|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 9:40:33   
bačko
Hanuši jaz zelo rada obe objemam in stiskam.Če prav pravi moj da odkar se je Lora rodila porivam Žano na stranski tir.Pa ni res.Sem prav jokala ko mi je to rekel.user posted image Res da sem včasih huda na njo če Lori nagaja ampak Lora se ne zna braniti sama in zato potem tako izpade kot da imam Loro raje.On pa ne vidi kako je doma ko njega ni.Obe imam v naročju in se z obema istočasno stiskam.Samo ko on pride domov je Žana čisto drug otrok.Samo nagaja in joka.Kot da išče njegovo pozornost.Je zelo huda nanj če vzame Loro k sebi.Reče mu da naj da Loro meni ona pa bo pri njemu.Ko je on doma se Žana sploh noče stisniti k meni.Ko pa njega ni sem pa najboljša.Ampak kaj hočem tako je.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 9:56:57   
MONY25
dobro jutro...
evo, js sm bla že čist preveč aktivnauser posted image sm že cel štuk posesala in pomila po tleh, tko da sm zdj frej cel danuser posted image user posted image user posted image bom zdj cel dan sam zabušavalauser posted image

Alex se mi zadnje čase pa skos neki zjutri zbuja že tm od 6. do 7. ure user posted image user posted image user posted image mi prov manjka una urca dodatnega spanjauser posted image

mleko-mi mamo že vse obroke GH, razen ponoč okol 4.-5. ure spije 180ml mleka...

vozičkanje-mi nimamo nobenih problemov z jokom v vozičku user posted image vedno tok vneto opazuje vse, da nima časa mislt na to, da bi jokuuser posted image je ful priden-večkrat tud zaspi, čeprav manjkrat kot prej, k je bil manjši (prej je vedno zaspal)...

crkljanje-js sm tud mnenja, da jih je treba zdj čimveč crkljat...k pol k bojo večji, nam itaq naujo pustiluser posted image mam sosedo, k ma že 2 fantka in ji je prov hudo, k se nočjo več tko stiskat k njej in se mal pocrkljat-je rekla, da prov pogreša te čase...tko da bom js zdj kr izkoristila, dokler se še dauser posted image pa lupčkat, božat, zgačkat itd. (zdj ga morm jit pa kr mal polupčkatuser posted image )

mini-pol je blo pa isto k pr nas! prvo je tamau začel neki kašljat, pol je pa še mene zagrabl in pristala na AB user posted image no, tamau se je kr dost hitr pocajtu, pr men se je pa vleeeeekl in vleeeekluser posted image

srečanje- a se bomo duble kej ta tedn?


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 10:07:44   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Hanuši jaz zelo rada obe objemam in stiskam.Če prav pravi moj da odkar se je Lora rodila porivam Žano na stranski tir.Pa ni res.Sem prav jokala ko mi je to rekel.user posted image Res da sem včasih huda na njo če Lori nagaja ampak Lora se ne zna braniti sama in zato potem tako izpade kot da imam Loro raje.On pa ne vidi kako je doma ko njega ni.Obe imam v naročju in se z obema istočasno stiskam.Samo ko on pride domov je Žana čisto drug otrok.Samo nagaja in joka.Kot da išče njegovo pozornost.Je zelo huda nanj če vzame Loro k sebi.Reče mu da naj da Loro meni ona pa bo pri njemu.Ko je on doma se Žana sploh noče stisniti k meni.Ko pa njega ni sem pa najboljša.Ampak kaj hočem tako je.


BAČKO te popolnoma razumem. Kakorkoli obrneš ima Lora sigurno več tvoje pozornosti, pa ne zato, da bi jo imela raje, ampak, ker jo rabi, ne zna hodit, govorit,...user posted image . Ne se zato sekirat, saj je logično, da eno malo izprežeš, ko je mož doma, ker naj bi te on malo nadomestil, pa tudi logično je, da izprežeš Žano, ker je Lora kakorkoli obrneš zaenkrat verjetno bolj nate navezana kot pa na moža.
Pri nas tati in Bine norita, se igrata, cvilita,... skratka nor je nanj, a, ko se pa kaj udarimo, oz. smo bolani, pa ne zna noben tako potolažkati in pocrkljati kot mami.

Sem pa jaz toliko na boljem, ker imam 2 edinca. Ker je Hana že tako velika, se Binetu lahko ravno toliko posvetim, kot sem se Hani. Ker največkrat moram jaz Hano prosit, da se potiškava in, da imava trenutek nežnostiuser posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 10:19:16   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Mini samo da ti sporočim, danes me zaradi mojega želodčka ne bo v Ljubljano.
Prosim ne mislit, da se zmišljujem, najprej sem želela da se mi Manca pozdravi, smrt smo imeli v družini, zdej pa še mene želodec boli...Ti javim, ko bom v Lj, pa pikepoke tudi za vaju.




ma kakšno zmišlevanje..a si znorela..tud pomislna nebi na to..sj sm js tud bolana tko da mi kr paše da te ne bouser posted image
kakšne težave pa maš z želodcemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 10:22:42   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Mini jaz sem vesela če mi Lora čez dan spije vsaj ene 50 ml čaja.Danes sem ji ponudila drugi čaj od Hippa in ga je zdajel spila 50 ml.Potem ji bom pa še popoldne ponudila.Ji vsak dan ponudim čaj in če ima dober dan naša madam še kaj spije,Pri hrani pa je spet odvisno od njene volje.Včasih veliko poje čez dan včasih pa malo.Kakor jo piči.




js mu res skos ponujam ampak redko gre več kokr en magični lonček..se kr stran obrne in noče-isto kokr zdj dela pr hrani..
ga pa včasih na foro..mam komarčkov čaj pa čaj z gozdnimi sadeži od hippa..in pol če vidm da več pije in popije skor ceu lonček mu dam pol še rečmo pol gostega soka in pol popije še tist..če bi dala pa še enkrat čaj pa lump nebi popiu..
mu pa zdj k noče jest k večkrat dam gosti sok-sj je to skor že obrok k ga nč ne rečm..ker čaj maš pa ti


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 10:29:26   
mini86
evo z mojim sva se odločila da naročiva tale vlažilec zraka..sj verjetno tega nima nobena doma ane


http://www.mimovrste.com/artikel/3020018822/otroski-vlazilec-in-ionizator-zraka-lanaform-lily-z-aroma-terapijo



kr mal odlašam pa ne vem zakaj..čeprav bi ga rada mela čimprej..
moj je gledu enga ultrazvočnega in ne vem kje sm prebrala da spuščajo vodouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 10:31:48   
bačko
Hanuši najhuje je ko smo same tri doma in če jaz kuham potem pa ena okoli mene in druga.Pa dvignem Loro v naročje oa hoče še Žana.In potem imam obe v naročju.S tem da Žana ima okoli 17 kilogramov.Ampak meni ni težko obe istočasno objemati in držati v naročju.Rada ju imam!

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 10:34:06   
bačko
Mini isto od Hippa komarčko in sadni!In ji enkrat enega ponudim drugič drugega in ima komarčo raje.Čeprav danes je spila sadnega.user posted image user posted image Tale vlažilec sem jaz gledala samo potem ga nismo kupili ker imamo itak vlage za izvoz.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 10:58:23   
mini86
Tale vlažilec sem jaz gledala samo potem ga nismo kupili ker imamo itak vlage za izvoz.



pol pravš da je ok...k se res nebi rada nasrala


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 11:22:55   
bačko
Mini meni se je zdel še najboljši.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 11:24:06   
mini86
ok ga grem kr takoj naročituser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 13:04:39   
manna
Pozdravljene
Naša mala me pa danes preseneča. Ponavadi spi dvakrat na dan - okrog 10h in okrog 15h. No, danes pa ni in ni hotla zaspat, pa tudi sitnarila ni, pa sem jo pač pustila da se igra dalje. In je lepo zdržala do 12h, potem pa začela sitnarit. Pa sem ji dala kar kosilo ob 12.30h in je pojedla in ob 12.40h že zaspala, v sekundi, kar glavico dol dala in fertik.  user posted image Je mogla bit pa res utrujena. Kako kej vaši čez dan spijo?

Glede pitja - je razmeroma boljš kot je blo. Popije najmanj 100ml soka ali čaja, včasih celo 150ml. Sok (otroški od Hippa) ji razredčim z vodo. Pit je pa začela ko sem jo nehala dojit.

bačko Sploh si ne predstavljam kako je težko ko imaš dve majčkene, pa moraš skoz obe rihtat, pa ko obe hočeta v naročje hkrati... Saj bo Žana prerasla to, in zagotovo ve da jo imate vsi radi!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 14:01:11   
lenika
Pozdravljene!
Da se še jaz malo na hitro javim. Pri nas dnevi tako bežijo, da sploh nimam nobenega časa.

Hanuši, sedaj vidim koliko pomeni tisto leto razlike med tvojo Žano in mojim Maticem. Maticu se da že full stvari dopovedat, ni ga treba dvigovat, nosit, ni ljubosumen na Dašo. Se pa seveda z njim ukvarjam zelo veliko, a razume, da takrat ko kuham, previjam, hranim uspavam,... Dašo se pač ne morem ukvarjat z njim. Velikokrat mi jo zamoti ali popazi kakšno minutko, ko skočim na wc.

Manna moja Daša spi od 20.00 do 6.00 seveda z enim ali dvema zbujanjema za hranjenje. Čez dan pa pol ure dopoldne in 2 uri popoldne.

Pitje pit je začela, ko sem jo nehala dojit in spije okoli 2dcl nesladkanega čaja ali vode na dan.

Hanuši pri nas je pa tako, da sta oba nora na atija, a zadovoljita se tudi z mamico. user posted image  No ko je Daša tečna in utrujena je pa najboljša mamica.

Mony 25 Daša je včasih spala zjutraj do 8.00, sedaj se pa zbuja ob 6.00, včasih tudi ob 5.00.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 14:12:31   
MONY25
ja, tole spanje...bo treba jit kr s kuram spat zvečeruser posted image

no,  oči je šel v službo, tko da sva sama doma, tamau je že pokonc-je spal sam 1,5 ureuser posted image zdj pa sploh ne vem, kaj bi kej počela...
se pa že ful igra...tko k se po trebuhu plazi, js pridem za njem in vriskam in ga kao lovim, on pa takoj širok nasmeh na obraz in hiter hiter leti naprej in se sam smejiuser posted image user posted image user posted image se mu tooook fajn zdi-men pa tuduser posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 15:05:59   
bačko
Lenika malo si zamešala.Jaz imam Žano, Hanuši ima Hano!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 15:07:47   
Tira
Uf, jz hodim že kar nekaj časa spat s kurami user posted image  Res, mene nekje ob 21h ni več... redko kdaj. Ne morem pomagat, ampak jz sem zvečer čist utrujena. Me prav skrbi, kako bo ko bomo začele hoditi v službo. Potem bom pa verjetno še pred kurami v postelji user posted image

Naš Marcel poje zvečer zadnje čase bolj malo, okoli 150 ml mleka Aptamil s piškotki ali pa čokolino. Prej smo spali do 6h ali še dlje, sedaj ko smo iz toplic se pa še navajamo nazaj na ritem. Danes sva jedla AM ob 4.30. Sva pa v toplicah ukinila stekleničko pred popoldanskih spanjem, tako da imamo sedaj stekleničko samo še zjutraj in zvečer.

Danes je en čuden dan, tale vreme... mali sploh noče nič jest, samo par žličk.

Pitje naš popije čez dan eno malo stekleničko soka razredčenega z vodo sigurno, včasih celo dve - 150 ml ali več. Same vode noče piti, niti Hippovih čajov, zato mu rajši dam razredčen sok, da vsaj nekaj popije.

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 15:10:02   
mini86
janci f HVALA za pojasnila o vlažilcihuser posted image user posted image user posted image
definitivno poročam ko dobim..bomo pa verjetno do takrat že vsi zdraviuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 15:41:13   
bačko
Tira potem si pa tako kot jaz.Jaz tudi grem že ob 21  uri spat.Edino včeraj sem bila do 21.30 pokonci in sem bla že tako zaspana da sem komaj gledala.


(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 16:40:44   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Tira potem si pa tako kot jaz.Jaz tudi grem že ob 21  uri spat.Edino včeraj sem bila do 21.30 pokonci in sem bla že tako zaspana da sem komaj gledala.





no js sm tud zravn v tem klubu..redko sm dl..ampak največ do deset_ihuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 16:46:42   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Tira potem si pa tako kot jaz.Jaz tudi grem že ob 21  uri spat.Edino včeraj sem bila do 21.30 pokonci in sem bla že tako zaspana da sem komaj gledala.





no js sm tud zravn v tem klubu..redko sm dl..ampak največ do deset__ihuser posted image user posted image



Potem sem pa jaz pravi ponočnjak proti vam.
Spat namreč hodim med 22 in 24 uro, vstajam pa vedno kakšno minutko čez 7 (včasih pa tudi že malo prej).

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 17:17:32   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: MONY25
tamau je že pokonc-je spal sam 1,5 ureuser posted image



kako samo? ali ti ponavadi več spi?? če meni Matej spi 1,5 ure čez dan, je to že praznik user posted image mi spi naječ 30min, potem pa akcija. in pa še okoli 15h za 30min in je potem do kakšne 20h pokonci, ko gre spat. že od rojstva je tako. očitno ne bo zaspanec user posted image


_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 17:26:46   
tecka
Punce, a lahko spet malo primerjamo jedilnike? Mene malo moti, ker Srečko čedalje pogosteje zahteva stekleničko, namesto da bi imel čedalje raje gh. In če prištejem še ostale mlečne obroke, dobi preceeeej mleka.
No, naš jedilnik je takle:
2 - 3h - mleko (150ml)
6 - 8h - mlečno-žitna kašica (iz 120 ml mleka)
10 - 11h - sadni obrok
12 - 14h - zelenjava/meso/jajca, včasih jed "začinim" s smetano/tamar sirom/zdenka sirom
15 - 16h - STEKLENIČKA (ta me najbolj moti) 120 ml
17 - 18h - gres/polenta z mlekom, včasih dodam še sadje, raje poje brez
18 - 19.30 - steklenička za lahko noč (50 - 150 ml mleka, odvisno koliko časa poteče od "večerje")
No, če k temu dodam še dodatno stekleničko, ki jo zahteva ponoči, če podnevi slabo je (ene 2x tedensko), je mleka kar dosti. Zgoraj napisane količine poje, če ima reees dober dan, drugače se nam sfiži vsaj en obrok.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 17:37:29   
mini86
tecka-js ti loh napišm kako je blo prej predno je zbolel..ker zdj poje par žličk in to je to..sem mu pa samo dvakrat dala joško k je zlo mal pojedu-pa čeprav je kr neki pojedu nebi rada da smo na dojenju spet čez dan..tko da če poje par žličk poje par in pol čakam na naslednji obrok, vmes pa mu skos ponujam za pit..
no evo

okol 9.30-10 - skutka mu-če se zjutraj kasneje dojiva potem kar spustim to skutko
okol 12h-kosilo zelenjava, polenta, meso....
okol 16h skuta z sadjem, otrobi s kefirjem-včasih dodam banano al pa žlico marmelade, če naju ni doma sadna kašica
okoli  19h- mlečna kašica
okoli 21h-joška pred spanjem
okoli 6h-joška
okoli 8h-joška                                 

no to je na prbližn-obroke prilagajam uri ko je vstal ker včasih ustane ob 7.30, včasih pa ob 9h

ne vem kaj pa če bi tisto mleko k te moti nadomestila s kšno banano zmešano s skuto, al pa borovnice in skuta


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 18:10:44   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Lenika malo si zamešala.Jaz imam Žano, Hanuši ima Hano!


Ja, saj sem mislila Bačko, samo dvakrat sem napisala Hanuši. Sorry.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 18:18:07   
lenika
Urnika hranjenja:
Ob 2.00 flaša mleka
Ob 6.00 flaša mleka
Ob 9.00 sadje
Ob 12.00 kosilo(zelenjava, meso, riž, testenine, ribe,...)
Ob 15.00 jogurt
Ob 19.00 mlečna kašica

Vmes spije okoli 2dcl nesladkanega čaja ali vode.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?