|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 10:00:26   
mini86
mony-a nis enkrat napisala da daš tamaučku pač ceu obrok (cca 200ml) pač vsakič za jest da je dl časa sit..ok iz tega vidika mi je jasno da drži 4 ure..če pa dobi samo pou babane al pa ok celo al pa 2 piškota pa po moje ne more zdržat 4 urce..js mam edin po kosilu nasledn obrok čez 4 ure al pa pikico več..umes pa glih tok da počaka na nasledn obrok..

ja tista z mlekom je res pretirana...AMPAK by the bookuser posted image user posted image

aja spanje-M. spi še vedno 3x na dan po cca 40 min-če sm js zravn 1,5huser posted image

ej a je bla dons pouna luna..k nism mogla spat oz sm se premetavala in moj isto..aja pa tamauček isto..sva pa zato potegnla do 9.30user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 10:45:33   
mini86
aja glede srečanja jutr..

tkole je..marcelči se vsake tok časa odkašljuje...ni kužno niti nč samo ostalo pa vi povejte če prideva..če bi rade vidle da ne ker pač kašla ok nau nobene zamere-daleč od tega, samo z besedo na dan..

bi pa mau zamudila ker pač imava ob 11.30 P..al pa če bi se dobil ob 10h bi mogoče pršla za eno urco pa potem šla in potem nazaj pršla-kokr se mi bo dalouser posted image


jupi sonček..upam da zdrži do popoldneva da greva do babice-moje da se furava v kolesu k ZDJ SMO GA POGRUNTALuser posted image user posted image user posted image

sm pa mu obrisala gume in ga mam not in je tamau loh tud po slabo uro not pa se igra pa če stopi na pedala se dviguje, pogovarja..skratka super
aja pozabla sm vm povedat da smo se začel plazt-smešno!!!kt da bi na trebuhu kolo vozu-tok meče noge v luft..se pa ne plazi še na pouno ampak samo ko njemu pašeuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 10:53:25   
bačko
Mini tvoj pa zelo uživa na kolesu.Super!Jaz tudi čakam da se Lora prebudi in da gremo na pošto in malo ven.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 10:58:40   
manna
Šment zdej me pa mika tale Babywelt moon kiss. Sej sem ga zadnjič gledala v babycentru v novi gorici, so imeli svetlo modrega. Je res ful majčken ko se zloži. Je pa drugač precej velik voziček to, ni taka mini marelca ampak kar konkreten volumen. No, vsaj za našo deklico. Bom krepko razmislila al pa ga bom šla kar iskat...

Vidiš mini, naša Manca pa poje dejansko samo en piškot in pol banane, pa potem 4 ure noče nič niti videt blizu. Pa zanimivo je, kako eni otročki zavračajo stekleničko zdaj ko so večji. Naša jo pa ima ful rada. Se mi zdi da mlekec je zmeraj pripravljena popit, žlica pa ji je še zmeraj nesimpatična.

mony, vaš verjetno pridno popapa večerjo. Naša pa je pri vsakem obroku vsa napackana in totalno za preoblečt, zato nevem kako bi nam funkcionirala večerja na žlico po kopanju.

Pri nas se je pa sonček naredil in dragi mi je po pomoti odpeljal podvozje vozička v prtljažniku v avtu, tako da ne moreva nikamor razen s pestunjo ali kengurujčkom.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 11:01:24   
mita21
Hoj, vidim, da sva spet načela temo o urnikih hranjenja. Sem spet kar precej zgubljena, še kar imam tisti občutek, da tamau preveč poje. Hanuši midva imava podoben urnik hranjenja, s tem da jaz še kompliciram, kaj naj je in bolj in bolj razmišljam, da ne bom več in da bo jedel vse, kar mi jemo. Tud moj ne zapre ust - razen sem potuhtala napr. če je kakšna neslana juha, skuhana posebej zanj - kot da bi začel jest in da poteši tisto hudo lakoto, pol pa ne bi več napr. čez dve uri je pa lačen za umret. Ravno včeraj sem mu pripravila mesno-zelenjavno juho, noter vmešala ajdovo kašo, ponavad več poje včeraj pa ni. Pol gre spat in je spal komaj 45min, videlo se je da bi še, pa mu nekaj ni dalo. Mi smo mel pa ravno ostanke od kosila na mizi (riž in zrezke v omaki - kuhal mož, bilo začinjeno, močno, slano, in seveda dobro!!). Je kar poskakovat začel in sem mela vsega dost in sem mu dala riž in zmešala mal omake in je še kar precej pospravil (seveda spat ni šel). Občutek imam, kot da bi mu bila taka juha premalo kalorična.

No kosilo, tako dovolj kaloričnouser posted image  mu odmerim približno na 200 (raje več) in ima pol dovolj cca 4 ure.
Naš urnik hranjenja - trenuten, kajti sem v fazi prenehanja dojenja (okusil flašo, hitreje in veeč) in sva še zmedena, sploh ker nismo navajeni ponoči vstajat.

Od 3 zjutraj do 5 enkrat 120ml aptamila
ob 8. 00 zajtrk (1 dl mlečne kaše ali kruh in mleko, kruh, maslo, mleko, ....)
ob 11-11. 30- sadje (okrog 150ml)
ob 14. 00 kosilo
od 17. do 18. 00 malica (sadna čežana, skuta, jogurt- tud okrog 120-140ml)
ob 19. 30 1dl mlečne kaše
pred spanjem 1dl mleka (ob 20.15)
No pri tem urniku imam občutek, da cel dan neki jeva, kar mu pa seveda paše. Morm povedati, da napr. če zajtrkujeva namazan kruh in mleko, da mu jaz na krožnik nadrobim koščke, dam v kozarček na dulček mleko in se skoraj sam naje. Takrat najbolj vidim ali se je dovolj najedel in zdrži tud cca. 4 ure brez.

Mony in bačko koliko mlečne kašice pa pojeta vajina sončka??? Naš zdrži brez hrane 7 ur, s tem da vmes iz ene joške petkrat potegne, mu bom zdej počas še tisto vzela, ker vse pa res ne mislim počet ponoč - flaše delat, zizat ....

Lp vsem mamicam in sončkomuser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 11:15:00   
MONY25
Punce jaz pa rabim majhno pomoč.user posted image user posted image
Moj mož in njegov brat dvojček maja praznujeta 30 let in bi rada jima pripravila kako smešno stvar.Kupila sem obema toaletni papir na katerem je narisanih 200 evrov.Bi pa jim še kakšno vragolijo ušpičila.Ima katera kako idejo?
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Punce jaz pa rabim majhno pomoč.user posted image user posted image
Moj mož in njegov brat dvojček maja praznujeta 30 let in bi rada jima pripravila kako smešno stvar.Kupila sem obema toaletni papir na katerem je narisanih 200 evrov.Bi pa jim še kakšno vragolijo ušpičila.Ima katera kako idejo?



hehe...moj dec ma tud 30 let majauser posted image morm tud js kej pogruntatuser posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 11:15:16   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: manna

Vidiš mini, naša Manca pa poje dejansko samo en piškot in pol banane, pa potem 4 ure noče nič niti videt blizu. Pa zanimivo je, kako eni otročki zavračajo stekleničko zdaj ko so večji. Naša jo pa ima ful rada. Se mi zdi da mlekec je zmeraj pripravljena popit, žlica pa ji je še zmeraj nesimpatična.



Naši Manci sta pa glih kontra naštimani, pr men je pa flaška problem, pa sem že sprobala Aventovo(tud večjo lukno že naredila na cuclju) in TomeeTippee 3 pretok, pa ji flaša nekako ni zanimiva user posted image user posted image samo igrala bi se s cucljem in cucelj prijemala....
Aja keksolinotov, čokolinotov pa ne bom v flašo dajala, bom rajš na žlico naštimala.

hrana pa...banana kokr ji daš....piškot...ma zmaže....ni da ni no...
Moja tavelika je pa zmer nekako pila mleko po flaški....samo ji nismo nikoli MF dajali, ampak vse možne alpske, tuševe, sparove,....3,5% ml.maščobe. Pri M. pa še ne bom poskušala zaenkrat.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 11:26:01   
bačko
Mita Lori naštimam okoli 120 ml vode in potem je to okoli 160 ml kašice.Poje vse.
Sem pa se ravno sedja z našo tamlado počla glede te hrane.Jaz Lori kdaj dam Hippovo kašico ker noče vedno kuhane hrane pojesti.In ona meni potem govori da naj ji samo kuhan in vztrajam pri kuhani hrani.In sem ji rekla kaj naj bo potem lačna če mi noče kuhane hrane pojesti.Pa je rekla da to pa ne.Pač naša je taka da ji ni vedno do kuhane hrane in ji pač ponudim Hippovo kašico.Neki pač more pojesti.Mi je pa napisala da so Hippove kašice nazdrave in da naj ji ne dajem.Potem bom pa Loro kar k njej poslala in naj ji ona daje za jest.user posted image user posted image user posted image user posted image Kako me je razjezila.Počutim se sedaj kot najbolj butasta mama.

(odgovor članu mita21)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 11:38:19   
mita21
Ja, lustn je bit pameten ....user posted image , mene tud futrajo s tem, da bi moral zdržat pri 9 m brez nočne flaške - sej bi bla sama pokonc z njim, ne pa oniuser posted image user posted image , ne sekiraj se, delaj tko kot veš da je zanjo najboljše, pa da obema paše in da sta obe zadovoljni, to največ šteje!! Jaz sem se kar nehala obremenjevat, me še mal pogreje, več pa ne!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 11:41:00   
MONY25
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

user posted image user posted image user posted image user posted image So moža klicali iz vrtca in ker se ni javil sem potem jaz 30 minut klicarla nazaj.Ker se ni noben javil sem lepo oblekla Loro in sem šla pogledat kaj je.Med potjo sem še klicarla in se le javi vzgojiteljica od Žane.Pa mi reče da ima žana vročino.Jezna kot sem bila sem odšla po Žano in domov.Ko sva prišle domov ji izmerim vročino in ....
Ona nima vročine.user posted image user posted image Tako sem besna.Jutri imajo v vrtcu nastop in resnično upam da mi Žana do jutri ne zboli.
Hanuši dobra idejo.Sem pa najdla neko gospo ki naredi 10-15 minut dolg film in notri pridejo razne slike od tistega ki praznuje.Zraven pa razna glasba in napisi.Bom videla koliko to stane.

Sem pa najdla neko gospo ki naredi 10-15 minut dolg film in notri pridejo razne slike od tistega ki praznuje.Zraven pa razna glasba in napisi.Bom videla koliko to stane.


dj mi sporoč, k boš kej več zvedla o tem-kok stane itd. k se mi tole zdi prov fantastična ideja za mojga decauser posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 11:44:51   
mini86
Vidiš mini, naša Manca pa poje dejansko samo en piškot in pol banane, pa potem 4 ure noče nič niti videt blizu


tvoja manči je itak spešl edišnuser posted image

moj je biu pa letos 26user posted image tko da ve kr dajite ideje za 30 let-čez 5 let-ok čez 4 leta vse prou prideuser posted image user posted image user posted image

mony kerga maja pa ma roj.dan-a je dvojček po horoskopu

bačko-pošiljam ti eno brco v rit...kaj sva se zanč zmenile..dijo mijo..nisi butasta mama..poznaš svojga otroka in delaš tko kt teb paše in pa logično njej..pa če bi cele dneve samo piškote jedla..pa če bi ble te kašice res tok škodljive jih nebi delal ANE
to je od zoje mamica ane..no sj vidš kakšne probleme dela ona..gdo je pol butast..

una moja kolegica k sm že pisala o njej-ona svojmu tamaučku VSE soli al pa sladka..še v čokolino mu da sladkor..no in še predno smo mi uvajal GH sva se z mojim kr zgražala..pa kaj nj..glih tko bo zrastu gor k pa moj k mu nč ne sladkam in solim..tko da RES se ne sekiri..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:00:01   
bačko
Mony katerega maja pa ima?Ti bom sporočila.
Mini ja to je od Zoje mamica.Ma ona me vedno spravi ob živce.Saj imaš prav.Pač Lor aje tako in pač je kar ji sede in jaz ji bom dala kar vem da bo jedla.

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:09:30   
mini86
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:10:07   
mini86
http://24ur.com/novice/svet/v-otroskem-cepivu-odkrili-virus.html

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:11:16   
mini86
Pač Lor aje tako in pač je kar ji sede in jaz ji bom dala kar vem da bo jedla.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to si še trikrat ponovi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:36:37   
MONY25
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

mony-a nis enkrat napisala da daš tamaučku pač ceu obrok (cca 200ml) pač vsakič za jest da je dl časa sit..ok iz tega vidika mi je jasno da drži 4 ure..če pa dobi samo pou babane al pa ok celo al pa 2 piškota pa po moje ne more zdržat 4 urce..js mam edin po kosilu nasledn obrok čez 4 ure al pa pikico več..umes pa glih tok da počaka na nasledn obrok..



alex nikol ne dobi sam tko pol banane-on zmaže npr. celo banano, pol jabuka naribanga pa še precej skute, tko da se fuuuul naje...pol mu dam pa še kkšn piškot za na konc!


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:39:47   
MONY25
IZVIRNO SPOROČILO: mita21

Mony in bačko koliko mlečne kašice pa pojeta vajina sončka??? Naš zdrži brez hrane 7 ur, s tem da vmes iz ene joške petkrat potegne, mu bom zdej počas še tisto vzela, ker vse pa res ne mislim počet ponoč - flaše delat, zizat ....

Lp vsem mamicam in sončkomuser posted image


js mu vedno nrdim iz 120ml mleka...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu mita21)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:40:51   
mini86
alex nikol ne dobi sam tko pol banane-on zmaže npr. celo banano, pol jabuka naribanga pa še precej skute, tko da se fuuuul naje...pol mu dam pa še kkšn piškot za na konc!


ok sj nš tud poje celo banano..samo hotla sm povedat da je časovna razlika odvisna od tega kok količinsko poje..ma ni važn

uzuni je pa tok fino..sm mislna da je že vlažilc pršu k je zjutri ob 9h en zvonu pa ni v kaslcu nč..samo sm prepričana da je biu taprav zvonc in nism sanjalauser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:42:40   
MONY25
mony kerga maja pa ma roj.dan-a je dvojček po horoskopu


ne, je še bikec-ma pa 11.5. Zakaj?


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:44:13   
MONY25
Mony katerega maja pa ima?Ti bom sporočila.


evo, da še teb napišem, da ma 11.5.! kdaj ma pa tvoj dec oz. fant, partner, mož (da se lepš izrazmuser posted image )


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:44:40   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: MONY25

mony kerga maja pa ma roj.dan-a je dvojček po horoskopu


ne, je še bikec-ma pa 11.5. Zakaj?



ker mam js 26.5user posted image


o to je moj 1000 postuser posted image user posted image


Objave: 1000


< Sporočilo je popravil mini86 -- 23.3.2010 12:46:05 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:48:01   
MONY25
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

alex nikol ne dobi sam tko pol banane-on zmaže npr. celo banano, pol jabuka naribanga pa še precej skute, tko da se fuuuul naje...pol mu dam pa še kkšn piškot za na konc!


ok sj nš tud poje celo banano..samo hotla sm povedat da je časovna razlika odvisna od tega kok količinsko poje..ma ni važn

uzuni je pa tok fino..sm mislna da je že vlažilc pršu k je zjutri ob 9h en zvonu pa ni v kaslcu nč..samo sm prepričana da je biu taprav zvonc in nism sanjalauser posted image



ja valda...se popolnoma strinjam! ne me narobe razumet, nism nč tazga misnla... user posted image je čist res, da ne more bit take časovne razlike, če poje zelo malo! k je bil bolan in ni hotu jest, sm mu dajala za jest vsako uro...

joj, upam, da bo pol popoldne tud tak sonček in nič pihal, da greva mal vn k se zbudi! včer je blo tako turobno, sva bla skos not...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:48:51   
MONY25
o to je moj 1000 postuser posted image user posted image


ČESTITKE user posted image user posted image user posted image pridna si, ni kej...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:49:31   
Ovnica78
Za seznam!

Iva pri 9 mesecih: 68,5cm in 7.370g
 
Je bolj drobčkena, ja. Bojda tako kot mami user posted image .

Hranjenje: čez dan je gosto hrano, pribl. na 3 ure. Ponoči je pa še vedno taglavno dojenje, tud na eno uro, če je treba. Bi jo rada počasi odvadila pa ne vem kako bo ratalo. Noče pit nobenega drugega mleka v flaški (sem poskusila 4 različne vrste). Iz flaše pije samo vodo, pa še tist ne tako veliko.

_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 12:50:12   
MONY25
aja, mini-pozabla sm ti napisat, da je tale tvoj sinko prov faca na temu trikolesniku...pomojm prov uživa!

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?