|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 10:06:28   
jana84
živjo, živjo!!!
Kako smo kaj? Pr nas zgleda da rinejo zobi od vsepovsod, ker nosntop nekaj joče in si grize prste...Upam da bo čimprej kaj prkukalo ven, ker drugače bo ojoj...Začuda ponoči celo malo bolje spi, vendar ko ga zbudi bolečina je pa jok na vse pretege...Ubošček...In pol se seveda bojimo da bi bruhal in tako naprej in nazaj...Ah...Hvala bogu zdaj že nekaj časa ni konkretno bruhal...Se mu je tudi prehlad malo pozdravil in ne smrka več toliko, pa tudi kašlja ne več tako kot prej...

Ja, prespana noč? Kaj je že to? Naš je prespal cele noči ko je bil še čisto majhen (tam od enega meseca pa do pol leta) pol pa kar naenkrat ne več...user posted image  in je še vedno tako. Srčno upam da bo nova sobica kaj spremenila...ker tako ne gre več naprej...Se zbuja na dve uri, včasih še pogosteje (ima tudi kakšno obdobje ko se prebuja na 15minut)...user posted image  

Aha, Janja za seznam:
naš Jakob je imel pri 6mesecih 7040g in 70,5cm.

Tako, zdaj moram pa k mojemu študiju, ker zabušavam sto na uro, 19. novembra imam pa izpit...user posted image
lepo se imejte, pa ne preveč čvekat ker je kar preveč za prebrat user posted image  

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 10:38:48   
Lucka1
Hej,hej, pa sem vas našla user posted image user posted image user posted image sem hotela it pogledat še na forum »Nosečnost – Čvekanje v prčakovanju« za februar, pa sem ugotovila, da enostavno ni časa – še temule komaj sledim…no, pa saj vse razumete, tiste, ki boste kmalu spet v službi, boste pa potem. Enostavno je časa premalo, kaj ne?   Vikend smo zelo lepo izkoristili – v soboto sva bila z dragim  user posted image v IKEI, najin lump user posted image pa se je čuval pri tašči, v nedeljo pa sva si popoldan privoščila še kino - moji starši pa so se zabavali z vnukom. V glavnem, hitro je minilo, ampak smo kar nekaj stvari popedenali, pa še v kinu sva bila po več kot letu in pol…luksuz.   V četrtek je na vrsti pregled in cepljenje, tako da takrat več o napredku našega lumpa, ampak itak glavno, da je zdrav – TRKAM, ker iz vrtca zaenkrat še ni nič prinesel. UPAM, da se gripa ne misli razširiti čisto povsod, ker jaz pa res ne bi rada zbolela v tem »drugem« stranju – janja hvala za vpr – nosečnost je dobro, vsak čas bo polnih 6 mesecev, kar pomeni, da vstopam v zadnje trimesečje – jao, jao, ne morem verjet. Zdej bo itak takoj tu veseli decmber in novo leto, potem pa že skor porodniška in panika – spet rodit in se skup sestavljat…ampak o tem še ne razmišljam. Bom proti koncu mal pomeditirala, pa bo šlo.   Toliko od mene na hitro ob malici iz službe – pokomentirala pa vas bom za nazaj zvečer, upam. LEP DAN VSEM user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 12:44:45   
afnica mala
lucka- user posted image za dobro nosečniško počutje. Pa fino, da si lahko privoščita čas zase. Kje v IKEI sta pa bila? Mi2 razmišljava da bi čez 2 tedna šla prvič v IKEO. Bolj me mika Trst, ker vseeno bolje govorim italijansko, nemško komaj kajuser posted image . Sem danes pri prijateljici gledala njihov katalog in imajo glih en tak mali tepih , ki ga hočem za Nelino novo sobo- roza srčekuser posted image . Pa mal malenkosti morava nabavit; lučki, nalepke, poličke, pa za najino novo spalnico kakšne hude malenkosti. Upam, da nam bo ratalo dobiti varstvo.

kašljanje- Neli je danes spet zjutraj ob 6h ful kašljala- 5 minut skupaj- v spanju, sem ji dala čaj, pa je kar kašljala, sem jo pustila in je po še malo kašljanja zaspala. Ob 7h pa spet. Zdaj spi, pa je prej spet kašljala, pa ni prehlajena. Mogoče je res od suhega zraka. Danes ji bomo vležilec naštimali v sobo, samo potem bo soba prepovedana za igranje, ker bo stal na pručki in pred njo itak ni nič več varno.

smo ji v soboto postavili šotor s 250 žogicami (sem kupila prejšnji teden v Hoferju) in je superuser posted image . Ves čas bi se igrala noter, ne samo z žogicami, tud druge stvari znese noter, sedi noter in se igra, al pa pleza not in ven, al pa prekucne in zleze ven zgoraj (je odprt). Vsaj nekaj pametnega smo kupiliuser posted image

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 12:45:57   
jolly123
Koliko je pa velik ta šotor? 

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 13:14:33   
afnica mala

šotor je 6 kotni- diagonala cca 1m, okrog je mreža, da se vidi skozi, na eni strani so vrata, pa zgoraj je luknja. Ni prav velik, včeraj sta bila hkrati noter veliiik 8 letnik in Neli, pa je blo čist kul. Glej, nič posebnega, ampak ji je očitno všeč, da je v kao hiški. Sva rekla, da ji bova poleti ven postavila senčnik (polšotor) za plažo, pa naj uživa.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 13:17:54   
jolly123
Ma sprašujem, ker so našmu take zadeve FUL VŠEČ sam ne vem koliko bi šel v naše stanovanje zaradi velikosti. 

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 14:36:44   
jana84
tud jaz sem gledala te šotorčke/hišice z žogicami...Sam si ne predstavljam po našem mičkanem stanovanjčku vseh teh žogic...Kje bi pa potem lahko hodila? Že tako je na vsakem centimetru druga igrača al kaj podobnega kar mu pride pod prste in ni varno spravljeno na razdaljo 20cm stran od roba...Pa še to je pogruntu da si lahko klopco prpelje do omare in nanjo stopi, pa dobi več stvari dol...Uf...Kam bom vse spravla kar mam po kuhinjskem pultu res ne vem...

Tako. Zdaj pa šibam še kosilo dokončat, da bomo kosili ko prideta naša dva fantinca domov...
Lep dan še naprej, kljub temu dežju ki pada zunaj...Ej res ne vem več kam se vtaknit...Pa ta mali bi tud ful šel ven al pa kam drugam...Blek...user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 17:35:51   
gogabojan
Dan.

Lučka - res te je lepo brati, še posebej, ko govoriš o nosečnosti- Želim ti da čimveč uživaš v zadnjem trimesečju.


Aja, moram se malo pohvaliti.

Dobili smo stanovanje, z balkonom, stanovanje je pa veliko 100 kvadratnih metrov. Ko sem slišala to novico, so se mi solze ulile od sreče. Končno bo moj sine imel svojo sobo. Mlajši tudi, in pa midva tudi svojo sobo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 17:38:44   
mbd0411
Jolly,pazi,da vas tudi ne popikajo te user posted image ,recimo,da je podobna bolhiuser posted image .
Mi smo tudi kupili našemu eno reč naravno,pa tako smrdi.user posted image ,tako kot bi dal skupaj mentol,baldrijan,jagode...user posted image Saj diši,samo prvi trenutek,potem pa je premočno.Pomaga pa.user posted image
Jana_k,a pri vas je pa deževalo??Mi smo imeli malo sončka,drgač pa ni bilo dežja.
Naš tudi vse doseže in dol vrže,pa predale odpira,pa za kable od računalnika se vesi.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 20:41:02   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: jana_k

Pa še to: glede cepljenja proti novi gripi...Mi bomo Jakoba mogoče dali cepiti, se nismo še odločili. Sem zjutraj govorila z mamo in jo povprašala, kaj ona okt zdravnica meni. In je rekla, da ker je v vrtcu, bi bilo skoraj fajn če ga cepimo. Je pa res, da mora biti zdrav, kar je pri našem pobalinčku težko uloviti tisti trenutek ko ne kašlja in smrka...Se bomo še malo pogovorili...
Smo sicer načrtovali, da bi ga cepili tudi proti klopnemu meningoencefalitisu, ampak če ga bomo proti gripi, potem to odpade, ker ne bo šlo vse skozi...Ima zima premalo mesecev...Mogoče spomladi...


a ste se že odločili? kdaj imate cepljenje?

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 20:44:19   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: afnica mala

Pol pa smo šli še k p. Moja "bajska" tehta 8950g in ima 73 cm.user posted image Sem bila s težo ful lepo presenečena. So jo še stestirali za 13 mesecev in je vse super, no, edino mamica se mora potrudit s kozarčkom, ampak razumejo, da pri nas je važna količina popite tekočine (ledvica), zato ne delamo poskusov z novimi stvarmi in dajemo na preverjen način.



ooo... super, ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 20:47:34   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: iraira

Novičke od nas...končno smo shodili user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  in sedaj jo lovimo po celem stanovanjuuser posted image  user posted image  user posted image . Najbolj so zanimive pasje posodeuser posted image .

Hrana: jaz ji kosilo še vedno spasiram, ker drugače se mi zdi da vse skupaj nič ne pojeuser posted image . Ko mi jemo itak je z nami in  takrat dobi male koščke, ampak gre več po tleh kakor v usta.
Mleko: mi smo še vedno na AM, če ji dam kravje mleko dobi drisko...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Sedaj pije aptamil junior 1+. Zjutraj ob 5-ih  200ml, ob caa 9-ih 200ml in potem zvečer pred spanjem še 230ml. Včasih še čez dan kakšnih 150ml. Ji pa ne mislim  ukinjat mleka, ker ga obožuje user posted image .

Kaj pa vaši pikci? Koliko mleka še popijejo, tisti ki ga?


O, čestitke z HOJO! user posted image user posted image user posted image
Mleko naš lump pije včasih AM, včasih sveže kravje, a vsega skupaj več AM. Popije pa vedno zjutraj flaško med 5-7h, 150-250ml, odvisno od dneva in pa večinoma še zvečer, prav tako od 150-250ml.


(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 20:48:57   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Dan.

Evo, nedelja je že tu. Dan za lenarjenje in poležavanje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Naša novica je, da smo dobili ponudbo za večje stanovanje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Tako, da jo bomo kar sprejeli. Tako da bo vsak otrok imel svojo sobo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




tole pa zveni krasno - a blizu kjer ste sedaj, ali čisto menjate okolje?

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
9.11.2009 20:54:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lucka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 20:55:30   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: afnica mala

lucka- user posted image za dobro nosečniško počutje. Pa fino, da si lahko privoščita čas zase. Kje v IKEI sta pa bila? Mi2 razmišljava da bi čez 2 tedna šla prvič v IKEO. Bolj me mika Trst, ker vseeno bolje govorim italijansko, nemško komaj kajuser posted image . Sem danes pri prijateljici gledala njihov katalog in imajo glih en tak mali tepih , ki ga hočem za Nelino novo sobo- roza srčekuser posted image . Pa mal malenkosti morava nabavit; lučki, nalepke, poličke, pa za najino novo spalnico kakšne hude malenkosti. Upam, da nam bo ratalo dobiti varstvo.



mi2 sva šla v celovec. Prej sva že tudi bila v grazu parkrat - glede jezika ni problem, saj večina lepo razume in govori angleško. je pa res fino iti brez user posted image . Na zadnje sva bila julija in je bil user posted image z nama, pa je bilo dosti težje v miru se odločat, kaj bi izbrala in kaj ti je všeč. Imajo pa tudi že nekaj okraskov in drobnarij za praznične dni, kar sva izkoristila, ker ne mislim decembra hodit okoli zaradi te gripe...

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 20:57:55   
Lucka1
punce - a je katera bila v wellnessu HARMONIJA v Mengešu? Rada bi si privoščila eno razvajanje za pare, ki vključuje kopel za 2 v miru in tišini ob šampanjcu in potem še masažo za oba, pa sem slučajno naletela na to možnost? Ker se nama ne da za 3 urce vozit nekam daleč do KAkih toplic, to je pa blizu in izgleda ok.

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 21:16:26   
gogabojan
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

goga, 1x si razmišljala o zapestnici za alergije.. nekaj brskam, pa sem našla tole:

http://www.minisvet.si/infoband-8482-zapestnica-p-1184.php




Jojjjjjjjjj Vallaaaaa, hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sem skoraj že obupala. Pa fulll so luškane zapestnice. Defenitivno gre naročilo dalje.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.11.2009 21:18:13   
gogabojan
IZVIRNO SPOROČILO: Lucka1

IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Dan.

Evo, nedelja je že tu. Dan za lenarjenje in poležavanje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Naša novica je, da smo dobili ponudbo za večje stanovanje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Tako, da jo bomo kar sprejeli. Tako da bo vsak otrok imel svojo sobo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




tole pa zveni krasno - a blizu kjer ste sedaj, ali čisto menjate okolje?



Res zveni krasno, ja blizu kot sedaj, v hiši kakih 100 m stran. Čisti center. Mislim, jaz sem se res zjokala od sreče.


Lučka, že veste kaj imate??? Nevem, ali si že pisala ali ne, če boste želeli zvedeti. Že imate imena za rezervo????

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.11.2009 4:48:04   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Dobili smo stanovanje, z balkonom, stanovanje je pa veliko 100 kvadratnih metrov. Ko sem slišala to novico, so se mi solze ulile od sreče. Končno bo moj sine imel svojo sobo. Mlajši tudi, in pa midva tudi svojo sobo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Joj Goga superca nouser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  sem vesela za vas.

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.11.2009 7:00:09   
jolly123
Jutro. Tajko je pa tako kašljal ponoči, da bo danes kar doma, nimam srca ga dat po celonočnem krehanju v vrtec. Kaj mu lahko dam proti kašlju? Ni suh dražeč kašelj, ampak tak moker kot bi se hotel izkašljat pa ne gre. Zdaj ga mažem z justovo materino dušico, pa en timijanov sirup mu dajem. A je še kaj takega?

Sem pa včeraj doživela tak prozor, da se ti srce topi. s psom sta res prijatelja,en brez drugega ne moreta več. Včeraj je bil recimo Kastro žalosten, ker mojga še ni blo domov, pa mu rečem, zakaj si pa žalosten, tamal ga pogleda in gre k njemu ga prav poboža in nasloni svojo glavo nanj, češ ne biti žalosten. Res lep prizor.

Goga čestitke za stanovanje. Jupi. Zdaj boste pa uživali user posted image

Lucka v tem centru še nisem bila si me pa premamila zdaj, da grem gledat kaj ponujajo.

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.11.2009 9:40:15   
jana84
Živjo!

jolly...kašelj...ja, mi imamo kar "izkušnje" s tem...Našmu sem nekaj časa dajala Prospan sirup za izkašljevanje. Pa nos obvezno čistit tako ali drugače, ker se mu verjetno smrkeljček steka v grlo in zaradi tega kašlja. Tukaj so mi pa ene predlagale inhalacije ali pa "sauno v kopalnici"...Ne vem če mu je kaj pomagalo, trenutno se mi zdi da je malo boljše, tudi ponoči je danes malo lepše spančkal (od 19.30 do 1h se je samo 1x konkretno zbudil v joku, drugič pa samo predramil ker je iskal dudo, pa sem mu jo dala v usta in je bil mir)...Pol tud ne dost več...

Gogabojan, superca za stanovanje...

Lučka, glede cepljenja se še nismo odločli...Proti klopnemu meningoencefalitisu ga damo ziher cepit, proti gripi pa še ne vemo, se moramo še malo z mami pogovorit kako in kaj pa kje se da cepit otroke...

Danes je zaenkrat hvalabogu sonček pr nas in burja piha, tako da je malo boljši zrak in počutje (me je zdaj dva dni tako glava bolela zaradi tega nizkega pritiska in dežja, da ni za verjet)...Danes jo bomo mogoče popoldan celo mahnili na kakšen sprehod, če se slučajno popoldan ne vlije dež tako kot včeraj!
Tako, zdaj pa se moram res počasi spravt učit, ker je že skor 10 ura, jaz pa nisem še skor nič nardila...
Lepo se imejte...čauči

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.11.2009 12:43:48   
janja 27
ojla male čvekiceuser posted image user posted image user posted image

GOGA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jupajdi jupajda......za stanovanje....res superca, ker vem v kakem si do sedaj živelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res lepo da se ti je nasmehnil sreča......ampakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da nas ne boš pol pozabla k boš mela tolk za čistituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ........definitivno priletim (na metli ) k tebi še letosuser posted image user posted image user posted image seveda k boš preseljenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LUČKA....lepo da uživaš v nosečnosti....hehe jaz bi tuduser posted image ..je pa res da gre vse hitrejš....en dva tri in boš spet mamicauser posted image , jaz sem tud firbčna ....a veste kaj boste imeli??? hehe...te napadamo, ..jaz danes navijam za mojo kolegico je mela rok v sredo pa ni še nič danes me je klicala da je 2 cm odprta in upa da bo kmalu šla, je pa to njej tretji dojenčekuser posted image user posted image , druga kolegica pa je noseča za četrtegauser posted image ima rok marca pa pravi da gre tko hitro da sploh ne dojema...trije otroci pa možuser posted image user posted image user posted image včasih so moški večji problem k otroci user posted image user posted image user posted image

drugače pa letam naokoli ker rihtam otroško igrišče v vasi user posted image user posted image upam da nam rata do drugega leta da bomo meli vrtiljak, hiško, košarkaško igrišče, balinc in jurčkauser posted image user posted image user posted image je v vasi 15 otrok do 15 leta (v vasi pa 28 hiš ) tko da je mladine za izvoz, že 20 let jih ni blo tolk user posted image user posted image user posted image

IRAIRA....bravo za korake...user posted image user posted image user posted image sedaj bo lušno ....mekta hodi k velika ne lovi več ravnotežja kr šiba ...se z manco že lovita po stanovanju user posted image user posted image user posted image sicer je pa vsak dan pri meni nečak k ma 8 let tko da se počutim k da mam tri otokeuser posted image user posted image user posted image user posted image

mi mormo tud kužka nabavt splomladi, nič še ne veva kaj....se bomo odločli čez zimo, naš bo v pesjaku , mama pa velik vrt tko da bo lahko mile volje tekal naokoli, meni se full dopadejo novofundlanci sam so res veliki, moj je bolj za kakega jazbečarja, manca gleda slike in hoče met belga s črnimi pikami user posted image user posted image user posted image ..pa beagli so mi tud všeč....

mleko - mi pijemo domače kravje seveda kr je doma, zjutraj k se zbudi spije 150 ml , zvečer pred spanjem pa okoli 100 ml....

IMA ŠE KATERA KAKE PODATKE ZA SEZNAM ????

bom počakala še kak dan da ne bodo sami seznami en za drugim user posted image

tkole ker je skoraj čas kosila vam dam en posladek
user posted image




_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.11.2009 12:50:35   
jolly123
janja jaz ti lahko dam podatke edino za 8.mesec pri 6-tem nismo meli pregleda.
Tko da 8.mesec 8460g in 71,5 cm

jana_k hvala za info. Sem klicala zdravnico pa je rekla, da delam že vse kar je lahko, dajem sirup za izkašljevanje, pije čaj, pucamo nos, nimamo kaj veliko več storiti. Počakati da mine, razen če se kaj poslabša potem pa priti na obisk.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.11.2009 14:18:44   
Lovely
Dan,

evo mene doma, prvič v življenju na negi. Ne vem katera je govorila o tem, da nega ne pripada če imaš privat varstvo? V glavnem, mene noben ni nič vprašal ko sem odprla nego. In to po telefonu, ker je Inya včeraj dobila vročino, točno 7. dan po cepljenju, torej je najverjetneje reakcija. Danes ni nič bolje. A je kateri od lumpijev imel reakcijo?

Drugače smo imeli pa na pregledu vse super duper, dolgi smo 72 cm in težki 8630g.

Laufamo, čebljamo, vse damo v usta. Zdaj smo pa tečkani zaradi vročine. Danes je več ali manj okrog 38. Pa apetit ima seveda zelo slab.



_____________________________

Lovely

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.11.2009 14:54:35   
afnica mala
lovely- user posted image da čimprej ozdravite, al pa prebrodite reakcijo na cepljenje. mi smo danes 4 dan, upaamo na najboljš
tud men ni jasno to glede nege. Kako naj ni dala otroka s 38 stopinj ali več v varstvo, pa čeprav je to moja mami.

lucka-
v Harmoniji v Mengšu je bila pa larkneš in je ful pohvalila, mislim, da prav to varjanto, masaža za 2, šampanjjec.... Jaz bi tud mojga peljala, sem zadnjič gledala spletno stran, pa ne morem do cenika, mi ga ne odpre. Mi poveš kolk stane?

Jaz pa moram ta teden spet loviti vodo, se še odločam kateri dan. Je treba skontrolirrat, če ji Primotren res spet prime. Pa z Neli nočem v laboratorij nest vodo, da se česa ne naleze.Za ta pregled pobirajo vodo samo določene dni v tednu, glih tiste dni sva samiuser posted image

Danes pa gremo po fotke k fotografu, komaj čakam, da vidim kako so rataleuser posted image

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?