|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08
4.3.2010 7:47:40   
coccinella
Zdravo!

Ja Gaja je težka nekje 12kg in ima okoli 81cm...no je vse bolj na približno user posted image

Drugače pa,...kaj je to primiru???? user posted image user posted image user posted image user posted image Gaja je kot živo srebro, posod jo je dosti in karnaprej nekaj skače se premetava po postelji,......v glavnem, energija na višku user posted image user posted image user posted image


Mene pa zanima, koliko kaj povejo vaši otročki?

Lep dan vam želim

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: oktobrski lumpiji 08
4.3.2010 9:02:13   
afnica mala
Neli ima tam okoli 10 kg in 78 cm.

Včeraj sem šla po treh mesecih spet pisat v njen dnevnik in sem si prav zapisala kaj je včeraj kaj povedala, ker meni gre vse iz glave. Tuba je zdaj dnevno na rspoedu, ko v avtu sliši uvodne takte Tube lube (iatak naštimam vsako vožnjo to pesmico, ko mi je tako dobro poslušat, ko tako pravilno izgovori), meni- (daj meni), stan (stran- pomeni, da morava se presesti na kavču), dugic (drugič- kar uporabljamo v kontekstu " drugič bomo laske prali"), stare besede kot babi, dedi, mami, oci, kapa, kapica, padu (padlo), dol, tam, pa še cel kup stvari..., veliko pa jih še vedno poimenuje z dvema črkama.

pri miru pa je samo, ko gleda risanko, najboljši ji je itak Nodi.

pa urin je bp user posted image

umivanje zob- dobila je za darilo eno tako figurico kralja, ko ima zraven peščeno uro za umivanje zobk (stoji na umivalniku). In od začetka sem ji rekla, da je to kralj Matjaž in sem si zmislila pesmico- kr neki, pol, ko smo dajali zobno pasto, je ena taka, ko ima gor narisanega krokodilčka in sem ji pela Crocodail shoes, in niskoli ni bilo problema, začela pa sem s tem od prvega dne, ker večino stvari delamo pri nas skozi pesem, jaz ji še govorim stvari v rimam. In rečem greva zobke umit h kralju Matjažu, najprej mora biti pesmica kralja Matjaža, pa me že sredi prekine in začne su, su, su govort- pomeni, da moram "krokodail šus" zapet. Njej pa v eno roko zobno pasto, v drugo pa pokrovčke, če ga ne dam, mi reče, kov, kov (pokrovček). Na koncu pa si jih mora obvezno še sama umit.

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: oktobrski lumpiji 08
4.3.2010 9:12:41   
Lucka1
oj punce, samo na kratko, preden šibam nazaj na pediatrično user posted image
V petek so sprejeli malčico zaradi okužbe z RSV (respiratorni sincicijski virus) in
sedaj čakamo, da gre domov - bilo je grozno, a naj bi bila zdaj že izven nevarnosti
in mogoče gre celo jutri domov. UPAM.
Verjetno je naš lump prinesel iz vrtca, tako da imamo sedaj poleg vseh "problemov"
še njega do nadaljnega doma, da malčica še kaj ne dobi, saj bo 6 mesecev bolj
občutljiva na vse zadeve. Tako da odpadejo vsi stiki z ostalimi ljudmi in vsi obiski. Meni se trga od skrbi in utrujenosti, tako da nimam pojma, kdaj si bom spočila - dokler bo lump doma, sigurno ne...ampak bomo že, da le pride naše srčece domov user posted image user posted image user posted image

Ob priliki se še oglasim in tudi preberem za nazaj...LEPO SE IMEJTE

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: oktobrski lumpiji 08
4.3.2010 10:18:25   
afnica mala
lucka- oj, pikica mala. hudo mi je za vas. Upam, da Nana res pride domov in ostanete zdravi user posted image

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: oktobrski lumpiji 08
4.3.2010 13:46:18   
coccinella
lucka: posiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nani, da bo kmalu bolje in da boste veseli prišli domov!!!!!

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: oktobrski lumpiji 08
5.3.2010 8:31:21   
sončnica24
Dobro jutro, tako pa smo dobili pikeca v ritko in pri zdravnici pustili 73€, so cepivo podražli, kaj hočemo upam samo da bo zdaj kaj boljše sicer pa imava do 5. 5. še eno dozo.

Lucika upam da se pozdravite in da bo vse ok, verjamem pa da je težko sploh ker še je prvi tolko mali pa ne zastopi vsega, kaj če bi si koga poklicala, ki je zdrav in bi ti prišo vsak dan malo pomagat, da se ti malo spočiješ.

Lep vikend vam želim.

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: oktobrski lumpiji 08
5.3.2010 13:22:00   
freha
Hoj!
Kje nabavit kakšno slikco zajčka, ki si umiva zobe

al pa punčke, ki gre na kahlico, bi prerisala tako kot je predlagala jana.

Ma kera kakšno fajn slikanico?


mi se pa nismo cepili za MMR, ker še ni vrtcu in se bova preden gre pri 2 letih. (čeprav je najraje kar ne bi)
Da ne bo pomote sva že ble 3x ceplene ampak to je bla ena druga stvar.

aja govorimo ene 7 besed, bolj tko v zlogih, veliko pojem z njo in berem ampak očitno orepalo.

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: oktobrski lumpiji 08
7.3.2010 18:25:37   
Lovely
Pozdravljene mamice,

lepo vas je brati. Moram reči, da sem kar na tekočem, berem vas ponavadi zjutraj v službi pa skoz pozabim geslo in se pol ne prijavim in ne odpišem....

Takole kar zadeva teže pri nas več ne tehtamo kot prve mesece tako da zdaj nimam pojma kok ima. Po moje cca 10 kg, visoka je pa ful. Čebljamo pa tudi veliko in vmes celo kaj povemo user posted image A JE KATERA DRUŽINICA MORDA DVOJEZIČNA, da si malo izmenjamo izkušnje glede govora? Naša Inya je ful smešna k zdaj kaže dele telesa v obeh jezikih :)

Lučka - upam, da se imate super duper, še se javljaj :)

Mi tudi še nismo na kahlici, zobke si pa bolj na hitro skrtačimo zjutraj in zvečer, 3 minute ni šans pa tudi se mi še ne zdi potrebno.

Mi smo dali čez eno virozo z vročino - nikakor nismo mogli zbijat, šele z Voltarenom - smo ji ga 3x mogli dat k je bila že čisto hin... No, pol je pa en večer prejšnji teden bruhala (so imeli baje vsi malčki v vrtcu nek virus in obležali 3 dni) in pol naslednje jutro nič - kot nova. Mi2 z mojim sva pa dol padla. Bruhanje, driska, moj še vročino - GROZA. Mal nama je še slabo a jutri normalno v službo.

Inya ni imela nobenih težav s prehodom od varuške v vrtec, super se imajo, prav sem imela. Vzgojiteljici pravita, da je ful srečen otrok, da uživa v vseh aktivnostih s prijateljčki, skoz nekaj počnejo... Je tudi normalno in to je to. Mamina intuicija deluje.

Lep nedeljski večer od nas.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: oktobrski lumpiji 08
8.3.2010 10:08:11   
sončnica24
Čestitke ob dnevu žena user posted image user posted image .

Koliko vas že otroke na kahlico navaja? Vidim da kar pišete ampak mi še doma tega nismo niti probali, niti nimam pojma kako bi začela ker full pije in da ga nonstop preoblačim ni šans.

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: oktobrski lumpiji 08
8.3.2010 13:25:13   
freha
mi smo veliki 84 in težki okol 11,5

kahlice pa še nisma pokapirale, čeprav jo vsak dan sprobama in ji še ni ratal nč.

vsem lep praznik!


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.3.2010 7:33:06   
sončnica24
Sneg gre, glej zunaj sneg gre user posted image .

Trenutno ne vem ali se naj jočem ali smejim ampak tukaj pri nas sneži in to tako prav, je zunaj že vse belo.



(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.3.2010 14:44:19   
jolly123
Pri nas snega zaenkrat še ni, ampak moram rečt da mi tole vreme počasi pa že najeda no, zdaj bi pa res rada že malo martinčkanja na sončku in da se mi ni treba napravljat kot gorskemu medvedu ko grem ven user posted image

Velikost
čisto na uč, ker se ne merimo in ne vagamo, tehtamo tam okrog 11 kil, veliki smo pa tam okrog 82.

Kahlica kako pa veš kdaj je pripravljen? Naš je recimo začel nakazovati da zdej pa kaka, si začne majico gor vlečt in bulji v svoj trebuh in se začne zvirat in se hoče v rit pogledat user posted image takrat vem, da kaka, tko da načeloma bi ga lahko vsaj  takrat začela na kahlico dajat.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   [Brisano sporočilo]
9.3.2010 15:13:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.3.2010 18:13:47   
PapuaNG
Pozdravljene,


ne vem, če sem prejšnji teden tudi v vašo temo 'upadla', vendar se na vas zopet obračam z vabilom k snemanju reklame za slovensko blagovno znamko za otroško prehrano. Reklama bi se snemala ta vikend (13. in 14.3.) na domu otroka (ekipa bi prišla posneti, vse skupaj bi trajalo cca 1 uro). V poštev pridejo dojenčki, stari od 11-15 mesecev, zaželeno je, da znajo sami jesti - v reklami naj bi otrok jedel hrano tega proizvajalca (mama ni v reklami, na žalost user posted image ). Drugi pogoj je, da otrok stanuje v Ljubljani (ker se snema na domu otroka). Za samo snemanje dobi otrok 'nagrado' 100 evrov bruto, v kolikor bi bil izbran za dejansko reklamo, pa 200 evrov bruto. Če je katera zainteresirana, naj mi prosim piše na ZS za več informacij.

lp, papua

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.3.2010 7:56:00   
afnica mala

IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Naš je težek 13,5 kg in velik cca. 84 cm. Bomo bolj točno videli drug mesec na sistematskem pregledu.
Na kahlico ga nič ne navajam, se mi zdi še prezgodaj, sploh zdaj, ko je zimski čas. Bomo poleti videli, če bo kaj pripravljen, če ne pa drugo leto.
Danes sva imela testiranje na alergije in zgleda da ni na nič alergičen. Tako kot sem sumila, ima zelo suho kožo, tale grozna zima pa zadevo pač poslabša.
lucka tebi pa user posted image user posted image  da prebrodiš tole zdaj in upam, da bo kmalu bolje!


valla- fajn, da so testi tako pokazali. Neli sem pa naročila k pediatru. Dva dni po tistem, ko sem jo poklicala, se ji je koža po 3 mesecih čisto pozdravila, tako, da sem jo odjavila. Zdaj pa spet nekaj groba postaja. Ampak sem rekla, da je ne bova vozila okrog, testirana je pa 1x že bila- rtes da pri 3 mesecih in pol, pa je bilo negativno. Ziher je od suhega zraka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   [Brisano sporočilo]
10.3.2010 17:12:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu afnica mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: oktobrski lumpiji 08
11.3.2010 8:38:29   
afnica mala

IZVIRNO SPOROČILO: valla.

afnica, ja, tko je... sem šla včeraj še k pediatrinji, je pa rekla, da ima ziher alergijo, samo da zaenkrat še ni dokazana. Ma kr neki... je pa res, da ima tko čudno rdeče veke... ma bomo vidli, kaj bo, ko bo konc te zime. Saj mam še jaz ful suho kožo letos, pa je nikoli nisem imela. Tilen je zdaj je pa na ventolinu, ker je nekaj slišala na pljučkih.


a Tilen kašlja, da mu je šlo na pljučka? A potem je verjetno doma?

saj pravijo, tudi če je testiranje negativno, je še vseeno lahko alefgija. Ampak, če pogledam mojo sestro, ko je bila mala, je imela prav taka lička (kožo) kot ima Neli, pa je nismo nikamor vozili, ker je blo to pozimi in smo pač mislili, da je od suhega zraka in mraza. Odrasla pa ima lepo kožo. Bomo počakali

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: oktobrski lumpiji 08
11.3.2010 10:31:33   
jana84
en lep pozdrav iz dodobra prevetrene Vipave...Ne, ni nas odneslo včeraj, tako da smo še vedno tukaj...

Vidim da se pogovarjate glede teže in velikosti otroka: naš Jakob hoče vsako minutko ko je v kopalnici na tehtnico stopat. Se je nauču, da si jo potegne izpod omare in stopi nanjo...No in tako vemo da ima oblečen v pleničko in bodi 10,3kg. Mami pa mi je prinesla iz službe en tisti meter ki se ga na zid prilepi (kot ga imajo v zdravstvenih domovih). Pa sva ga skupaj z Jakobom na njegovo omaro prilepla, pa se lepo zmeriva ko je prilika. Seveda mora on zraven vzet še kakšen tračni meter (to so mu v veliko veselje, ali tist zidarski ali pa čiviljski) in meri ne vem kaj...Prav faca, vse hoče izmerit...No, tako velik je 86cm v copatkih, tako da rečmo 85cm.

Kahlica: mi smo začeli s kahlico kar zgodaj, vendar le tako da se je nanjo kot predmet sploh navadil in vedel da je treba na njej sedet. Pol se sploh ni hotel usest nanjo slečen in smo uvedil tist obroč za na WC školjko in je večkrat tud tam lulal. Pol pa smo začeli ponovno mal s kahlico ker so tud v vrctu rekli, da zdaj so že tolk veliki, da jih dajo večkrat na dan na kahlico in da Jakob tud že kaj naredi vanjo. No in zdej je kar praksa, da preden gre spat in ko se zbudi je prva opravilo kahlica in nam kar lepo uspeva...Včeraj ko je bil cel dan doma, ker so bli vrtci zarad burje zaprti, je dvakrat kakal na kahlico, lula pa itak skor vsakič ko ga daš gor...No in vsakič ko lula ali kaka dobi na omarico nalepko - jih je že polno, da nam skor prostora zmanjkuje...

zobki: jst sem sliko kar z neta prerisala...Dobila sem eno sliko zajčka, pa sem mu zobno ščetko kar sama dorisala...Zdej pa itak pokaže še vsem ostalim živalcam (nalepke od kahlice) kako si zobke umiva...Priden...
Ni bla ta, vendar je podobna (ta je skenirana iz ene pobarvanke:
user posted image


lučka, upam da se čimprej pozdravte in boste lahko "normalno" funkcionirali...Vem kako ti mora bit težko, ker ima sestra podobno situacijo. Konc januarja je rodila drugo hčerko, prva je zdej stara 23mescev. P sta kmalu obe pristali v bolnišnici z neke vrste virusnim bronhitisom, zdej pa ta velika ne sme v vrtec, da se sama ne okuži in da ne okuži še ta male...In so vse tri lepo doma...Vsaj še kakšen mesec...

suha koža: naš HB zdej zaenkrat zgleda da ima malo boljšo kožo - mažemo ga itak dvakrat na dan (zjutraj in zvečer) s kremo od mustele za občutljivo suho atopijsko kožo in kar pomaga...tud pr nas ni pokazalo neke grozne reakcije na alergijo, tako da mislim, da je pač taka koža kot jo ima posledica suhega zraka in atopijskega dermatitisa...maži, maži in še enkrat maži...In čimmanj umivanja z mili...Mi našega pobalinčka damo 2-3krat na teden v kopel v katero damo malo oljne kopeli in kakšno kaplico ali olivnega olja ali pa nekega posebnega olja za kopel od Aderme. in po kopanju obvezno namazat z otroškim oljem, vendar vedno na vlažno nikoli na suho kožo, ker potem samo še bolj izsuši.



< Sporočilo je popravil jana84 -- 11.3.2010 10:35:54 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.3.2010 7:03:04   
sončnica24
Hojla ste se vse izgubile?

Se vidi da je bil super lep vikend in da ste verjetno bile cel čas zunaj tako kot mi. Upam da se takšni dnevi nadaljujejo ker to je SUPPPERR user posted image .

Lep delovni ponedeljek vsem ki ste v službah ostale pa uživajte na sončku kolikor se da

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: oktobrski lumpiji 08
17.3.2010 7:40:24   
sončnica24
To pa je zdaj zatišje, vse ste se izgubile?

Saj jaz tudi ne vem kaj naj napišem ker ni nič kaj novega.

Če ne druga vam en lep dan želim, in da se katera kaj javiuser posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.3.2010 23:22:21   
PikicaStonoga
Hej!

Malo se še javim, potem grem pa spat!
Možeka ni doma, je šel na eno službeno zabavo v MB. Jaz sem prej malo brala, zdej pa brskala po knjižnici za izpisojo knjig, grem v TOR mal po novo čtivo ...
Mi smo OK, rastemo, uveljavljamo svojo voljo, že kr nekaj besed rečemo, pa tud trmasti smo, zdravi zdaj tudi HB, pa zadnje čase si zmišljujemo, kaj bomo jedli in česa ne ...midva se vsak dan kaj novega naučiva, ona pa tud kaj novega pogrunta ...zunaj je prava pomld, že počasi urejam okoli hiške, včeraj in danes sem malo gredice uredila in danes nakupila rožic, tako da bom jutri sadila in postavljala ograjco na gredice. Drugače bo pa ta vikend po dolgem času spet malo bolj delavec, za knjigami in računalnikom.
Upam, da bo možćek v sredo mel čas jo peljat cepit, će nekaj mesecev zamujamo ...kar se pa tiče zobkov, ma sploh ne vem, kako naj ji umijev, v odpre usta liuh da dam not ščetko, pol pa al posrka dol vode al pa poje zvobno pasto pol ne tok stisne, da šščetke tud vn ne dobim :P
je prava mala faca, navajena na nanju oba, tko da ni problema, sva čist izmenljiva in to mi je všeč ...
imejte se lepo, pa se kaj beremo!

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: oktobrski lumpiji 08
22.3.2010 7:20:10   
sončnica24
Ku ku, je kdo tu?

Mi smo preživeli en super vikend, samo jaz sem danes čisto uničena, mi je bilo včeraj zvečer tako slabo, še danes nisem ta prava, upam samo da mi ura v službi hitro mine, pa da bo nik popoldan priden.

Je zdaj prav posrečen, se tako trudi nekaj povedat pa mu ne rata prav posrečen je postal. Včeraj ga dama spat, pa začne lalalala, brrrrr, mama, tata, pogovarjat sma se prav nasmejala.

Slabo je samo to da še vedno cele noči ne prespi in da se meni sredi noči ne da vstajat pa ga božat in potem ponavadi ok. 3 pristane pri nama v postli.

Kako pa ste kaj ostali po lepem vremenu nas spet čaka nekaj dežja zgleda, je zunaj tako grdo upam da hitro pride sonček nazaj in bomo lahko zunaj ker mi uživamo do onemoglosti.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: oktobrski lumpiji 08
22.3.2010 13:12:11   
jana84
evo da se tud mi mal javmo!
Smo bili zdej en teden bolni doma...Jakob je prejšnji petek zvečer zakuhal, mal driske je imel, pa vse kar je pojedel je zbruhal, uhca je imel malenkost vneta, pa tud na pljučkih mu je bilo slišati malo hreščanja, vendar verjetno od neizkašljevanja. Tako da je bil ta teden zelooo pester, danes pa je šel ponovno v vrtec user posted image in si jaz malo oddiham.

Drugače je pr nas vse po starem. Sploh ni nič kaj novega, da bi kaj napisala, pa še vikend je bil tolk fajn ko je bil sonček, tako da smo bili cele dneve zunaj, ker je ta mali že v četrtek ozdravel in ni imel več nič vročine. Pa mi je pomagal rožice "presajat"- on je zemljo ven prgal in jo v kamjon nakladal pa jo raztrošal okrog po dvorišču, pa tatku je pomagal z motorno žago(ki jo joe dobil od starega tata gozdarja ob rojstvu user posted image ) drevesa podirat okrog hiše...Zelo priden fantina, ni kaj.

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: oktobrski lumpiji 08
23.3.2010 12:52:29   
jolly123
Helo...da še jaz kaj pokomentiram itak sem čist fertik zadnje dni, Taj je spet bolan, vročina in kašelj in je šel k našim v varstvo ta teden je mami popoldan tako da ni panike. 

No ravnatelj mi je zrihtal še en šiht pa sploh ne vem al naj bom vesela al kaj. Na eni šoli je šla namreč knjigovodkinja v bolnico in so ful odzadaj in so mel že dve tam pa nobena ni znala in majo še štale ker so napačne položnice dali naprej.
In sta oba ravnatelja prišla na idejo, da bi jim jaz za en mesec prišla pomagat, OK sej po eni strani je v redu, bom dobla še eno plačo, po drugi se pa že zdaj ven ne vidim od dela. Nardila sem že 5 bilanc pa še 6 jih mam, pa še diplomirat moram do junija, jao kdaj user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: oktobrski lumpiji 08
23.3.2010 21:15:39   
PikicaStonoga
Slavi ... če si taka kot jaz, ne boš rekla ne ...user posted image Meni se to zmeri dogaja, da nikoli ne rečem ne in potem se mi odpirajo nove in nove poti in mislim, da ne zmorem, pa do zdaj sem še vedno!!! :) Tako da jaz verjamem vate! Če ti kaj pomaga, se lahko spodbujava, da končava študij do junija! Meni bo sicer težka, ampak bom dala vse od sebe ...zdele grem še sam v posteljo, sem bila v čistalnici od 11h-18h!!! IZMOZGANA! :(

drugače pri nas nova samo ena buška user posted image in to, da jo gremo jutri končno cepit. Si je mož vzel lepo dopust in bosta skupaj doma, potem pa gresta do P. Luštno, se bosta zjutraj crkljala, ko bo šla mami v službo! :)

Pa lep večer!

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?