishika
Jooooojjjjj kake lepe male kepice, za pohrustat, a moj mož pravi, da bi rajše imeli samčka.
Drugače so pa toooooooolk šikani user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
10.6.2010 22:40:28   
NatyTaja
Oj, Bonni - bedarija tole z joškami! Men je čist mimm, da sem zdej pri tretjem pri njegovem skor letu fasala tak zastoj, da sem AB rabla!! Brezveze! user posted image
Sem se odločla, da imam dost tega zizkanja... sam mali ne skapira! user posted image

(odgovor članu Mishika)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
11.6.2010 16:08:25   
Bonnie_RR
Ma, zgleda, da genetika tud naredi svoje, ker se je vse odvijalo po enakem scenariju kot že pri tavečjem. No, na srečo, so zdaj antibiotiki vsaj prijeli. Je pa ful težko pridet domov iz P, potem pa po dnevu, dveh it spet nazaj. Se me je Pavičevičeva v soboto na viziti le usmilila in me poslala domov.

Pa da ne bom samo utrujala s tem dojenjem...user posted image

Drugače smo ok, Vita pridna (zaenkrat še čist nezahtevna), tamali jo dobesedno obožuje in ne dela problemov, dragi je super, šeuser posted image moram pohvalit... Nič se ne pritožujem.user posted image Zaenkrat...user posted image


Lep vikend vsem.



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
11.6.2010 23:33:39   
Jančika_
Jaz imam trenutno na levi bradavički (prav na vršičku) nekakšen podkožni mozolj ali kaj, ne vem, ful je vneto in boli ko user posted image user posted image user posted image (tri prasice). Ob dojenju se mi bliska, tečejo solze in švicuser posted image . Zdaj poskušam nekak sanirati, v ponedeljek pa k zravniku, če ne bo boljše. Kr neki, nouser posted image . Tak da Bonnie, I feel you, sisteruser posted image .

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
12.6.2010 20:18:06   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Jaz imam trenutno na levi bradavički (prav na vršičku) nekakšen podkožni mozolj ali kaj, ne vem, ful je vneto in boli ko user posted image user posted image user posted image (tri prasice). Ob dojenju se mi bliska, tečejo solze in švicuser posted image . Zdaj poskušam nekak sanirati, v ponedeljek pa k zravniku, če ne bo boljše. Kr neki, nouser posted image . Tak da Bonnie, I feel you, sisteruser posted image .



Meni je patronažna svetovala Bepanten (baje obstaja nek prav za mazanje bradavic in je boljši od lanolina, ker naj bi ful hitreje celil), če še mogoče nisi poskusila. Js na levo ("bolano") dojim z nastavkom, ker mi je črpalka v bolnici kar fajn ranila bradavico in je ful boljš (lažje diham na začetku, ko se mala priklopi gor).

Upam, da bo kmalu bolje in ne bo treba do zdravnika...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
18.6.2010 22:03:01   
Jančika_
Sicer sem potem šla k zdravniku, ker je bilo res hudo, samo tak ni bilo kaj ekstra za naredit. Dala mi je antibiotično mazilo, sem pa mazala z Bepanthenom. Potem je pa šlo počasi na bolje, vneto ni več, rana pa je še sveža. Ampak vsak boli ne več.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
19.6.2010 22:01:23   
teta beta
'Čer!

Kako ste kaj, spremljate munidal, pa ni nikjer nobene user posted image ? No, saj ga pri nas tudi...

Sicer pa se počasi bliža zaključek šolskega oz. vrtčevskega leta, včeraj smo imeli zaključek, je bilo prav luštno, zdaj pa še do 30. in nato dva meseca počitnic. Sicer se ne dogaja nič kaj pretresljivo posebnega, tavečja se uči rolat oz. že kar lepo rola, rada bi še usvojila kolo brez pomožnih, pa je tako zoprno, ker se nima kje vozit in vadit (asfalta pred hišo še vedno ni user posted image ). Tamali pa je že zelo priden pri odvajanju od pleničk, podnevi je brez, ponoči jih pa še ima. Do dopusta je še cel mesec... user posted image šli bomo najprej v Moravske, nato pa še na morje na krk.

No, that's about it. Saj pravim, da ni nič posebnega user posted image .


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
23.6.2010 22:41:33   
Bonnie_RR
Kar pada tale tema nekam navzdol...user posted image Jo moram malo dvignit.

Mi počasi dobivamo nek ritem in se imamo prav fajn. user posted image

Imam pa eno vprašanje glede nosilk. Že preden sem rodila, sem se odločila, da bom kupila nekaj od tega, pa me zanima kaj priporočate (tiste, ki imate z njimi izkušnje - skuštrana, jančika..., mi, prosim malo svetujte).
Gledala sem tole: LINK
ali pa tole: LINK

Se nekak sploh ne morem odločit.user posted image Sploh, če upoštevam, da sem bolj leva za te zadeve...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
26.6.2010 21:57:09   
Jančika_
Bonnie, jaz sem razen traka preizkusila po moje skoraj vse, kar se da dobit in bi na prvo mesto dala tole:

http://www.hotslings.com/Adjustable_Quinn_p/ap-qui.htm

Nastavljivi hotsling. Ostali so nenastavljivi in je kar težko trofit svojo velikost. Do zdaj sem pa uporabljala štorkljo, ker mi je dosti bolj enostavna za uporabo kot ring sling, ki ga tudi imam (je pa ta veliko bolj nastavljiv kot štorklja, ki mi zdaj že ni bila več OK, ko je mali že tako težek in si je zaradi moje majhnosti nisem mogla fajn nastavit). Hotsling mi je pa super.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
29.6.2010 6:50:35   
Skabi
Joj, kaj sem zamudila! Iskrene čestitke za malo pužo, Bonnie. 
Če še nisi našla, jaz sem imela sling od Skuštrane, pa mi je bil fajn. Lahko ti ga posodim.

Sicer smo se pa sinoči vrnili z našega prvega letošnjega morja. Ste že kdaj bile na plaži z osmimi otroci, od 1 do 8 let starimi? Moj mož vam lahko pove, kako je, če grež z njimi v mini kampovsko trgovino po sladoled user posted image   Skuštranin mož pa lahko pove, kaj si misli o tistih, ki dovolijo, da otrok v avtu prižiga lučke, posledično izprazne akumulator in kako je, ko po kampu potiskaš avto, poln prtljage in otrok. user posted image    . Zanimivo je tudi, ko otroka pelješ na strokovno ekskurzijo na nudistično plažo v spremstvu v teh zadevah izkušene Ropotuljice user posted image

Ja, lepo nam je bilo, zdaj pa šibam v službo.

Meggi, torbica je bila taprava user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
29.6.2010 9:47:02   
Meggi
O, Skabi,... spet imaš zapiske za knjigo dogodivščin. Fajn, tako si boste zapomnili prvi dopust 2010 user posted image

To je realty, saj vaš... velik nas je takih verjem. Naša druščina bo 5 otrok na morju 10dni.  Se imajo fajn, igrajo, bockajo,.. vse. A domov gredo polni dogodivščin in izkuženj to šteje. Otroci uživajo.  Odrasli pa kako pivce za živce v senci... pa nekak gre.

Sem vesela, da je bila ok torbička.. naj veselo pohajkuje tam doli ob plaži,..!

Ko zapreš šolska vrata se pa pridi štemplat na hrib v senco!

Vsem lepe počitniške dni.. če jih že imate čas preživljat!

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
29.6.2010 12:47:04   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Joj, kaj sem zamudila! Iskrene čestitke za malo pužo, Bonnie. 
Če še nisi našla, jaz sem imela sling od Skuštrane, pa mi je bil fajn. Lahko ti ga posodim.



Hvala za čestitke. Glede slinga ti grem pa zdejle kar sms napisat...
Jančika, hvala tudi tebi za posredovanje izkušenj. user posted image

Skabi, na morju ste pa imeli dogodivščine!user posted image Js sem pa vsem na dopustih ful favš, ker se bomo mi še kar načakali (do 15.8. je še dolga)...user posted image Sem že začela mojega prepričevat, da bi za kak dan skočili malo do Obale. user posted image user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
30.6.2010 14:21:18   
NatyTaja
Oj, končno nekaj novega. Pa zadnji moj fraj dan, da lahko berem...:)
Skabi - tole si pa kr predstavljjam... mi bomo pa s 16.7. začeli sami s tremi našimi v kampu! Upam na najboljše. mali je že tak fajn samostojen, večjadva pa itak že prava najstnika! user posted image

Nič , lepo poletje pa upam, da se potem proti koncu kej srečamo kje.... pa mal počvekamo...

Lepo se imejte in uživajte tople dni....

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
1.7.2010 8:58:00   
skuštrana
Pozdravčki!

Mi smo ok, trenutno smo v civilizaciji, ker ima Oton kontrolo na ORL. Potem pa nazaj v naravo.

Skabi, v torek je bila milina na plaži, vsega skupaj kakšnih 30 ljudiuser posted image

Punce, uživajte čez poletje jez bom bolj malo on line, mi ne bo zneslo. user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
2.7.2010 9:53:08   
Meggi
Ojla punce...


Me strašno zanima, če je še katera, ki ji fešte jemljejo energijo!? ;)

Ojej, saj je fajn a kolk stvari zadaj za pripravit... Se nam bliža okrogla obletnica v bajti in s tem nekaj ceremonije... ima katera kako fajno idejo. Razen tega.. da bi šla na morje za 3 dni in malo na off, in malo več spanja kot 4 ure? ! ;))

Sem ma tečna, priznam! user posted image

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
2.7.2010 16:02:17   
barika
Dan

Meggi, a je to tvoja obletnica? Jaz sem trenutno v taki fazi, da če bi imela Rd v bližnji prihodnosti, ga ne bi praznovala, ker se mi je v zadnjih treh letih tako zamerilo vse skupaj, da svojih RD-jev ne praznujem več (sploh pa ne med bližnjimi in "daljnimi" sorodniki), za tamalega tudi letos ne bo RD-a, ker pridemo par dni pred tem iz morja in ne bo ne denarja ne volje, mi štirje bomo pa praznovali tako bolj na izi.user posted image

BTW. na FB sem ti že nekaj časa nazaj poslala ZS, pa bi te prosla, če mi odgovoriš, če si ga dobila seveda user posted image


Pri nas nič novega, T. ni sprejet v vrtec, M. je, T: že skoraj hodi, M. pa zganja obupno trmo in z obema sem večinoma sama user posted image user posted image


Bonnie in Vrtnica, čestitke!!user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?