|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08
17.11.2009 17:25:59   
mbd0411
Jolly,da prispevam moje mnenje: jaz bi sprejela DRUGO,tudi če je slabše plačana,so pa ljudje in prej si doma...Po moje če dobro prespiš nimaaš kaj razmišljat...Itak lahko čez pol leta menjaš,oz ko ti zapaše pač greš drugam..
Jaz pa nimam lih sreče pri službi..Imava samo en avto,služba se mi je pa obetala malo dlje..torej moramo imet še en avto..user posted image user posted image user posted image user posted image Pa glede otrok sem sama za vse,nimam nikogar,ki bi mi šel iskat malega v vrtecuser posted image pa vse drugo...Sem praktično res samohranilkauser posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: oktobrski lumpiji 08
17.11.2009 23:59:29   
gogabojan
Čerrrrrrrrrrrr.

Zadnje javljanje iz še starega stanovanja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Danes pa prvič spi Rok pri babici in dediju, z Bojanom, ker smo štrihal stanovanje, da ga pustimo v lepem stanju, pa nočemo da se drogirata z hlapi.

Jutri, oz. čez 9 ur pa sprejmem ključe novega stanovanja. JOJJJJJJJJJJJJJJJJJ, kok dela nas čaka, ampak to je delo ki ga opravljaš z veseljem (vsaj čutim trenutno takouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )



Nič, mejte se radi in uživajte.



Jolly - preštudiri kaj ti bolj pomeni, oz. kaj trenutno bolj potrebuješ, keš ali boljši delovnik. Ker če rabiš keš, sprejmi tisto službo, če pa ne, pa drugo. Je več stvari, ki vplivajo na odločitev. Ti boš najbolje vedela. Glej pa vsaj malo dolgoročno. Ali si želiš čez pol leta iskati na novo (morda pa tudi ne, k boš ostala tam, hvala bogu, upamo kajne), ali si želiš kaj bolj varnega. Pa ti si itak vsestranska, tudi če zbereš boljši delovni čas, z manj keša.

Good luck.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: oktobrski lumpiji 08
18.11.2009 7:30:14   
sončnica24
Dobro jutro, moj pikec pa se je tako siten vstal da mi je že zdaj hudo, no zdaj se je sicer malo zaigral drugače pa je bil ziher več kot eno uro samo na rokah, je zgleda mal zaprt ker tako prdi pa se matra da bi se pokakal pa mu ne rata, tako da se nama zdaj kamilice hladijo v kuhni, je vedno pomagalo upam da bo zdaj tudi.

Lepo sredo vam želim, pri nam se sonček kaže upam da tako ostane čeprav neki dež napovedujejo. No če bo vsaj dopoldan lepo bo vredu da grema malo ven, potem popoldan bo pa v Mb-ju tako obsedeno stanje, zaradi tekme.

Lepo se imejte tiste ki ste doma in tiste ki ste v službi.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: oktobrski lumpiji 08
18.11.2009 7:36:50   
coccinella
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Dobro jutro, moj pikec pa se je tako siten vstal da mi je že zdaj hudo, no zdaj se je sicer malo zaigral drugače pa je bil ziher več kot eno uro samo na rokah, je zgleda mal zaprt ker tako prdi pa se matra da bi se pokakal pa mu ne rata, tako da se nama zdaj kamilice hladijo v kuhni, je vedno pomagalo upam da bo zdaj tudi.

Lepo sredo vam želim, pri nam se sonček kaže upam da tako ostane čeprav neki dež napovedujejo. No če bo vsaj dopoldan lepo bo vredu da grema malo ven, potem popoldan bo pa v Mb-ju tako obsedeno stanje, zaradi tekme.

Lepo se imejte tiste ki ste doma in tiste ki ste v službi.



Probaj mu dati suhe slive za jes....baje da pospešujejo prebavo. Gaja jih ima fullllll rada user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: oktobrski lumpiji 08
18.11.2009 8:38:08   
sončnica24
Nama je že uspelo je malo kamilc spil, sicer z muko ampak zgleda da dovolj, pa se je kr tresel ko je kakal se mi je tako smilil, pa ne vem kaj bi ga zaprlo - nimam pojma, ker zdaj že en čas vse je pa lepo kaka pa pije tudi dosti. Mogoče čokoladna torta je v ponedeljek je malo jedo je imela moja babica rojstni dan, no zdaj je že boljši.

Sma mislila malo ven pobegnit pa se že nekaj oblaki skupaj vlečejo boma vidla kako bo, ker drugače bo norišnica že tako je razmetal dnevno sobo do amenauser posted image

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: oktobrski lumpiji 08
18.11.2009 12:54:54   
afnica mala
Hojla

jolly- sporoči kaj si se odločila.

gogabojan- uživajte v novem stanovanju

Neli pa že skoraj 2 uri spi. Ni čudno, ko je ponoči jokala. Sem ji dala homeopatsko kroglico za bolečine in je potem po 10 minutnem kašljanju zaspala. Ampak ji manjka spanja. Res, da joka minuto, samo jaz rabim potem 1h da zaspim nazaj, mož pa sploh ni zaspal- od pol petih. Al so zobki- 4 dvojke ima že mesec in pol tik pred zdajci. Pa kakšno piko ali razjedo mora imeti v ustih. Slabše je, jezik daje ven in ga z roko grabi, al ga pa daje postrani ven . Palček ima kar naguban, tolk časa ga ima v ustihuser posted image Al pa so vseeno zobki. Čaj pije po flaški in ga včasih ful dolg štima, da ga zagrabi, ga kar valja po ustih.
Vročlino je imela samo v nedeljo 38 stopinj v ušesku, ker je bil to 9 dan po cepljenju, bo ziher reakcija.

Sva bili v BTC-ju, sva na tržnici pri ribnčarjih kupili ptičjo hišico. Lubija bo kap- lesena, rdečo poštrihanauser posted image . Mi je takoj v oči padla, da jo bo Neli videla iz dnevne ali njene nove sobice), ko bo stala na robu parcele.

Po kosilu pa greva na en sprehod, ko je tako lepo vreme.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 8:07:51   
jolly123
Jutro bejbe. Včeraj sem šla pogledat pogodbo za službo in me je skor kap. Na razgovoru smo se menili o eni normalni plači v pogodbo so mi pa dali tak nizek znesek, da sem jih vprašala, če so se zmotili. In ne, da to je osnova, da tisto kar sem jaz hotla pa lahko dosežem s stimulacijo tudi 50%. Pa sem jo vprašala naj mi iskreno odgovori kdaj je nazadnje nekdo dobil 50% stimulacije in to po možnosti več mesecev zapored. Poleg tega imaji nadure že vštete v plačo, jaz bom pa itak imela cel kup nadur, ker so januarja dohodnine in marca bilance. Tko da sem se zahvalila za sodelovanje in hvala lepa.
Grem še pogledat drugo možnost, če ne grem pa na zavod....

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 8:26:49   
Lovely
OMG, JOlly, kjer nateg. Kjera je zdaj to prva al druga.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 8:29:01   
jolly123
PRVA

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 8:51:40   
coccinella
sam res...kakšna fora...Upam da ti gre v drugi bolje.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 9:16:15   
sončnica24
Dobro jutro, no za naju ne najboljše je več kot očitno da Nika spet uhice tako bolijo da je groza, se je revež zdaj spet 20min tako jokal, še sreča da imava svečke doma in da hitro primejo, tako da je zdaj zaspal in sva ob enih takoj pri zdravnici kakor hitro začne delat da čim prej dobima antibiotik - bogi moj pikecuser posted image .


(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   [Brisano sporočilo]
19.11.2009 9:34:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 14:48:51   
Tejčika29
Da se vam malo javim.

V Čateških toplicah je blo super, Alina je norela po bazenu 2x na dan po dobre 45 minut, pol pa ven. Res majo super zrihtano, sploh gusarska ladja je zakon.

Je pa včeraj ponoči dobila vročino, ki je včeraj čez dan ponehala. Nisem dala nobenega zdravila, tudi današnjo noč je lepo prespala, danes nima vročine in je lepo živahna. Teče ji iz nosa, ponoči malo težje diha, dajemo ji tople obkladke na prsi in hrbet + materino dušico.

Vročine nočem zbijati prehitro, ker sem zadnjič poslušala nasvet priznane zdravnice ki pravi: OTROK V PRVIH TREH DNEH VROČINE USTVARJA V TELESU INTROFLERONE IN ČE ZBIJAMO VROČINO SE LE-TI PRENEHAJO USTVARJATI, KAR POVZROČI PADEC IMUNSKEGA SISTEMA. ČE JE LE MOGOČE NAJ OTROK PRESTANE VROČINO BREZ ZBIJANJA LE-TE, SPLOH ČE JO DOBRO PRENAŠA IN ČE JE ŽIVAHEN. V KOLIKOR JE NE, VROČINO ZBIJEMO KO NARASTE NEKJE NA 39 STOPINJ.

Baje vročino zbije tudi sok rdeče pese, jaz sem res proti zdravilom, če le ni treba, takšen tip človeka sem pač.

Jolly - kaj naj rečem, vso srečo.

Vsem bubanim pa hitro okrevanje in ven na sonce!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 14:50:41   
Tejčika29
Ej Jolly - računovodkinjo je iskalo podjetje Ravago iz Laškega, zelo dobro stoječa firma. Pozanimaj se, če ti je interesantno!

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 15:52:33   
jolly123
Tejčika hvala, samo so mi malo predaleč, iščem Gorenjski in Ljubljanski konec. 

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   [Brisano sporočilo]
19.11.2009 19:42:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tejčika29)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   [Brisano sporočilo]
19.11.2009 19:42:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 19:58:56   
mbd0411
Naj se malo še tu pohvalim,da sem danes bila na razgovoru in dobila službo po 5 minutah.Jutri imam zdravniškega,pa eno predavanje me še čaka,potem pa na delo..
Sem tako vesela,ker je delavnik od 7h-15h,tu in tam kdaj malo dlje...user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 22:23:59   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Naj se malo še tu pohvalim,da sem danes bila na razgovoru in dobila službo po 5 minutah.Jutri imam zdravniškega,pa eno predavanje me še čaka,potem pa na delo..
Sem tako vesela,ker je delavnik od 7h-15h,tu in tam kdaj malo dlje...user posted image



čestitke še tukaj!! Si zadovoljna? No, več boš povedala verjetno drug teden user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: oktobrski lumpiji 08
19.11.2009 22:24:38   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Jutro bejbe. Včeraj sem šla pogledat pogodbo za službo in me je skor kap. Na razgovoru smo se menili o eni normalni plači v pogodbo so mi pa dali tak nizek znesek, da sem jih vprašala, če so se zmotili. In ne, da to je osnova, da tisto kar sem jaz hotla pa lahko dosežem s stimulacijo tudi 50%. Pa sem jo vprašala naj mi iskreno odgovori kdaj je nazadnje nekdo dobil 50% stimulacije in to po možnosti več mesecev zapored. Poleg tega imaji nadure že vštete v plačo, jaz bom pa itak imela cel kup nadur, ker so januarja dohodnine in marca bilance. Tko da sem se zahvalila za sodelovanje in hvala lepa.
Grem še pogledat drugo možnost, če ne grem pa na zavod....



sploh nimam ustrezne besede v besednjaku...katastrofa...user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: oktobrski lumpiji 08
20.11.2009 6:53:04   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

jolly, kaj novega s ta drugo službo?


Ne vem nimam pojma, se nismo še nič menili. Danes grem gledat samo kaj točno bi delala in delovno okolje, so rekli naj pridem pogledat da si bom še tko eno sliko ustvarila. Pol se bomo pa menili naprej, če mi bo sploh kul.

Me je pa včeraj nepričakovano presenetila bivša šefica. Me kliče, da pri njih bodo eno vzeli, ker gre ena sicer šele aprila na porodniško, pol bo šla pa še ena v penzijo. Delala bi z njo, bla bi njena namestnica...kar zanimivo, če bom zdržala do aprila user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: oktobrski lumpiji 08
20.11.2009 9:26:25   
sončnica24
Hojla, tako kot sem predvidevala ima nik vnete uhice še vedno sma spet na antibiotikuuser posted image .

Jolly kaj pa da bi svojo firmo otrpla kot nek računovodski servis?

Lepo se mejte jaz grem lekadole pit me od včeraj nekaj lovi upam da ne bo kaj hujšega. Sicer pa sem se z zdravnico o tej novi gripi malo pogovarjala, pa je rekla da je najslabše pri srednješolcih če pa jo tam majhen otrok dobi pa jo kar dobro prenaša, je baje že imela primere sicer ne vem koliko ampak je baje bilo vse vredu, je pa rekla da smo tako lahko srečni če še je nismo dobili ker je baje full dosti bolanih. Upam da gre mimo nas, res.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: oktobrski lumpiji 08
20.11.2009 13:37:07   
Lovely
Jolly, pokliči na Manpower. Mislim, da so tam iskali večje število računovodij ne dolgo nazaj.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: oktobrski lumpiji 08
21.11.2009 8:46:57   
mbd0411
Včeraj sem imela zdravniškega in vse ostalo kar zraven sodi,da si pripravljen na prvi dan dela.V ponedeljek začnem ob 7h.Uh,mam tremo,da me bo kap.Kar tja moram pridit,in me bodo že našli...user posted image Sem bolj ziheraš,da si prej vse poštimam in vem kam in kako,tole me pa ubija.Tam nekje bom čakala,da se me nekdo usmili..Ha,ha,ha...Vedno kompliciram,potem je vse ok...Aja,pa pogodba je samo za 1 mesecuser posted image ,no za probo potem pa mislim da bo za dlje,saj znam delat in se rada učim.Vzeli so me pa ravno zato,ker sem v zadnji zaposlitvi bila 15 let skupaj.Ja,ja, šolo sem dokončala kasneje.Pa bi še šla v šolo.
Moj Nik prehodi celo dnevno..Ne vem ali lahko rečem,da je shodil???Ker drugače še po štirih šiba.Se pa čisto sam spušča...????
Čaka nas lep vikend,zato ga je treba maximalno izkoristit.
Lepo se imejte


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: oktobrski lumpiji 08
22.11.2009 15:11:12   
jolly123
dan. Tole kašljanje bo meni že živce požrlo. Še kar kašljamo in očitno sploh nemislimo nehat, posledično se tud zbujamo spet ob petih, da sem čist nablojena user posted image Sploh ne vem več kako naj mu še pomagam, da ne bo več kašljal, pucamo nos, pije sirup, mažemo z materino dušico itd user posted image

Any other ideas?

MBD a že v ponedeljek začneš, super fajn. Sej vem da te stiska, sam sej veš prvi dan je malo kriza, pol se pa hiter ulaufaš. Želim ti čim lažji in lepši prvi delovni dan.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?