|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 30 [31] 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
7.9.2010 13:13:31   
NatyTaja
Oj, punce! Evo mene s časom! Mali se je ful lepo vklopu, tako, da jutri začne že na puno (od zajtrka do kosila) Zdejle pa spi že prek dve uri, ker ga je tole totalno zmozgalo! user posted image
Ful so fajni vsi trije moji, ko se tak lepo za rokce držijo in gredo skup veselo iz avta do vrtca...user posted image user posted image Zdej je pa res veselje z njimi. Tavečjadva že ful razumeta in sta kr dost pridna, tamali pa itak vse za njima ponavlja in je čist samostojen mali škrat!

Huanita - čestitke za službo! Komi čakam, da boste še meni lahko čestitale..user posted image   Sem ravno včeraj poslušala, kako vas nategujejo zasebne umetnike in novinarje. Svinjarija. So povedli, da je novinar, ki je poročal o Murinih delavkah, ki dobijo minimalno plačo, za to dobil plačano dosti manj...user posted image Res znajo barabe! Tak da ti zeloooo privoščim redno službo pa čeprav za eno leto! Pol se kr lažje kej najde, ko si enkrat not. Pa Svizec bo letos v Štorah?? Žanek - veš, da je blo lani v Štorah? Jaz sem pa misla, da ne bo, ker mi je ena vzgojiteljica rekla, da je bilo premalo prijav. No letos se bomo pa bolj pozanimali kr pri šefu pa bo!

Tetabeta  -a hiška vaša že kej raste? Tile nepredvidljivi stroški so pa itak kr naprej...

Pozdravček vsem tudi ostalim in se kej pišemo...




(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
9.9.2010 20:45:25   
teta beta
Naty-taja, zaenkrat je zrasel predračun, zdajle po obiranju pa se bodo dela najprej lotili geodeti, potem pa naprej. Zdajle imamo pa dela na polno. Upam, da mi bo v nedeljo zneslo iti na mos.

To mora bit pa res lepo videt - tri otročke, ki se lepo držijo za rokce... user posted image


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
10.9.2010 22:34:37   
Janeja
Halo, evo mene po dolgem času.
Srečanja sredi dneva zame žal odpadejo user posted image Pridem pa z veseljam na kak večerni čvek. user posted image Bom malo bolj redno spremljala, če se bo kaj pripravljalo.

Tudi mi smo uspešno zakorakali v 4. razred pa v zadnjo skupino vrtca pred šolo. Za enkrat vse BP, oba sta super zadovoljna z novimi učiteljicami, midva pa seveda tudi. Upam, da bo za vse šolarče tole eno uspešno leto... Pa Jan ima za sabo že 9i RD. Joj, kako tale leta bežijo.

Aja, še eno vprašanje: a ima katera kaj viška domačih sliv? Jih kupim, samo da vem, da so domače. Rabim cca. 6 kg za marmelado.


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
13.9.2010 9:59:16   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Aja, še eno vprašanje: a ima katera kaj viška domačih sliv? Jih kupim, samo da vem, da so domače. Rabim cca. 6 kg za marmelado.




Danes bom šla verjetno do starega očeta in lahko pogledam če niso že vse zgnile- bilo jih je toliko, da se je cela veja odlomila od teže, ampak pri nas jih toliko ne moremo pojest.. Javim

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
13.9.2010 22:07:38   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Danes bom šla verjetno do starega očeta in lahko pogledam če niso že vse zgnile- bilo jih je toliko, da se je cela veja odlomila od teže, ampak pri nas jih toliko ne moremo pojest.. Javim


jana81, sem že dobila eno goro sliv. Zdaj bomo imeli marmlade za več let. Tak je to, če na več krajih fehtaš user posted image
Hvala vseeno...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
14.9.2010 9:01:05   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Danes bom šla verjetno do starega očeta in lahko pogledam če niso že vse zgnile- bilo jih je toliko, da se je cela veja odlomila od teže, ampak pri nas jih toliko ne moremo pojest.. Javim


jana81, sem že dobila eno goro sliv. Zdaj bomo imeli marmlade za več let. Tak je to, če na več krajih fehtaš user posted image
Hvala vseeno...



OK .. bom pa še sama probala kakšno marmelado skuhat user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
6.10.2010 16:30:53   
HuAnita
Evo, babe žabe, ta hudo je v službi za 4 leta menda mimouser posted image

Redno zamujam vsa srečanja, če pa enostavno samo delam, delam, delam... Pa še vožnja mi vsak dan vzame časa in živcev, potrebujem novo jakno, hlače, šuhe, vsa sem gošna, pa enostavno ne pridem nikamor, ker mi je škoda tiste 2 uri popoldne, ko sem z deco, iti pa v šoping...user posted image

Sem pa srečala Janine otroke + mamouser posted image , pa Skabi kdaj vidim, bolj kot ne naključno...

Pa še to - M imam po novem na 3 tedne... Mi gre na živce, lih sem konec, pa spet...?! Je to stres, mena ali kaj tretjega?!

Natika - ja, ma v Štorah, fuuul je zanimanja, mi je rekel, da hodi tvoj sine samo...


(pa še na 1. stran sem nas vrglauser posted image )

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
6.10.2010 18:47:45   
Saralina
 Tale bejba, ki se je pravkar pofočkala.. čist superca izgleda, še vedno je tista fajna in fletna! ;))

Potrebuje le kak mini odklop ko bo dala mozak malo na off!

Začeli so se dolgi večeri... prav za kakšen babji čvek- Seveda, kar nas sprosti in navdihne z novo delovno energijo!

Fletke Celjske.. res ste malo opustile debate.. celo tako.. da je mene ven vrglo iz starega RR ;(


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
13.10.2010 14:09:38   
teta beta
O, tale debata je pa res čisto zamrla.

huanita, se ti pridružujem v željah in nuji po novih oblačilih in obutvi... pa toliko stvari imajo po vseh teh miljontih trgovinah, da na koncu že sploh ne veš več, kaj bi rad imel, kaj rabiš in kaj bi sploh vzel. Ne vem, če se ne bom v začetku novembra en dan kar zapeljala do seiersberga in si privoščila shop-odklop. Pa takrat že imajo adventne koledarje za otroke za nabavit.

Že kaj razmišljate, kaj boste za novo leto? Mi smo se s prijatelji menili, da bi šli smučat na Kope, pa je padlo v vodo, ker so nam oddali apartma. Drugje pa je dra-a-a-a-a-go, sploh ker rabimo trisobni apartma. Tak da bomo najbrž kar doma.

Naty-taja, kdaj se bova spet kaj slučajno srečali, da te že enkrat še jaz počastim s kavico???

Jančika, kje ima zdaj jerebica R. v vrtcu? Ne vem, če ve, da se je ali pa se bo v kratkem tule sprostilo, vsaj dve mesti, če bi ga slučajno hotela prestavit. (Nagovarjam pa tu tebe, ker si praviloma bolj pogosto gor kot ona user posted image )

Lp do nadaljnega!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
25.10.2010 23:12:15   
Saralina
Hudo je vse zastalo tukaj... ;)

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
27.10.2010 23:51:16   
NatyTaja
No ja, se pač vidi, da smo skor vse dva ali pa trikratne mame in da potem poleg službe in domačih treh voglov enostavno ni časa za rr. Jaz sicer pridem do rač - tolk da napišem kako pripravo al pa prečekiram klik...user posted image
Aja - pa FB tudi dost gledam, čeprav sploh ni tak živo. Bom raj tole čekirala. Sem zdej bolj sodelovala pri junijkaz 09 pa je kr mal brezveze, ko so skor same lublančanke -  bi včasih človve kak slovar zraven rabu. user posted image
Drugače pa se ne folgam več. Evo zdej ko so "počitnce" jaz not spravljam. Sem namreč spet dobila službo, tako kot prvvič - v petek dogovor - v ponedeljek pa na turbo v razred. Je kr panika, čeprav mi je tule v gimnazij ful všeč. Vsaj delam tisto, za kar sem se zajj... cel faks! Tak so fajni dijaki, ko veliko vedo (včasih celo preveč)...user posted image
OJ Jančika - zdej sva pa z JOem sodelavca! Pa fajn, da je tam, da mam enga poznanga, za vprašat, kar ne vem... pa mal v dobro voljo kdaj pa kdaj da te sprav, ko si ves napet in ....user posted image

Ej Tetabeta - lahk se tudi do nas oglasite kdaj na obisk, pa ti skuham kafe! user posted image Drugače pa plesnih že dva tedna nimamo,ker si je učitlca koleno skeglala. Tak da ni onga frajcajta tam vmes. Kaj vaša Daša hodi zdej na karate (al neki takega, ane?) Me pa res zanima, kolk pride kej predračun enga projekta... smo mi tudi na poti v te vode...

EE, Huanitka - smo dobro zreklamirali, ne? user posted image Ja naš hodi. Sem rekla, da se mora it nekam zdivjat, da mi ne bo po kavču prevale pa premete delal...user posted image Tamala na plesne, on pa na telovadbo. Zato pa ne more dvvakrat na teden , ker ima v četrtek ravno Maruša plesne od 14 - 15 ure, pa nekak nebi zlaufal...user posted image Sej je dost enkrat, tolk da se mal nauči motorike...user posted image
Ti, tole z m se pa men tudi dogaja in to zaradi teh tabletk. (je mogla mami za kontracepcijo poskrbet, da bomo res nehali s proizvodnjo user posted image )
Pa mi je kr zoprno, pa ne zarad same m, ampak zarad čudnega občutka, da ni vse ok...eh! Morem še na en plačni bris pa to...

Pa kaj, v četrti krog pa nobena ne gre??? Janči? Smrčka? Skuštrana???Če nam bodo pol priznal za penzijo bom jaz začela mal razmišljat...user posted image Mah, sam hecam se.....sicer pa vas je tolk tule gor, da bote ziher paniko zagnale...user posted image user posted image

NIč, dost bluzenja - grem zdej spat, ko se mi že oke zapirajo, desetprstno tipkanje sem pa tudi zvežbala...user posted image
Lepo lahko nočko (kolikor je je še ostalo) vsem skup...


(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
14.11.2010 22:21:35   
NatyTaja
Ku ku!! Kaj res nobene več ni tule gor??? Al mate drugo temo?

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
16.11.2010 21:09:31   
teta beta
Natytaja, res ni nobene več tu. Jaz še tu pa tam kaj malo pogledam, pa vidim, da se nič ne dogaja user posted image .

Taekwondo je bil sicer tamali zelo všeč in še celo ena punca iz vrtca (nekdanja) je bila tam, ampak se je potem izkazalo, da itak ne bi mogla hodit, ker imava midva takrat drug tečaj in morm rečt, da nisem zaradi tega čisto nič jezna user posted image . zdaj pa hodi ob ponedeljkih na gimnastiko in še dvakrat tedensko na plavanje. Pa ti povem, da ima še vedno viška energije. Saj vem, da je to v bistvu za otroka kar veliko, ampak zdajle, ko se zunaj hitro stemni in bo še mrzlo, se doma enostavno ne moreta zdivjat, razmigat, ker ni placa, lahko mi samo po postelji skačeta. Jaz pa hodim na en tečaj s tvojo sodelavko, saj to pa že menda veš, saj ti je povedala.

Mogoče pa res kaj pridemo okoli. Ta vikend se bomo mogoče spet morali kam umaknit, ker bo B. brusil in belil, pa boljše, da ima mir. V soboto sem tako šla v ikeo po pograd, sama z otrokoma, po Avstriji kar brez vinjete po stari cesti, se pravi je trajalo še malo dlje, ju peljala celo v Toysa... in preživela! Res sta bila zelo pridna, ju moram pohvalit, čeprav gužva je bila pa obupna. Zdaj bosta dobila novo posteljo, bomo kinderpet pospravili na podstrešje do nadaljnega. Do vnukov user posted image .
Ampak nimam tvoje številke, daj mi jo pošlji na zs ali pa mi pošlji na sms.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
18.11.2010 20:28:04   
NatyTaja
Oj Teta beta - ja Katja mi je povedala, da hodita na ono zadevo za gluhoneme, ne? Super. Očitno se jezika gluhih učijo tudi ene naše dijakinje, ki sem jih zadnjič na hodniku vidla, "kriliti" user posted image
Pa ono abecedo sem gledal, ker jo ima Katja na steni obešeno pa celo sama probala - sej ni tak težko sam strenirat moraš, ne?
Tii pošljem sms - jaz pa imam tvojo številko še! user posted image
Evo pa še našim ne bo dolgcajt....

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
21.11.2010 7:58:36   
NatyTaja
Maruša včeraj zvečer...:" Mami! Mami! Veš, danes je bil zelo zelo fajni dan! " Nič čudnega, ko sta pa z Dašo uživali v družbi druga z drugo! user posted image
Zdej se pa včasih že pogovarjata našadva kot velika.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
25.11.2010 9:21:00   
teta beta
Ja, Naty-taja, Daša je pa rekla, komaj čakam, da pride Maruša na obisk, da bova skakale po postelji! user posted image
Še enkrat hvala za gostoljubje in lep popoldan!

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
4.1.2011 10:33:59   
žanek
Uf, tukaj se pa nič več ne dogaja user posted image komaj sem našla link ... da nas malo spravim na prvo stran.

Vse najboljše v novem letu vam želim!

Kaj pa kakšno srečanje, ste za?

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
4.1.2011 14:50:17   
Janeja
Vse lepo v novem letu tudi z moje strani. user posted image

Srečanje bi pa res že lahko bilo kakšno. Zdaj se pa sploh ne spomnim več, kdaj smo se nazadnje videle user posted image A ste za?

Žanek, mislim, da se bo tole treba zmenit na FB, ker tukaj ne vem, če še katera gleda...

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
7.1.2011 11:39:27   
HuAnita
Ja, babe!
Srečnega, zdravega, vitkega in športnega, pa cmo, cmok cmok!
malo osladnosti ne škodi...
Prikukajte kaj na plano, pa kak orto babbji čvek bi se spet pripeleg, lahko pri meni, če ste za, se bosta Skabi in Natika imeli s kom pogovarjat o težavah v šolništvu :-)))

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
14.1.2011 9:49:02   
teta beta
Ojla!

Srečno še z moje strani, čeprav malo pozno!

Če se boste zmenile za srečanje preko FB, dajte še vseeno tule objavit.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
18.1.2011 22:17:28   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta

Če se boste zmenile za srečanje preko FB, dajte še vseeno tule objavit.



Evo, odločitev padla: srečanje to soboto 22.1.2010 ob 20.30 pri Žanek.
Se vidimo....


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
19.1.2011 7:45:46   
Meggi
Ulalla- prebudile iz zimskega spanja? ;))

Čas brzi naprej tako  hitro, zato -vse lepo in najlepše v novem letu izzivov tudi od mene!

Sedaj se bo pogostost objav, ko se gre za žur pa ja menda povečal!

Dobre debate vam želim!


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
19.1.2011 19:54:10   
žanek
Meggi, pridruži se nam! Vabljena še v naše konce ;)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
19.1.2011 21:31:00   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Sedaj se bo pogostost objav, ko se gre za žur pa ja menda povečal!



Težka bo...
So se vsi dogovori in pogovori preselili na FB.

A prideš v soboto?

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
22.1.2011 18:20:46   
Meggi
Morda se napakiramo kompletek! ;)

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 30 [31] 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 30 [31] 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?