|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 18:28:13   
manna
Oh urnik hranjenja..saj veste da mi bolj malo jemo 
Meni so rekli pri pediatrinji naj ima 5 obrokov čez dan (+1 obrok ponoči - do 1.leta počasi ukinjat). Tako da jaz se tega držim, itak pa naša ne "vpraša" za več. Saj še ob uri obroka noče jest. Tako da potem malo poskušam ali bi ji pasalo kosilo prej ali kasneje, ali  bi ji pasala sadna malica rajši dopoldne ali popoldne...itd. ampak nobene nove revolucije ne odkrijem.
Torej
6-7h AM 150ml
10h ponujam malico, ampak noče, včasih ji dam spet malo AM
13h kosilo
17h malica (skuta s sadjem, žitno mlečna kašica)
19.30h AM 150ml
2-3h ponoči 120ml

Zadnje dva dni je kriza in noče spet nič jest. Mogoče spet zobki?

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 18:30:01   
mini86
tole piše v razvojnem mejniku pri 9. mesecih o prehrani

Uvedite redno prehrano

V devetem mesecu starosti je potrebno ob mešani hrani nadaljevati z dojenjem oziroma s hranjenjem po steklenički. Dojenček v tej starosti potrebuje vsaj še 2 mlečna obroka (materinega ali prilagojenega mleka) po 250 ml dnevno.

Neprilagojeno kravje mleko ni primerno do dopolnjenega prvega leta.
Če še niste uspeli uvesti vsakodnevne rutine pri hranjenju, storite to čim prej. Ob dveh mlečnih obrokih uvedite dopoldansko malico (sadne kašice), kosilo (zelenjava, juhe, občasno meso ali dodan rumenjak) in popoldanski ali večerni obrok (žitarice, skuta, jogurt, kruh). Poskusite se držati ustaljenega časa za obroke. Hrana, ki mu jo ponujate, naj ustreza načelom zdrave prehrane, saj se v otroštvu oblikuje okus in kasnejša navajenost na določeno hrano.

Večkrat dnevno pa se spomnite tudi na otrokovo potrebo po tekočinah in mu ponudite vodo, najbolje iz skodelice.
Pred dopolnjenim 12. mesecem dojenčku NE ponujamo neprilagojenega kravjega mleka, jajčnega beljaka, medu, svinjskega mesa, orehov, lešnikov, arašidov, gob, agrumov. V prvem letu zelo omejimo uporabo soli in dodajanje sladkorja

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 19:59:17   
MONY25
ufffff, končno sm pršla mal do računalnika...mi tamau ni nč pustuuser posted image je kr zahtevno ratal-čist skos mora bit ob men, še če grem na wc, je prec za mano itd. user posted image

se je pa kooooončno nauču ''''papa'''':dvigne rokico in maha gor pa doluser posted image , pa pleše fuuuuul: k je muzka, v sedečem položaju muvauser posted image

kar se prehranjevanja tiče vidm, da mate ful mal časovne razlike med obroki (cca. 2-3 ure)-mi pa kr jemo nekje na 4 ure...:
8.00-mlečna kašica (rižolino, gresolino, čokolino, keksolino itd.)
12.00-kosilo (testenine, riž, pire krompir, vsa zelenjava, meso, špinača itd.)
16.00-sadje z jogurtom, skuto itd.
19.30-mlečna kašica
4.00-180ml aptamila

seveda se kdaj zgodi, da je kej drgač-odvisno, kdaj se zjutraj zbudi in če se ponoč nič ne zbudi za papcat...
in cca. 2dcl čaja ali vode čez cel dan...

se mi zdi, da mu kr paše tale ritem...






_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 20:01:25   
MONY25
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

IZVIRNO SPOROČILO: MONY25
tamau je že pokonc-je spal sam 1,5 ureuser posted image



kako samo? ali ti ponavadi več spi?? če meni Matej spi 1,5 ure čez dan, je to že praznik user posted image mi spi naječ 30min, potem pa akcija. in pa še okoli 15h za 30min in je potem do kakšne 20h pokonci, ko gre spat. že od rojstva je tako. očitno ne bo zaspanec user posted image



hehe...ja ponavad je spal okol 3 ure (do 3.mesca celo 4 ure)...edin zdj zadnje čase ga neki biksa...no ja, sj sm loh res srečna, da vsaj tok spiuser posted image res pa je, da zdj spi sam 1x čez dan...pol zvečer pa sam dol padeuser posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 20:35:06   
manna
Mony, tvoj urnik, oziroma Alexov je pa meni super, se mi zdi glih fajn. Ker naša tud protestira če so razmaki med obroki prekratki. Najbolj funkcionira če je vsaj 4 ure vmes.

Me pa zanima - ko dajete sončkom večerjo po žlici - to je, sklepam, pred kopanjem? Koliko časa počakate s kopanjem po večerji?  Nevem kako naj se lotim tega, da bi ji dala večerjo na žlico (polento, gres) ker jo vsak večer kopamo, in se mi zdi da pred kopanjem pa še ni tok lačna...

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
22.3.2010 21:15:05   
MONY25
ja, men se tud zdi super čas med obroki-pa tud nikol ne joka, da bi bil lačen itd. tko da smo vsi zadovoljniuser posted image

js ga zvečer hranim vedno po kopanju! da ne gre s polnim želodčkom v vodouser posted image ga še nikol nism pred. se lepo skopamo, gremo pol prec jest, pol pa spat-zaspi k angelček...user posted image tko smo se mi navadl...

nč, zdj grem pa mal pred tv, počakam deca, da pride iz šihta, da me mal polupčka pol pa v deželo Pančulouser posted image



nočko...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 6:39:30   
bačko
Jutro!
Tecka naš urnik je nekako tako:
5- mleko
8- gres ali pa kako tisto kašico ki se z vodo naredi
13- kosilo (vmes ji mogoče kdaj dam kako sadje ker če preveč poje potem noče kosila)
15-sadje ali skuta
18-kašica za lahko noč od hippa
20- mleko (210 ml)
Je pa tudi odvisno ni in vedno točno tako kot piše.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 7:14:56   
bačko
Punce jaz pa rabim majhno pomoč.user posted image user posted image
Moj mož in njegov brat dvojček maja praznujeta 30 let in bi rada jima pripravila kako smešno stvar.Kupila sem obema toaletni papir na katerem je narisanih 200 evrov.Bi pa jim še kakšno vragolijo ušpičila.Ima katera kako idejo?

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 8:00:12   
tadejluka
8.00-mlečna kašica (rižolino, gresolino, čokolino, keksolino itd.)
12.00-kosilo (testenine, riž, pire krompir, vsa zelenjava, meso, špinača itd.)
16.00-sadje z jogurtom, skuto itd.
19.30-mlečna kašica

Pri nas jemo takole, brez nočnih obrokov, včasih zamenjam kosilo in pop malico- če sva terenskauser posted image , samega mleka noče popit, spije pa 1-2 flaški 250 ml čaja. Noč prespi z občasnimi izjemami. Čez dan spi pa po novem dopoldne okol 8.30 1-1,5 ure in pop 12-14- je ful priden.

Drugač smo pa kupl marelo BW moon kiss u akciji in je super Blaž uživa 100/h.
Aja pa dones ma moj tadrugi sinček Luka rojstni dan--okroglih 5 letuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zabava bo seveda u soboto.

Nč zaenkrat bo tokle dost, če se še ej spomnem pa napišem...user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 8:01:45   
tadejluka
No evo mere seveda:
9 mesecev 74 cm, 8730g, 45 cm obseg glave

naslednji pregled 3.6.

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 8:34:34   
tecka
Dobro jutro.
Punce, hvala za vaše jedilnike. Še najbolj mi je všeč od Mony, ker je dosti časa med obroki. Naš pa kar naprej nekaj drobclja. In včasih je prav nerodno dopoldansko vozičkanje po sadni malici, ker se morava hitro vrniti domov za pripravo kosila.
Mini, za popoldansko malico ne mara drugega kot mleko. PRed 6. boleznijo je sicer jedel gh, po njej je bilo pa konec. SEm ravno včeraj spet probala s skuto in banano, pa se je kar jokal, ko je jedel in ni nehal, dokler ni dobil mleka.
Mogoče mu bom spet probala ponuditi sadni sok, ki ga prej ni maral. Srečko spije 100 ml nesladkanega čaja na dan, nič več. Sladkega ne mara. Prav tako s čajem ne morem malo "pogoljufati" in mu prestaviti obroka. Če ga pustim predolgo čakati, je itak jok in potem pride v poštev samo še steklenička.
Mi gre pa kar na smeh ob zgornjem priporočilu - 2 x 250 ml na dan. Mislim, da ga ni junijčka, ki bi na obrok popil toliko mlekauser posted image

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 8:37:31   
Hanuši
Jutro,

bačko, če imaš kako prijateljico, ki pleše trebušni ples. Skrijeto jo v veliko škatlo od recimo pomivalnega stroja, date gor veliko mašno in ob glasbi pride ona ven in začne s trebušnim plesom. Pri nas je ful zažgalo.

Urnik hranjenja:

7,30 - 210 ml AM
11,30 - sadje s kompota in 2 nadrobljena piškota, ali jogurt, ali skuta...
15   - kosilo
18,30 - gres s kakavom ali sadjem ali kakšna prosena kaša z jabolki ali rižev narastek...
20,15 - 210ml AM

se pa ne držimo striktno teh ur, so okvirne, če smo na sprehodu včasih zdrži tudi 5 ur. Zaenkrat mi še ni nikoli z jokom nakazal, da je lačen. Je kar potrpežljiv.

Bi pa vprašala tiste, ki nimate problemov z GH, koliko količinsko pojeste recimo za kosilo? Pri nas kar odpira in odpira ustka. Še nikoli jih ni sam zaprl, vedno mu jaz neham dajati. Me pa malo skrbi, da mu dam preveč. Včeraj, ko smo imeli sardelice, jih je pojedel več kot jazuser posted image , pa on bi kar še.

< Sporočilo je popravil Hanuši -- 23.3.2010 8:43:17 >


_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 8:58:25   
July08
Pozdravljene!
Evo, končno prilika, da kaj na hitro napišem. Saj berem še kar redno, pisati pa ne morem v ležečem položaju, al pa prej zaspim za računalnikom user posted image

Urnik hranjenja je pri nas precej podoben kot pri Mony, edino malica in kosilo sta zamenjana, saj navadno kosimo vsi skupaj. Pa mleka noče piti, samo čaj. Je pa po moje res najbrž fajn, da sedaj vzpostavimo reden urnik prehranjevanja. Jaz sicer nikoli ne gledam na uro, ampak bolj opazujem Julijo, kdaj je lačna.

Marela - mi smo zelo zadovoljni z njo, predvsem fanta, ki zdaj brez problema vozita Julijo, saj je precej lažje vodljiva kot voziček. Mi jo bomo veliko uporabljali. Edino za daljše sprehode doma bo še voziček, ker se z Julijo gledava in "pogovarjava" med vožnjo. Nama ni nikoli dolgčas, saj se učiva še ploskati, peti, opazujeva avte,... prav zabavno je. Zaenkrat je nisem še nikoli vzela iz vozička, saj še ni nikoli toliko jokala, da je ne bi mogla potolažiti ali zamotiti.

Bjondi jaz tudi upam, da bodo jakne kmalu prav user posted image Čeprav je bil ta vikend spet požeruški, ker smo imeli neka praznovanjauser posted image Vidiš, nikoli ni prav - če ne moremo shujšati ali pa se zrediti. Meni je precej težja prva varianta, druge ne poznamuser posted image

SREČANJE - lahko se zmenimo za jutri, kaj mislite? V četrtek MK8 ne more. Jaz imam itak namen iti v LJ enkrat ta teden in bi bila vesela, če bi se kaj dobile.




_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 8:58:26   
Mala_princeska
Punce, da se vam spet malo pridružim user posted image user posted image user posted image delo počaka user posted image
Spanje ponoči imamo kar žurke in jo vzamem k sebi na zizi - najbrž delam to narobe da je ful nemirna, bom jutri P vprašala....zjutraj se zbudi ob 6-7h, ko gresta N.in mož od doma, potem mi nazaj zaspi,

hranjenje:
zjutraj: dojenje
9-10h- sadje
okoli:14h: zelenjava, juhica
okoli:17h: skutica ali jogurt
okoli:20-21h: dojenje pa včasih malo Novalaca

Ur se ne držimo striktno, aja včasih mi ogromno kruha poje, kak krofek, žemljico, pa pomarančo rada cuza.
Največji problem po flaški je, ko jo pol spije, pol si jo pa po obrazu polije user posted image tko da žal ne vem ali dobi dovolj pri meni, ali še rabi....Bom se jutri s P. posvetovala okoli tega.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 8:59:48   
July08
Mala Princeska iskreno sožalje ob izgubi. user posted image user posted image user posted image
Naši sončki imajo tudi samo še eno prababico, pa gremo kar radi k njej, saj jim je zanimivo poslušati njene prigode, ko je bila mlada.


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:00:43   
Mala_princeska
Se kar čudim koliko količinsko vaši sončki popijejo (recimo od Hanuši), moja je recimo največ 100ml po flaški spila, pa sem ji recimo 210 naštimala. Tako da res ne vem ali ima še od dojenja dovolj?user posted image user posted image Bom doktorirala user posted image . Spanje - zobkov ima že 6 zunaj in se recimo ne bi smela več zbujat.user posted image Se pa utrudi čez dan, veliko smo zunaj če je možnost.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:01:40   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: July08

Mala Princeska iskreno sožalje ob izgubi. user posted image user posted image user posted image
Naši sončki imajo tudi samo še eno prababico, pa gremo kar radi k njej, saj jim je zanimivo poslušati njene prigode, ko je bila mlada.



Hvala July in vsem, ki ste mi izrekle sožalje.
Jaz imam samo še eno babico in dedija.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:02:27   
July08
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska
user posted image user posted image user posted image delo počaka user posted image

Ja, nič bat, nikamor ne bo šlo.
Jaz sem pa včeraj nekaj primul in mačeh kupila in bom šla ven malo spomladanske dekoracije naredit. To mi je ful v veselje, drugo pa naj malo počakauser posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:07:24   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: July08

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska
user posted image user posted image user posted image delo počaka user posted image

Ja, nič bat, nikamor ne bo šlo.
Jaz sem pa včeraj nekaj primul in mačeh kupila in bom šla ven malo spomladanske dekoracije naredit. To mi je ful v veselje, drugo pa naj malo počakauser posted image



Lepo :-)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:11:03   
bačko
user posted image user posted image user posted image user posted image So moža klicali iz vrtca in ker se ni javil sem potem jaz 30 minut klicarla nazaj.Ker se ni noben javil sem lepo oblekla Loro in sem šla pogledat kaj je.Med potjo sem še klicarla in se le javi vzgojiteljica od Žane.Pa mi reče da ima žana vročino.Jezna kot sem bila sem odšla po Žano in domov.Ko sva prišle domov ji izmerim vročino in ....
Ona nima vročine.user posted image user posted image Tako sem besna.Jutri imajo v vrtcu nastop in resnično upam da mi Žana do jutri ne zboli.
Hanuši dobra idejo.Sem pa najdla neko gospo ki naredi 10-15 minut dolg film in notri pridejo razne slike od tistega ki praznuje.Zraven pa razna glasba in napisi.Bom videla koliko to stane.

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:24:07   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: July08

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska
user posted image user posted image user posted image delo počaka user posted image

Ja, nič bat, nikamor ne bo šlo.
Jaz sem pa včeraj nekaj primul in mačeh kupila in bom šla ven malo spomladanske dekoracije naredit. To mi je ful v veselje, drugo pa naj malo počakauser posted image



Tudi jaz sem včeraj polno rož domov pritresla. Sem kupila take drobne rdeče in živo modre povštrčke, pa 3 vrtnice plezalke, žametno rdečo, krem in pa marelco obrobljeno z rdečo in jih bom kar skupaj posadila, da bodo tvorile lepo barvno kombinacijo. Danes mi bo lubi lok montiral po katerem se bodo lepo vzpenjale. Kupit moram še belo kovano mizico in 2 stola, da bom pod lok naštimala. Malo kiča mora pa tut bituser posted image

< Sporočilo je popravil Hanuši -- 23.3.2010 9:27:28 >


_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:28:14   
bačko
Takole izgleda:
http://www.mama.si/forum/index.php?topic=58103.0

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:32:03   
Tira
Evo, še naš urnik hranjenja:

5h steklenička mleka (180 ml)
8h sadje z žiti, skuto ali pa kakšna mlečna kašica
12h ponavadi tudi kakšno sadje, skutka ali mlečna kašica (malo menjavam, da ni vedno isto)
15h-16h kosilo
17.30 malica (skuta ali sadje ali pa žemljica) - včasih to spustim, če je bilo kosilo kasneje in je veliko pojedel
19h-19,30 steklenička mleka s čokolinotom ali pa piškotki (210ml)

Če sva mobilna, imava takole... kadar sva doma pa redko kdaj zamenjam kosilo in tisto malico ob 12h. Čez dan pije nesladkan sok razredčen z vodo.

Takole je ponavadi. Danes sva pa jedla še ob 1h ponoči, ker je včeraj čez dan pojedel čisto premalo in je bil seveda potem ponoči lačen.
Glede količine ne morem določiti, ker mu vedno naštimam v njegov krožniček in potem to poje vse ali pa kdaj kaj ostane.

Ne vem, ali mi je katera odgovorila glede vozka marele.... ali kaj veste kakšen je voziček MON, ki je sedaj v akciji v BC? Saj je to marela? Mi je fuuul všeč.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:40:05   
tadejluka
Gledam po BC spletni trgovini pa ne najdem tega vozička kot ti pišeš...? Mogoče misliš Babywelt moon, ki je zdej u akciji?

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
23.3.2010 9:50:57   
tadejluka
No mi smo kupl tega sam v modri barvi (vozek zg. post) http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=192529 in smo fuuul zadovoljni!!! Jest sem težila mojmu da gremo gledat na vsak način in pol je bil tud njemu všeč zej ga pa mamo...sem pa zadnjič že preko neta naročila tega http://www.babyartikel.de/produkt/buggys/hauck_buggy_alu_turbo_spring_green  sam plačala še nisem...no in sem ga vidla tudi u baby centru mi u živo sploh ni bil všeč...se mi je zdel tak rahitičen user posted image

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?