|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
3.7.2010 21:44:29   
teta beta
Skabi, zanimiv dopust user posted image .

Jaz že tudi komaj čakam, da preluftamo šotor....


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
5.7.2010 16:16:25   
Bonnie_RR
Da nas dvignem na 1. stran...

Midve sva danes imeli že pestro... Sva šli k fotografu, potem pa še na UE uredit za potni list, ker gremo v soboto za par dni na morje.
Poleg tega mi je zmanjkalo blazinic za dojenje in sva se ustavili še v Dm-u, ker pa sem šla spotoma mimo Voegele shoes, sem na hitrco še noter zavila in, seveda, odšla ven z enimi lušnimi japonkami...user posted image user posted image

Drugače pa je Vita res pravi sonček. Zdej se že začenja smejati (vedno pogosteje), najbolj uživa nagica na previjalni, rada se kopa, najrajši pa v naročju pocarta. user posted image

Uživa pa tud v slingu (v bistvu zaspi noter user posted image ). V soboto smo šli na stari grad in je bilo super. So ga kar fajn zrihtal...user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 5.7.2010 16:17:09 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
5.7.2010 21:22:42   
Meggi
Takole ko vas še neki miga tukaj...

ideje na plan za kako oslarijo na dan okrogle obletnice.. PROSIM.. ja,vem last minute... tako je..

Barika, daj ti še enkrat napiš... želje ... zahteve.. ?

Vas prečekiram z listkom... ;))

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
8.7.2010 6:18:27   
Skabi
E, Meggi, a poznaš foro s šumečimi tabletami, kondomi in rožicami?  Moja dva jo na vsaki fešti naredita.
Nekak takole narediš:v cvetlični lonček daš veliko šumečih tablet, na njihovo embalažo narediš luknjo na dnu, gor natakneš kondom, daš v lonček, pa še eno rožo zraven in rahlo zasuješ z zemljo. Tudi kondom, samo res malo. Potem pa mora slavljenec to zalivat. Voda začne tabletke topiti, co2 nafila kodom in le ta se dvigne pokonci. Men s ezdi, da je to tako, boljš, da prej poskusiš.
Kolk sem vidla na posnetkih, se vsi ful smejijo zraven.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
9.7.2010 20:09:14   
tyassa85
Hej hej celjanke. Sem nova na tem forumu in imam doma že malega vrageca. user posted image  Alekseja ji je ime in bo 8.8. stara že 3 leta.Ne morem verjet,da je čas tako hitro minil od takrat ko sva šle iz porodnišnice domov. Upam,da nisem prepozna,da se še vključim v vašo skupino.
.

_____________________________

Alekseja 08.08.2007

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
10.7.2010 22:11:44   
barika
Meggi, moja želja je bila, če imaš slučajno kroj za one lepe borše. Sem sicer zadnjič nekaj delala in šivala, pa ko sem vidla potem tvojo sliko borše sem videla, da to ni to user posted image

(odgovor članu tyassa85)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
15.7.2010 22:22:04   
NatyTaja
Uh, ste pridne...user posted image
Ma sam da vas pozdravim - tudi tanovo... ja, ni kej, me se raje več v živo zmenmo, tak da tale forum mal spi...

Čez par urc šibamo za Brač na 14-dnevno uživancijo...

Lepo se imejte in veliko se smejte...user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
17.7.2010 12:59:19   
Bonnie_RR
NatyTaja... Uživajte! user posted image

tyassa85... Pozdravljena. user posted image

Pri nas ni nič kaj novega. Prejšnji vikend smo uživali na morju, sedaj pa se kuhamo doma in komaj čakamo pravi dopust čez slab mesec.

Lep vikend vsem.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
17.7.2010 16:11:02   
tyassa85
lep pozdrav vsem,kako je pa danes vroče. Ne moremo se več hladit,ventilator prav nič ne pomaga. Pa mamo bazen na balkonu,da vsaj oblažimo to vročino,lalo se pa kaj vi hladite? :)



_____________________________

Alekseja 08.08.2007

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
27.7.2010 10:32:28   
HuAnita
Bonne in Vrtnica - z groznim zamikom - čestitke za user posted image user posted image !


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
28.7.2010 8:30:46   
jerebica
helov,

joj kako dolgo že nisem tle gor pokukala, vidim da ste fajn, polne dogodivščin, Bonne in vrtnica čestitke za bebiceuser posted image .

Mi pa kmalu na doooopust, sam vreme pa ni ravno poletnouser posted image

Teta beta, a vi ste pa dobili prostor v Levškem vrtcu. Jaz sem namreč 1. na čakalni listi, zaenkrat pa bo moral v Šempeter.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
28.7.2010 11:48:10   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: jerebica

helov,

joj kako dolgo že nisem tle gor pokukala, vidim da ste fajn, polne dogodivščin, Bonne in vrtnica čestitke za bebiceuser posted image .

Mi pa kmalu na doooopust, sam vreme pa ni ravno poletnouser posted image

Teta beta, a vi ste pa dobili prostor v Levškem vrtcu. Jaz sem namreč 1. na čakalni listi, zaenkrat pa bo moral v Šempeter.


to za september? Mi smo bili lani aprila 13 na čakalni listi, pa smo ga potem dali v Trnavo,kjer so imeli še eno mesto fraj, septembra smo pa  dobili v Petrovčah .. Hvala bogu, ker sem se v dveh meseca totalno naveličala vožnje po AC.. zdej pa grem lepo peš po njega..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
30.7.2010 14:36:34   
barika
Žanek .... baje imaš ti nekaj, kar bi jaz rabila ... daj poglej kaj na RR    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
31.7.2010 22:08:39   
žanek
Hello punce!

Vse na dopustu? Je suša tlele gor.

Evo, mi smo končno uredili igrišče, tako da vabljene user posted image , jeseni se pa dobimo na kakšnem čveku pri meni, ok.

Barika, reci, kam moram pogledat user posted image !?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
31.7.2010 22:20:25   
Anonimen
Ej punceeee..., jst tud tuki. Ma sm smotana. Bla že z vami,pa kr šla... čudnauser posted image .
Upam, da ste ok.. vaši čmrli tudi.... in da se na kaki kavici kdaj dobite. Se??
Sm tud jst za..., če bo kej v kratkem. user posted image

Lepo bodite.

(odgovor članu žanek)
  Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
1.8.2010 14:10:49   
barika
Žanek, sem ti poslala ZS. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
3.8.2010 8:19:37   
Bonnie_RR
HuAnita in jerebica, hvala za čestitke. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
7.8.2010 14:26:07   
NatyTaja
Hoj babike! Evo nas že kr neki časa z dopusta! Je blo tak turbo, da sem komaj k seb prišla zdej , ko sta tavečjadva spet v v rtcu!user posted image
Danes bomo še tortico za Marušina 4 leta razrezal, pol pa konec za to leto kar se naše familije tiče.
Kako pa kaj ve? A se obeta kak čvek v bližnji prihodnosti?

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
7.8.2010 23:07:12   
Bonnie_RR
Pri nas imamo kar pestro, ker ima Vita zadnje čase kar problem zaspat - noče pa nikjer ležat, noče dude, uspavanka ne pali, včasih ji še naročje ne paše. Zaspana pa, seveda, tako, da komaj gleda oz. se joče kar miže. Kak dan imamo kar veselico.user posted image Potem pa še Nik za povrh včasih "zelo slabo sliši" in se je treba prerekat (sploh mene kar naprej nekaj okrog prinaša) in prosit do onemoglosti, da se kaj naredi. user posted image user posted image

Drugače pa se odpravljamo na dopust naslednji teden in močno upam, da bo lepo vreme, ker bo drugače norišnica, po mojem...user posted image

NatyTaja... Čestitke vaši Maruši ob rojstnem dnevu. user posted image Upam, da je bila user posted image okusna in praznovanje uspešno.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
8.8.2010 17:02:10   
tyassa85
danes pa naša malčica praznuje svoj tretji rojstni dan. Tortico smo že pojedli,mmmmmm je bla dobra,vsem ki ste že praznovali in še boste vse naj naj vašim malčom in malčicam vse naj naj in čim več navihanih dni

_____________________________

Alekseja 08.08.2007

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
11.8.2010 21:23:50   
m_m
bi šla ktera v torek, 17.8. v kino???
planet tuš - toy story - 3d?
majo 1 + 1 akcijo
kupiš eno karto drugo dobiš zastonj


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu tyassa85)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
13.8.2010 11:05:34   
HuAnita
m_m   - žal sem tisti dan popoldne na šihtu, pa tudi sicer grem v kino samo kako bedo gledat, da se režim- ala SX v mestu....


Srečanje? Lahko bi se kak dan v CE dobile, v parkcu ob Savinji.... Fuuuuul fuuuul dolgo se že nismo srečale, da bi tudi deca prišla.... Še v sredo sem popoldne, potem pa bi lahko - če bi se zmenile popoldne...


Jano sem klicala, pa se ne oglasi... Vprašanje za tiste, ki imajo prvošolčke - je treba opraviti kak pregled pri zdravniku z otrokom??? Sem pozabila... se ne spomnim, da bi nam na sestanku rekli... Pa še to - katere dr. ste si izbrale na šolskem oodelku v CE- ali te kar nekam razporedijo...?


(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
14.8.2010 22:30:03   
Bonnie_RR
Tako, mi smo že skoraj čist spakirani, jutri zjutraj pa odhod. Jeeeeee, končno na morje! user posted image

Se beremo čez 10 dni... Uživajte, pa vreme nam zrihtajte.

lp

P.S.: NatyTaja in tyassa85... Čestitke vajinima hčerkicama ob RD!user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
14.8.2010 22:31:00   
Jančika_
Jana ima po neprespani noči ponavadi telefon zjutraj ugasnjen, ker ga ne najde, hehe. Saj sva se potem slišali. Povejte, kdaj bi se videle, jaz bom do konca avgusta imela vse tri mulce doma, ati pa začne v ponedeljek delat, tak da bi nam pasala družba. 

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
14.8.2010 23:23:03   
žanek
Srečanje ... takoj za! Samo recite kdaj in mi pridemo user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?